E-SHOP > Brusinky - Natural ActiFruit Cranberry

Brusinky - Natural ActiFruit Cranberry

Naturgreen přináší novou komplexní formuli!

Omezená Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob! Vždy nová EXP

Natural ActiFruit Cranberry vegan kapsle 120 Ks akce zaváděcí cena!

Pociťte na svém těle sílu brusinek v přípravku Natural ActiFruit Cranberry.

Spojuje účinky kanadskách brusinek (Vaccinium macrocarpon), lesklokorky lesklé (Ganoderma lucidum), heřmánku pravého (Matricaria recutita a vitamínu C z šípků.

V brusinkách nalezneme účinné flavonoidy proanthokyanidiny (PAC), které již severoameriční indiáni využívali pro jejich antibakteriální vlastnosti. Reishi - Ganoderma lucidum je dřevokazná houba využívaná v tradiční čínské medicíně a za císařství byla ceněna natolik, že ji směl užívat pouze císař, aby se těšil dlouhověkosti a dobrému zdraví. Heřmánek pravý je tradiční bylinka využívaná pro její vysoký obsah silic, flavonoidů a triterpenů v lidovém léčitelství. To vše doplněno o vitamín C z šípků.

V balení naleznete 120 celulózových kapslí - vhodné i pro vegany, naplněných pouze výše uvedenými extrakty. Bez plnidel, barviv, pojiv, mazadel či jiných éček.

Naše Natural AktiFruit Cranberry obsahují v každé kapsli 54 mg PAC (proanthokyanidinů)!!!


(id:AFC-shop)
699,-
 -29%
499,-
cena bez DPH 433,91
dostupnost: skladem

Naturgreen přináší novinku:

Natural ActiFruit Cranberry

Poznejte jedinečnou sílů přírodních standardizovaných extraktů z brusinek, reishi, heřmánku a přírodního vitamínu C z šípků.

Kikva velkoplodá

Klikva velkoplodá (Vaccinium macrocarpon), u nás mylně nazývaná jako brusinka je rostlina z čeledi vřesovcovitých. Ačkoliv je s brusnicí brusinkou blízce příbuzná, má větší plody a je tedy vhodnější k pěstování za účelem sklizně. Klikva velkoplodá se přirozeně vyskytuje v severní Americe, kde ji tradičně využívali tamní indiáni k lidovému léčitelství.

V klikvě nalezneme druh flavonoidu zvaný proanthokyanidin (PAC), jež vytváří na povrchu sliznic film, jež brání k uchycení bakterií a dalších patogenů, zejména bakterie Escherichia coli, jež nejčastěji stojí za záněty močových cest.

Lesklokorka lesklá – Reishi

Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum) je dřevokazná houba používaná v tradiční čínské medicíně a v jiných asijských lidových kulturách více než 2000 let. Reishi v překladu znamená „nadpřirozená houba“. Z toho lze usoudit, že byla v těchto dobách a je i dnes velmi cenná. Dnes už víme, že pozitivní účinky Reishi na organismus nejsou nadpřirozené, ale stojí za nimi řetězce polysacharidů. Polysacharidy dovedou harmonizovat a vyživovat imunitní systém a díky této vlastnosti jsou předmětem mnoha studií a výzkumů, jež se je snaží nalézt jejich uplatnění v západní medicíně.

Heřmánek pravý

Heřmánek pravý (Matricaria recutita) je bylinka z čeledi hvězdnicovitých obsahující aktivní silice. Jistě znáte heřmánek z kosmetických výrobků nebo čaje. V heřmánku nalezneme silice, flavonoidy, terpeny, azulenové sloučeniny, polysacharidy a celou řadu dalších bioaktivních látek. Terpeny z heřmánku, například apigenin, mají spasmolytické a tišící vlastnosti. Apigenin  je flavon, který tvoří aglykon mnoha glykosidů a vyskytuje se  v mnoha druzích ovoce a zeleniny, ale i petrželi , celeru,  ale  obzvláště bohatý  je ve  květech heřmánku mkde představuje  až 68% celkových flavonoidů . Flavonoidy jsou sloučeniny s antioxidačními vlastnostmi, které chrání buňky před poškozením kyslíkem. Přispívají  k tzv. chemopreveci ovoce a zeleniny tím, že vyvolávájí proces zvaný "autophagia", což je jistý druh buněčného spánku. Strava bohatá na apigenin představuje dobrou prevenci před nemocemi, na nichž se podílí oxidativní procesy, jako jsou kardiovaskulární a neurologická onemocnění a některé druhy rakoviny: prsu, prostaty, žaludku, kůže a krve. Vedle antioxidačního a protinádorového účinku byl u apigeninu pozorován také účinek protizánětlivý. Apigenin by mohl být užitečný také v prevenci leukémie, neměl by se však konzumovat v době, kdy pacient prodělává chemoterapii, neboť může narušovat pozitivní účinek léčby.

Šípky

Plody růže šípkové (Rosa canina), u nás známé jako šípky jsou velice dobrým přírodním zdrojem vitamínu C, jež se běžně užívá jako podpůrný prostředek při nachlazení a na podporu imunity. Vitamínem C se nelze předávkovat, protože se jeho nadbytky vylučují močí. Tato vlastnost je výhodná zejména při zánětech močových cest, protože kyselina askorbová (vitamín C) okyseluje moč, která poté působí dezinfekčně. 

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května  2012)které platí od 14.12.2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí kliknout na tento odkaz

Natural ActiFruit Cranberry

Složení

Klikva velkoplodá – brusinka (Vaccinium macrocarpon) s 30 % proanthokyanidinů standardizovaný extrakt (40:1), leskokorka lesklá (Ganoderma lucidum) s 30 % polysacharidů standardizovaný extrakt, heřmánek pravý (Matricaria recutita) se 1,2 % apigeninu standardizovaný extrakt. Růže šípková  extrakt (Rosa canina) - prášek  z šípků 5:1 s přírodním 5 % obsahem vitamínu C. (Celulózová HPMC kapsle)

Co je to standardizovaný obsah ?

Je to obsah účinných látek a složek výrobku sestavený podle přesně dodržovaných a jednotných principů a zásad ISO. Je normovaný, doložený  certifikáty COA u jednotlivých složek a bylin  na Ministerstvu zdravotnictví ČR při notifikaci výrobků. Zjednodušeně řešeno obsah účinných látek –složení výrobku  co uvádíme tak platí , je prokázán a doložen.

Nutriční složení

Nutriční informace

1 kapsle

2 kapsle

Klikva velkoplodá

180 mg*

360 mg*

Lesklokorka lesklá

90 mg*

180 mg*

Heřmánek pravý

45 mg*

90 mg*

Růže šípková

45 mg*

90 mg**

* %DDD není stanovena
**2 kapsle obsahují 5,6 % DDD vitamínu C

Dávkování

Dospělí: při potížích první čtyři dny 2 x 2 kapsle ráno a večer nejlépe 30 minut před jídlem. U mírných obtíží dospělí 2 x 1 kapsli denně (ráno a večer). Při dlouhodobém užívání 1 kapsle denně. Zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Po celou dobu užívání pijte dostatečné množství tekutin.

Kontraindikace

Nežádoucí účinky nejsou známy. U preparátů podobného typu byla zjištěna možnost interakce s Warfarinem (prodloužení INR času), při současném užívání s Warfarinem by se proto měly častěji kontrolovat koagulační parametry krve pacienta.

Upozornění

Není určeno dětem do 14 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Ukládejte, mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Výběr produktu

Preparátů s výtažky z brusinek nalezneme na našem trhu nespočet. Někdy jde pouze o brusinky, jindy k nim výrobci přidávají i jiné složky. Co však naleznete ve většině z nich, jsou plnidla, mazadla, protispékavé látky či jiná éčka. Také bývají často baleny v želatinových kapslích, jež jsou pro vegetariány nevhodné. Nic z výše popsaných nezdravých ingrediencí v našich kapslích nenaleznete. Jsou baleny do hydroxypropylmethyl celulózových kapslí a jsou v nich pouze účinné extrakty, každá ingredience má navíc svůj certifikát a je standardizovaná. Víte tedy přesně, co užíváte. Naprosto bez chemie.

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz


Zajímavé články 

http://mynatureproduct.com/natural-actifruit-cranberry/

Víte, že Brusinky rovněž zamezují tvorbě zubního kazu,více info zde 

http://mynatureproduct.com/brusinky-vam-pomohou-nejen-s-mocovymi-cestami.html

http://mynatureproduct.com/brusinky-chrani-vase-srdce-zaludek-a-dokonce-i-zuby.html

 

 

TOPlist