Ovocný Elixír zdraví -  Vitamínová bomba!

Novinka na trhu  Elixír - Super  silný antioxidant

30 BRIX - mix exotického ovoce, koncentrát.
Obsahuje 795.000 ORAC na láhev. Nejsilnější antioxidant v celé Evropě.

Průměrně 3,5 – 20x silnější než jiné značky.
Tak mnoho ovoce, tak mnoho zdraví!

Proč užívat ovocný elixír?

- Obsahuje 15 druhů ovoce
- Ultra rychlý antioxidant
- Jde o nejsilnější antioxidant v celé Evropě
- Elixír je vhodný pro každého, kdo chce žit zdravě a mít tělo  v rovnováze

 

Něco o účincích Elixíru na lidský organismus

   

učinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Chcete-li se o tomto produktu a jeho účincích dozvědět více, poslouží Vám jako zdroj informací stránka našich dodavatelů a výrobců, kde se dozvíte vše co Vás zajímá o působení tohoto produktu na lidský organismus.

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Ovocný elixír zdraví
   

 

Obsahuje:

Vitamín A, Pro-vitamín A, vitamín B1, B2, B3, B5, B6, B9, B11, B12, vitamín C, D, E, kyselinu ellagovou  včetně antokyanů a pro-antokyanů, Qunic kyselinu, fosfor, riboflavin, sodík, bioflavonoidy, mnoho minerálních látek, stopových prvků a aminokyseliny! 20 z 22 aminokyselin,  včetně 7, které tělo neumí samo  produkovat.

Minerály hořčík, zinek, měď, chrom, vápník, sodík, železo, mangan  a draslík.  

Fytochemikálie a flavonoidy (silné antioxidanty).

Minerály podporují účinnost vitamínů a hrají důležitou roli v dopravě kyslíku v krvi, tkáňových náhrad, fungování nervů a hospodaření s energií.

Mangostan Granátové jablko Acai bobule Goji bobule Brusinky
Borůvky ALOE VERA listy Hrozny Jahody Maliny
Třešně Výtažek z hroznových semínek Švestky Jablka Ženšen
 

Je obecně známo, že vysoký obsah ovoce a zeleniny v naší stravě přispívá k lepšímu zdraví a obranyschopnosti lidského organismu. Epidemiologické studie ukázaly jasnou souvislost mezi stravou s vysokým podílem ovoce a zeleniny a nižším rizikem výskytu chronických onemocnění.

V rámci výzkumů byly specifikovány konkrétní druhy ovoce a zeleniny, které mají vyjímečnou schopnost chránit zdraví. U řady bobulovitého ovoce je tato schopnost velmi vysoká, příčinou je vysoký obsah vitaminů, minerálních látek, vlákniny a fytochemikálií.

Fytochemikálie

Fytochemikálie jsou látky v rostlinách, které podporují zdraví a prevenci chronických onemocnění. Jsou to důležité chemické látky získané z celé rostliny, které jsou cennější než jen výtažky či vitamínové pilulky. Hlavní skupina fytochemikálií jsou antioxidanty. Podskupiny antioxidantů obsahují flavonoidy a ellagic kyseliny. Flavonoidy jsou quercetin a antokyaniny.

Antioxidanty

Antioxidanty můžeme označit za brnění, které neutralizuje volné radikály. Volné radikály jsou nestabilní molekuly, které mohou zaútočit na libovolnou buňku v těle ve snaze stát se stabilní. Útok volných radikálů se nazývá oxidační útok, protože reagují s kyslíkem. Antioxidanty neutralizují volné radikály a tím brání nebo oddalují poškození buněk.

Naše tělo vykazuje známky stárnutí kvůli množství oxidace s nimiž se setkává. Stárnutí může být výsledkem působení oxidace na centrální nervový systém. Volné radikály mohou poškodit buněčné membrány a DNA mohou být proto jednou z příčin vziklých poruch a chorob spojených se stárnutím. Postupem času dochází k nárůstu nemocí souvisejících s věkem, které se týkají nervového systému. Studie naznačují, že potraviny mohou snižovat oxidaci díky jejich antioxidační aktivitě. Obohacením stravy o ovoce a zeleninu s vysokým obsahem antioxidantů můžeme snížit riziko vzniku poruch paměti a koncentrace.

Flavonoidy

Flavonoidy jsou fytochemikálie a silné antioxidanty. Flavonoidy mohou zničit dva nejnebezpečnější druhy volných radikálů a zpomalují oxidaci tuků v těle. Mohou být přírodní anti-aterosklerotickou složkou stravy.

Quercetin

Quercetin může pomoci v regulaci růstu buněk.  Působí proti trombóze a srážení krve.  Antioxidační účinky quercetinu jsou umocnění kombinací s vitamínem C a vitamínem E. Ideální je tedy jeho příjem z potravin, jako jsou bobule, které tyto vitamíny obsahují.

Antokyaniny

Antokyaniny jsou součástí skupiny flavonoidů. Vysoký obsah antokyaninů je v jahodách, borůvkách, malinách, třešních a ostružinách. Antokyaniny jsou vymetači volných radikálů a působí jako jedinečný antioxidant. Ze všech antioxidantů mají tuto schopnost největší právě antokyany.

 

Dávkování:

Doporučená denní dávka 15 - 30 ml, rozdělena do dvou dávek.
Pokud máte zdravotní problémy zvyšte dávku na 
2 x 30  ml za den.

Pokud máte pocit, že vaše strava je dostatečně zdravá a rozmanitá, můžete brát 1 polévkovou lžíci denně a nemusíte brát žádné další chemicky vyrobené vitamíny. 

 

Způsob užití:

Nalijte vrchovatou lžíci do sklenice a zřeďte pomerančovým nebo jiným oblíbeným džusem, popřípadě vodou. Trochu protřepte a vypijte. Užijte při snídani nebo před ní, odpoledne, před večeří, při či po večeři.

Denní dávka - 30 ml obsahuje:

  • 45.424 Orac (ORAC - schopnost pohlcování volných radikálů)
  • 319 mg glukosaminu
  • 545 mg MSM
  • 210 mg chondroitinu
  • 96.690 Ku superoxiddismutázy (SOD)
  • 60 mg Xanthonu
  • 374 mg fenolů
  • Vše na bázi přírodního extraktu

Bez přídavných cukrů, konzervantů, lepku, barviv.

Nabídka : Super  elixír silný  525 ml / 580 gr v plastové láhvi

 

Chcete se něco dozvědět o svém zdraví  ?? nebo se vyléčit pomocí přírody  ??  Více informací  jak  se léčit,, nebo  jak předcházet různým nemocem  to vše najedete   nově   na http://www.mynatureproduct.com v sekci Zajímavé články

 

 
 
TOPlist