E-SHOP > AKČNÍ BALÍČKY > Balíček pro užívání - prevenci- imunitu a doplnění dle TCM

Balíček pro užívání - prevenci- imunitu a doplnění dle TCM

Užívaní pro konvenční TCM

Co je rakovina prostaty?
Rakovina prostaty je nejčastějším zhoubným nádorem mužů. Ročně onemocní tímto nádorem téměř 7000 mužů, což je třikrát více než před 20 lety. Vyšší výskyt nádorů prostaty je vysvětlován jednak stárnutím populace, jednak nárůstem rutinního preventivního vyšetřování hodnot prostatického specifického antigenu (PSA) u starších mužů. Díky tomu jsou častěji odhalena i časná stadia karcinomu, klinicky dosud němá, která by se za jiných okolností ještě nezjistila.
Rakovina prostaty se v časném stadiu obvykle neprojevuje žádnými obtížemi. Časný záchyt je tak možný jen při preventivním vyšetřením, jehož součástí je vyšetření prostaty přes konečník a odběr krve. Obtíže s močením jsou ve většině případů způsobeny jiným onemocněním prostaty – tzv. benigní hyperplazií prostaty (nezhoubné zvětšení prostaty). Nicméně větší nádory prostaty mohou obtíže s močením způsobovat rovněž.
Další příznaky jsou bolesti či krev v moči jsou obvykle projevem pokročilého nádorového onemocnění.

Definice rakoviny je - nekontrolovatelný růst zhoubných (maligních) buněk. Je to proces šíření metastáz v těle, který je způsoben roznesením maligních buněk do orgánů a tkání.

Jak zabránit rakovině a podpořit léčbu? - extrémně posílit celý imunitní systém.

Ganoderma je jedna s hub ,který dokáže posílit imunitní systém.

Balíček pro doplnění imunity přirozenou cestou ,vhodný také pro tradiční alternativu.

Balíček obsahuje:

1x Ohňovec brázditý (Phellinus Linteus) 120 kapslí
1x Ganoderma lucidum (Reishi) 100 kapslí
1x Organic Curcumin Extra+Piperin Extrakt 120 kapslí
1x Organic Green Tea Extract 120 kapslí
+ Organic Curcumin Extra+Piperin 120 kapslí ZDARMA!

Ohňovec brázditý je cizopasná houba, která se využívá v tradiční japonské a korejské medicíně. Má pověst houby, která chrání před mnoha neduhy a nejlépe její vlastnosti vystihuje korejské přísloví: "Kus žluté houby přivede umírajícího k životu.".

Ganoredma lucidum, česky nazávaná lesklokorka lesklá je nejznámější pod čínským názvem Reishi. V trediční čínské medicíně se již 2000 let používá k prodloužení života, prevenci a podpoře léčby nádorových onemocnění a k harmonizaci orgánových soustav.

Organic Green Tea Extract je získáván z listů kvalitního zeleného čaje a obsahuje cenné polyfenoly, katechiny a účinnou látku EGCG (epigalokatechin galát), který je velmi silný antioxidant, jež napomáhá tělu zbavovat se volných radikálů, čímž buňky chrání před vznikem rakoviny. Extrakt ze zeleného čaje je navíc doplněn přírodním vitamínem C získaným z šípků.

Organic Curcumin Extra+Piperin Extrakt je přírodní extrakt z kurkumy dlouhé (Curcuma longa), která obsahuje kurkuminoidy, jež patří mezi jedny z nejprozkoumanějších přírodních látek vůbec. Organic Curcumin Extra obsahuje 95 % kurkuminoidů, které vědecké studie zkoumají z ohledem na doplnění léčby rakoviny a její prevenci. Piperin napomáhá zlepšit biologickou dostupnost kurkuminoidů pro vaše tělo. Podobně jako piperin funguje i EGCG ze zeleného čaje.

Všechny naše produkty jsou 100% standardizované přírodní extrakty z bylin, hub a dalších surovin ve vegan kapslích, neobsahuji žádné přídatné látky nebo pojiva.

K balíčku doručujeme zakoupit Natural Potty Squatting®

Světová novinka za speciální akční cenu ! Více info na eShopu zde dole


(id:ogg-B)
2 596,-
cena bez DPH 2 257,39
dostupnost: skladem

Způsob užití produktů v balíčku:

Ráno: užívejte 1 kapsli Ohňovce brázditého a 1 kapsli Ganoredmy lucidum vždy 30 minut před snídaní a zapijte je teplým čajem, aby se jejich polysacharidy mohly lépe vstřebat do vašeho organismu. Při nebo po snídani užijte 1 kapsli Green Tea Extract a 1 kapsli Organic Curcumin Extra+Piperin Extrakt.

Večer: užijte 1  kapsli Ohňovce brázditého a 1 kapsli Ganoredmy lucidum vždy 30 minut před jídlem a zapijte je teplým čajem, aby se jejich polysacharidy mohly lépe vstřebat do vašeho organismu. Při nebo po večeři užijte 1 kapsli Green Tea Extract a 1 kapsli Organic Curcumin Extra+Piperin Extrakt.

Při onemocnění prostaty užívejte k doplnění léčby minimálně 3 měsíce. Z preventivních důvodů si dopřejte 2x za rok profylaktickou kůru a užívejte přípravky 2 - 3 měsíce.

Doporučení : pro zvýšení účinků tohoto balíčku doporučujeme koupit a užívat  současně SMP Coral calcium (korálový vápník a hořčík). (podobné složení se používá při hormonální léčbě např.u rakoviny prostaty) dále Chaluhu bublinatou -jod a pít pouze Alkalickou vodu s naší konvice. nebo zakoupit Natural Potty Squatting®

Jak naše produkty působí?

 NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky  našich doplňků na lidský organismus.
   Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše, co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

                                               Stránka výrobce produktů

 

K balíčku doručujeme zakoupit Natural Potty Squatting®

Světová novinka za speciální akční cenu ! Více info na eShopu zde 

Dovozce/importér

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.
Rooseveltova 115, Olomouc
www.naturgreen.cz


Studie a odborné články

http://mynatureproduct.com/ohnovec-pomaha-proti-rakovine-prostaty.html

http://mynatureproduct.com/tradicni-lecebne-uziti-ohnovce-brazditeho-phellinus-linteus.html

http://mynatureproduct.com/9-duvodu-proc-uzivat-reishi.html

http://mynatureproduct.com/muze-green-tea-zeleny-caj-zabranit-rakoviny-prostaty.html

http://mynatureproduct.com/kurkumin-brani-rozvoji-kvasinek.html

TOPlist