E-SHOP > Posílení imunitního systému - balíček

Posílení imunitního systému - balíček

Posílení imunitního systému - balíček -dospělí

Balíček na posílení imunitního systému cca na 2 měsíce se skládá:

Aloe Vera gel 1x /1l

Noni 100% pure 1x /1l

Chaga 1bal/120kapslí

Spirulina 300 tablet 1balení.

ImmunStar 1balení /60kapslí.

Acelora C max 1 balení 120 kapslí

Zdarma : ImmunStar 1balení /60kapslí.

Doporučené dávkování pro posílení imunitního systému.

Užiti ráno na lačno 5-15 min před jídlem 1-2 polévkové lžíce Aloe gel 10-15ml , Noni 1-2 polévkové lžíce cca 10-15 ml ,4-6 ks spiruliny, 2 kapsle Chaga , 2 kapsle ImmunStar , 1 kapsle acelora C max, totéž opakovat min 1 hodinu po posledním večerním jídle.(id:B-imu)
2 998,-
 -12%
2 634,-
cena bez DPH 2 290,43
dostupnost: skladem

Posílení  imunitního  systému - balíček -dospělí obsahuje

Aloe Vera Gel 1litr

V Aloe Vera můžeme nalézt více než 200 účinných látek, patří mezi ně mucenózní polysacharidy, steroidy, vitamíny, minerály, aminokyseliny, glykosidy, saponiny, mastné kyseliny a další. 
Naše šťáva z aloe je šťáva z čerstvých listů Aloe rostliny a ne z koncentrátu jako u některých prodejců, je mezi nimi podstatný rozdíl v kvalitě a obsahu účinných látek, tomu potom odpovídá i cena. 
Extra hustý, vychutnejte pravou extra hustou chuť Aloe Vera! 
100% pure  kvalita zaručuje 99,7% čistého Aloe Vera z odrůdy Aloe Vera Barbadensis Miller. 

Spirulina 1bal./ 300 tablet po 500mg  

Spirulina Platensis nazývaná také někdy modrozelená řasa je výjimečným zdrojem chlorofylu, beta karotenu, vitamínů a minerálních látek. Nalezneme v ní také kyselinu listovou, linoleovou a vitamín B12. 

Dalšími cennými živinami, jež spirulina obsahuje, jsou vysoké koncentrace antioxidantů, esenciálních mastných kyselin a GLA mastné kyseliny, lipidy, nukleové kyseliny (RNA a DNA) a fytochemikálie, jako jsou karotenoidy, chlorofyl a fykocyanin.

Naturgreen® Chaga 1bal/120 vegan kapslí

Naturgreen® Chaga či Rezavec šikmý, patří odedávna k nejcennějším „divokým“ medicinálním houbám. Po několik staletí je nedílnou součástí tradiční ruské a čínské medicíny, které věří v její schopnosti harmonizovat a uklidňovat tělo i ducha. Naturgreen® Chaga je navíc posílena o několik pečlivě vybraných „divokých“ medicinálních hub a Acerolu, která obsahuje přírodní vitamín C, který ještě více dokáže synergeticky posílit účinek těchto hub.Obsahuje polysacharidy, z nichž nejznámější a nejvíce prozkoumaný Beta glukan (betaglukanβ-1,3/1,6 D-glukanu ) ten naplno podpoří vaši imunitu. 

Acelora C max 1 balení 120 kapslí

Naturgreen® AcerolaCmax obsahuje přírodní vitamín C z tropické višně aceroly a z šípků. Navíc obsahuje flavonoidy, lykopen a piperin. 

ImmunStar 1balení /60 vegan kapslí.

Zdarma : ImmunStar 1balení /60 vegan kapslí

.Doporučené dávkování pro posílení imunitního systému. 

Užiti ráno na lačno 5-15 min před jídlem 1-2 polévkové  lžíce  Aloe gel 10-15ml , Noni 1-2 polévkové lžíce cca 10-15 ml ,4-6 ks spiruliny, 2 kapsle Chaga , 2 kapsle ImmunStar , 1 kapsle acelora C max, totéž opakovat min 1 hodinu po posledním večerním jídle.

Něco u účincích produktů najdete na  stránce výrobce:

 

 

Balíček na  posílení  imunitního  systému možné nebo schválené učinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně,kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Stránka výrobce produktů

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

 

Dovozce:
GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.
Rooseveltova 115, Olomouc