E-SHOP > Ostropestřec - Organic Milk Thistle Extrakt & Kozinec blanitý & Chitosan & Kurkumin

Ostropestřec - Organic Milk Thistle Extrakt & Kozinec blanitý & Chitosan & Kurkumin

Novinka na Naturgreen! Akční závádějící cena

Omezená Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob! vždy nová EXP

Jedinečná silná a originální kombinace: ostropestřec mariánský s obsahem 80 % obsahem sylimarinu z toho z toho 55 % sylibinu a 13 % isosilybinu celkem účinných složek v DDD 320mg , kozinec blanitý s 50 % obsahem astragalového polysacharidu, kurkuma dlouhá s 95 % obsahem kurkumoidů a chitosan s vysokým 95% stupněm deacetylace. Všechny složky produktu Organic Milk Thistle Extrakt & Kozinec blanitý & Chitosan & Kurkumin jsou standardizované extrakty se zaručeným obsahem účinných látek.

Silymarin se běžně užívá jaké lék k léčbě a k posílení jater. Kořen kozince blanitého je tradiční čínskou medicínou užívaný na podporu slinivky, jater a ledvin. Kurkumin se využívá v indické tradiční medicíně Ajurvédě a Chitosan je polysacharid vzniklý deacetylací chitinu.

Vše je baleno do veganských celulózových kapslí a k extraktům nepřidáváme žádné přídatné látky, pojiva, mazadla nebo éčka. Jsou naplněny pouze danými extrakty.

Balení obsahuje 120 kapslí.


(id:OMTE-shop)
699,-
 -29%
499,-
cena bez DPH 433,91
dostupnost: skladem

Naturgreen přináší nový výrobek Ostropestřec plus, který obsahuje kombinaci extraktu ostropestřce mariánského s 80 % obsahem silymarinu, extrakt z kořene kozince blanitého s 50 % obsahem astragalového polysacharidu, který se užívá tradičně v čínské medicíně. Kurkumin je účinná látka získaná z kořene kurkumy dlouhé a jde o nejvíce prozkoumanou přírodní látku vůbec. O jeho pozitivních účincích na organizmus byla napsána celá řada studií. Chitosan je nevstřebatelný polysacharid, který na sebe v organismu váže toxické látky a vyloučí je z těla přirozeně ven.

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

€NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května  2012)které platí od 14. 12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá.

Stačí kliknout na tento odkaz

Organic Milk Thistle Extrakt & Kozinec blanitý & Chitosan & Kurkumin

Nová komplexní formule pro zdravá játra

Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) je až dvou metrová bylina z čeledi hvězdnicovitých. Má purpurové květy, které se nechají vyvinout v plody, protože nejcennější částí této rostliny jsou její semena. V nich se nachází účinné látky komplexně nazývané jako silymarin. Silymarin se skládá ze tří látek, isosilybinu, silydianinu a silikristinu. Jak prokázalo několik studií, silybin je schopen chránit jaterní buňky například před hepatotoxickými jedy, mezi které se řadí alkohol (ethanol) nebo jedy některých hub, například amanity. 

Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) je bylina z čeledi bobovitých a má žluté květy se sladkou vůní. V kořeni kozince nalezneme řadu zdraví prospěšných látek, patří mezi ně astragalové polysacharidy, isoflavonoidy, triterpeny a kyselina aminomáselná. Tyto látky dovedou porpořit činnost ledvin, jater, srdce a zejména imunitního systému. Kozinec blanitý se díky nim právem řadí mezi adaptogeny, které pomáhají vašemu organismu vyrovnat se s každodenním stresem. 

Kurkumovník dlouhý obsahuje látky zvané kurkuminoidy, které jsou jednou z nejvíce prozkoumaných rostliných léčiv na světě. Řada studií ukazuje, že jsou kurkuminoidy schopny inhibovat zánětlivé leukotrieny a prostaglandiny. V tradičí indické medicíně se kurkuma používá pro posílení a zlepšení funkce jater a zbytku trávicího systému. Nové studie také nasvědčují, že mají kurkuminoidy silné protizánětlivé a antioxidační vlastnosti. 

Chitosan je nevstřebatelný polysacharid vyrobený z chitinu, který v těle působí jako vláknina. Má schopnost na sebe navázat až pěti násobek své váhy a vyloučit tak toxické a škodlivé látky z těla pryč. Játra šetří tím, že na sebe váže těžké kovy a tuky, čímž jim usnadňuje prácí, protože právě v játrech se tuk a toxiny z těla zpracovávají. 

Složení

Extrakt z ostropestřce mariánského (Silybum marianum) s 80 % obsahem silymarinu, extrakt z kozince blanitého (Astragalus membranaceus) s 50 % astragalového polysacharidu, extrakt z kurkumovníku dlouhého s 95 % obsahem kurkuminů a extrakt z chitosanu. HPMC kapsle.

Silibinin (též silybin) je hlavní účinnou složkou silymarinu, tedy standardizovaného extraktu ze semen ostropestřce mariánského (Silybum marianum). Jedná se o jeden z flavolignanů, které tato semena resp. silymarin obsahují (dále obsahují isosilibinin, silikristin a silydianin). Samotný silibinin je směsí dvou diastereoizomerů silibininu A + silibininu B přítomných v přibližně stejném molárním poměru Pouze Silibinin (silybin) a jeho diastereoizomery vykazují ochranný účinek ve vztahu k jaterním buňkám (je hepatoprotektivem), který byl prokázán jak u živočichů (in vivo), tak in vitro

Všechny extrakty mají standardizovaný obsah účinných látek.

Co je to standardizovaný obsah ?

Je to obsah účinných látek a složek výrobku sestavený podle přesně dodržovaných a jednotných principů a zásad ISO. Je normovaný, doložený  certifikáty COA u jednotlivých složek a bylin  na Ministerstvu zdravotnictví ČR při notifikaci výrobků. Zjednodušeně řešeno obsah účinných látek –složení výrobku  co uvádíme tak platí , je prokázán a doložen. 

Nutriční informace

Nutriční informace

1 kapsle

2 kapsle

Ostropestřec mariánský**

200 mg*

400 mg*

Kozinec blanitý

95,6 mg*

191,2 mg*

Chitosan

52,4 mg*

104,8 mg*

Kurkuma dlouhá

52 mg*

104 mg*

*doporučená denní dávka nebyla stanovena.

**Jedinečná silná a originální kombinace: ostropestřec mariánský s obsahem 80 % obsahem sylimarinu z toho 55 % silybinu a 13 % isosilibinu, 12% silikristin a silydianin, Celkem učiných složek ve dvou kapslích DDD je 320 Mg. To je nejvyšší množství prodávané v CZ  a SK.

Tady je náš certifikát prokazující naše hodnoty klikni zde COA 

Dávkování

Při potížích 2 x denně 1 kapsli ráno a večer nejlépe s jídlem, intenzivní dávkování: max 3 – 5 kapslí denně.Při dlouhodobém užívání 1 kapsli denně.  Zapít dostatečným množstvím vody.Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Zkušenosti našich uživatelů Jedná se o silný a účinný doplněk,. Silymarin má totiž desetkrát silnější antioxidační aktivitu než vitamin E.Tento doplněk se nedoporučuje  pro osoby s diagnózou zánět žlučníku nebo žlučových cest. 

Vynikají účinnost pro detoxikaci a očistu  vašeho těla po nemocech -užívání různých typů léků jako jsou antibiotika a další chemické léky, kdy jejich vedlejší škodlivé účinky-látky  dokážou zanést toxiny celé vaše tělo. Více info zde   

Doporučení

Není určeno dětem do 15 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Ukládejte, mimo dosah dětí Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu.Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Játra řídí průchodnost na úrovni emocí (při špatné funkci dochází k napětí, tenzi a výbuchům) a také ovlivnění schopnosti rozhodování. Játra řídí též průchodnost krve a ohebné myšlení, mají vliv na šlachy a klouby (špatná funkce = způsobuje tuhnutí svalů ) .Pod jejich patronací je skladování krve (není-li harmonie uvadá myšlenková činnost, není síla na běh, šetří se menstruační krví). V játrech se skladuje zásobní glykogen. Játra jsou také detoxikačním orgánem (zbavují tělo jedů).

Moje osobní a manželčina zkušenost  s užíváním  našeho produktu pouze na noc 1 hod po posledním jídle bereme 3 kapsle je to vynikající detoxikace a regenerace. Játra se podle TČM regenerují hlavně v noci. Pro dosažení nejlepších výsledků a detoxikace  se  však Ostropestřec mariánský musí využívat nejlépe dlouhodobě, ideálně několik týdnů či měsíců. Během léčby by bylo nejlepší vyvarovat se požívání alkoholu, ale i potravin, které obsahují vysoké množství tuků.

Výběr produktu

Pozor s hlediska  účinnosti  není Silymarin totež co Silybin ten musí být se  Silymarinu extrahován a standardizován ! Zjednodušeně tedy řečeno, pokud není výrobek standardizován nemusí tam být také nic žádná učinná látka.! 

Silibinin (též silybin) je hlavní účinnou složkou silymarinu, tedy standardizovaného extraktu ze semen ostropestřce mariánského (Silybum marianum). Je dostupný pod mnoha obchodními názvy (např. Flavobion, Silymarin AL aj.). Jedná se o jeden z flavolignanů, které tato semena resp. silymarin obsahují (dále obsahují isosilibinin, silikristin a silydianin). Samotný silibinin je směsí dvou diastereoizomerů silibininu A + silibininu B přítomných v přibližně stejném molárním poměru. Silibinin vykazuje ochranný účinek ve vztahu k jaterním buňkám (je hepatoprotektivem), který byl prokázán jak u živočichů (in vivo), tak in vitro.

Jak je již uvedeno nahoře každý výrobek tak aby byl účinný musí obsahovat účinnou látku  silymarin s které je extrahován  silybin a čím více mg tím lepé , Produktů nazvaných "ostropestřec silymarin " je na trhu mnoho, pokud však není extrahována standardizovaná účinná látka silybin a další s jeho flavolignanů,, je tento výrobek bez účinku a může ho jíst na kila ,ale stejně vám nepomůže  ! Výrobků s vysokým obsahem s  účinným a kvalitním antioxidantem obsahující extrahovaný  silybin tj.  látku, která dovede obnovovat jaterní tkáň zase na trhu tolik není. Pokud si porovnáte jejich složení, tj hodnoty čistých přípravků bez barviv, éček, želatiny, mazadel, protispékavých a leštících látek už jich tolik kvalitních nenajdete. Jedině, že by jste  se uchýlili k požívání mletých semen ostropestřce mariánského. Bohužel ,to by jste jich museli sníst velmi mnoho na kila,tak abyste do těla dostali dostatek denní dávky požadovaných hodnot.

Tady jsou informace k výrobkům  na trhu obsahující "Ostropestřec" přesvědčte se sami.

Čaj je  určený pouze pro prevenci je slabý , léky zpětně zbytečně zatěžují játra přidanými látkami,to samé platí pro doplňky tabletky a kapsle s přídavnými látkami . Olej se vyrábí ze semen, jejichž účinnost je slabá, protože semena a obzvláště pak ta nedozrálá, obsahují jen velmi málo účinných látek. Tinktury a bylinné extrakty obsahují pouze zlomek účinné látky ,ale o to víc také spoustu přídavných látek typu E. 

Náš je produkt Organic Thistle Extrakt & Kozinec blanitý & Chitosan & Kurkumin namíchán ze 4 čistě přírodních extraktů tak, aby se účinné látky z těchto rostlin a chitosan doplňovaly. Na trhu nenaleznete stejnou kombinaci přírodních extraktů, jako má Organic Thistle Extrakt & Kozinec blanitý & Chitosan & Kurkumin.

Více info, jak poznat blíže vaše játra a kvalitní produkt klikni zde: Moje zdravá játra?

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz

Země původu

Česká republika

 Naše doporučení 

Na základě nových světových studií pro zesílení účinků bylin a pro vzájemnou synergii  tak abyste dosáhli vždy co nejlepších výsledků využitelnosti jakéhokoliv našeho  výrobku  doporučujeme vždy kombinovat s naším Organic Green Tea Extract  nebo AceloraC Max

Tyto nové produkty  jsou  na základě světových studií  posílené mimo jiné byliny, které „pracují“ ve vzájemné biologické synergii i  silným 95% piperinem. Piperinem je hlavní účinná složka pepře, alkaloid piperin má schopnost výrazně zvyšovat vstřebávání a biologické využití více živin z potravy a také zvyšovat využití některých výživových doplňků. Bylo zjištěno, že  piperin inhibuje lidský CYP3A4 a P-glykoprotein , enzymy důležitépro metabolismus a transport xenobiotik a metabolitů

Piperin má schopnost zvyšovat biologické využití mnoha látek několika způsoby:

Snižuje enzymatickou aktivitu střevní sliznice, čímž umožňuje průnik více látek v zachovalé, aktivní formě

Zlepšuje přenos aminokyselin přes střevní sliznici

Brzdí aktivitu několika jaterních enzymů odpovědných za metabolismus důležitých látek, včetně enzymů cytochrom-CYP3A4 a glykoprotein

Zabraňuje rozkladu více látek probíhajícímu uvnitř buněk a tím umožňuje prodloužení jejich dostupnosti


Výsledkem působení těchto několika účinků piperínu je celkové zesílení působení a zlepšení biologického využití některých látek ve srovnání s podáváním stejného množství samostatně.

Vzájemná kombinace našich výrobků , jejich léčivých účinných látek dohromady  svýrobky  s obsaženým piperinem  zvyšuje tedy  jednoznačně jejich biologickou dostupnost a synergicky působí na váš organismus. V tomto  spojení  dokážou několikrát násobit   sílu všech  dalších naších přírodních produktů .

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

 
 
 
odborné články a studie zde 
 
 
TOPlist