E-SHOP > Naturgreen® Garlic&O3

Naturgreen® Garlic&O3

Naturgreen® Garlic&O3 měkké želatinové tobolky obsahují česnekový olej, lněný olej a rybí olej, které jsou zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin. Nemusíte se ničeho bát, olej je připraven tak, abyste neměli žádný problém s nepříznivými aromaty.

Česnek setý ve svých cibulkách obsahuje vitamíny A, B, C, jód, selen, vápník, flavonoidy, polysacharidy, steroidní a triterpenové saponiny, lutamilpeptidy, lektiny a germanium. Také se v něm nachází alicin, což je štiplavá aromatická látka, která byla objevena v roce 1944 v laboratoři Chestera J. Cavallita a Johna Hays Bailyeho.

Omega-3 esenciální nenasycené mastné kyseliny (EPA a DHA), jsou nezbytné pro lidské zdraví a tělo si je nedovede samo vytvořit. Ve větším množství je obsahuje rybí olej a také lněný olej. Kromě toho obsahuje rybí tuk(olej) také vitamín D, který tělo potřebuje obzvlášť v zimních měsících, kdy nemá dostatek slunečního svitu, aby si jej vyrobilo kůží.

60 měkkých želatinových tobolek po 1350 mg.


(id:ngo3-shop)
399,-
 -25%
299,-
cena bez DPH 260,-
dostupnost: skladem

Naturgreen® Garlic&O3

Česnekový olej doplněný o omega-3 esenciální nenasycené mastné kyseliny ze lněného oleje a rybího oleje

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14. 12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše, co vás o daném produktu zajímá.

Stačí kliknout na tento odkaz

Naturgreen® Garlic&O3

Česnekový olej je jednou z forem, jak konzumovat koncentrované množství česneku a těžit z jeho účinků na váš organismus bez nepříjemného zápachu. Dostanete tak do svého organismu dostatek účinných látek z česneku, které byste běžně asi těžko zkonzumovali. Česnek se tradičně užívá jako přírodní antibiotikum. Alicin vzniká v česneku reakcí enzymu aliinázy, která štěpí aminokyselinu aliin. Reakce vzniká poškozením nebo zmáčknutím česnekového stroužku.

Lněný olej se získává ze semen lnu setého a je bohatý na obsah nenasycených mastných kyselin, které jsou známé jako Omega-3 nebo také DHA a EPA. Tyto mastné kyseliny jsou pro lidské tělo esenciální, to znamená, že si je nedovede samo vytvořit a musíme mu je dodávat zvenčí.

Rybí tuk(olej) jistě si na tuto neoblíbenou věc, kterou dostávaly svého času všechny děti ve školce, jistě vzpomenete. Naštěstí jsou už tyto doby pryč. Konzumace rybího tuku(oleje) ale přináší tělu dostatek vitamínu D, který v těle může v zimních obdobích chybět a podobně jako lněný olej v něm nalezneme esenciální nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA. Nejvíce těchto kyselin nalezneme v mořských rybách – tuňák, losos nebo makrela. Vzhledem k tomu, že nejsme přímořský stát, nelze tyto ryby u nás koupit 100% čerstvé. O kvalitě v různých obchodech můžeme jen polemizovat. Proto je dobré tělu dopřát dostatek rybího tuku, ideálně v kapslích, abyste jej nemuseli polykat na lžíci a připomínat si tak nepříjemné zážitky ze školky.

Složení

Nutriční informace

1 kapsle

3 kapsle

Rybí tuk(olej)

780 mg

2340 mg

Lněný olej

200 mg

600 mg

Česnekový olej

20 mg

60 mg

Rybí tuk(olej), Lněný olej, Česnekový olej, glycerin, deionizovaná voda, měkká želatinová kapsle.

Dávkování

Užívejte 3x  denně 1 kapsli před nebo po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Více info zde 

Balení

60 kapslí po 1350 mg.

Upozornění

Není určeno dětem do 18 let, těhotným a kojícím matkám. Ukládejte, mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Doporučujeme vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz

 

 


 

TOPlist