E-SHOP > Aloe Vera Gel

Aloe Vera Gel

Omezená Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob!. Vždy nová EXP

Aloe Vera Gel – 1litr

Naše Aloe gel není jen obyčejná šťáva z koncentrátu ředěná vodou a zahuštěná xantanovou gumou !Nabízíme vám extra kvalitní Aloe Vera Gel zahuštěnou přírodní dužinou s aloe . Jde o šťávu zpracovávanou z listů Aloe přímo na farmě v Mexiku, lisovanou zastudena, aby nedocházelo k ničení účinných látek. Kvalitu poznáte už podle chuti, které se nic nevyrovná. Více informaci o tom, jak poznat dobré Aloe naleznete níže.

V Aloe Vera můžeme nalézt více než 200 účinných látek, patří mezi ně mucenózní polysacharidy, steroidy, vitamíny, minerály, aminokyseliny, glykosidy, saponiny, mastné kyseliny a další.

Naše šťáva z aloe je šťáva z čerstvých listů Aloe rostliny a ne z koncentrátu jako u některých prodejců, je mezi nimi podstatný rozdíl v kvalitě a obsahu účinných látek, tomu potom odpovídá i cena.

Extra hustý, vychutnejte pravou extra hustou chuť Aloe Vera!
BIO kvalita zaručuje 99,7% čistého Aloe Vera z odrůdy Aloe Vera Barbadensis Miller.

VYUŽIJTE JEDINEČNÉ AKCE 6+1 ZDARMA, NEBO 10+2 ZDARMA, NEBO 15+3 ZDARMA A NEBO 20+6 ZDARMA VŽDY NOVÁ EXP

AKCE PRO OBCHODNÍKY I DOMÁCNOSTI: MINIMÁLNÍ ODBĚR 36 LAHVÍ – SPECIÁLNÍ CENA 249 Kč/1L, MOŽNO NAMIXOVAT SE ŠŤÁVOU.
POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB, ČERSTVÉ ZBOŽÍ!!! OBJEDNÁVKY ZASÍLEJTE E-MAILEM


(id:AG-shop)
499,-
 -20%
399,-
cena bez DPH 346,96
dostupnost: skladem

Aloe Vera Gel

Naše firma Vám nabízí
Aloe Vera Gel, čistou přírodní za studena lisovanou šťávu z Aloe Vera, která obsahuje přes 200 bioaktivních látek, které prospívají Vašemu zdraví. Vychutnejte si extra hustou kvalitu s kousky dužiny a lahodnou jemnou chutí.

možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co Vás o daném produktu zajímá. 

 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Aloe Vera Gel

Naše Aloe Vera je vyrobeno z čerstvých listů, lisováním za studena, tak aby nedošlo ke zničení účinných látek. Rostliny pochází z BIO zemědělství, kde se pěstují zásadně bez genetických modifikací a použití hnojiv.

Na trhu existuje spousta výrobků pod názvem Aloe Vera, ale ne všechny mají zachovány všechny živiny a mnohé obsahují jen malé množství šťávy či gelu z Aloe. Čím šetrnější je zpracování listů Aloe, tím vyšší je podíl čistého Aloe Vera v produktu nalezneme a o to větší počet účinných substancí je v koncentrátu. Může jich být více než 200. Jedná se především o mucenózní polysacharidy, antrachininy, kyselinu salicilovou, saponiny, enzymy, aminokyseliny, vitamíny, minerální látky a uhlovodíky. Vyšší kvalita je však podmíněna i vyšší cenou. Dejte si pozor na laciné Aloe Vera nápoje, které mají méně než 99,5% obsahu Aloe Vera a jsou ředěny nebo vyráběny z práškového koncentrátu.

Naše aloe obsahuje 99,7% čistého Aloe Vera. Čerstvě vylisovaná šťáva je velmi citlivá na kyslík. Proto jsou listy okamžitě po sklizni zpracovány a výsledná tekutina musí být stabilizována. Vzhledem k tomu, že zahřátí na vysokou teplotu by  poškodilo blahodárné látky obsažené v Aloe Vera, musí být tekutina zpracovávána za velmi nízkých teplot a jako aditivum se přidávají éterické oleje a antioxidační látky. Často se také využívají konzervační látky jako kyselina benzoová a sorban draselný.

VYUŽIJTE JEDINEČNÉ AKCE 6+1 ZDARMA NEBO 15+3 ZDARMA
 
Nakupte 6 balení Aloe Vera Gelu a sedmé od nás dostanete zcela zdarma
Nová informace 
Snažíte se otěhotnět? Můžeme Vám pomoci, informace zde 
 

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

 
 

Složení:

Za studena lisovaný Aloe Vera Gel 99,7%

        Konzervováno:  

Sodium Benzoate 0,1%, Potasium Sorbate 0,1% a 0,1% kyselina citronová.
Neobsahuje:
Kvasinky, gluten ani laktózu. Bez přídavku cukru, soli a barviv.

Náš nabízený Aloe Vera Gel je certifikován  IASC/USDA, výrobce je členem IASC/USDA. 


 
 

Doporučené dávkování:

3 - 5 polévkových lžic, ve dvou až třech dávkách denně, smíchejte s vodou nebo ovocným džusem. Není vhodné pro děti do 3 let, a pro těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje doplněk pestré stravy.

Upozornění:

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte v lednici při teplotě 3-6 stupňů v uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost po otevření 3 týdny. Není určeno těhotným a kojícím ženám a dětem do 3 let. Šťáva z dužniny Aloe neobsahuje aloin a emodin. 

Dovozce:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.
Rooseveltova 115,
Olomouc

Země původu:

Mexiko

Jak se pozná dobré Aloe?

Na našem trhu se vyskytuje velmi laciné "kvalitní - skoro 100 % Aloe“. Všimněte si, že se nabízí většinou šťáva, protože „ošidit“ gel, je už docela těžké. Ptáte se, jak je to možné?  Taková kvalita za super peníze? Odpověď je jednoduchá, není to možné. Buď byste museli při výrobě čarovat, nebo něco ošidit.

 Jako seriozní dovozce Aloe Vera Vám dám pár užitečných rad, podle kterých se i laická veřejnost snadněji zorientuje ve světě nabídky a poptávky výrobků z Aloe Vera. Tyto rady si můžete sami vyhodnotit, nebo si porovnejte laciné "kvalitní" Aloe Vera a to naše. Pokud chcete Aloe dlouhodobě užívat, vyplatí se určitě Aloe Vera od různých prodejců koupit a porovnat s naším výrobkem. Na základě takové zkušenosti se pak rozhodnete, které Aloe budete dlouhodobě kupovat.

Postup výroby

Zde si můžete přečíst zjednodušený postup výroby, abyste byli schopni lépe pochopit rozdíly mezi kvalitním Aloe Vera a lacinou náhražkou.

Kvalitní odrůdy Aloe se pěstují a sklízí na plantážích v Americe a Mexiku. Plantáže jsou většinou poblíž továrny, kde se Aloe Vera ihned po sklizni zpracovává, tak aby se co nejvíce využily všechny vitamíny, které Aloe obsahuje.

Výroba kvalitního Aloe vypadá zjednodušeně takto: Aloe se sklidí na plantáži, odveze na zpracování, vytřídí, omyje, odstraní se slupka, vyloupe se dužina a ta se následně ihned zchladí a mixuje nebo lisuje se do tekutého stavu. Následně se konzervuje, tak aby nedošlo k úniku účinných látek. Pokud je takto rostlina ihned zpracována, obsahuje nejvíce účinných látek a již nedochází k jejímu znehodnocení. Následně se tato tekutina stočí do lahví - tanků atd. a prodává se obchodníkovi. Pokud Aloe není ředěno, jako je třeba u nás z 99,7%, je to pouze čisté Aloe Vera a 0,3% konzervačních a ztrátových látek. Tedy 100% Aloe.

Hustota nápoje u Aloe šťávy je vždy menší, protože se dužina mixuje pouze na hladko. Pokud chcete druh Aloe Vera Gel do této šťávy se „nastrouhá“ dužina z Aloe, čímž vznikne gel, který je hustější než šťáva. Pokud je to 100% přírodní šťáva, tak oba druhy, gel i šťáva, jsou udělány ze stejného základu. Pouze se do gelu, aby byl hustější, přidá nezpracovaná dužina. Oba druhy gel i šťáva jsou stejné a mají stejné účinky a je jen na Vašem rozhodnutí, zvyku a chuti, pro který výrobek se rozhodnete.Jsou některé firmy , které na českém trhu nabízí  svoje výrobky Aloe vera jako takzvaný hustý gel, a tvrdí, že takto jej získávají  lisováním  a to přímo z Aloe vera,  to není a nemůže být vůbec pravda ! Listy z Aloe vera obsahují  při lisování vysoké procento „aloové vody“ a to až 96%. Je tedy  zcela jasné , že přirozená šťáva z Aloe vera musí být  tekutá a ne hustá a to  včetně té nejkvalitnější šťávy u tzv. gelu. Pokud je hustá, jsou v ní použity zahušťovadla a chemické přísady.  Většinou  je používána  jako zahušťovadlo xantanová  guma a stabilizátory . Xanthan - slouží zejména jako zahušťovadlo a stabilizátor emulzí, v kombinaci s jinými hydrokoloidy i jako gelotvorná látka. U nás je Aloe Vera gel vyroben vždy se 100%  přírodní šťávy zahuštěn pouze dužinou s té samé Aloe jejich dužnatých listů  s kterých se lisuje - vyrábí  šťáva.

Podle nařízení FDA, GMP a pravidel  IASC můžete při přidání pomocných látek max.0,3% a 99,7%  Aloe Vera uvádět název 100 % přírodní Aloe Vera gel nebo šťáva jinak ne!

Méně kvalitnější Aloe se již ve výrobě na přání zákazníka „ředí“ tak, aby se dosáhlo lepší nákupní ceny. Zde se ředí vodou nebo různými, většinou umělými ovocnými příchutěmi tzv. „éčky". Tímto ředěním vyrobíte kvalitu např. 70 – 90% Aloe a zbytek do 100% je voda a příchutě jako třeba pomeranč, citron, broskev, kopřiva a další + konzervanty. Takto naředěné Aloe je potom v nákupu u výrobce levější a Vy můžete toto zboží prodávat levněji, než Aloe čisté, přírodní a neředěné. Ten kdo Aloe neředí, prostě kupuje "A třídu" a za tu také u výrobce zaplatí nejvyšší cenu. Nemůže tak konkurovat laciným Aloe! Vy jako zákazníci se pak většinou rozhodujete podle prodejní ceny. Kupujete-li však levnější, tedy ne 100% Aloe, zaplatíte sice méně peněz, ale také za méně kvality. 

Každá značka a vyrobené Aloe  musí mimo jiné hodnoty obsahovat určité %  tkz. „aloesolids“- pevných částic  pro Aloe,

Pokud chce být výrobce členem International Aloe Science Council (IASC Aloe vera) musí pro zapsání svého produktu Aloe splňovat určité požadavky  na kvalitu . Mimo jiné i  pro obsah pevných částic (tkz. „% aloesolids“) minimum pro šťávu a minimum pro gel . To se ovšem týká pouze pro výrobky   lisováním  Aloe lisování za studena ne pro  výrobu s koncentrátu nebo extraktu ta se nezapisuje .  

Takže pokud někdo tvrdí ,že jeho dodavatel  je členem IASC tak  to může být  pravdu, ale  je zde na místě  otázka zda zrovna  ten  jeho výrobek ,který vám prodává je zrovna ten totožný  a ten schválený.  Schválená kvalita za cenu pod 300 Kč za litr to určitě nebude  o tom  silně pochybuji ! To je tak výrobek s  koncentrátu nebo extraktu, na který IASC certifikát nevydává !  No a potom jsou tu prodejci kde je sice kvalita, ale zase je to neskutečně kvůli MLM  předražené.

Myslíte , že  ti někteří  prodejci znají  a ví kolik % pevných částic musí mít Aloe,  šťáva či gel aby to bylo certifikováno  IASC  jako Aloe vera  a na ten  zápis prošlo.  Že, někdo zná tyto svoje hodnoty Aloe  o tom silně pochybuji,  zkuste se jich zeptat a možná se budete divit.?  K takovým údajům se dostane pouze výrobce nebo přímý dovozce jako jsme mi.

A my ty svoje hodnoty známe.  Naše Aloe hodnoty splňuje a dokonce Aloe gel tyto hodnoty 2 x převyšuje… Dokonce má lepší hodnoty než Aloe FLP… která však stojí 3x tolik co  to naše !! 

Super levná kvalita za 150 Kč, jak vyrobit Aloe Vera z práškového koncentrátu

Výroba je stejná jako u kvalitního Aloe Vera, avšak  surovina se usuší, tak jak se vyrobí, nebo se ještě ve výrobě ještě trošku naředí  různými látkami, například se na přání zákazníka ochutí a až poté usuší. Prodává se ve formě prášku nebo granulí koncentrátu a jednotliví obchodníci si z tohoto koncentrátu Aloe šťávu sami vyrobí, naředí a stočí do lahví. Ptáte se, proč to neudělá výrobce? Většinou tuto službu neposkytuje. Jednak by to bylo pro zákazníka neekonomické a jednak pěstitel tento postup zná a ví, že není moc v pořádku. Jelikož je náš pěstitel a výrobce členem ISCA (organizace sdružující dobré výrobce), která nastavuje pravidla pěstování, zpracování atd., nechce si pěstitel zkazit dobré jméno. Členství v ISCA je pro pěstitele zárukou koupě a prodeje dobrého zboží. Raději tak přesune tuto činnost na kupujícího. Tedy jak už bylo napsáno, prodá mu pouze práškový koncentrát, ze kterého si jednotliví obchodníci sami vyrobí ono "super laciné, kvalitní Aloe". Nejlépe se pak také takový obchodník odkazuje na členství pěstitele v ISCA a z toho plynoucí jasnou kvalitu výrobku. To by však bylo platné pouze za předpokladu, že je výrobek vyroben  za studena, lisováním  a ne z koncentrátu.

Nevýhodou postupu výroby Aloe Vera z práškového koncentrátu je to, že sušením Aloe podle použité technologie menší nebo větší část aktivních složek ztrácí. Není to totéž, jako když  Aloe hned zchladíte a konzervujete nebo upravíte pasterizací, kdy se jedná o BIO technologie.

Při sušení podle použité technologie dochází ke ztrátám fyzickými zákony až 70% suroviny. To zmámená, že pokud použijete 100Kg čerstvé šťávy, zbude Vám po usušení 30Kg prášku. Ovšem výrobce si nechá ještě navíc zaplatit kromě ceny za 100 kg Aloe v surovém stavu i technologii zpracování. Respektive pokud použijete technologii sušení, většinou z fyzikálního zákona pokud chcete nejlepší kvalitu koncentrátu nebo prášku musíte použít vzorec: 10:1 (nebo vyšší třeba i 200 :1 ) s 10Kg suroviny, kdy získáte 1Kg prášku. Samozřejmě můžete použít vzorec 5:1 nebo ale to už sušíte Aloe naředěné a prášek nebude tak kvalitní. Už tady jste ho znehodnotili. Platí čím vyšší vzorec, tím silnější koncentrát může být i 200:1  Příklad u poměru 10:1 bude cena 1Kg sušeného prášku 15x vyšší, kvůli použitému materiálu a zpracování) než za 1Kg čerstvého materiálu. Takže co teď? Na dopravě sice ušetříte, protože nepotřebujete tolik místa na lodi, ale platíte 15x více za sušený prášek. Doma navíc potřebujete z prášku vyrobit šťávu, a na tu musíte použit vodu. Gel většinou z prášku nevyrobíte, protože ho nemáte čím zahustit. Proto je všude ve složení u gelu s koncentrátu nebo extraktu jako zahuštovadlo uvedena.použita  většinou Xantanová guma.(ta slouží zejména jako zahušťovadlo a stabilizátor emulzí, v kombinaci s jinými hydrokoloidy i jako gelotvorná látka.) K 100% přírodnímu Aloe gelu potřebujete totiž k zahuštění kousky živého materiálu, dužiny a to pokud nestáčíte za studena do lahví tak to ničím jiným přírodním nenahradíte Pokud není xantanová guma  tak se nabízí ještě jedno řešení, ale jeho výsledkem je slátanina zahuštěná rýží nebo sójovými boby což s Vaším zdravím nemá nic spoleřného !!

Obchodnické kouzlo

Abychom vyrovnali cenu, kterou jsme zaplatili za koncentrát v prášku, který je cenově několikanásobně dražší než zboží v surovém stavu, je třeba z prášku vyrobit tekutinu. Protože prášek se nedá pít, musím ho přeci naředit vodou a to v nějakém poměru. Platí tedy čím víc vody, tím více zisku a také lepší konkurenční cena! Nejlepší je použít vzorec: např. z 10Kg čerstvého materiálu vzniklo sušením 3Kg extraktu. Zjednodušeně to naředím poměrem 3:15 (3Kg extraktu a 15 litrů vody). Tím nám vznikne super Aloe, kde mohu hlásat, že šťáva je vyrobena z 98,3% až 99.8% Aloe Vera. Poměr ředění se ale zákazník nikde nedozví.

Dejte si pozor na klamavou slovní hříčku. Jde o to, že  99,7% je čistota koncentrátu. Ale není nikde napsáno, kolik koncentrátu daný výrobek obsahuje. Takže je ve výsledku možné, že 1 litr tohoto Aloe obsahuje třeba jen 10% silného koncentrátu a zbytek je voda. Technicky ani nelze vyrobit ředěním z prášku nebo koncentrátu něco 100 % přírodního. Často se používají klamavé slogany typu: „čisté Aloe 98,9%, nebo vyrobeno z Aloe 99,7% a nebo obsahuje Aloe 99,6%“. Ano, je pravda, že prášek z Aloe měl danou čistotu, ale poměr prášku a vody se nedozvíte, protože prodejce tyto formace nemá povinnost uvádět.

Není snadné vyrobit kvalitní Aloe Vera za nízkou cenu, protože se musí zaplatit cena vstupní suroviny, doprava přes dva kontinenty, daně a následné zpracování. Vše stojí peníze. A nesmíme zapomenout na prodejce, který také potřebuje něco vydělat.

Proč ne Aloe z extraktů a koncentrátů!

Co je to vlastně extrakce a koncentrace suroviny?

Extrakce neboli vyluhování je metoda získávání látek z různých, většinou přírodních materiálů. Louhují se hlavně tuky, barviva a další cenné složky. Pro extrakci je velice důležité rozpouštědlo, protože při extrakci přecházejí extrahované látky do kapalné fáze, pomocí rozpouštědla. Extrakci lze provádět za tepla i za studena.

Praktická kapalinová extrakce se provádí s použitím mísiče a usazovače. Do mísiče vybaveného míchadlem se jednorázově přivede surovina, ke které se přidá extrahovadlo. Ze suroviny, homogenní binární směsi, je třeba jednu složku oddělit. Tato složka je extrahovaná složka, tedy to, co chceme získat. Druhou složkou je původní rozpouštědlo. Rozpouštědlo přidané k surovině se nazývá extrahovadlo. Extrahovadlo by mělo co nejlépe rozpouštět extrahovanou složku, zatímco jeho rozpustnost v původním rozpouštědle má být omezená a co nejmenší. Obsah mísiče tak tvoří heterogenní směs dvou kapalných fází, mezi kterými dochází k výměně látky. Přestup extrahované složky z fáze bohaté na původní rozpouštědlo do fáze bohaté na extrahovadlo se urychluje intenzivním promícháváním směsi. Toto míchání trvá podle okolností 5 až 15 minut, výjimečně i déle, což je zpravidla postačující na dosáhnutí prakticky rovnovážného stavu. Potom se obsah mísiče přečerpá do usazovače, v kterém se fáze od sebe oddělí na základě různých hustot. Fáze bohatá na extrahovadlo obsahuje extrahovanou složku a v případě určité, nebo malé vzájemné rozpustnosti původního a nového rozpouštědla i menší množství původního rozpouštědla. Tuto fázi nazýváme extrakt. Hlavni složkou druhé fáze je původní rozpouštědlo, které krom nevyextrahovaného podílu extrahované složky může obsahovat i menší množství extrahovadla. Tuto fázi nazýváme rafinát. Pokud jsou původní rozpouštědlo a extrahovadlo dvě navzájem nerozpustné kapaliny, tak extrakt a rafinát budou pouze dvousložkovými směsmi.

Po extrakci obvykle následuje další separační proces (obvykle rektifikace), kde se z extraktu a někdy i z rafinátu znovu získává použité extrahovadlo a zároveň se připravuje koncentrovanější produkt žádané složky.

Koncentrát se oproti tomu získává odpařením. Je to menší zlo než výroba extraktů. Není zapotřebí chemie, jde o fyzikální záležitost. Na druhou stranu ale tímto způsobem Aloe Vera gel přijde do styku s teplem. Je tedy tepelně zpracován a bohužel významná část důležitých citlivých látek, v něm obsažených, je zničena. Pokud jsou poté koncentráty naředěny vodou v poměru větším než 1:100, dále tím ztrácejí na účinnosti.

Gely a jiné výrobky připravované z extraktu nebo koncentrátu, které se vyrábí výše uvedenými způsoby, nemohou být tak kvalitní jako výrobky, které obsahují čirý Aloe Vera Gel zpracovaný za studena, a do kterého se při zpracování zasahuje velmi málo nebo téměř vůbec. V případě extrakce je jasné, že to s čistým gelem nebude mít nic společného. Navíc během této chemické operace gel ztratí spoustu vitamínů a účinných látek. Jakmile tedy vidíte na etiketě výrobku z Aloe Vera slovo "vyrobeno z extraktu nebo z koncentrátu" ihned víte, že to není to nejlepší. Někdy také na etiketách v kolonce ve složení neinformují raději vůbec o množství čistého gelu v procentech. Do názvu výrobku sice napíší třeba Aloe Vera gel 97%, ale v názvu můžete mít podle zákona kdokoliv cokoliv, protože to je jen název výrobku a se složením nemá nic společného. Pokud se jedná o kvalitní Aloe Vera, měly by být informace o složení jasné a ne pochybné nebo žádné.

Doufám, že Vám tyto informace budou sloužit k užitku při Vašem nákupu kvalitního Aloe Vera, které u nás na trhu najdete, musíte ovšem hledat.


Naše doporučení 

Na základě nových světových studií pro zesílení účinků bylin a pro vzájemnou synergii  tak abyste dosáhli vždy co nejlepších výsledků využitelnosti jakéhokoliv našeho  výrobku  doporučujeme vždy kombinovat s naším Organic Green Tea Extract  nebo AceloraC Max

Tyto nové produkty  jsou  na základě světových studií  posílené mimo jiné byliny, které „pracují“ ve vzájemné biologické synergii i  silným 95% piperinem. Piperinem je hlavní účinná složka pepře, alkaloid piperin má schopnost výrazně zvyšovat vstřebávání a biologické využití více živin z potravy a také zvyšovat využití některých výživových doplňků. Bylo zjištěno, že  piperin inhibuje lidský CYP3A4 a P-glykoprotein , enzymy důležitépro metabolismus a transport xenobiotik a metabolitů

Piperin má schopnost zvyšovat biologické využití mnoha látek několika způsoby:

Snižuje enzymatickou aktivitu střevní sliznice, čímž umožňuje průnik více látek v zachovalé, aktivní formě

Zlepšuje přenos aminokyselin přes střevní sliznici

Brzdí aktivitu několika jaterních enzymů odpovědných za metabolismus důležitých látek, včetně enzymů cytochrom-CYP3A4 a glykoprotein

Zabraňuje rozkladu více látek probíhajícímu uvnitř buněk a tím umožňuje prodloužení jejich dostupnosti


Výsledkem působení těchto několika účinků piperínu je celkové zesílení působení a zlepšení biologického využití některých látek ve srovnání s podáváním stejného množství samostatně.

Vzájemná kombinace našich výrobků , jejich léčivých účinných látek dohromady  svýrobky  s obsaženým piperinem  zvyšuje tedy  jednoznačně jejich biologickou dostupnost a synergicky působí na váš organismus. V tomto  spojení  dokážou několikrát násobit   sílu všech  dalších naších přírodních produktů .

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

 

                                  

    Novinka Kurkumin skladem, už jste slyšeli o protizánětlivé síle kurkuminoidů?

Info zde 

TOPlist