E-SHOP > Cucavé pastilky s bylinnými extrakty Naturgreen® Vitabon®

Cucavé pastilky s bylinnými extrakty Naturgreen® Vitabon®

Cucavé pastilky s bylinnými extrakty Naturgreen® Vitabon®je nová silná účinná formule pastilek vhodná pro podporu vašeho organismu. Uchvátí vás naše přírodní aroma bylin a ovoce a naláká vás vůně mentolu a medu.

Naše pastilky jsou vhodné při oslabení organismu a jako účinný pomocník, při nastávajícím nachlazení, kašli či začínající bolesti v krku či zubů.

Díky zdroji rychlého a přírodního cukru, obsaženého především v karobu a včelím medu,vám naše pastilky dodají okamžitou a potřebnou energii pro celý den. Obsah medu, mentholu a vitaminu C zlepšuje chuťové vlastnosti pastilek. Mentol a bylinky vám také zajistí svěží a voňavý dech po celý den.


(id:past oranž)
159,-
 -38%
99,-
cena bez DPH 81,82
dostupnost: skladem

Cucavé pastilky s bylinnými extrakty Naturgreen® Vitabon®

Nová  a silná účinná formule pastilek vhodná pro podporu vašeho organismu. Pastilky jsou vhodné při oslabení organismu a jako účinný pomocník, při nastávajícím nachlazení, kašli či začínající bolesti v krku či zubů. Pastilky jsou  vhodné a účinné pro nastartování vaší unavené energie, ale i pro  váš svěží a voňavý dech.

Pastilky Naturgreen® Vitabon® obsahují různé a zesílené dávky bylin, ovoce,bylinných extraktů a vitamínů. V našem složení najdete Šalvěj lékařskou, Zázvor,Rohovník, Hřebíček, Třapatku, Kurkumin, Propolis,Černou mrkev,Včelí med, ale také i důležité vitamíny jako je Vit.C nebo Zinek. To vše jsou osvědčené bylinky a vitamíny, které mají blahodárné účinky na vaši imunitu, energii, ale i na sliznici dutiny ústní a u dýchacích cest. Vitamin C navíc přispívá k normální funkci nervového a imunitního systému, přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní a zubů. Vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Naše výrobky neobsahují žádná umělá barviva či umělá sladidla.


Cucavé pastilky  s bylinnými extrakty Naturgreen® Vitabon®

(Zázvor& Pomeranč, & Rohovník & Hřebíček )

Složení: Kurkumin oddenek extrakt, ázvor oddenek extrakt, Hřebíček pupen,Černá mrkev (koncentrát),Rohovník (Karob) ovoce,Vitamin C (kys.askorbová),cukr,maltóza (sladový cukr),kyselina citrónová,přírodní pomerančové aroma (získané lisováním kůry s pomerančů) menthol (přírodní silice máty peprné. Neobsahuje žádná umělá barviva nebo jiná umělá ochucovadla či umělá sladidla.

Doporučené dávkování: dospělí 6 x denně ,děti od 6 let 3 x denně ,rozpustit jednu pastilku v ústech.Nepřekračujte doporučené denní dávkování.


Cucavé pastilky  s bylinnými extrakty Naturgreen® Vitabon® 

(Echinacea & Propolis & Kurkumin & Med )

 

Složení: Propolis extract,Kurkumin oddenek extrakt, Včelí med, Echinacea (Třapatka nachová) extrakt, vitamin C (kys.askorbová), zinek, cukr,maltóza (sladový cukr), kyselina citrónová, menthol (přírodní silice máty peprné). Neobsahuje žádná umělá barviva nebo jiná umělá ochucovadla či umělá sladidla.

Doporučené dávkování: dospělí 6 x denně ,děti od 6 let 3 x denně ,rozpustit jednu pastilku v ústech.Nepřekračujte doporučené denní dávkování.


Cucavé pastilky  s bylinnými extrakty Naturgreen® Vitabon®

(Šalvěj & Kurkumin & Lemon)

 

Složení: Šalvěj extrakt list , Kurkumin oddenek extrakt, vitamin C, zinek, Lemon (přírodní citrónové aroma získané lisováním kůry s citronů),cukr,maltóza (sladový cukr), kyselina citrónová,menthol (přírodní silice máty peprné.Neobsahuje žádná umělá barviva nebo jiná umělá ochucovadla či umělá sladidla.

Doporučené dávkování: dospělí 6 x denně ,děti od 6 let 3 x denně ,rozpustit jednu pastilku v ústech.Nepřekračujte doporučené denní dávkování.


Cucavé pastilky s bylinnými extrakty Naturgreen® Vitabon®

Doporučené dávkování: dospělí 6 x denně ,děti od 6 let 3 x denně ,rozpustit jednu pastilku v ústech.Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: skladujte pečlivě uzavřené v suchu a temnu při teplotě do 26 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 6 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Varování: v případě, že trpíte cukrovkou vždy  se před užíváním poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Pastilky jsou určeny k cucání.Nedoporučujeme užívat přípravek během jídla. Nevhodné pro osoby citlivé na včelí produkty(med a propolis)

Balení: 24 pastilek,hmotnost obsahu: 72 g (±5%)

Dovozce /exportér

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097 www.naturgreen.cz


Třapatka nachová (Echinacea purpurea): tradiční léčivá bylina severoamerických indiánů je u nás čím dál oblíbenější. Dovede významně podpořit vlastní obranyschopnost organismu proti infekcím a navíc potlačuje bakterie i některé viry.

Rohovník -Karob: se získává z lusků a vyznačuje se především bohatstvím bílkovin, minerálů a vitamínů. V karobu jsou bohatě zastoupeny především hořčík, vápník, železo, fosfor, nikl, co se vitamínů týče pak vitamíny A, B, a D. Kromě toho je přírodním zdrojem aminokyselin (alaninu, prolinu a valinu) a vlákniny.Karob má navíc příznivý vliv na trávení, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a na rozdíl od kakaa jeho požití nevyvolává zrychlený tep, poruchy spánku nebo hyperaktivitu. Obsahuje velké množství přírodních cukrů, která je také vhodná pro vaši energii.

Zázvor: obsahuje nejen aromatické látky (zingiberen, bisabolen a další) a esenciální oleje, které zázvoru dodávají typickou vůni, ale také gingerol, díky jemuž má zázvor tak výraznou a pikantní chuť. Zázvor je rovněž bohatým zdrojem vitamínu A, B1, B2, B6, C, E, sodíku, draslíku, hořčíku, vápníku, fosforu, mědi, manganu či železa.Zázvor má silné antioxidační účinky a antibakteriální a protizánětlivé účinky.Posiluje přirozenou obranyschopnost organismu (imunitní systém), podporuje normální funkce dýchacích cest. Pomáhá také udržovat normální hladinu cukru v krvi a usnadňuje trávení. podporuje také činnost kardiovaskulárního systému.

Hřebíček s pupenů: je známý pro své antibakteriální, antimykotické, antiseptické, protivirové, afrodiziakální a stimulační účinky. Používá se k léčbě mnoha zdravotních potíží, například na bolest zubů, zažívací potíže, kašel, astma, bolesti hlavy, stres a detoxikaci krve.Jeho nejdůležitější a nejčastější využití je v dentální péči. Podávání hřebíčku inhalační formou desinfikuje dýchací cesty a léčí průduškové záněty. Podle učení ájurvédy podáván v prášku ovlivňuje povzbudivě činnost srdečního svalu. Je opravdu hodně účinný na potlačení bolesti zubního zánětu.Hřebíčkový olej je důležitou součástí některých zubních past, ústních vod a prostředků ústní péče.Hřebíček je bohatým zdrojem minerálů jako jsou kalcium, kyselina chlorovodíková, železo, fosfor, sodík, draslík a také vitamínu A a C.

Kurkumin: má neuroprotektivní účinky a je plný antioxidantů, které eliminují volné radikály a chrání celkově náš organismus. Některé studie ukazují, že kurkumin má na akutní zánětlivé procesy stejné účinky jako kortizon a fenylbutazon. Hlavní protizánětlivý účinek kurkuminu je v tom,  že potlačuje srážlivost krevních destiček a tlumí proces zánětlivých faktorů. Předpokládá se, že kurkumin rovněž stimuluje tvorbu kortizonu nadledvinkách, který přímo podporuje léčivé procesy a tím zvyšuje imunitu. Kurkumin  má silné preventivní účinky proti velké řadě zdravotních problémů. Více info zde

Šalvěj: je známá pro své protizánětlivé, antivirotické a antibakteriální účinky, zabraňuje průjmům. Omezuje pocení, zejména je-li nervového původu, jako např. při nočním pocení v klimaktériu nebo v pubertě. Pomáhá při žaludečních, střevních a žlučníkových potížích a nadýmání.Šalvěj lékařská pomáhá zmírňovat kašel, nachlazení,záněty v ústní dutině (krvácející dásně, paradentózu a zápach z úst. Šalvěj posiluje obranyschopnost a zvyšuje schopnost koncentrace a tím je účinná pro celý dýchací systém. Je také pomocníkem při menstruační bolesti a problémy v klimakteriu.

Propolis :se používá hlavně k prevenci pharingitid a zánětlivých onemocněních dutiny ústní, ochraně organizmu před infekčními chorobami, při zánětech dásní, onemocnění horních cest dýchacích, zánětech žaludečních i střevní sliznice a močových cest. Poslední výzkumy také ukazují na silné antioxidační vlastnosti propolisu v boji proti nepříznivým vlivům životního prostředí a volným radikálům vůbec. Zajímavé je také pozorování, že na propolis nevzniká rezistence bakterií jako u antibiotik, přestože se užívá už od dob faraónů. Velmi dobré výsledky jsou dosahovány s propolisem v mastích nebo tinkturách k zabránění proleženin, urychlení epitalizaci kůže po popáleninách, při trudovitosti obličeje, chronických kožních ekzémů, oděrkách kůže. Také antimykózní účinky pomáhají k zastavení růstu a ničení některých plísní. Propolis je biologicky neškodný a v běžném dávkování je prakticky netoxický, takže bez vedlejších účinků může být užíván dlouhodobě. Propolis se také dobře kombinuje s antibiotiky, zvyšuje jejich účinnost a současně zmírňuje jejich nepříznivé vlivy na organizmus.

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde