E-SHOP > Mladý ječmen 100% bio

Mladý ječmen 100% bio

Mladý ječmen nejvyšší kvality – bio prášek
100% Organic přírodní

Australský BIO zelený ječmen nebo také Mladý ječmen je 100% přírodní. Pochází z Austrálie, kde je pěstován ekologickým typem zemědělství, bez pesticidů a umělých hnojiv. Díky šetrnému patentovanému zpracování mladého šťavnatého ječmene vzniká prášek obsahující celou škálu vitaminů, biotinu, kyseliny listové, kyseliny pantotenové a cholinu.

O blahodárných účincích obsažených v ječmeni se dozvíte víc na stránkách dodavatele:
http://mynatureproduct.com/mlady-jecmen-suseny-prasek/

Mladý ječmen je certifikován: NASAA, JAS, AUSTRALIAN OWNED, Halal Certification Authority Australia.

Omezená Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob!. Vždy nová EXP

Pozor dolar je za 25 Kč zboží se prodražuje a nové zboží bude dražší !! kupujte ještě za staré ceny Zásoby docházejí, kupte si poslední kusy .!! Nové zboží se již bude prodávat za standardní cenu 899 Kč. Nezapomeňte si udělat svou objednávku včas ještě teď za super cenu!

Chcete-li si přečíst jak poznat kvalitní ječmen, prohlédnout naše certifikáty a další zajímavé informace naleznete dole.

Mladý ječmen AKCE 6+1 zdarma

Balení 300 g
Země původu: Austrálie
Dovozce: Gloria Import CZ s.r.o.


(id:BG-shop)
599,-
cena bez DPH 520,87
dostupnost: skladem

Mladý ječmen nejvyšší kvality – bio prášek
(Barley Grass powder)
100%  Organic přírodní

Zelený prášek z mladých výhonků ječmene, který se po smíchání s vodou mění na životodárnou šťávu, pro mnohé znamená návrat ke zdraví a výtečné tělesné kondici. Mladý ječmen je svěží, enzymatický nápoj plný vitaminů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin.

Náš Mladý ječmen je pěstován ekologickým způsobem v čisté Australské přírodě s vysokou intenzitou slunečního svitu, což má pozitivní vliv na maximální obsah účinných látek. Když doroste výšky asi 20 cm, tj. doba kdy obsahuje nejvíce živin a látek užitečných pro člověka, nastává čas pro jeho sklizeň. Seče se speciálními kombajny a následně je převezen do továrny k jeho dalšímu zpracování. Zde se nejdříve pořádně propere v čisté vodě, a poté se drtí na jemnou kaši, která se potom suší ve speciálních bubnech bez přístupu vzduchu. Proces sušení probíhá při teplotách nepřesahujících 38°C, což znamená, že všechny cenné složky, jako jsou vitamíny, enzymy, fytonutrienty (rostlinné výživné látky), atd. zůstávají zachovány. Při pěstování nejsou používána žádná chemická hnojiva, zpracování probíhá při nízkých teplotách, aby nedošlo k poškození jednotlivých účinných látek a byla zachována přírodní chuť.

Proč mladý ječmen užívat?

možné nebo schválené učinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.
 

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Mladý ječmen prášek
 

Složení

100% mladý ječmen, pomletý a usušený na prášek, bez chemických látek nebo přídavných látek.

Dávkování

Jednu čajovou lžičku denně rozmíchejte ve sklenici s 2 dcl vody nebo s vaším oblíbeným džusem (pro lepší a snadnější promíchání použijte shaker). Nápoj vypijte na lačný žaludek, nejlépe ráno. Nemíchejte s teplými nápoji, aby nedošlo ke zničení účinných látek.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty

4 g (jedna dávka)

100 g

Energie

44 kJ

1100 kJ

Bílkoviny

1,02 g

25,5 g

Tuky

0,25g

5,6 g

Sacharidy

1,88 g

46,9 g

Cukry

0,12 g

3 g

Sodík

0,84 mg

21 mg

Draslík

148 mg

3700 mg

Dietní vláknina

1,68 g

42 g

Chlorofyl

0,03 g

0,8 g

Karoten

1,56 mg

39 mg

Dále obsahuje: antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny, aktivní enzymy, bioflavonoidy, chlorofyl a jiné fytonutrienty, které jsou potřebné pro optimální buněčný metabolismus, jeho regeneraci a ochranu. Vytváří antioxidační ochranu, to je synergická kombinace antioxidantů zahrnující vitamin A, C, B, superoxid dismutázy a chlorofyl.

Doporučení

Všeobecně se doporučuje užívat mladý ječmen a sladkovodní řasu Chlorellu či Spirulinu současně a dlouhodobě. Jejich účinek se společným užíváním několikanásobně zvyšuje.

Nemíchejte mladý ječmen vodou s vodovodu  (na jedné straně si UŽÍVÁNÍM JEČMENE pomáháte a na druhé si chlorem S VODOVODU škodíte) to samé platí u  mrtvých minerálek. Pro 100% účinnost doporučuji pro míchání korálovou vodu nebo naši novou alkalizační konvici !

Info také zde : jak-pusobi-zasadita-voda-proti-rakovine.

Protože zelené potraviny podporují organismus ve vylučování cizorodých látek z těla, je lepší užívat klasické léky půl hodiny před jejich užitím. 

Zelené potraviny mohu jen doporučit nejen maminkám, ale všem co chtějí být zdraví, zelené potraviny jsou vhodné a bezpečné v těhotenství i při kojení, kdy tělo klade zvýšené požadavky na dostatek výživných látek.

Upozornění

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C v uzavřeném obalu.

Certifikáty

Zde si můžete pročíst všechny certifikáty, které náš mladý ječmen má. Tyto certifikáty zaručují kvalitu pěstování i šetrný výrobní postup. Všechny naše certifikáty jsou platné také pro Vojtěšku, která je také v nabídce produktů. Značka Organic certification je v podstatě zaměřena na regulaci a usnadnění  prodeje ekologických BIO produktů pro spotřebitele. Jednotlivé certifikační orgány z různých zemí světa  mají své vlastní certifikační značky, které působí  jako záruka  kvality  pro spotřebitele a výrobce podporuje  při prodeji jeho produktů tím, že se jedná zaručeně o 100% přírodní produkt. Neuznávanější ekologické certifikační značky jako jsou  JAS, HALAL, NASSA, USDA zaručují  dodržení certifikačního procesu pro výrobce biopotravin a dalších ekologických zemědělských produktů. Tyto požadavky se však liší od země k zemi, a obecně zahrnují sadu  různých výrobních norem pro pěstování, skladování, zpracování, balení a expedici. Na základě těchto požadavků v různých zemích si světoví EKO výrobci a dodavatelé nechávají svoje výrobky certifikovat pro všechny tyto země jednotlivými certifikačními orgány, tak aby mohli vyvážet svoje zboží do celého světa pod názvem 100% Organic. 

       

100% certifikovaný BIO (NASAA Cert. No. 3792P), 100% certifikovaný HALAL  No. 26003/1/2 2011, 100% certifikovaný JAS Certificate Number: C/04632/2008, 100% certifikovaný USDA Certificate Number: C/04936/2008. Naše BIO certifikáty najdete zde 

    

Výběr produktu

Mladý ječmen bez udání země původu suroviny

Víte co jinde kupujete? Nenechte se zlákat jenom nižší cenou. Pozor pokud jde o velmi levné zboží,  nikde většinou není  uvedena země původu ječmene, což je záměr, protože je  většinou pěstován v Číně, kde není zrovna to nejlepší podnebí a vzduch pro pěstování zdravého ječmene. Pravý dobrý a čistý mladý ječmen, vyrobený od renomovaných výrobců  má také svou cenu  a pochází  z čistých a nezamořených přírodních oblastí. Ječmen pěstovaný v Číně, který většinou nesplňuje zákonné  limity škodlivin a je na náš  trh dovážen přes Německo, Polsko a jiné země. Jak je to možné, že tyto limity nesplňuje? Je to tím, že je pěstován v prostředí, kde chemikálie a jiné látky znečišťují vzduch. To je v Číně bohužel na denním pořádku a nikdo se tím nevzrušuje. Tento "těžký" vzduch v podobě kyselých dešťů  padá na farmách  na pole, kde se ječmen  pěstuje a absorbuje do sebe těžké kovy, jako je  hliník, arsen, kadmium, olovo a rtuť. Tento problém  je  v celé  Číně, kde je znečištění  podnebí a kontaminace půdy na denním pořádku a nikdo se tím nezabývá. Vezměte na vědomí, že  pokud se chcete vyhnout příjmu vysokého množství těžkých kovů, pesticidů a dalších  látek, které do zdravého mladého ječmene nepatří, nekonzumujte ječmen z Číny. Pozor také na  klamavý slogan – informace dovezeno/vyrobeno. Nejde o označení země původu suroviny a správně má být ze zákona uvedena země původu suroviny.

Další rozdíly mezi výrobky z mladého ječmene

Na našem trhu se objevují výrobky ze sušeného ječmene nejvíce pod názvy jako je  Mladý Ječmen, Bio  Mladý ječmen, Zelený ječmen, Mladá pšenice, Barley Grass  atp. Výrobky z této suroviny, dostupné  na našem trhu, jsou především většinou s těchto zemí: USA, Austrálie, Německo, Nový  Zéland nebo Čína. Jak už bylo řečeno výše, ječmen z Číny raději nekupovat. Podle čeho si ale vybírat dál?

Sušená šťáva nebo prášek z mletých výhonků?

Někteří prodejci, kteří přišli na trh s výrobky jako je prášek se „sušené šťávy“ hlásají, že se jedná o nejlepší produkt na trhu a co víc, že ten jejich je bez vlákniny. Podle nich se nedá jejich prášek kvalitativně srovnávat s práškem, který je vyroben z mladých výhonků obsahující vlákninu. Tuto teorii navíc zkouší podpořit jejich pokusy zalití prášku teplou vodou. Tyto pokusy však nemají žádné fyzikální opodstatnění a podporu. Jde jen o klamání zákazníků, jež nemají o tomto produktu všechny informace.

Zde jsou některá fakta o ječmeni ze sušené šťávy

Ječmen ze šťávy, který je vyroben dle tvrzení prodejců MLM (multi level marketing) pouze ze šťávy lisováním, může  obsahovat prováděným zpracováním až 25% maltodextrinu. Ten vzniká zpracováním ječmene nebo při jeho klíčení. Jedná se o kombinaci maltózy a dextrinu, zjednodušeně řečeno jsou to jednoduché cukry.  Tímto zpracováním  se docílí toho, že je výrobek ze šťávy výhonků chutnější než výrobek, který je vyroben drcením a mletím  pouze mladých výhonků. Všichni známe pořekadlo: „Co nám moc nechutná, bývá zdravé, a naopak.“ Navíc schvalovací instituce doplňků stravy a potravin v Austrálii a na Novém Zélandu, klasifikuje maltodextrin jako cukr. Také tvrzení prodejců, že jejich sušená šťáva  nemá  žádnou vlákninu, se nezakládá na pravdě.

Prášek ze sušené šťávy obsahuje přibližně stejné množství vlákniny jako australské nebo novozélandské směsi prášku mladého ječmene vyrobeného z mladých výhonků. Je zjištěno, že při výrobě prášku ze šťávy, která je vyrobena lisováním a následným sušením se  před sušením do šťávy přidává vařená hnědá rýže jako pojivo. Rýže ale obsahuje vlákninu. Je to proto, aby se produkt při sušení spojil, a navíc maltodextrin zde vzniká technologií zpracování a použitím suroviny jak je napsáno již výše. Hnědá rýže obsahuje vlákninu, která neobsahuje všechny přírodní živiny a vitamíny, tak jako vláknina  která je v mladých výhoncích při použité technologii drcení a mletí. Jeho výhonky jsou pouze drceny a rozemlety a  takto usušený prášek ječmene bez přidání pojivých nebo jiných látek obsahuje vlákninu již ve zpracovávané  surovině.

Jak je to s testem zalití horkou vodou?

Srovnávat se dá pouze srovnatelné. Nikdy nejde dělat pokusy na našem ječmeni, který je vyroben z mladých výhonků a na ječmeni, který je vyroben ze sušené šťávy. Neznáme přesné složení výrobku konkurence, které je na pokusném srovnávacím „videu“ většinou od firmy MLM Green … a dalších prodejců. Složení neukazují, je vidět pouze zelený prášek. Jde jim o to, aby se vás snažili tímto videem přesvědčit, že mají něco výjimečného a úžasného. Novinku, kterou ostání nemají.

Tento test většinou provádí, např. i skupina organizovaná  v MLM  u firmy Green W.. aby měli její MLM dealeři nějaký rozdílný přesvědčivý  důkaz pro konkurenci a pro neinformované zákazníky. Ale i v tomto případě stačí např. trochu hnědé rýže nebo dextrin (nebo další látky ) pojivo, které se do šťávy musí přidat, aby to mělo konzistenci a už se prášek ve vodě chová jinak. Protože prášek drží cukr, je těžší lepí surovinu a nerozpustí se okamžitě, takže plave nahoře. S tím je také spojena jejich  ohraná  písnička o vláknině a  čtyřech  žaludcích krávy „přece jen nejsme krávy a nemáme 4 žaludky“. To by člověk potom nesměl jíst nic žádné ovoce zeleninu a vše co má vlákninu, ale bez vlákniny tělo nefunguje. Ačkoliv všichni prodejci ječmene ze šťávy většinou tvrdí, že nemají v ječmeni žádnou vlákninu, na obale na jejich výrobku ji v minimálním množství uvedenou mají, protože bez ní by to nešlo. Když se jich zeptáte proč tam je a proč tvrdí, že tam není, tak říkají, že je to jenom málo. A právě proto jako vlákninu používají  rýži nebo dextrin, která se s bílkovinou spojí a udělá tu sraženinu. To je podobné jak sunar, který také obsahuje cukry a bílkoviny, a právě protože složky „lepí“, tak se po zalití teplou vodou nahoře spojí hrudky a vyplave nahoru. To je důkaz toho, že obsahuje maltodextrin.

Zalití vařící vodou je absolutní nesmysl  jak poznat, že to něco nemá vitamíny a je to „mrtvé“ a navíc, že vyplave  sražená bílkovina. Jde o absolutní fyzikální nesmysl. Bílkovina v potravinách se pozná pouze chemickou reakcí např. xantoproteinovou reakcí nebo biuretovou reakcí, které nemají s vařící vodou nic společného! To, co výrobek obsahuje a kolik účinných látek má, pozná pouze certifikovaná laboratoř. Bílkovinu v moči u lidí také netestujete zalitím horkou vodou

Navíc na jejich obale zde mají napsáno, že jejich  ječmen je vyroben s mladých  listů extraktu na rozdíl  od čisté štávy co deklarují  zase jinde.  Označené 100% čistá štáva a extrakt to je jako den a noc tak moc to je rozdílné.  Co je to extrakt to jsme Vám popsali už zde . Pokud si tedy vše pozorně na obale a u složení ječmene přečtete tak zjistíte, že popis  je velmi klamavý a nikdo  ani neví co vlastně kupuje.

Také hlavně, že firma Green Ways nic z uvedeného nevyrábí, čímž se ovšem moc nechlubí, ale jen si bere to, co je už na trhu, čili je pouze DOVOZCE, který uvedené výrobky doveze a přebalí pod svou značkou, konkrétně Mladý ječmen (jejich Barley) je od firmy Pure Planet Davida Sandovala a Chlorellu  mají také vyráběnou na Taiwanu (informace že je vlastně GW dovozce naleznete po dlouhém hledání na webu GW v záložce Marketing, kde se píše "Zelené potraviny nakoupíme od nejkvalitnějších výrobců", takže faktem je, proč si je nekoupit jinde a levněji). Mimochodem za zmínku stojí i to, že originál ječmene se prodává samozřejmě ve skle, nikoliv v plastu.  A s pěstováním chlorelly mají zase nejlepší zkušenosti na Taiwanu a tuto lze již mimo GW objednat a sehnat levněji a v prémiové stejné kvalitě  i u nás viz chlorella Taiwan zde

Vitamíny a další účinné složky

Je otázkou, zda je výrobce na obale uvede nebo ne. Každá firma má v ječmeni částečně jiné složení a poměr vitamínů a dalších látek ve výrobku a nikdy, pokud se nejedná o stejný výrobek a šarži, to  nemůže být stejné! Pracuji – importuji  doplňky stravy 7 let, něco o tom vím, nakupuji přímo u výrobců a prodávám vše pod svou značkou. Jestli si chcete porovnat nutriční hodnoty našeho ječmene, které jsou v tabulce výše s ječmenem od konkurence, podívejte se zde a zde. Navíc jejich produkt je vyroben z extraktu a ne ze šťávy a to je podstatný rozdíl. Pojivo uvedené v jejich složení je maltodextrin (vláknina), proto je jejich ječmen sladký.

Vláknina

Existují dva druhy vlákniny: rozpustná a nerozpustná. Obě jsou potřebné k trávení a ječmen obsahuje rozpustnou vlákninu. Ta má schopnost absorbovat vodu, bobtnat a v trávicím traktu fermentuje, proto může být zdrojem energie. Reguluje trávení tuků a sacharidů, váže na sebe vodu a tím nabývá na objemu. Z větší části je živinou pro mikrobiální flóru v trávicím traktu, působí tedy jako tzv. prebiotikum, které podporuje růst a aktivitu střevní mikroflóry.

Zdravý a kvalitní mladý ječmen

Prášek z lisované šťávy bude vždy  2x dražší, než prášek, který je vyroben pouze z výhonků mladého ječmene technologií drcení a mletí a se zůstatkem přírodní vlákniny. Zde ale žádný podstatný vitamínový rozdíl nehledejte ani ho nenajdete. Jde pouze o chuť. Prášek z výhonků a prášek ze šťávy mají jen minimální rozdíl v množství účinných látek a vitamínů. Navíc vaše  tělo stejně vstřebá jenom určité množství těchto látek, nikdy ne celých 100%.

Pokud budete kupovat prášek ze šťávy, zajímejte se také, jakou vlákninou je prášek ze  šťávy zahuštěn. Budete, však překvapení, protože většina prodejců o tom neví vůbec nic. Všechny dovážené výrobky ze šťávy mladého ječmene obsahují přibližně stejné množství vlákniny, jako náš ječmen Naturgreen. Náš prášek má vlákninu obsaženu právě už jeho výhoncích přírodně. Což je dáno technologií zpracování bez dalšího umělého přidání vlákniny.

Náš Zelený ječmen prášek není prášek ze šťávy jde o prášek z mladých výhonků  z ekologického zemědělství s BIO certifikáty dovezen z Austrálie. Je pěstován a sklízen, pořád ve stejné lokalitě a při sklizni není vystaven žádnému teplu, tření nebo jiným postupům, které by mohly vést ke ztrátě živin. Zařízení a technologie, které používá výrobce,  se zaměřuje na zelené výhonky ječmene se zpracováním na jemný prášek prodlouženým sušením. Nízká teplota sušení proto hraje významnou roli v udržování cenných enzymů, které jsou v mladém ječmeni obsaženy. Díky této technologii jsme schopni vám poskytnout optimální výživu ve své nejpřirozenější podobě. Někdo řekne váš ječmen chutná jako tráva, ale výhonky ječmene jsou taková malá „tráva“. Naše šťáva je  nedochucená a na rozdíl od dochucené, je ta naše plná zdravých  vitamínů.

Balení našeho ječmene je v jedinečné ochranné atmosféře (GMD). Tento balíčkovací systém, odstraňuje kyslík se sáčku až do dne, kdy ho otevřete. Tím je balení mladého ječmene pořád až do otevření maximálně čerstvé a účinné.

 
Nová informace  
Snažíte se otěhotnět? Můžeme Vám pomoci  informace zde 
 
Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.
Ukrajinská 728/2, Praha 10

Země původu

 Austrálie 
 
 

Naše doporučení 

Na základě nových světových studií pro zesílení účinků bylin a pro vzájemnou synergii  tak abyste dosáhli vždy co nejlepších výsledků využitelnosti jakéhokoliv našeho  výrobku  doporučujeme vždy kombinovat s naším Organic Green Tea Extract  nebo AceloraC Max

Tyto nové produkty  jsou  na základě světových studií  posílené mimo jiné byliny, které „pracují“ ve vzájemné biologické synergii i  silným 95% piperinem. Piperinem je hlavní účinná složka pepře, alkaloid piperin má schopnost výrazně zvyšovat vstřebávání a biologické využití více živin z potravy a také zvyšovat využití některých výživových doplňků. Bylo zjištěno, že  piperin inhibuje lidský CYP3A4 a P-glykoprotein , enzymy důležitépro metabolismus a transport xenobiotik a metabolitů

Piperin má schopnost zvyšovat biologické využití mnoha látek několika způsoby:

Snižuje enzymatickou aktivitu střevní sliznice, čímž umožňuje průnik více látek v zachovalé, aktivní formě

Zlepšuje přenos aminokyselin přes střevní sliznici

Brzdí aktivitu několika jaterních enzymů odpovědných za metabolismus důležitých látek, včetně enzymů cytochrom-CYP3A4 a glykoprotein

Zabraňuje rozkladu více látek probíhajícímu uvnitř buněk a tím umožňuje prodloužení jejich dostupnosti


Výsledkem působení těchto několika účinků piperínu je celkové zesílení působení a zlepšení biologického využití některých látek ve srovnání s podáváním stejného množství samostatně.

Vzájemná kombinace našich výrobků , jejich léčivých účinných látek dohromady  svýrobky  s obsaženým piperinem  zvyšuje tedy  jednoznačně jejich biologickou dostupnost a synergicky působí na váš organismus. V tomto  spojení  dokážou několikrát násobit   sílu všech  dalších naších přírodních produktů .

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Doporučujeme vám přečíst si další zajímavé informace o produktu, vědecké studie a novinky v oblasti léčení, které naleznete zde

http://mynatureproduct.com/mlady-jecmen-suseny-prasek

http://mynatureproduct.com/jak-si-prodlouzit-zivot.html


Novinka  pro rok 2016 prevence proti cukrovce 2 typu více info zde  White Mulberry extrakt z listů

Trpíte na migrény ? Více info jak pomoci od migrény zde 
 

                                      

    Novinka Kurkumin skladem, už jste slyšeli o protizánětlivé síle kurkuminoidů ?

Info zde 


Novinky, akce,reklama, světové studie a oborné články

Naše nové produkty pro vaše zdraví vše bez  škodlivého chloru info  zde zde 

Filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem více info o účincích vody s konvice zde 

Novinka Relaxační & revitalizující sprchová hlavice s filtrem   info  zde 

 

Filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem           Relaxační & revitalizující sprchová hlavice

http://mynatureproduct.com/jak-se-vylecit-pomoci-alkalicke-vody.html


Naturgreen® BioRegenR a BioRegenV  (dvě balení jedna cena )

Speciální protizánětlivá a regenerační  ranní a večerní směs složená se standardizovaných bylin, Bio konopného proteinu a Bio konopných loupaných semínek
info zde 
 

TOPlist