Chlorella, Acai, Spirulina, Aloe vera, Aloe vera štáva, Noni, Acai berry,

Chlorella Pyrenoidosa - Taiwan

Představujeme Vám Chlorellu Pyrenoidosa. Tato chlorella je  původem z Taiwanu a náš dodavatel se zabývá pěstováním Chlorelly již od roku 1954.  Námi nabízená Chlorella a Spirulina se pěstuje ve středním Tchaj-wanu, je to oblast, která se těší po celý rok dostatkem slunce, čerstvým vzduchem a čistou vodou. Takové prostředí je ideální pro pěstování Chlorelly (zelené řasy) a Spiruliny (modro-zelená řasa) vynikající kvality. Za posledních 25 let provedl dodavatel obrovské  investice  do výzkumu a vývoje, a toto úsilí přineslo výbornou kvalitu  produkovaných doplňků výživy určených ke zlepšení lidského zdraví a krásy.  Náš dodavatel a výrobce v jednom  je držitelem několika celosvětově uznávaných certifikátů ISO (International Organization for Standardization). Většina produkce se vyváží do Evropy, Spojených států a dalších vyspělých zemích. Vzhledem k  produkci vysoce rafinované technologie, byla  kvalita těchto produktů  přijata s absolutní důvěrou v těchto zemích. 

V listopadu 2003, získala společnost zlatou medaili v kategorii biotechnologie (2003 Národní Bio lékařské péče Quality Award), a následně v prosinci 2003 další zlatou medaili pro skupinové ocenění (7. ročník Vynikající Bio Technology Industry Development Award).

Naše Chlorella pyrenoidosa. představuje nejčistší přírodní formu zelené sladkovodní řasy na trhu jsou to 100% přírodní lisované tablety / pouze prášek / , které neobsahují žádné konzervační ani jiné přísady. Složení: 100% biomasy sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa.

Studie a certifikáty  o obsahu těžkých kovů u naší chlorelly

Na našem trhu se objevuje čím dál tím více druhů chlorell v rúzných cenových relacích s rúzných zemí a také různé zpracovaní chlorelly. Vy  zákazníci si myslíte ,že jde jenom o cenu protože se jedná o názvem stejné zboží chlorella ovšem v praxi  tomu tak není . Rozdíly  kvality a zpracovaní jsou obrovské také proto je cena u prodejců  tak rozdílná. Pro větší informovanost co kupujete a o jakou kvalitu se jedná , je potřeba především rozlišit u prodejců tyto základní nejdůležitější  kategorie.

1/ o jaký druh chlorelly se jedná

2/ postup zpracovaní chlorelly , např. sušení ,lisovaní tablet , jakým způsobem je  řasa dezintegrovaná další.

3/ země původů chlorelly 

​Zde jsou některé naše základní rady dovozce  ,které nikde jinde nenajdete čím se  máte při koupi kvalitní řasy řídit. 

Víte co jinde kupujete ? Nenechte se zlákat jenom cenou ? Dejte si pozor pokud je to velmi laciné zboží a je nabízeno v  řádu  množství 0.3-1kg není nikde většinou  uvedena země původu chlorelly. Je to tak  záměrně  většinou je to ČÍNA a to není zrovna to pravé podnebí a vzduch pro zdravou Chlorellu  ?? Pravá dobrá  čistá Chlorella vyrobená od renovovaných výrobců  má také svoji cenu  a pochází  s čistých ekologických nezamořených přírodních oblastí.Téměř všechny chlorelly pěstované v Číně , která jsou  komerčně pěstovány obsahují hliník a arsen,olovo rtuť a další těžké kovy které nesplňují limity,,  Je to tím  protože jsou pěstovány venku, kde chemikálie  a jiné znečišťující látky znečišťují vzduch. Tento "těžký" vzduch v podobě kyselých deštů  padá na farmách  do vody kde se chlorela pěstuje  a protože Chlorella jak je známo dobře drží  těžké kovy  ty  se poté hromadí v chloreře. Především se jedná o těžké kovy jako je  hliník, arsen, kadmium, olovo a rtuť.  Tento problém  je především  v Číně, kde je znečištění  podnebí a kontaminace půdy na denním pořádku a nikdo se tím nezabývá , což je všeobecně známo . Chlorellové  farmy v Číně mají nejvyšší úroveň kontaminace  těžkých kovů... Vezměte na vědomí,,  že  pokud se chcete vyhnout příjmu vysoké úrovně kovů, pesticidů a dalších  látek , které nepatří do chlorelly nekonzumujte chlorellu s Číny... Pro dobrou kvalitu chlorelly je důležitý i způsob zpracování, pokud je řasa dezintegrovaná (buněčná stěna je rozrušena MECHANICKY kdy je její využitelnost organismem až 90%.. Navíc s ČÍNY  není chlorella  dezintegrovaná vůbec nebo pouze chemickou cestou ,,což je špatně při této technologii se ztrácí většina vitamínů .Pozor také na  klamavý slogan -informace dovezeno nebo  vyrobeno  ....??  to neznamená  zemi původu suroviny ? Správně má být se zákona uvedena země původu suroviny !! A přesto,je  překvapivé,  že se někdy setkáváme  s  chlorellou z Číny , která je někdy certifikována jako  ekologická-bio  což je zavádějící !

Navíc náš výrobce používá ještě patentovaného zpracovaní sušení chlorelly a spiruliny a to aktivního  sublimačního  sušení chlorelly.  Zjednodušeně  se jedná o použití sprejového předsušení a sublimačního sušení/ lyofilizace/  zmrazení – teplo –odpaření . Toto je drahá ,ale jedna s nejlepších technologií zpracování chlorelly  na světe. Takto zpracovaný -sušený  produkt po  rehydrataci /oddělení vody/ je vysoké kvality s nejvyšším  poměrem  aktivních látek má lepší chuť, složení a  také vzhled a  barvu při srovnání s jinými technikami sušení . Tímto sušením lze dosáhnout extrémně nízký obsah vlhkosti produktu 1-2% zabránit růstu bakterií, plísní a enzymů a tak inhibovat průběh reakcí, které ovlivňují kažení produktu. I proto je a musí být  cena takto zpracovaného produktu vyšší než u obyčejného zpracování chlorelly, protože tento postup je 5x dražší než sušení horkým vzduchem. Tohoto sušení využívají pěstitelé chlorelly především v Číně tak aby jejich chlorella byla co nejlacinější. Tento způsob zpracovaní -sušení horkým vzduchem je levný  ,,ale je to  nejhorší způsob zpracování , tímto postupem se ztrácí chlorella nebo Spirulina většinu vitamínů a aktivních látek proto je chlorella tak laciná . Už  to, že Vám nikde žádný prodejce tyto informace neposkytne je dáno toto skutečností. Jedná většinou pouze o  internetové překupníky produktů se zemí EU,  kteří většinou ani neví co prodávají. Na Váš dotaz Vám nedokáží odpovědět, protože tyto informace nemají mají pouze všeobecné zkopírované informace to co mají všichni všude stejné. My jako dovozci Chlorelly a Spiruliny přímo s výroby –pěstitele s Taiwanu se především v první řadě  zajímáme také o kvalitu, postup a technologie zpracování našich výrobků , tak abychom Vám tyto informace mohli poskytnout a to včetně nejlepší ceny. Ceny pro Vás jsou nastaveny přímo systémem dovozce –zákazník bez žádných dalších mezičlánků, které cenu neúměrně zvyšují např. systém Multi level - Green Wais další. Záleží však  pouze na Vás co si vyberete pro svoje zdraví ? Kvalitu za kterou si připlatíte nebo produkt který je laciný ,ale nemá pro Vás zdravotně  žádny nebo minimální  přínos.

Studie a certifikáty  o obsahu těžkých kovů u naší chlorelly

Objev Chlorelly

Chlorella byla objevena v roce 1890 holandským vědcem, MW Beijernick. Chlorella je kulatá, zelená, jednobuněčná řasa, která roste ve sladké i slané vodě.  Tento druh existuje již více než tři miliardy let a má schopnost se množit rychleji a přežít v extrémních podmínkách.

 

  

Blahodárná řasa Chlorella Pyrenoidosa 

Jednou z největších perel mezi zelenými rostlinami je právě sladkovodní řasa Chlorella. Odborníci tvrdí, že obsahuje kompletní spektrum výživných látek i energii všech přírodních živlů. Chlorella pyrenoidosa je sladkovodní řasa smaragdově zelené barvy, kterou získala díky bohatému obsahu chlorofylu. Kromě tohoto užitečného barviva obsahuje přes 50% bílkovin, 20% sacharidů a 10% tuků. Nechybějí ani další užitečné vitaminy a minerály, a pro své unikátní složení je tato mikrořasa často označována za jednu z nejzdravějších potravin.

Proč je chlorella tak unikátní?

Nejúčinnější látkou chlorelly je takzvaný růstový faktor - Chlorella Growth Factor, CGF. Extrakt ze sladkovodní řasy díky tomuto faktoru obsahuje aminokyseliny, peptidy, glykoproteiny, polyamidy, některé vitaminy, minerální látky a stopové prvky. Bílkoviny této řasy se navíc svým charakterem více podobají bílkovinám živočišným než rostlinným, ale jsou přitom výrazně zdravější než klasické živočišné proteiny.

Chlorella se vyznačuje vysokou koncentrací chlorofylu, obsahuje více chlorfylu než jakákoli jiná známá rostlina (pětkrát tolik jako spirulina a 10x tolik jako vojtěška). Chlorofyl byl ceněn jako nejsilnější detoxikační a čistící prostředek v přírodě. Chlorella je také super-koncentrát vitaminů, minerálů, bílkovin, vlákniny, beta-karotenu, nukleových kyselin (RNA a DNA) a aminokyselin. Vzhledem k tomu, že Chlorella je čistě přírodní produkt, jsou živiny v ní obsažené v přesně takové formě, rovnováze a struktuře, v jaké je příroda chtěla.

Chlorella obsahuje nejbohatší zdroje RNA a DNA. Jak možná víte, RNA a DNA jsou základními stavebními kameny života. DNA je chemický plán pro nové buňky, který vysílá molekuly RNA jako tým dobře vyškolených pracovníků, které umožňují své buňky reprodukovat.

Rozsáhlý výzkum ukázal, že Chlorella obsahuje více jak 10% ribonukleové kyseliny (RNA) a 3% deoxyribonukleové kyseliny (DNA), a je nejbohatším zdrojem nukleových kyselin. Doporučená denní porce chlorelly 3g poskytuje sedmnáctkrát vyšší množství DNA a RNA  než byly nalezeny  v sardinkách a jiném jídle, které je bohaté  na tyto nukleové kyseliny.

Nicméně, nutriční výhody chlorelly nekončí. Kouzlo Chlorelly leží hluboko uvnitř její buněčného jádra v podobě nukleotidů-peptid komplexu známý také jako Chlorella růstový faktor, nebo CGF. Chlorella růstový faktor, je neuvěřitelně silná látka, která se používá v léčbě mnoha nemocí. CGF obsahuje celou řadu jedinečných látek, jako jsou nukleové kyseliny, aminokyseliny, peptidy, vitamíny a polysacharidy, které poskytují to, co vaše tělo potřebuje ke stavbě  nové, silné a zdravé buňky. Úžasný CGF podporuje tvorbu bílkovin, enzymů a ATP (energie molekuly). Takto chlorela posiluje  celé tělo na buněčné úrovni. Také poskytuje anti-oxidanty, beta-karoten, a polysacharidy (beta-glukan). Polysacharidy obsažené v chlloreře stimulují produkci interferonu,  který je důležitý pro imunitní systém. Rovněž poskytuje materiály pro buněčnou opravu a revitalizaci, což přispívá k rychlému hojení, stupňovaní energie života  a  pro  mladistvý vzhled.

 

 

 

učinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Chcete-li se o tomto produktu a jeho účincích dozvědět více, poslouží Vám jako zdroj informací stránka našich dodavatelů a výrobců, kde se dozvíte vše co Vás zajímá o působení tohoto produktu na lidský organismus.

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Chlorella Pyrenoidosa

 

 

 

Chlorela – návrat k mládí

To, kolik nám je let, ovlivňuje datum narození, genetika, psychika, vnější okolnosti a také životní styl, zejména naše stravovací návyky. Chceme-li se udržet déle fit a mladí, měli bychom do svého jídelníčku chlorellu rozhodně zařadit. Chlorella náš jídelníček prolustruje a zneškodní škodlivé složky. Nedokáže zničit přímo všechny viry a bakterie, neotupí akutní bolest, ale dokáže pomoci tělu se proti nim lépe bránit. Vytváří bojiště pro organismy nepřátelské a vstřícné prostředí pro organismy prospěšné. Díky čistícím účinkům nastartuje obranné mechanismy a dodá energii k boji o to nejcenější, co máte – o váš vlastní život.

Pokud chcete provádět srovnání s konkurencí je třeba vždy vycházet se stejných nutričních hodnot a měrných  jednotek a popřípadě přepočítat !! 

 

Nutriční hodnoty

ve 100 g výrobku

Energie

 1653 kJ

Bílkoviny

 65 g

Sacharidy

  8 g

Tuky

 12 g

Vápník

 441 mg

Hořčík

 337 mg

Železo

120 mg

Zinek

 2,16 mg

Draslík

 1053 mg

Nutriční hodnoty

ve 100 g výrobku

Chlorofyl

 2480 mg

Beta karoten

  18mg

Kyselina listová

  3300 µg

Vitamín A

 11400  µg

Vitamín E

  5.5 mg

Vitamín B6

 3,17mg 

Vitamín B12

  6,5 µg

Vitamín C

 42 mg

 

  

  Hmotnost obsahu:

        200 mg tablety chlorella, balení:

 • chlorella 50 ks 200mg tablet-  na zkoušku cca 5 dnů

 • chlorella 100 ks 200mg tablet - na zkoušku cca 10 dnů

 • chlorella 200 ks  200mg tablet

 • chlorella 500 ks  200mg tablet  

 • chlorella 750 ks  200mg tablet  

 • chlorella 1000 ks 200mg  tablet  

 • chlorella 1200 ks 200mg  tablet  

Tak aby byla zajištěna nejvyšší stravitelnost lidským tělem, jsou buněčné stěny naší Chlorelly dezintegrovány –„rozbity“ čímž je získáno její maximální využití – vstřebání vitamínů..Jedná o speciální patent výrobce a to jednoduše řečeno  o mechanické rozrušení buněčné stěny chlorelly ,,kdy jsou  touto citlivou  formou zachovány veškeré přírodní minerály a vitamíny. Tento proces je nezbytný pro lidský organismus tak se aby využili všechny užitné látky. Pokud totiž není řasa tzv. dezintegrovaná, tělo ji nevstřebá a vyloučí. Na rozdíl od některých řas, co jsou distribuovány ze zahraničí, je naše chlorella dezintegrovaná a má tedy skutečné maximálně hodnotné účinky, kdy první účinky poznáte již po několika dnech užívání

Dejte si pozor na tabletky řas s pojivy a éčky!

Většinou se jedná o levné produkty nabízené na slevových portálech.

Pokud kupujete sladkovodní řasy chlorellu nebo spirulinu, vždy si přečtěte složení tabletek. Neměly by obsahovat žádná pojiva či jiné přídavné látky. Pouze kvalitní, technologicky a patentově zpracovaná 100% čistá řasa spirulina i chlorella se všemi certifikáty a od ověřených výrobců, se dá lisovat do tabletek bez pojiv, tedy bez éček a dalších přídavných látek.

Některé menší firmy, většinou s Číny koupí řasu od renovovaných výrobců, tu zředí a namíchají s pomocnými látkami typu „E“, ztabletují na tabletky, a poté za účelem zisku nabízejí k prodeji do Evropy za super ceny. Tato „ředěná“ řasa chlorella nebo spirulina však obsahuje pouze 30-50% řasy a zbytek jsou pojivé látky, které se zdravím nemají nic společného. Potom naleznete ve složení např. v 500mg tabletce pouze 300mg řasy a 200mg pojiv a jiných chemikálií, nebo dokonce jen 100mg řas a zbytek jsou látky, které Vašemu zdraví rozhodně nepřispívají. Zanášejí Vaše tělo toxiny a řasy, které v dobré víře konzumujete, ztrácí svůj detoxikační efekt, protože musí odbourávat pojiva a éčka, která s nimi polykáte.

Proto je velmi důležité kupovat kvalitní prověřené zboží a ne jen vyhledávat nejlevnější zboží nevalné kvality, které místo aby Vašemu zdraví pomohlo, spíše uškodí. Toto nekvalitní zboží se objevuje zejména na slevových portálech za super ceny a má nabudit dojem kvalitního výrobku. Kvalitní a zdravý produkt takovou vůbec reklamu nepotřebuje.

Doporučené dávkování:

6 -12 tablet 2x denně 10 - 15min před jídlem
Tabletky můžete bez problému rozdrtit lžičkou, aby byly poživatelné i pro děti.

Upozornění:

Není určeno dětem do 3 let, skladujte v suchu, temnu a chladu, v dobře uzavřeném obalu - doplněk stravy.

 Omezení pro zelené potraviny
 Zelené potraviny  – doplňky stravy  se nemohou užívat

 • po transplantaci orgánů (nejméně 9 měsíců po transplantaci neužívat)

 • při akutní plicní embolií

 • při akutním zánětu hlubokého žilního systému

 • po operaci trávícího systému nebo jeho části (alespoň týden nejíst zelené potraviny)

 • při ozařování (3 dny před a 3 dny po ozařování)

 • při Crohnově chorobě v aktivní fázi (chlorella nevhodná - dráždí, ječmen vhodný) -  vždy konzultujte s lékařem

Citlivým osobám mohou  ve výjimečných případech  vyrazit vřídky, akné, vyrážky či ekzém, mohou nastat  bolesti břicha, hlavy  i pocit na  zvracení. Je to projev návratu vnitřní rovnováhy, kdy tělo opět aktivně vylučuje toxické látky. Nejde o alergii, ale o očistné projevy.  V těchto případech  pokud  nevydržíte tyto projevy "očisty" doporučujeme , snížit dávku po dobu 14 dnů, nebo krátkou  přestávku v užívání,  cca 10 dnů. Po této době začnete  opět chlorellu  užívat  v menších dávkách. Vaše tělo je nejlepší indikátor,  chlorellou se nemůžete otrávit a ani si s ní nemůžete poškodit zdraví, jedná se čistě o přírodní produkt !!!

Všeobecně se doporučuje užívat mladý ječmen a sladkovodní řasu současně a dlouhodobě. Jejich účinek se společným užíváním několikanásobně zvyšuje.

Protože zelené potraviny podporují organismus ve vylučování cirozodých látek z těla, je lepší užívat klasické léky půl hodiny před užitím zelených potravin.

 

Zelené potraviny můžu jen doporučit nejen maminkám, ale všem co chtějí být zdraví, vhodné v těhotenství i při kojení.

Veškeré naše produkty jsou registrovány jako doplněk stravy. Nemají schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Dovozce Gloria Import Cz s.r.o

Země původu TAIWAN

Novinka

Navštivte naši  novou sekci o Vašem zdraví  , kráse , životním stylu, zdravé stravě , možnostech léčení nemocí   a další..  např. články

Snažíte se o dítě? Cordyceps Vám může pomoci

Cordyceps obnovuje plnohodnotný sexuální život

Máte doma špatný sex? Chcete pomoci?

Rakovina prsu dá se vyléčit?

Maitake může pomoci ženám s PCO

Více článků a studie zde

                                                                     

                                                                                          

     Novinka Kurkumin skladem,, už jste slyšeli o protizánětlivé síle kurkuminoidů ?

Info zde 

 

                                                     

 

Chcete se něco dozvědět o svém zdraví  ?? nebo se vyléčit pomocí přírody  ??  Více informací  jak  se léčit,, nebo  jak předcházet různým nemocem  to vše najedete   nově   na http://www.mynatureproduct.com v sekci Zajímavé články

 

 
 
 
TOPlist