Pozor vše dovezeno 25.2.2011 před unikem radiace z Japonska toto není  Japonské zboží, toto je extra bio kvalita Taiwan !!!! Taiwan  je od Japonska vzdálen cca 3000 Km. viz dovoz  obr v e-schopu . 2a3 nákladní list

Chlorella Pyrenoidosa - Taiwan

Představujeme Vám Chlorellu Pyrenoidosa. Tato chlorella je  původem z Taiwanu a náš dodavatel se zabývá pěstováním Chlorelly již od roku 1954 Námi nabízená Chlorella a Spirulina se pěstuje ve středním Tchaj-wanu, je to oblast, která se těší po celý rok dostatkem slunce, čerstvým vzduchem a čistou vodou. Takové prostředí je ideální pro pěstování Chlorelly (zelené řasy) a Spiruliny (modro-zelená řasa) vynikající kvality. Za posledních 25 let provedl dodavatel obrovské  investice  do výzkumu a vývoje, a toto úsilí přineslo výbornou kvalitu  produkovaných doplňků výživy určených ke zlepšení lidského zdraví a krásy.  Náš dodavatel a výrobce v jednom  je držitelem několika celosvětově uznávaných certifikátů ISO (International Organization for Standardization). Většina produkce se vyváží do Evropy, Spojených států a dalších vyspělých zemích. Vzhledem k  produkci vysoce rafinované technologie, byla  kvalita těchto produktů  přijata s absolutní důvěrou v těchto zemích. 

V listopadu 2003, získala společnost zlatou medaili v kategorii biotechnologie (2003 Národní Bio lékařské péče Quality Award), a následně v prosinci 2003 další zlatou medaili pro skupinové ocenění (7. ročník Vynikající Bio Technology Industry Development Award).

 

Objev Chlorelly

Chlorella byla objevena v roce 1890 holandským vědcem, MW Beijernick. Chlorella je kulatá, zelená, jednobuněčná řasa, která roste ve sladké i slané vodě.  Tento druh existuje již více než tři miliardy let a má schopnost se množit rychleji a přežít v extrémních podmínkách.

 

  

Blahodárná řasa Chlorella Pyrenoidosa 

Jednou z největších perel mezi zelenými rostlinami je právě sladkovodní řasa Chlorella. Odborníci tvrdí, že obsahuje kompletní spektrum výživných látek i energii všech přírodních živlů. Chlorella pyrenoidosa je sladkovodní řasa smaragdově zelené barvy, kterou získala díky bohatému obsahu chlorofylu. Kromě tohoto užitečného barviva obsahuje přes 50% bílkovin, 20% sacharidů a 10% tuků. Nechybějí ani další užitečné vitaminy a minerály, a pro své unikátní složení je tato mikrořasa často označována za jednu z nejzdravějších potravin.

Proč je chlorella tak unikátní?

Nejúčinnější látkou chlorelly je takzvaný růstový faktor - Chlorella Growth Factor, CGF. Extrakt ze sladkovodní řasy díky tomuto faktoru obsahuje aminokyseliny, peptidy, glykoproteiny, polyamidy, některé vitaminy, minerální látky a stopové prvky. Bílkoviny této řasy se navíc svým charakterem více podobají bílkovinám živočišným než rostlinným, ale jsou přitom výrazně zdravější než klasické živočišné proteiny.

Chlorella se vyznačuje vysokou koncentrací chlorofylu, obsahuje více chlorfylu než jakákoli jiná známá rostlina (pětkrát tolik jako spirulina a 10x tolik jako vojtěška). Chlorofyl byl ceněn jako nejsilnější detoxikační a čistící prostředek v přírodě. Chlorella je také super-koncentrát vitaminů, minerálů, bílkovin, vlákniny, beta-karotenu, nukleových kyselin (RNA a DNA) a aminokyselin. Vzhledem k tomu, že Chlorella je čistě přírodní produkt, jsou živiny v ní obsažené v přesně takové formě, rovnováze a struktuře, v jaké je příroda chtěla.

Chlorella obsahuje nejbohatší zdroje RNA a DNA. Jak možná víte, RNA a DNA jsou základními stavebními kameny života. DNA je chemický plán pro nové buňky, který vysílá molekuly RNA jako tým dobře vyškolených pracovníků, které umožňují své buňky reprodukovat.

Rozsáhlý výzkum ukázal, že Chlorella obsahuje více jak 10% ribonukleové kyseliny (RNA) a 3% deoxyribonukleové kyseliny (DNA), a je nejbohatším zdrojem nukleových kyselin. Doporučená denní porce chlorelly 3g poskytuje sedmnáctkrát vyšší množství DNA a RNA  než byly nalezeny  v sardinkách a jiném jídle, které je bohaté  na tyto nukleové kyseliny.

Nicméně, nutriční výhody chlorelly nekončí. Kouzlo Chlorelly leží hluboko uvnitř její buněčného jádra v podobě nukleotidů-peptid komplexu známý také jako Chlorella růstový faktor, nebo CGF. Chlorella růstový faktor, je neuvěřitelně silná látka, která se používá v léčbě mnoha nemocí. CGF obsahuje celou řadu jedinečných látek, jako jsou nukleové kyseliny, aminokyseliny, peptidy, vitamíny a polysacharidy, které poskytují to, co vaše tělo potřebuje ke stavbě  nové, silné a zdravé buňky. Úžasný CGF podporuje tvorbu bílkovin, enzymů a ATP (energie molekuly). Takto chlorela posiluje  celé tělo na buněčné úrovni. Také poskytuje anti-oxidanty, beta-karoten, a polysacharidy (beta-glukan). Polysacharidy obsažené v chlloreře stimulují produkci interferonu,  který je důležitý pro imunitní systém. Rovněž poskytuje materiály pro buněčnou opravu a revitalizaci, což přispívá k rychlému hojení, stupňovaní energie života  a  pro  mladistvý vzhled.

Studie a certifikáty  o obsahu těžkých kovů u naší chlorelly

   

učinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Chcete-li se o tomto produktu a jeho účincích dozvědět více, poslouží Vám jako zdroj informací stránka našich dodavatelů a výrobců, kde se dozvíte vše co Vás zajímá o působení tohoto produktu na lidský organismus.

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Chlorella Pyrenoidosa
  Studie a certifikáty  o obsahu těžkých kovů u naší chlorelly

 

Chlorela – návrat k mládí

To, kolik nám je let, ovlivňuje datum narození, genetika, psychika, vnější okolnosti a také životní styl, zejména naše stravovací návyky. Chceme-li se udržet déle fit a mladí, měli bychom do svého jídelníčku chlorellu rozhodně zařadit. Chlorella náš jídelníček prolustruje a zneškodní škodlivé složky. Nedokáže zničit přímo všechny viry a bakterie, neotupí akutní bolest, ale dokáže pomoci tělu se proti nim lépe bránit. Vytváří bojiště pro organismy nepřátelské a vstřícné prostředí pro organismy prospěšné. Díky čistícím účinkům nastartuje obranné mechanismy a dodá energii k boji o to nejcenější, co máte – o váš vlastní život.

Pokud chcete provádět srovnání s konkurencí je třeba vždy vycházet se stejných nutričních hodnot a měrných  jednotek a popřípadě přepočítat !! viz calorie = kj,

 

Nutriční hodnoty

ve 100 g výrobku

Energie

414 cal./1736 kj

Bílkoviny

65 g

Sacharidy

12,3 g

Tuky

11,6 g

Vápník

250 mg

Hořčík

412 mg

Železo

120 mg

Zinek

1,38 mg

Draslík

1053 mg

Nutriční hodnoty

ve 100 g výrobku

Chlorofyl

2510 mg

Beta karoten

1107µg

Kyselina listová

1775 µg

Vitamín A

195 µg

Vitamín E

7,16 mg

Vitamín B6

3670 µg

Vitamín B12

6,5 µg

Vitamín C

13050 µg

 

 

  

Hmotnost obsahu:

200 mg tablety chlorella, balení:

 • chlorella 50 ks 200mg tablet-  na zkoušku cca 5 dnů
 • chlorella 100 ks 200mg tablet - na zkoušku cca 10 dnů
 • chlorella 200 ks  200mg tablet
 • chlorella 500 ks  200mg tablet  
 • chlorella 750 ks  200mg tablet  
 • chlorella 1000 ks 200mg  tablet  
 • chlorella 1200 ks 200mg  tablet  

Složení:

100% řasa Chlorella Pyrenoidosa

Země původu: 

Taiwan 

 

Tak aby byla zajištěna nejvyšší stravitelnost lidským tělem, jsou buněčné stěny naší Chlorelly dezintegrovány –„rozbity“ čímž je získáno její maximální využití – vstřebání vitamínů. Tento proces je nezbytný pro lidský organismus tak se aby využili všechny užitné látky. Pokud totiž není řasa tzv. dezintegrovaná, tělo ji nevstřebá a vyloučí. Na rozdíl od některých řas, co jsou distribuovány ze zahraničí, je naše chlorella dezintegrovaná a má tedy skutečné maximálně hodnotné účinky, kdy první účinky poznáte již po několika dnech užívání

Doporučené dávkování:

6 -12 tablet 2x denně 10 - 15min před jídlem
Tabletky můžete bez problému rozdrtit lžičkou, aby byly poživatelné i pro děti.

Upozornění:

Není určeno dětem do 3 let, skladujte v suchu, temnu a chladu, v dobře uzavřeném obalu - doplněk stravy.

 Omezení pro zelené potraviny
 Zelené potraviny  – doplňky stravy  se nemohou užívat

 • po transplantaci orgánů (nejméně 9 měsíců po transplantaci neužívat)
 • při akutní plicní embolií
 • při akutním zánětu hlubokého žilního systému
 • po operaci trávícího systému nebo jeho části (alespoň týden nejíst zelené potraviny)
 • při ozařování (3 dny před a 3 dny po ozařování)
 • při Crohnově chorobě v aktivní fázi (chlorella nevhodná - dráždí, ječmen vhodný) -  vždy konzultujte s lékařem

Citlivým osobám mohou  ve výjimečných případech  vyrazit vřídky, akné, vyrážky či ekzém, mohou nastat  bolesti břicha, hlavy  i pocit na  zvracení. Je to projev návratu vnitřní rovnováhy, kdy tělo opět aktivně vylučuje toxické látky. Nejde o alergii, ale o očistné projevy.  V těchto případech  pokud  nevydržíte tyto projevy "očisty" doporučujeme , snížit dávku po dobu 14 dnů, nebo krátkou  přestávku v užívání,  cca 10 dnů. Po této době začnete  opět chlorellu  užívat  v menších dávkách. Vaše tělo je nejlepší indikátor,  chlorellou se nemůžete otrávit a ani si s ní nemůžete poškodit zdraví, jedná se čistě o přírodní produkt !!!

Všeobecně se doporučuje užívat mladý ječmen a sladkovodní řasu současně a dlouhodobě. Jejich účinek se společným užíváním několikanásobně zvyšuje.

Protože zelené potraviny podporují organismus ve vylučování cirozodých látek z těla, je lepší užívat klasické léky půl hodiny před užitím zelených potravin.
 
Zelené potraviny můžu jen doporučit nejen maminkám, ale všem co chtějí být zdraví, vhodné v těhotenství i při kojení.

Veškeré naše produkty jsou registrovány jako doplněk stravy. Nemají schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

 

      

 
 
TOPlist