ESHOP > Non food - zdraví a osobní péče o tělo > Ultrazvukový Aromadifuzér (zvlhčovač) Naturgreen®

Ultrazvukový Aromadifuzér (zvlhčovač) Naturgreen®

Ultrazvukový Aroma difuzér (zvlhčovač) Naturgreen® je malý a elegantní Aroma difuzér, který aromatizuje, zvlhčuje a čistí vzduch. Kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů.

Pomocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá vodu nebo i esenciální oleje na extrémně malé mikročástice, aniž by je zahříval. Esenciální oleje si tak zachovávají původní vůni i léčivé účinky. Přidáním konkrétního a kvalitního esenciálního oleje můžete sobě, nebo vašim blízkým pomoci s různými obtížemi.

Postačí pár kapek kvalitního éterického oleje Naturgreen® a můžete ulevit rýmě, kašli, bolestem hlavy, nebo špatnému usínání nebo pomoci také vašemu soustředění. Správně zvolený olej vyčistí vzduch, nebo vám jednoduše zpříjemní pobyt v místnosti, ve které se právě nacházíte.


(id:aroma di zelená)
27,96 EUR
 -22%
21,69 EUR
cena bez DPH 17,93 EUR
dostupnost: skladem

 

Ultrazvukový Aromadifuzér (zvlhčovač) Naturgreen® 

                       

Už se vám někdy stalo, že jste ucítili známou vůni, a okamžitě se vám vybavila určitá vzpomínka, např. z dětství? Ze všech našich smyslů totiž čich ovlivňuje naši paměť, náladu a emoce nejvíce. Vhodný do kanceláří ,obytných prostor, dětských pokojů, jednacích místností, masážních salónů, wellness center apod.Vhodně zvolenými esenciálními oleji můžete podpořit relaxační atmosféru v ložnici, dezinfekci vzduchu či klidný spánek v dětském pokoji. Koncentraci v pokoji studenta anebo uvolněnou komunikaci, ať už doma nebo v pracovním prostředí. Ultrazvukový Aroma difuzér (zvlhčovač) Naturgreen® vám vždy  pomůže vytvořit z každého pokoje či kanceláře s použitím vašeho oblíbeného éterického oleje, vonící oázu a navodit relaxační atmosféru kam se vždy budete rádi vracet. Nebo vám Aromadifuzér  bez přidání esenciálního oleje  poslouží pouze jako zvlhčovač vzduchu.

Jako bonus u našeho  Aroma difuzéru můžete použít i terapii barev. Je to barevné diodové podsvícení -multi barevné noční světlo  tkz. (chromoterapie). Chromoterapie neboli terapie barev patří mezi metody alternativní medicíny. K léčbě používají barvy a světlo to vše  k vyvážení energie v lidském těle, a její doplnění po stránce psychické, emocionální, spirituální, i mentální. Nejsou to vyloženě jen barvy, které nám pomáhají cítit se lépe, ale energie světla, které tyto barvy odrážejí. Chromoterapie používá 8 základních barev.  Je to žlutá, červená, oranžová, zelená, purpurová, fialová, modrá a tyrkysová.

Během provozu  našeho Aromadifuzéru si lze pro chromoterapii libovolně a jednoduše nastavit  barevné světelné efekty (podle zakoupené barvy přístroje to je modrá, zelená, purpurová) ,které vytvoří ve vašem pokoji velmi příjemné prostředí a navodí relaxační atmosféru.   Pro video klikni na obrázek zde dole                      

                                                                             

 

Aroma difuzér modrá barva - modrou oceníte, když se potřebujete uklidnit a zkoncentrovat. Navíc modrá podpoří vaši kreativitu a zároveň je, podle některých, pomocníkem v boji s celulitidou či nadbytečnými kily. Modrá utlumuje chuť k jídlu, tiší bolest, uklidňuje a chladí. Modrá barva má nejširší rozsah využití v chromoterapii. Podobně jako zelená má silné zklidňující až uspávající účinky. Je opisována jako oblíbená pro mnoho lidí, častěji pro muže než ženy. Navozuje pocity klidu a vyrovnanosti. tiší bolesti a poskytuje uvolnění. Je barvou uspořádanosti, systematičnosti, míru a poklidu, často ale taky smutku či lhostejnosti a odstupu. Často se využívá v pracovní oblasti jako dekorace či barva v kancelářích, kdy podněcuje k produktivitě. Osvědčuje se pro lidi s vysokým tlakem, protože modrá barva snižuje jak pulz, tak i třeba tělesnou teplotu (samozřejmě ne o mnoho stupňů či hodnot). Je protizánětlivá, má pozitivní vliv na krevní oběh a srdce.

                                                 

Aroma difuzér zelená barva – tato barva je spjatá s přírodou, reprezentuje poklid, štěstí a zdraví, ale taky žárlivost. Podle výzkumů může zelená barva zlepšit u dětí schopnost číst. Je barvou plodnosti - v 15. století měli z tohoto důvodu nevěsty šaty zelené. Upokojující efekt místnosti natřené zelenou barvou se například dostavuje v čekárnách lépe, je osvěžující, dává naději a relaxuje. Je obecně známá svým kladným vlivem na naše oči. Doporučuje se lidem se srdečními problémy a také těm, které často bolí v kříži nebo mají artritidu. Zelená vás uvede do skvělé duševní pohody, sníží vám krevní tlak a pomůže lépe usínat při nespavosti.

                                                       

Aroma difuzér purpurová barva -tato barva posiluje kosti, podporuje inspiraci a podněcuje představivost, působí dobře při duševních poruchách, oslabení nervového systému, padání vlasů a ženských potížích a je užitečná, pokud nás něco trápí Tím, že se v přírodě moc nevyskytuje, spojuje se s exotičností či nepřirozeností. Pomáhá uvolnit a má také jistý vliv na omezení bolesti. Působí na migrény a může urychlit léčení různých kožních chorob. Působí blahodárně na hormonální systém -pohlavní orgány.  Pomáhá při ranní nevolnosti a stimuluje tok energie. Purpurová působí na všechny čakry a všechny části těla.

                                                     

 

Obsluha aroma difuzéru je velmi jednoduchá. Do zásobníku nalejte vodu, nejlépe destilovanou nebo balenou obyčejnou neperlivou vodu. Do obsahu nádobky na vodu nakapete 1-3 kapky vašeho oblíbeného esenciálního oleje a přístroj zapojte pomocí USB do počítače a stiskem zapnete. Aroma difuzér začne okamžitě vytvářet vodní mlhu a rozptylovat olej do vzduchu. V případě, že požaduje pouze zvlčení vzduchu přidejte pouze výše uvedenou vodu. Pokud používáte kombinaci vody a éterického oleje,  tak  vždy před každými novým zapnutím, podle potřeby  Aroma difuzér lehce protřepejte. Je to proto, aby se čistá voda v zásobníku vždy promíchala s éterickým olejem, který je  ve vodě hůře rozpustný. V případě používání Aroma difuzéru s éterickými oleji vždy dbejte  na to aby bylo v nádobce dostatek náplně. V případě slabé produkce vodní mlhy lehce přístrojem protřepejte, tak aby se vždy voda spojila s éterickým olejem.  V případě vyprázdnění vody se aroma difuzér sám vypne. 

Varování: nikdy nepoužívejte chlorovanou vodu s vodovodu. Usazováním chloru a vodního kamene může dojít k zanesení a poškození membrány přístroje a tím ke zničení přístroje.V případě menšího vzniku vodní mlhy, doporučujeme vatovou tyčinku uvnitř difuzéru otočit nebo vyměnit. Náhradní vatová tyčinka se mění pravidelně podle frekvence používání 1x za cca 4 měsíce.( vaše balení obsahuje 1ks vat. tyčinky navíc). Další náhradní tyčinky je možno také zakoupit  při vytvoření objednávky za 12 kč/ks. Obrázek tyčinka  je zde 

Použití éterických aroma olejů: používejte vždy kvalitní přírodní aroma oleje vyrobené metodou destilace. Naše doporučení  přírodní éterické oleje Naturgreen® vhodné pro  Aroma difuzér najdete zde.Použitím levných, umělých olejů může dojít také k zanesení a poškození přístroje a také sice vytvoříte voňavé prostředí, ale tělo a mysl si neodpočinou. Citlivým osobám může naopak uškodit.

Specifikace :  pro ultrazvukový Aroma difuzér (zvlhčovač) Naturgreen®

  • Materiál: ABS, Barva: Modrá, Zelená, Purpurová
  • Jmenovité napětí: DC 5V
  • Jmenovitý výkon: 2W
  • Jmenovitý proud: 350 mA
  • Pracovní teplota: 10-40C
  • Velikost zvlhčovače: 10cmx10cmx7.5cm ,kapacita vody : 80 ml
  • Nízká spotřeba energie, automaticky vypne po 2 hodinách.

Obsah balení:

  • 1x Ultrazvukový Aroma difuzér (zvlhčovač)
  • 1x Náhradní tyčinka do zvlhčovače
  • 1x USB kabel pro připojení k počítači ,USB délka kabelu cca. 117 cm

Schváleno -  typ certifikace : CE, FDA, RoHS k nahlédnutí zde

Dovozce : GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100 IČ 28579097

Země původi PRC