ESHOP > Balíček pro ženy ( Breast cancer )

Balíček pro ženy ( Breast cancer )

Balíček pro ženy ( Breast cancer )

1x Ganoderma Lucidum 120 kapslí
1x Coprinus comatus (Hnojník obecný) 120 kapslí
1x Noni 1l
1x Chaga (Inonotus obliguus) 120 kapslí
1x Organic Green Tea Extract 120 kapslí

+ 1x Curcumin Extra 2016 120 kapslí ZDARMA!

Všichni lidé s onemocněním rakoviny mají výrazně oslabený imunitní systém. Kvůli oslabenému imunitnímu systému také ke vzniku rakovin a nádorů dochází! Zdravý imunitní systém je schopen patogeny (bakterie, viry, plísně aj.) a poškozené buňky (staré, zmutované, rakovinové aj.) rozpoznat a zničit (pohltit a vyloučit)

Ganoderma Lucdum stimuluje a aktivuje imunitní systém, produkci různých cytokininů – interferonu, interleukinů, což má vliv na naši dokonalou obranyschopnost. Stimuluje NK (NK) buňky a T a B lymfocyty. Zvyšuje počet makrofágů, které napomáhají funkci leukocytů – mají vliv na zdokonalení syntézy DNA a RNA.

Zvyšování produkce makrofágů je pro naše tělo velmi prospěšné. Makrofág je buňka imunitního systému, tzv. fagocyt čili buňka, která má schopnost pohlcovat škodliviny včetně virů, bakterií a mutovaných migrujících nádorových buněk nebo odumřelých buněk. Aktivuje se schopnost makrofágu pohlcovat cizorodé částice (např. plísně a některé nitrobuněčné parazity, např. původce toxoplazmózy, Toxoplasmu gondii). Snižuje také hladinu některých metabolických zplodin a ovlivňuje rychlost odstranění přebytečných hormonů. Chrání buňky při chemoterapii a ozařování, podporuje tvorbu červených a bílých krvinek (podporuje růst kmenových buněk kostní dřeně) po léčbě nádorů. Zvyšuje odolnost vůči nemocem.

Omlazující účinek, protirakovinný účinek – TNF (tumor nekrotizující faktor), antioxidační – ničí volné radikály a zpomalují stárnutí buněk. Protinádorový účinek houby spočívá v inhibici DNA polymerázy, posttranslační modifikaci onkogenu Ras a stimulaci produkce cytokinů, inhibičním vlivu cytokinů na růst cév (VEGF a TGF – beta1) a v dalších vlivech. Omezením růstu cév blokuje nádor ve výživě. U leukemie byla pozorována zástava buněčného cyklu v G2/M fázi, zatímco u lymfomu účinkovala lesklokorka zvýšením exprese bílkovin p21 a p27 ( sliva2006glc ).

Aktivace genu p53 a apoptóza buněk akutní myeloblastické leukemie – označení a sebedestrukce. Výtažek z Ganoderma lucidum inhibuje růst MDA-MB-231 buněk rakoviny prsu modulací Akt/NF-kappaB a mohl by mít potenciální využití při léčbě rakoviny prsu. Snižuje množení vysoce invazivních buněk rakoviny prsu, prostaty, sarkom 180. Snižuje negativní účinek chemoterapie a ozařování.

Noni tahitský džus z ovocných plodů Morinda citrifolia obsahuje látku, kterou používají buňky pro správnou funkci. Ve studiích se prokázalo, že při používání Noni džusu dochází až v 70% ke zlepšení stavu u rakoviny.

Coprinus comatus (Hnojník obecný) je přírodní lék korejské a japonské medicíny, jež na sebe upoutal pozornost západní medicíny. V roce 2011 vyšla přelomová studie v International Journal of Medicinal Mushrooms, která popisuje, jak extrakt z Coprinus comatus moduluje NF-κB dráhu, která je odpovědná za expresi genů, buněčný růst a smrt, kterou na buněčné úrovni nazýváme apoptózou, což je stěžejní mechanismus v léčbě a profylaxi rakoviny.

Chaga (Inonotus obliguus) má vysoký obsah přírodního melaninu, který má molekulární strukturu jako melanin lidských buněk a tak přirozeně proniká až do úrovně buněk. Je velmi účinná při posílení imunity. Její hlavní složky jsou betaglukany (20%), betulin a betulinická kyselina

Organic Green Tea Extract obsahuje katechiny, polyfenoly, EGCG (Epigalokatechin galát) a pouze 3 % kofeinu, takže se nemusíte bát, že po něm neusnete. Extrakt ze zeleného čaje je doplněn o přírodní vitamín C z šípků.

Curcumin Extra 2016 přírodní extrakt z kurkumy dlouhé (Curcuma longa), která obsahuje kurkuminoidy, jež patří mezi jedny z nejprozkoumanějších přírodních látek vůbec.

Curcumin Extra obsahuje 95 % kurkuminoidů, které vědecké studie zkoumají z ohledem na doplnění léčby rakoviny a její prevenci. Piperin, extrakt z černého pepře, zvyšuje vstřebatelnost a účinnost kurkuminoidů v lidském těle.

Všechny naše produkty jsou 100% standardizované přírodní extrakty z bylin, hub a dalších surovin ve vegan kapslích, neobsahuji žádné přídatné látky nebo pojiva.

V našich balíčcích sestavených k prevenci a řešení konkrétních problémů naleznete vždy něco navíc. V tomto balíčku máte 1 balení Curcumin Extra 120 kapslí a poštovné zcela ZDARMA!


(id:Balíček ženy)
196,- EUR
 -38%
120,62 EUR
cena bez DPH 104,89 EUR
dostupnost: skladem

Doporučené dávkování

Ráno a večer na lačno: 15 - 30 minut před snídaní a večeří užijte 1-2 polévkové lžíce Noni a podle potřeby a vašeho stavu 1-2 kapsle Ganoderma Lucidum 1-2 kapsle Coprinus comatus a 1-2 kapsle Chaga, 

Zapijte dostatečným množstvím teplé tekutiny, aby se vám mohly účinné látky lépe vstřebat do těla.

Ráno a večer s jídlem nebo těsně po jídle: užijte 1-2 kapsle Organic Green Tea Extract,1-2 kapsli a Curcumin Extra.

Doporučení k užívání: v případě zdravotních problémů použijte výše uvedené dávkování tj.zvyšené dávky (2kps od druhu) v případě prevence zvolte pouze nižší dávky (1kps od druhu). 

Je nezbytné, abyste  Noni užívali na lačný žaludek, každý den téměř ve stejnou dobu. Umožníte proxeroninu obsaženému v Noni, vstřebat se ve střevě, aniž by byl stráven v žaludku. 

Pro optimální účinek provádějte preventivní kůru 2x ročně.

V případě zdravotních problémů zvyšte dávky či užívejte častěji.

Doporučení: účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Jak naše produkty působí?

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),

které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Stránka výrobce produktů

Dovozce:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.
Rooseveltova 115, Olomouc
www.naturgreen.cz

Studie a odborné články

http://mynatureproduct.com/rakovina-prsu-podle-studie-pomohou-houby.html

http://mynatureproduct.com/elixir-super-antioxidant/

http://mynatureproduct.com/maitake-muze-pomoci-zenam-s-pco.html

http://mynatureproduct.com/zeleny-caj/

http://mynatureproduct.com/organic-curcumin-extra

 

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde