E-SHOP > KORÁLOVÁ MINERÁLNÍ VODA

KORÁLOVÁ MINERÁLNÍ VODA

NOVINKA
MARINE CORAL WATER - KORÁLOVÁ MINERÁLNÍ VODA

Jemně mletý fosilizovaný mořský korál – písek velikost zrn 1 - 2 mm, který obsahuje vápník, magnesium (hořčík) a dalších více než 73 základních mořských stopových minerálů. Používá se k čištění vody, správnému nastavení pH a následnému obohacení vody minerály.

Trpíte na migrény ? Více info jak pomoci od migrény dole.

Obsahuje více než 73 základních mořských 100% přírodních minerálů včetně vápníku a hořčíku odstraňuje z
kohoutkové nebo balené vody škodliviny a zbytkový chlór, zvyšuje pH vody na mírně zásaditou.

Minerály jsou ve spojení s vodou ionické, tedy prakticky 100% biologicky dostupné pro buňky.

Mořský korál je unikátní substance - látka, které žije v moři po více než 500 milionů let. Za dobu jeho existence bylo dosaženo dokonalé harmonie živočišného, rostlinného a minerálního světa. Je to zvláštní přírodní úkaz, který v sobě spojuje hned několik materiálních forem – je to mořský živočich se zvláštním vzhledem, který připomíná tvar divokého keře. Existuje jen díky mořským solím a živí se mořskými mikroorganismy.

Unikátní účinky korálu mají blahodárný vliv na působení lidského organismu. V mořském korálu je nejvýše zastoupený vápník, který je potřebný nejen pro vývoj zubů a kostí, ale také pro udržení její struktury, mineralizaci a hustoty, ale je také důležitý pro krevní srážlivost.
Mimo vápník, který je nosným prvkem je zde zastoupen ve velkém poměru také hořčík, ale i další důležité minerály jako je železo, draslík, fosfor, sodík, zinek, chrom, síru, křemík, mangan, a dalších 73 vzácných a důležitých minerálů. Tento bohatý komplex minerálů reguluje minerální rovnováhu v celém našem těle

Balení: Jedno gramový mini-sáček obsahuje: rozdrobený korál cca 1000 mg, který obsahuje více než 73 životně důležitých prvků (včetně vápníku, hořčíku a také sodíku, železa, draslíku, fosforu, jodu, fluoru, bromu, manganu, chromu, boru, uhlíku, zinku, selenu, měďi, zlata a další vzácných minerálů).

Akce na balení 5 + 1 zdarma = 180 mini sáčků po 1gr. užívání pro jednu osobu cca na půl roku .
Akce na balení 10 + 4 zdarma = 420 mini sáčků po 1gr.


(id:KMV-shop)
699,-
 -21%
549,-
cena bez DPH 453,72
dostupnost: skladem

MARINE CORAL WATER - KORÁLOVÁ MINERÁLNÍ VODA                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jemně mletý fosilizovaný mořský korál – písek velikost zrn 1-2 mm, který obsahuje vápník, magnesium (hořčík) a dalších více než 73 základních mořských stopových minerálů Používá se k čištění vody, správnému nastavení PH a následnému obohacení vody  minerály.    

Obsahuje více než 73 základních mořských 100% přírodních minerálů včetně vápníku a hořčíku odstraňuje z kohoutkové nebo balené vody škodliviny a zbytkový chlór, zvyšuje pH vody na mírně zásaditou. Minerály jsou ve spojení s vodou ionické, tedy prakticky 100% biologicky dostupné pro buňky.                                                                                     

Mořský korál je unikátní substance - látka, které žije v moři po více než 500 milionů let. Za dobu jeho existence  bylo dosaženo  dokonalé  harmonie  živočišného, rostlinného a minerálního světa. Je to zvláštní přírodní úkaz, který v sobě spojuje hned  několik materiálních forem – je to mořský živočich se zvláštním vzhledem,  který  připomíná tvar divokého keře. Existuje jen  díky mořským  solím  a  živí  se  mořskými mikroorganismy.

V  mořském  korálu  je  nejvýše  zastoupený  vápník, který je potřebný nejen  pro  vývoj  zubů a kostí, ale také  pro udržení její struktury, mineralizaci  a  hustoty,  ale  je také důležitý pro krevní srážlivost.

Mimo vápník, který je nosným prvkem je zde zastoupen ve velkém poměru  také hořčík, ale i další důležité minerály jako je , železo, draslík,  fosfor, sodík, zinek,  chrom, síru, křemík, mangan, a dalších 73 vzácných  a důležitých  minerálů. Tento bohatý komplex minerálů reguluje  minerální  rovnováhu  v celém našem  těle. 

Možné nebo schválené učinky na lidský organismus.

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),

které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží Vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Marine Coral Water

Návod k použití:

Otevřete – ustřihněte alu  sáček  tak, aby šel vždy po otevření opět dobře uzavřít. Alu sáček v místě, kde byl otevřen, vždy po použití jedenkrát přeložte a pevně uzavřete např. kancelářkou sponkou nebo kolíčkem. Zajistíte tak co největší a nejdelší poměr vitamínů v sáčcích. 

Do uzavíratelné  lahve 1- 1,5l se vloží neporušený sáček, protřepe se 15 sekund a 5 min  se nechá odstát poté můžete popíjet. Nejlépe je vypít první  dávku cca 0.5l ráno před snídaní a poté postupně během dne vypít. Ideální je míchat do menších lahví 1l kterou potřebujete do 3 hodin od namíchání. Je to sice dražší záležitost, ale nejlepší kvalita nabitá 100% minerály. Při „spořivém programu“ ráno připravenou vodu během dne vypijte!

Naše doporučení 1 sáček je  na 1-1,5l. Někteří míchají až s 3l vody, ale zde již není  100% účinek. Jednak je to více vody a jednak minerály postupně při každém otevření lahve díky své těkavosti vyprchávají. Korálová voda je cenově dostupná pro každého!

Naše doporučení:

  • Pro výrobu korálové vody použijte pouze neperlivou vodu.
  • Korálovou vodu nepřevařujte - ztrácí minerály,
  • Sáček neroztrhávejte  a nevysypávejte před užitím!
  • Koral prášek není rozpustný ve vodě - pouze se z něj uvolňují minerály.
  • V případě roztržení sáčku není požití korálového písku zdraví  nebezpečné.
  • Je vhodné spotřebovat připravenou korálovou vodu během jednoho dne.

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Měsíční balení korálové vody je celkem 30 sáčků po 1000 mg. Sami si můžete tento 1 měsíc vyzkoušet jestli poznáte její vynikající  účinky.  Balený, drcený, fosilizovaný  korál je vložen v  sáčcích  podobných porcovanému čaji.

 

Balení na měsíc:

5x alu  sáček po 6 ks celkem 30 ks po 1g celkem váha 50g

Složení:

Coral  calcium  947 mg, Coral magnesium  34 mg, Mořské minerály, Ascorbic 5mg

Trpíte na migrény? Více info jak pomoci od migrény zde

Balení: 

Jedno gramový mini-sáček obsahuje: rozdrobený korál  cca (993 mg), který obsahuje více  než 73 životně důležitých prvků (včetně vápníku - 34,6%, hořčíku - 2,16%, a také sodík,  železo, draslík, fosfor, jod, fluor, brom, mangan, chrom, bor, uhlík, zinek, selen, měď, zlato a další vzácné minerály.

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Upozornění:

  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Vhodné pro všechny generace od dětí až po seniory.
  • Velmi vhodné pro těhotné a kojící ženy 
  • Skladujte v suchu, temnu a chladu,  v dobře uzavřeném obalu.

Dovozce:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz

TOPlist