E-SHOP > Marine Coral Calcium 73 Plus

Marine Coral Calcium 73 Plus

Pro děti obsahuje stévii.

Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob!

Marine Coral Calcium 73 Plus - korálový vápník (SMP).

Vápník - tablety 700 mg 100 ks

Co je to korálový vápník (kalcium)?

Je to vápník který je získávaný z korálu SANGO, a vyskytuje pouze u břehů ostrova Okinawa. Tento jediný druh korálů, umí a může zásadně změnit vlastnosti pitné vody viz také naše korálová voda v nabídce.

Vápník je velmi důležitý minerál v lidském organismu. Na celkové hmotnosti těla se podílí 2%, což je zhruba 1200-1500 gramů. Z tohoto množství je 99% uloženo v kostech a zubech. Za normálních okolností existuje rovnováha mezi odbouráváním a novotvorbou kostní tkáně.

Náš přírodní korálový vápník použitý na naše tablety je sklizen z krásného mořského dna u ostrova Okinawa vykazuje se jednou s nejvyšších vstřebatelností do lidského těla. Tento přírodní vápník se skládá především z mušlí, koster a z korálů, které se přirozeně rozložili a klesli na mořské dno. Sklizeň tohoto korálu je pod dohledem japonské vlády, aby byla zajištěna ochrana korálových útesů. Obsahuje nejvyšší koncentraci aktivních živin.

Navíc ostatní přidané suroviny, které dělají u této tabletky nenahraditelnou chuť,jsou připraveny podle speciálního patentovaného složení který obsahuje pouze přírodní látky bez barvIV a éček. Tabletky můžete cucat, kousat nebo polykat. Neobsahuje cukr je zde přidána stévie.

super cena na více kusů 5+1
Více v záložce

Co by jste měli vědět?

Vápník do kostí z kravského mléka a z mléčných výrobků to ani náhodou!

Člověk je jediný savec, který si myslí, že musí i v dospělosti pít mléko jiného živočišného druhu, aby měl vápník. Všichni ostatní savci, včetně opic, pijí mléko své matky a po odstavení jedí to, co dospělá zvířata. Odkud bere vápník gorila, orangutan, slon, pes, kočka, delfín? Odkud brali vápník Číňané a Japonci po celá tisíciletí své historie, když nikdy nepěstovali dobytek a nepožívali mléko?

Tradičně se živící Číňané a Japonci měli cca poloviční příjem vápníku než Američané, ale přesto neměli osteoporózu, protože nepili mléko, ale přijímaly kvalitní korálový vápník v různých formách. Mléko sice obsahuje vápník, ale umějí ho vstřebat jen telata, pro která je určený. Krávy mají jiný zažívací systém než lidi, vzpomínáte na čtyři žaludky a složitý proces trávení? A nezapomeňte na pasterizaci.

Číňanky měly mnohem pozdější nástup menses (v průměru kolem 17 let) a dřívější menopauzu a celoživotně nižší hladinu estrogenů, přesto neměly osteoporózu. Ale zato měly mnohem nižší výskyt hormonálně závislých druhů rakoviny, než západní ženy.
Země, kde je nejvyšší konzumace mléka, mají nejvyšší výskyt zlomenin krčku kosti stehenní, která je dobrým ukazatelem osteoporózy. Jinými slovy, kde se konzumuje nejvíce mléka, je nejvíce osteoporózy.

Máme osteoporózu, PROTOŽE pijeme mléko, protože jíme příliš živočišných bílkovin, které odvádějí vápník z těla, protože jíme a pijeme příliš mnoho fosforu, který s vápníkem soutěží a vytěsní ho z těla a protože se nehýbeme. Generace dnešních důchodců vyrostla na průmyslově zpracovaném mléku a osteoporózu mají ne proto, že by ho měli málo, právě naopak.

Ukazuje se, že nejde jen o to, dostat vápník do žaludku, ale dostat ho do kostí a to umí právě korálový vápník který se jako jediný dokáže s 98 % vstřebat do kostí .

Pozor také na alergie z mléka!

Alergie na mléko je jednou z nejčastějších jak u dětí, tak dospělých. A jednou z nejzrádnějších. Protože je mléko všudypřítomné, dokonce i některé vakcíny jsou vyrobeny za použití kaseinu dostává se do nás již v době kojení. Možná to je jeden z hlavních důvodů, proč je alergie na mléko tak častá.

Jak poznáte, jestli ji máte? Nejsnadněji tak, že mléko a výrobky z něj ze stravy úplně alespoň na měsíc vysadíte. A pozorujete změnu. Pak si dáte jogurt nebo tvaroh a uvidíte. Příznaky, které jsou podezřelé z alergie na mléko, jsou zejména: ekzém, chronické nebo opakované infekce uší, hrdla, sinusitidy, bronchitidy, kašel nejasného původu, neustálé zahlenění, nudle u nosu, zadní rýma, bolesti břicha, nadýmání, dráždivý tračník, změny stolice, premenstruační syndrom, poruchy menses, migrény, porucha štítné žlázy, deprese, demence, úzkosti, agresivita, hyperaktivita, poruchy chování obecně, autismus, poruchy spánku, nedostatek energie, letargie, bolesti svalů a kloubů. Mohou být i jiné, ale tyto jsou nejběžnější.

Proto doporučuji jako nejlepší zdroj vstřebání vápníku do kostí a těla korálový vápník tady tyto problémy nehrozí!


(id:mcc-shop)
699,-
 -43%
399,-
cena bez DPH 346,96
dostupnost: skladem

Marine Coral Calcium 73 Plus

Mořský vápník - tablety

vysoká vstřebatelnost

Vápník a Magnesium  ve vyváženém poměru 2:1 včetně dalších 71 základních mořských stopových minerálů.

Marine Coral Calcium 73 plus - mořský korálový vápník  je považován za jeden z nejlepších přírodních druhů vápníků, který je v přírodě k dispozici. Obsahuje v nejvyšší koncentraci aktivní živiny, minerály a navíc se vyznačuje vysokou vstřebatelností do lidského těla. Naše tablety korálového vápníku obsahují přirozenou rovnováhu vápníku a hořčíku  v poměru  2:1.  Mimo vápník, který je nosným prvkem, je zde zastoupen ve velkém poměru také hořčík, ale i další důležité minerály jako je železo, draslík, sodík, zinek, mangan, a dalších 71 vzácných a důležitých minerálů. Tento bohatý komplex minerálů reguluje minerální rovnováhu v celém našem těle.

Vápník je velmi důležitý minerál v lidském organismu. Na celkové hmotnosti těla se podílí 2%, což je zhruba 1200 - 1500 gramů. Z tohoto množství je 99% uloženo v kostech a zubech. Za normálních okolností existuje rovnováha mezi odbouráváním a novotvorbou kostní tkáně.

Existují tři druhy korálového vápníku jejichž rozdíly jsou v obsahu vápníku a vstřebávatelonosti do lidského organismu.

Land má vysoký obah vápníku (až 39%), ale postrádá vstřebávatelnost. Sklízí se s Vápencem
Beach zrna a malé úlomky korálového vápníku vyvržená mořem. Takto vyvržené zrka se sbírají a balí k prodeji. Vápník Beach postrádá ostatní důležité minerály pro dobré vstřebání do lidského organismu.
Marine korálová organická zrna, jež se nahromadila v přílivové nádrži na ostrvě Okinawa v Japonsku. Vysoký obsah Vápníku doplňuje hořčík a mnoho stopových minerálů

Z tabulky je jasně vidět, že nejlepší vstřebávatelnost má korálový vápník Marine, který je používán právě v našich tabletách Coraml Marine Calcium 73 Plus.

Okinawa Marine

Tato třída korálového vápníku je považována za nejlepší. Okinawa Marine jsou kousky korálů, které se přirozeně rozpadly a klesly na dno oceánu. Jeho těžba je pod dohledem Japonské vlády, aby zajistily ochranu korálových útesů. 

Coral Stupně

Vápník obsah

Hořčík obsah

Trace minerály

Marine stupeň SMP 

26%

12%

nejvyšší

Marine stupeň CCP

34%

2%

vysoký

Beach stupně

36%

1,50%

nízký

Land stupně 

39%

0,50%

Nejnižší

Velmi vhodné pro těhotné a kojící ženy v maximální denní rozložené dávce 7 tablet denně. Před užíváním doporučujeme poradit se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Marine Coral Calcium 
73 Plus

vysoká vstřebatelnost (Ca a Mg v poměru 2:1)

obsahuje dalších 71 základních mořských
stopových minerálů

Něco u účincích mořského korálového vápníku:

možné nebo schválené učinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012)
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.
 

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží Vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Korálový vápník

Trpíte na migrény? Více info jak pomoci od migrény zde 

Chcete se zbavit akné nebo mít dokobale čistou a hezkou  plet více info zde 

Nová informace 

Snažíte se otěhotnět ? Můžeme Vám pomoci  informace zde
Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Vápník: vápník je  nezbytný pro zdravý vývin a růst kostí a zubů a proto je důležité, aby se pravidelně vyskytoval především v jídelníčku dětí a  školní mládeže. Důležitý přitom není pouze dostatek samotného vápníku. Pro využití vápníků je důležitý i prvek hořčík. Nedostatek některého z těchto faktorů je příčinou onemocnění křivice neboli rachitidy. Nedostatek vápníku v dětství  je možný jako jeden z možných faktorů vyvolávající později roztroušenou sklerózu. U starších lidí a u lidí s nedostatkem pohybu nebo  nedostatečným příjmem vápníku dochází k úbytku vápníku z kostní hmoty, což se projevuje jako osteoporóza (řídnutí kostí). Kosti jsou poté  křehké, snadno se lámou a zlomeniny se naopak obtížně a velmi zdlouhavě hojí. Na základě výzkumu prováděného ve Spojených státech se zjistilo, že s důsledku nedostatku vápníku  přibližně 34 miliónů Američanů trpí sníženou hustotou kostní hmoty a u 10 miliónů již propukla osteoporóza. Mezi pacienty trpícími osteoporózou  se nachází většinou z 80% ženy a z 20% muži. Zlomenina , která je zaviněná řídnutím kostí se někdy v životě objeví u poloviny všech žen a čtvrtiny všech mužů starších 45 let.

Hořčík :dostatek hořčíku v potravě je velmi důležitý pro správnou činnost svalů a nervů (mírní podrážděnost a nervozitu), ale i pro uvolňování energie z glukózy a pro správnou stavbu kostí. Udržuje ve vyrovnaném  stavu oběhový systém a je prevencí proti  infarktu.Taktéž  řadě žen odstraní potíže spojené s premenstruálním syndromem. Mírní i deprese a přispívá k tvorbě  zdravých zubů. V kombinaci s vápníkem působí hořčík Mg jako přirozený uklidňující prostředek. Jeho nedostatek velmi často pociťují sportovci, diabetici a lidé, kteří pijí příliš mnoho  alkoholu. Nedostatek hořčíku se projevuje  podrážděností, nespavostí, náladovostí, špatným trávením, bušením srdce nebo arytmiemi. Může vyvolat také i deprese, případně i  záchvat astmatu a jiné nemoci spojené s nedostatkem Mg. Zajímavý článek najdete zde 

Stévie : léčivá, nízkokalorická stévie je sladší než cukr. Stévie je rostlinka pocházející z Jižní Ameriky. Účinnou látkou stévie jsou glykosidy steviosid a rebaudiosid. V čisté podobě  její extrakt je 200 krát sladší než cukr a nezpůsobuje zvyšování hladiny inzulinu v krvi – proto se doporučuje zejména pro diabetiky.

V roce 2006 Světová zdravotnická organizace (WHO) připravila nové studie na zhodnocení nezávadnosti této přírodní léčivky. Ukázalo se, že steviocid může mít pozitivní vliv na některé osoby trpící hypertenzí nebo cukrovkou typu 2, a že navíc neuvolňuje mutageny.(chemické látky, které buďto narušují DNA (například kyslíkové radikály, dioxinytěžké kovy, dehetethidium-bromid), nebo poškozují buněčný aparát dohlížející na rovnoměrné rozdělení genetické informace (kolchicin).

Víte, že Stevia  a  následné  lidské klinické studie už  v roce  1998  zjistily, že stevia má anti-diabetické vlastnosti, včetně revitalizaci  pro poškozené beta buňky ** Cukrovka byla léčena v Jižní Americe stévií již stovky let a také v Japonsku, kde je ve značné míře používaná již od 70. let se neprojevily žádné zdravotní komplikace.

** Beta buňka (B buňka) je vedle alfa a delta buňky další buněčný typ Langerhansových ostrůvků, které jsou součástí slinivky břišní. Jedná se o buňku s endokrinní funkcí, produkují do krve hormon inzulín, který pomáhá buňkám vychytávat z krve glukózu a tím snižuje její celkový obsah v krvi. To vše činní náš výrobek jedinečným v EU.

Doporučené dávkování: dospělí podle potřeby až 6 tablet denně , děti do 12 roků 3 - 6 tablet vždy v  rozložené denní  dávce, užívejte nejlépe dohromady s jídlem. Vhodné pro těhotné a kojící ženy v maximální rozložené denní dávce, vždy konzultujte se svým lékařem. 

Pozor náš SMP vápník je dobře vstřebatelný a to s 98% toto není žádný umělý vitamín, kde si toho nasypete kilo a nic se neděje, Navíc zde do těla dostanete Vápník a Magnesium ve vyváženém poměru 2:1 a dalších  70 vitamínů a  minerálů ve stopovém množství. 

Zde  nemusíte užívát plnou DDD 3g. Poslouchejte svoje tělo a někdy Vám jako prevence stačí pouze půl dávky denně nebo můžete úplně vynechat. Víte, že se vápník bez magnezia se do těla špatně vstřebává a to platí i naopak ! My to víme ,proto vám nabízíme pro vaše zdraví to nejlepší co můžete  na trhu v EU koupit .Více informací studie a odborné články  zde 

 

Živina

Obsah v 100 g

Obsah v denní dávce 6 tablet

% RHP*

Vápník

14,3 g

600 mg

75

Hořčík

7,1 g

300 mg

80

Železo

12,4 mg

0,52 mg

3,7

Mangan

0,81 mg

0,034 mg

1,7

Selen

202 µg

8,5 µg

15,5

Jod

119 µg

5 µg

3,3

* referenční hodnota příjmu

Složení: Vápník a magnesium (hořčík) ve vyváženém poměru 2:1 a více než 70 základních mořských stopových minerálů. 470 mg, maltózový sirup 174,5 mg, mono a diglyceridy mastných kyselin, dextrin, kyselina: kyselina citronová, aroma: jogurt, sladidlo: steviol-glykosidy.

Upozornění: není určeno dětem do 3 let.,ukládejte mimo dosah dětí.,skladujte v suchu, chladu a temnu a v dobře uzavřeném obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Víte, že v současném farmakologickém výzkumu bylo hlášeno, že Morus alba má antibakteriální, antivirové, antioxidační, hypoglykemické, hypolipidemické, neuroprotektivní, protivředové, analgetické a protizánětlivé vlastnosti. In vivo a in vitro protizánětlivé účinky se ukázaly v různých  bioaktivních sloučeninách z kůry a bobulí  Morus alba.  Založeno na předchozím výzkumu, právě oba oba prenylované  flavonoids a stilbenoids v Moruši extraktu  přispívájí k ochraně kloubů a analgetickým a protizánětlivým účinkům. V předklinických studiích prokázala příznivé a synergické účinky se zvýšenou ochranou kloubní chrupavky a protizánětlivou a antinociceptivní účinností.

VÍCE INFO NA KTERÉ NEMOCI A JAKÉ ÚČINNÉ LÁTKY MORUŠE OBSAHUJE VŠE OD UZNÁVANÝCH ODBORNÍKŮ ZDENKY NAVRÁTILOVÉ A JIŘÍ HOPATOČKY NAJDETE V SEKCI WhiteMulberry +Nature'sHerbs  ZDE 

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Dovozce: GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz

 

TOPlist