Plánujete koupi přístroje na kryolipolýzu určitě si přečtěte níže uvedené informace.

 

 

 

Vážení zákazníci  naše firma Gloria Import CZ s.r.o se zabývá dovozem i servisem přístrojů na kryolipolýzu. Jako dovozce – importér smluvní partner výrobce firmy přístrojů na kryoliplýzu jsem zde pro Vás připravil pár důležitých informací před zakoupením přístroje.

Je jedno jaký má přístroj název nebo číslo zde v CZ . Pokud je vyobrazení přístroje a funkce stejné , jedná se vždy o autentický přistroj viz naše www.naturgreen.cz  Nejnovější přístroje mají od výrobce  firmy  označení EGT 50/2. Software je CZ a přístroj umí zmrazit až do -10 C.  Nejnovější nasávací  hlavice  je s  červeným  a zeleným LED fotonovým světlem uvnitř hlavice, které napomáhá lepším výsledkům procedury a pro bezpečnost zákroku tlačítkem nouzového vypnutí na horní straně přístroje.

Kupujte vždy od firmy, která Vám zaručí bezproblémový servis a která má přístup k originálním dílům od výrobce v nějaké rozumném časovém horizontu cca do 7 dnů. Od firmy, která disponuje  náhradním přístrojem, jenž zapůjčí v případě poruchy Vašeho, tak abyste nepřišly v delším horizontu o svoje zisky, ale hlavně  také o zákazníky. Kupujte tak, abyste měli neomezený  přístup k odborným informacím a tak prováděli  ošetření s nezávadným  bezpečným a atestovaným  originálním spotřebním materiálem doporučeným  výrobcem přístrojů - antifreeze membrány

Kryolipolýza liposukce zmražením: zkušenosti, diskuze kryo lipolýza, bezbolestná liposukce

Naše zkušenosti:

Poslední měsíc jsme se setkali s obrovským nárůstem požadavků na provedení servisu - oprav a poruch na těchto přístrojích

Ve většině případů se jedná  o  provozovatele  Kryo přístrojů , kteří  byly  při koupi zaslepeni pouze cenou  přístroje a kteří si  ve většině  případů koupily přístroj od firem  „Nou Name „ nebo malých prodejců , kteří přístroje překoupily někde v Polsku. Je třeba dát pozor na nákup  od firem bez historie, které jsou účelově zakládány, nebo firem, které vznikly před "měsícem."   Pokud prodávající firma není plátce DPH už toto je známkou že se jedná o“ mini firmu“ která  toho moc neprodala.Tyto firmy se pak k servisu – opravám  již nehlásí. Majitelé těchto přístrojů  jsou dnes  v neřešitelné situaci. Jednak přišli o záruku, kterou nemají kde uplatnit, ale hlavně řeší situací, kdo jim stroj opraví. Jsou  postaveni na milost někomu, kdo jim opravu provede, ale pouze jako pozáruční a  vše musí několikanásobně přeplatit !!! Při dodání přístroje nebyly většinou poučeni - zaškoleni, ani o drobné údržbě přístroje , kterou mají v určitém horizontu  provádět sami. Většinou neví, že pokud neprovedou základní údržbu, může nastat větší závada – poškození  na přístroji, což je poměrně dražší oprava, ale  také může dojít  k rozsáhlému  poškození přístroje. V případě pokud nejde přístroj opravit zde v CZ  musí se přístroj poslat k výrobci do Číny , kde to stojí nemalé peníze.

Každý, kdo  tyto přístroje prodává ,by měl mít svého nebo smluvního servisního technika. Dle  záručních podmínek výrobce , může  zasahovat a opravovat tyto přístroje pouze firma, která je v přímém  kontaktu s výrobcem nebo  pracovník této firmy, který je řádně proškolen výrobcem a má patřičné vzdělání s koncesí pro opravy tohoto typu. Jinak nemůže přístroj opravovat. V případě, že do přístroje bude zasahovat ten, kdo nemá oprávnění ,může dojít k poškození zákazníkova zdraví  a také mu  nebude uznána výrobcem záruka. Vždy před  koupí přístroje  požadujte, zda má tato firma oprávnění k opravám od výrobce  a chtějte ho případně vidět.

Takže, až to budete potřebovat, tak abyste vůbec svého „ prodejce přístroje „ našli ??? Proto pečlivě vybírejte od koho si přístroj koupíte !!!

Jako další uvádím podrobnosti proškolení na přístroj .

Pozor toto naše  školení obsahuje podrobné zaškolení zejména :

Kompletní seznámení se strojem a odborné zaškolení pro jeho používaní v praxi. Zejména pak klademe důraz, na co si je třeba především dávat při zákroku pozor a kde někteří provozovatelé dělají chyby.

Někteří  importéři  uvádějí, že jejich přístroje jsou vybaveny polteirovým článkem. Toto bych ale zrovna za výhodu u kryopřístroje nepovažoval.

Nevýhody Peltierova článku

  • Přehřívání

  • Velká spotřeba proudu

  • Nižší účinnost v porovnání s kompresorovým chlazením

 

   Nové stroje se 2 nebo 3 hlavicemi koupit  či nekoupit ????   

Záměrně nenabízíme nové přístroje se 2 nebo 3 hlavicemi  tyto hlavice jsou naklapávací nesplňují svůj účel  při trošku neodborném nasazení praskne umělohmotná spojka u hlavice a nová hlavice  stojí 10 000 Kč a s přístrojem se  už nedá pracovat.  Nejdůležitější na tom je, že všechny hlavice   nemohou  stejně pracovat dohromady,  vždy pracuje pouze jedna. Hlavní monitor na stroji navíc snímá vždy hubici, která je momentálně napojená, dvě-tři  najednou nemůže, takže by to ani nešlo,,, a jiné rozměry hlavic ,které jsou se strojem  v příslušenství stejně nevyužijete.
 

Součástí školení je ukázka (obrázek) anatomie těla s partiemi , kde je vyobrazeno a vysvětleno jaký a kde se má použít při ošetření podtlak nasátí, doba  a teplota ošetřovaného místa. U každého zákazníka to nejde stejně. Každý zákazník , je jinak citlivý, má uloženo jiné množství tuku a také každá partie se ošetřuje jiným postupem.  Setkal jsem se s případy, kde někteří provozovatelé vše  „sají“ na podtlak 80 KPa a mrazí pomalu na -10 C to je špatně. Tito riskují zdraví zákazníků a „ošetření“ se pak dlouho hojí. Vznikají např. omrzliny, popáleniny, nebo rozsáhlé hematomy!!


 

Náš technik –školitel má patřičné vzdělání a je proškolen výrobcem přístrojů

Při koupi  a zaplacení přístroje na požádání předložíme toto potvrzení.

Pokud chcete přístroj od naší firmy prosím kontaktujete nás na níže uvedených e.mailech nebo telefonu , které jsou na našich stránkách www.naturgreen.cz

Sami se proto rozhodněte kde a u koho si přístroj zakoupíte .

 

Novinka

Multipolární radiofrekvenční přístroj RF-3.6 2N

Speciální nabídka pro studia,kosmetičky a další ,

Tento přístroj je možno použít k napnutí a regeneraci svěšené a povadlé kůže  po ošetření kryolipolýzou, ale také pro vypnutí, vyhlazení a regenaraci jednotlivých partii těla a obličeje.

            Tělová radiofrekvence vám vytvaruje postavu a zbaví vás ochablé pokožky.

Více info v sekci přístroj na radiofrekvenci

http://www.naturgreen.cz/-Pristroj-na-Radiofrekvenci.html


 

Novinky, akce,reklama, světové studie a oborné články

Naše nové produkty pro vaše zdraví vše bez  škodlivého chloru info  zde zde 

Filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem více info o účincích vody s konvice zde 

Novinka Relaxační & revitalizující sprchová hlavice s filtrem   info  zde 

 

Filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem           Relaxační & revitalizující sprchová hlavice

http://mynatureproduct.com/jak-se-vylecit-pomoci-alkalicke-vody.html


Naturgreen® BioRegenR a BioRegenV  (dvě balení jedna cena )

Speciální protizánětlivá a regenerační  ranní a večerní směs složená se standardizovaných bylin, Bio konopného proteinu a Bio konopných loupaných semínek
info zde 
 

 

 

 

TOPlist