Marine Coral Calcium 73 Plus

Mořský vápník - tablety

vysoká vstřebatelnost
Vápník a Magnesium  ve vyváženém poměru 2:1 včetně dalších 71 základních mořských stopových minerálů.

Marine Coral Calcium 73 plus - mořský korálový vápník  je považován za jeden z nejlepších přírodních druhů vápníků, který je v přírodě k dispozici. Obsahuje v nejvyšší koncentraci aktivní živiny, minerály a navíc se vyznačuje vysokou vstřebatelností do lidského těla. Naše tablety korálového vápníku obsahují přirozenou rovnováhu vápníku a hořčíku  v poměru  2:1.  Mimo vápník, který je nosným prvkem, je zde zastoupen ve velkém poměru také hořčík, ale i další důležité minerály jako je železo, draslík, sodík, zinek, mangan, a dalších 71 vzácných a důležitých minerálů. Tento bohatý komplex minerálů reguluje minerální rovnováhu v celém našem těle.

Vápník je velmi důležitý minerál v lidském organismu. Na celkové hmotnosti těla se podílí 2%, což je zhruba 1200 - 1500 gramů. Z tohoto množství je 99% uloženo v kostech a zubech. Za normálních okolností existuje rovnováha mezi odbouráváním a novotvorbou kostní tkáně.

Existují tři druhy korálového vápníku jejichž rozdíly jsou v obsahu vápníku a vstřebávatelonosti do lidského organismu.

Land má vysoký obah vápníku (až 39%), ale postrádá vstřebávatelnost. Sklízí se s Vápencem
Beach zrna a malé úlomky korálového vápníku vyvržená mořem. Takto vyvržené zrka se sbírají a balí k prodeji. Vápník Beach postrádá ostatní důležité minerály pro dobré vstřebání do lidského organismu.
Marine korálová organická zrna, jež se nahromadila v přílivové nádrži na ostrvě Okinawa v Japonsku. Vysoký obsah Vápníku doplňuje hořčík a mnoho stopových minerálů

Z tabulky je jasně vidět, že nejlepší vstřebávatelnost má korálový vápník Marine, který je používán právě v našich tabletách Coraml Marine Calcium 73 Plus.

Okinawa Marine

Tato třída korálového vápníku je považována za nejlepší. Okinawa Marine jsou kousky korálů, které se přirozeně rozpadly a klesly na dno oceánu. Jeho těžba je pod dohledem Japonské vlády, aby zajistily ochranu korálových útesů. 

Coral Stupně

Vápník obsah

Hořčík obsah

Trace minerály

Marine stupeň SMP 

23%

12%

nejvyšší

Marine stupeň CCP

34%

2%

vysoký

Beach stupně

36%

1,50%

nízký

Land stupně 

39%

0,50%

Nejnižší

Velmi vhodné pro těhotné a kojící ženy v maximální denní rozložené dávce 7 tablet denně. Před užíváním doporučujeme poradit se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

 

Marine Coral Calcium 73 Plus

 

vysoká vstřebatelnost (Ca a Mg v poměru 2:1)

obsahuje dalších 71 základních mořských
stopových minerálů

Něco u účincích mořského korálového vápníku:

učinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012)
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Chcete-li se o tomto produktu a jeho účincích dozvědět více, poslouží Vám jako zdroj informací stránka našich dodavatelů a výrobců, kde se dozvíte vše co Vás zajímá o působení tohoto produktu na lidský organismus. 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Korálový vápník

Složení:

Vápník a magnesium/hořčík ve vyváženém poměru 2:1 a více než 70 základních mořských stopových minerálů.

Doporučené dávkování:

Dospělí podle potřeby až 6 tablet denně , děti do 12 roků 3 - 6 tablet vždy v  rozložené denní  dávce, užívejte nejlépe dohromady s jídlem.

Upozornění:

Není určeno dětem do 3 let.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladujte v suchu, chladu a temnu a v dobře uzavřeném obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Dovozce:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.
Ukrajinská 728/2 Praha 10100
IČ 28579097

www.naturgreen.cz

Země původu:

Okinawa - Japan

 

Co by jste měli vědět ??

Vápník do kostí  s kravského  mléka a s mléčných  výrobků to ani náhodou !!!

Člověk je jediný savec, který si myslí, že musí i v dospělosti pít mléko jiného živočišného druhu, aby měl vápník. Všichni ostatní savci, včetně opic, pijí mléko své matky a po odstavení jedí to, co dospělá zvířata. Odkud bere vápník gorila, orangutan, slon, pes, kočka, delfín? Odkud brali vápník Číňané a Japonci  po celá tisíciletí své historie, když nikdy nepěstovali dobytek a nepožívali mléko?

Tradičně se živící Číňané a Japonci  měli cca poloviční příjem vápníku než Američané, ale přesto neměli osteoporózu,,.protože nepily mléko ,,ale přijímaly  kvalitní korálový vápník v různých formách . Mléko sice obsahuje vápník, ale umějí ho vstřebat jen telata, pro která je určená. Krávy mají jiný zažívací systém než lidi, vzpomínáte na čtyři žaludky a složitý proces trávení? A nezapomeňte na pasterizaci.

Číňanky měly mnohem pozdější nástup menses (v průměru kolem 17let) a dřívější menopauzu a celoživotně nižší hladinu estrogenů, přesto neměly osteoporózu. Ale zato měly mnohem nižší výskyt hormonálně závislých druhů rakoviny, než západní ženy.Země, kde je nejvyšší konzumace mléka, mají nejvyšší výskyt zlomenin krčku kosti stehenní, která je dobrým ukazatelem osteoporózy. Jinými slovy, kde se konzumuje nejvíce mléka, je nejvíce osteoporózy.

Máme osteoporózu, PROTOŽE pijeme mléko, protože jíme příliš živočišných bílkovin, které odvádějí vápník z těla, protože jíme a pijeme příliš mnoho fosforu, který s vápníkem soutěží a vytěsní ho z těla a protože se nehýbeme. Generace dnešních důchodců vyrostla na průmyslově zpracovaném mléku a osteoporózu mají ne proto, že by ho měli málo, právě naopak.

Ukazuje se, že nejde jen o to, dostat vápník do žaludku, ale dostat ho do kostí a to umí právě korálový vápník  který se jako jediný dokáže s 98 % vstřebat do kostí .

Pozor také na alergie s mléka !!

Alergie na mléko je jednou z nejčastějších jak u dětí, tak dospělých. A jednou z nejzrádnějších. Protože je mléko všudypřítomné, dokonce i některé vakcíny jsou vyrobeny za použití kaseinu dostává se do nás již v době kojení. Možná to je jeden z hlavních důvodů, proč je alergie na mléko tak častá.

Jak poznáte, jestli ji máte? Nejsnadněji tak, že mléko a výrobky z něj ze stravy úplně alespoň na měsíc vysadíte. A pozorujete změnu. Pak si dáte jogurt nebo tvaroh a uvidíte. Příznaky, které jsou podezřelé z alergie na mléko, jsou zejména: ekzém, chronické nebo opakované infekce uší, hrdla, sinusitidy, bronchitidy, kašel nejasného původu, neustálé zahlenění, nudle u nosu, zadní rýma, bolesti břicha, nadýmání, dráždivý tračník, změny stolice, premenstruální syndrom, poruchy menses, migrény, porucha štítné žlázy, deprese, demence, úzkosti, agresivita, hyperaktivita, poruchy chování obecně, autismus, poruchy spánku, nedostatek energie, letargie, bolesti svalů a kloubů. Mohou být i jiné, ale tyto jsou nejběžnější.

Proto doporučuji jako nejlepší zdroj vstřebání vápníku do kostí a těla korálový vápník  tady tyto problémy nehrozí !!

Novinka

Navštivte naši  novou sekci o Vašem zdraví  , kráse , životním stylu, zdravé stravě , možnostech léčení nemocí   a další..  např. články

Snažíte se o dítě? Cordyceps Vám může pomoci

Cordyceps obnovuje plnohodnotný sexuální život

Máte doma špatný sex? Chcete pomoci?

Rakovina prsu dá se vyléčit?

Maitake může pomoci ženám s PCO

Více článků a studie zde

TOPlist