E-SHOP > KORÁLOVÁ VODA

KORÁLOVÁ VODA

MARINE CORAL WATER - KORÁLOVÁ VODA

Korálová voda ve formě fosilizovaného korálového "písku" pro čištění a mineralizaci vody.

Mořský korál je unikátní substance, které žije v moři po více než 500 milionů let. Za dobu jeho existence bylo dosaženo dokonalé harmonie živočišného, rostlinného a minerálního světa. Je to zvláštní přírodní úkaz, který v sobě spojuje hned několik materiálních forem Korálové útesy jsou tvořeny koloniemi korálů. Korály jsou mořští žahavci, kteří žijí na dně moře, vylučují uhličitan vápenatý (vápenec) a tím si kolem sebe tvoří schránku.

Schránka tak tvoří vnější kostru, živočichů. Poté co živočich odumře, navrací zase moři zpět jeho minerály, které v průběhu života přestavěl do svých schránek. Takovéto odumřelé schránky korálů po odlomení dopadají do písku a tím vyplňují mezery mezi útesy. Řasy i jiné organismy pak pomáhají spojovat písek a úlomky korálů dohromady a dovedou vyživovat minerály život kolem sebe.

Schránka korálů je z velké části tvořena organickými sloučeninami vápníku a dalšími stopovými minerály.Korálový vápník je přírodní zdroj vápníku a vápník je základní minerál nezbytný pro lidský život.

Většina zkamenělých korálů, u Okinawy obsahuje zhruba 34% vápníku a 1,5% hořčíku. Molekuly korálového vápníku jsou, ale až 6x více biologicky aktivní než vápník z kalcitu. Proto se ho vstřebá do těla až 98 %. Korálové kalcium obsahuje četné minerální soli a stopové prvky. Složení odpovídá přibližně obsahu minerálů naší krve.

Minerály s Korálů tak pronikají díky své jedinečné struktuře do vody a proměňují ji v lahodnou pitnou vodu. Všechny minerály jsou zastoupeny v iontové formě, což značně usnadňuje jejich asimilaci.

Bylo také provedeno několik světových studií kdy vědci mimo jiné také usoudili, že malé množství korálového prášku vmíchaného do pitné vody utvoří vhodné pH 7,4 v těle jedince a pomůže mu obnovit rovnováhu zvanou acidobazická – mezi kyselostí a zásadou.

Korál má také chemickou strukturu, která je velmi podobná složení lidské kosti a je někdy používán pro svoji podobnost jako materiál pro kostní štěpy.

Takovéto odumřelé korály se proto, po rozemletí a silném čištění používají v kvalitních doplňcích stravy, ve formě prášku, prášku v kapslích nebo v tabletách, nebo formě fosilizovaného korálového "písku" pro čištění a mineralizaci vody.

Dopřejte svému tělu Korálový vápník Ca (AN Coral Calcium) ve formě Uhličitanu vápenatého, Korálový hořčík Mg (AN Coral Magnezium ve formě Uhličitanu hořečnatého a dalších 73 minerálů, které pochází ze dna korálových útesů oceánu u ostrova Okinawa.

Minerály obsažené v tomto přírodním korálu jako je vápník, hořčík a další, pronikají do vody a proměňují ji v lahodnou pitnou vodu.


(id:KMV-shop)
699,-
 -21%
549,-
cena bez DPH 453,72
dostupnost: skladem

MARINE CORAL WATER 

Korálová  voda ve  formě fosilizovaného korálového "písku" pro čištění a mineralizaci vody.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Korálovou vodu si můžete udělat doma jednoduše přidáním sáčku s korály do čisté neperlivé vody. Ty se z něj postupně uvolňují a Vaše tělo tak zásobují potřebnými minerály. Korálová voda pochází z pobřeží ostrova Okinawa, kde se fosilizovaný mořský korál těží. Tamní lidé, kteří denně korálovou vodu pijí, se těší dobrému zdraví a dožívají se až 120 let. Korálová voda – jemně mletý fosilizovaný mořský korál nasycuje vodu aktivním ionizovaným vápníkem a hořčíkem zvyšuje lehce hodnotu pH, odstraňuje chlór.

Vápník je jedním ze základních chemických prvků, ze kterých je náš organizmus složen. Jeho nedostatek vede k více než 150 různý, těžkým nemocem a jeho nedostatek jsou nejvíce postiženy děti, těhotné ženy a lidé po 40. roku života.  

Minerály, stejně jako ostatní živiny, je dobré do organizmu doplňovat čistě přírodní cestou. U vápníku, hořčíku a dalších minerálů je dobrou volbou sáhnout po korálové minerální vodě, která je 100% přírodní produkt. Tento jemně mletý fosilizovaný mořský korál, jehož zrnka jsou velké 1 – 2mm obsahuje v dobře vstřebatelné podobě stopové minerály, jako je vápník, hořčík, fosfor, sodík, zinek,  chrom, síru, křemík, mangan, železo, draslík, a spoustu dalších. Jako bonus zde najdete i Absorbic Acid. To je Kyselina askorbová, běžně známá jako vitamin C, organická sloučenina, která je potřebná pro produkci kolagenu u lidí. Všechny minerály jsou zastoupeny v iontové formě, což značně usnadňuje jejich asimilaci.

Denní užívání korálové minerální vody může preventivně pomoci k:

 • K dostatečnému nasycení krve kyslíkem.
 • K dosažení optimálních hodnot pH v krvi.
 • Ke zmírnění  rizika onemocnění kardiovaskulárního systému a zmírnění problémů se zažíváním.
 • K vyrovnané hladině cukru v krvi a arteriálního tlaku.
 • Ke zvyšení pružnosti svalů a kloubů, obnovuje strukturu kostních a chrupavkových tkání.
 • Pití korálové vody  může zlepšit práci ledvin, orgánů zažívání a jater  a tím je uvézt do normálu.
 • Korálová voda může být použita k prevenci některých onemocnění, například srdce, žaludek, střeva, klouby.
 • Pravidelné pití korálové vody může zmírnit nebo i odstranit otoky.
 • Pití korálové vody může zmírnit i  některé projevy alergií
 • Rovněž vyváženost těchto minerálů v přirozeně se vyskytující v Korálové vodě je ideální pro vaše tělo.

Činnost aktivních látek:

Korálová voda dovede nastavit správné pH organizmu a tím brání jeho možnému překyselení, které může poškodit naše buňky. Náš organismus se skládá z 70% z vody. Krev, lymfa, sliny a sliznaté obaly buněk mají alkalické pH. Zdravý člověk má pH 7,4. Při snížení pH nebo také při zvyšování kyselosti, se narušují imunitní reakce našeho organismu a rychle se rozmnožují viry a bakterie, které se dostali do krve. Špatně se vstřebávají vitamíny a mikroelementy. Následkem toho může vzniknout onemocnění cév, srdce, kloubů, krve a mnohé další patologické stavy organismu, včetně těch onkologických.

Vápník je nezbytný pro správný vývoj kostí a zubů a také pro udržení jejich struktury v pozdějších letech. Nedostatek vápníku vede u kostí k osteoporóze. Dostatek minerálů je nezbytný pro dobré fungování celého našeho organizmu, například i pro optimální krevní srážlivost a udržuje dobrou srdeční činnost. Působí proti zkracování svalů. Vápník je také první pomoc při alergických reakcích, proto jeho pravidelné užívání vede k zmírnění alergií.

Hořčík je další prvek, který je v korálové vodě hojně zastoupen v optimálním poměru s vápníkem. Je pro tělo naprosto nezbytný, pomáhá vápníku se zabudovávat do kostí, zajišťuje stabilní srdeční rytmus a reguluje správnou funkci nervového systému, cév, trávicího traktu a močového měchýře.

Sodík reguluje osmotický tlak, vodní a bílkovinnou výměnu, je nutný pro podporu neutronové a svalové dráždivosti a činnost sodíkové a draslíkové pumpy, která zabezpečuje regulaci buněčné výměny.

Draslík je základní vnitrobuněčný kation, který udržuje vodní, solnou, kyselinovou a zásaditou rovnováhu, nervovou a svalovou dráždivost a vodivost. Zabezpečuje také stabilitu arteriálního tlaku a odvádí přebytečné tekutiny z organismu.

Jednou z výhod korálového vápníku Coral calcium je jeho poréznost. Tyto přirozené póry umožňují korálovému vápníku větší povrchovou plochu na gram, což umožňuje žaludeční kyselině účinněji vstoupit do kontaktu pro snazší vstřebávání tělem.

Proč tedy  zařadit Korálovou vodu (MARINE CORAL WATER) do našeho pitného režimu:

 • Korálová voda obsahuje především přírodní Vápník a Hořčík a dalších 73 minerálů ve stopovém množství.
 • Vápník a Hořčík jsou základní minerály nezbytné pro lidský život.
 • Vápník z korálů vyrovnává naše vnitřní tělesné tekutiny a upravuje je v krátkém čase alkalicky. Dnes má 80% lidí překyselené tělesné tekutiny. To je jednou z hlavních příčin mnohých chronických potíží.
 • Naše tělo potřebujeme více vápníku, magnézia a stopových prvků, jež jsou obsaženy v potravinách kvůli industrializaci a překyselení půd stále méně.
 • Vápník z fosilních, zkamenělých korálů je pro člověka 100%ně biologicky vstřebatelné. Minerální vápník z jiných zdrojů se musí v těle teprve stát využitelným – pro což se „obětuje“ až 95%vápníku, jež se takto ztrácí…
 • Za určitých podmínek při použití té správné vstupní vody zvyšuje Korálový vápník hodnotu pH naší pitné vody a chrání ji před bakteriálním znečištěním.
 • Korálový vápník působí skoro okamžitě. V několika málo minutách je překyselení v žaludku, střevech nebo krvi neutralizováno.
 • Korálový vápník obsahuje četné minerální soli a stopové prvky. Složení odpovídá přibližně obsahu minerálů naší krve.
 • Korálový vápník je přírodní produkt – a to nejlepší přichází vždy z přírody.

Jak korálovou vodu používat: otevřete  alu  sáček  tak, aby šel vždy po otevření opět dobře uzavřít. Alu sáček v místě, kde byl otevřen, vždy po použití jedenkrát přeložte a pevně uzavřete např. kancelářkou sponkou nebo kolíčkem. Zajistíte tím tak vždy co nejvyšší kvalitu výrobku.

Do uzavíratelné lahve 0,7 – 1,5l vody se vloží 1-2 sáčky, protřepe se 15 sekund a asi 5 min  se nechá odstát. Poté můžete začít popíjet. Nejlépe je vypít první  dávku cca 0.5l ráno před snídaní a poté postupně během dne vypít zbytek korálové vody. Pro nejlepší účinek je ideální míchat Korálovou vodu do menších 0,7-1l lahví, kterou spotřebujete do 3 hodin od namíchání. Použitý sáček dále již nepoužívejte.

Důležité info : pokud budete chtít vyrobit zásaditou (alkalickou) Korálovou vodu, je potřeba použít např. nepřevařenou kohoutkovou pitnou vodu, která se standartně pohybuje v mezních hodnotách (MH ) 6,5-9,5 pH. Korálová voda zvyšuje pH vody v závislosti na vstupní vodě  pouze úměrně a to pouze o 0,6 pH -1pH. Pokud tedy použijete vstupní vodu s hodnotou nižžší než 6,5 pH, není zárukou, že takováto voda bude zásaditá (alkalická.) V tomto případě může být Vaše Korálová voda až mírně kyselá ! Korálová voda snižuje také ORP lehce do záporných hodnot.

Co je to ORP : ORP, tzv. oxidačně redukční potenciál, je hodnota, která charakterizuje přítomnost oxidačních nebo redukčních látek v kapalině. Kladné hodnoty ORP charakterizují oxidační kapalinu, záporné naopak redukční kapalinu. Vysoké záporné hodnoty ORP tedy fungují jako silný antioxidant.

Jednoduché příklady pro srovnání:

Srovnání hodnot ORP u vybraných nápojů v mV (milivolt):

 • Čerstvě vymačkaná pomerančová šťáva (-100 mV).
 • Balené pomerančové džusy (+200 mV a více).
 • Voda z kohoutku v neupraveném stavu (+200 až 500 mV).

Naše doporučení:

 • Pro výrobu korálové vody použijte pouze neperlivou nejlépe kohoutkovou pitnou vodu v hodnotách 6,5-9,5 pH
 • Korálovou vodu nepřevařujte - ztrácí částečně svoji mineralizaci. 
 • Sáček neroztrhávejte  a nevysypávejte před užitím
 • Korálový prášek není rozpustný ve vodě - pouze se z něj uvolňují minerály.
 • V případě roztržení sáčku není požití korálového písku zdraví nebezpečné.
 • Je vhodné spotřebovat připravenou korálovou vodu během jednoho dne.                                  

Balení: čištěný, drcený a fosilizovaný  korál je vložen v  sáčcích  podobných porcovanému čaji. Obsah 5 x alu sáček /po 6ks/1g celkem 30ks porcí mini sáčků.

 

1 měsíční balení korálové vody je celkem 30 sáčků po 1g. Sami si můžete tento 1 měsíc vyzkoušet jestli poznáte její vynikající  účinky. 

Upozornění:

 • Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Vhodné pro všechny generace od dětí až po seniory.
 • Velmi vhodné pro těhotné a kojící ženy 
 • Skladujte v suchu, temnu a chladu,  v dobře uzavřeném obalu.

Dovozce: GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100 IČ 28579097

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží Vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Marine Coral Water

 

 

TOPlist