E-SHOP > ALFALFA: Vojtěška přírodní prášek

ALFALFA: Vojtěška přírodní prášek

Novinka!
Vojtěška přírodní prášek (Alfalfa powder) - 100% přírodní

Omezená Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob!. Vždy nová EXP

Prášek z listů vojtěšky rostoucí v čisté australské půdě je jedinečný pro svou širokou výživnou hodnotu a množství energie.

Vojtěška je jedinečná jako cenný zdroj bílkovin. Je bohatá také na chlorofyl, karoteny, vitamíny, minerály, proteiny, enzymy, aminokyseliny a vlákninu.

AKCE 6+1 zdarma
balení 125 g

Země původu: Austrálie


(id:AA-shop)
399,-
cena bez DPH 346,96
dostupnost: skladem

AL-FAL-FA powder – Vojtěška, 100% přírodní  prášek

Arabové pojmenovali tuto rostlinu AL-FAL-FA, otec všech potravin. Po staletí byla používána v alternativní medicíně jako prostředek proti stárnutí a k celkovému posílení organismu, který je mimo jiné dán anabolickým efektem účinných látek obsažených ve vojtěšce. 

Naše certifikáty najdete zde 

 

možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat
účinky našich doplňků na lidský organismus.

 

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací 
stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně,
k
de se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí, když kliknete na tentoto odkaz:

 
 

AL-FAL-FA powder

Naše Vojtěška je pěstována ekologickým způsobem v čisté přírodě v Austrálii, která se těší dostatkem slunečního svitu po celý rok, což má pozitivní vliv na maximální obsah účinných látek ve Vojtěšce. Při pěstování nejsou používána žádná chemická hnojiva a zpracování probíhá při nízkých teplotách, aby nedošlo k poškození jednotlivých účinných látek a byla zachována přírodní chuť produktu.

Vojtěška je známá svým vysokým obsahem vitaminu A, E, D, K a vitaminu B6 - pyridoxinu. Mimo to obsahuje celou řadu minerálů (draslík, vápník, fosfor, železo) a chlorofyl, který má dezinfekční a antiseptický efekt.

Jak tyto látky působí?

  • Zpomalují proces stárnutí.
  • Zvyšují fyzickou sílu, zdatnost a výkonnost.
  • Podporují vstřebávání a využití cukrů, bílkovin, vápníku, železa a jiných stopových prvků.
  • Posilují imunitní systém.

Složení

100% VOJTĚŠKA, bez chemických látek nebo přídavných látek.

Dávkování bio prášku

Jednu čajovou lžičku denně, na lačný žaludek, nejlépe ráno, rozmíchejte ve sklenici s 2 dl vody nebo s vaším oblíbeným džusem. Nemíchejte s teplými nápoji, aby nedošlo ke zničení účinných látek. 

Po 2-3 měsících nepřetržitého podávání se doporučuje jednoměsíční přestávka.

Nutriční hodnoty:

Obsah v dávce
4g
100 g
Energie
39,6 kJ
990 kJ
Bílkoviny
1,32 g
33 g
Tuky
0,196 g
4,9 g
Sacharidy
1,96 g
48 g
Cukry
0,16 g
4 g
Sodík
0,76 g
19 mg
Draslík
100 mg
2500 mg
Dietní vláknina
1,28 g
32 g
Chlorofyl
0,02 g
0,5 g
Karoten
1 mg
25 mg

Upozornění

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C v uzavřeném obalu.

Není určeno těhotným a kojícím ženám. Určeno osobám ve věku od 3 let. Pro velmi intenzivní účinky doporučujeme po dvou až třech měsících užívání zařadit minimálně měsíční přestávku.

Doporučení

Vojtěšku se doporučuje užívat společně se sladkovodními řasami, Chlorella nebo Spirulina se s ostatními zelenými potravinami totiž skvěle doplňuje. Nic také nebrání tomu, užívat tyto řasy obě současně.

Vojtěška i sladkovodní řasy je dobré užívat dlouhodobě, abychom organizmus detoxikovali a průběžně doplňovali všechny vitamíny, minerály a další zdraví prospěšné látky. Společné užívání vojtěšky a řas jejich účinek několikanásobně zvyšuje.

Protože zelené potraviny podporují organismus ve vylučování škodlivých látek z těla, je lepší užívat klasické léky půl hodiny před užitím zelených potravin.

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

 

Dovozce
GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.,
Ukrajinská 728/2,
Praha 1,0

 

TOPlist