E-SHOP > 100% přírodní Cordyceps sinensis

100% přírodní Cordyceps sinensis

Novinka jedinečný Naturgreen "fermentovaný" Cordyceps sinensis CS-4 jediný originál na trhu v CZ v originálním složení.

Originální výrobek bez pojiv a éček či jiných substancí.

Surovina pro náš výrobek pochází od našeho certifikovaného dodavatele hub, který je 3 největší pěstitel a zpracovatel hub v ČÍNĚ již po dobu 15 roků. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti zpracování jedlých hub a získal značné zkušenosti a vynikající úspěchy, zejména v oblasti pokročilé fermentační techniky a extrakce a separace polysacharidů z jedlých hub.

Jeho kultivační základy se nacházejí především v horských oblastech a na horských pastvinách v provinciích Qinghai, Tibetu, Sichuan, Yunnan, Gansu a Guizhou.

Přesně tam se pěstují ty nejkvalitnější houby s vysokým obsahem a vyváženým poměrem všech látek, určené k dalšímu zpracování.

Zařízení na zpracování polysacharidů našeho dodavatele jsou konstruovány přísně podle světových standardů GMP. Při výrobě polysacharidů či jiných složek se systém HACCP používá společně se standardním nařízením o výrobě provedeným společností ESSE. Výroba probíhá podle certifikace systému ISO9001, ISO14000, OHSMS18000.

Cordyceps se používá v Číně přes 1200 let. Má nezvyklou podobu své existence, díky které v sobě nese informaci o obrovské schopnosti přežití. Cordyceps je získáván z mycelia (podhoubí) přírodního cordycepsu. Hmota získaná po zkvašení (fermentací)se rozmělňuje na prášek a balí se do kapslí. Tento produkt neobsahuje hormony a jiné povzbuzující látky.

Náš výrobce dodává Cordyceps sinensis do celého světa a pouze naše firma má jeho výhradní zastoupení! Pokud kupujete u konkurence, vždy se podívejte, jaké balení kupujete a propočítejte si cenu! Uvidíte, že u nás platíte nejlepší cenu za super kvalitu.

Naturgreen "fermentovaný" Cordyceps sinensis je balen 120 ks naplněn po 500 mg v kapsli.

VYUŽIJTE NABÍDKU 5+1 ZDARMA


(id:Cor-shop)
799,-
 -13%
699,-
cena bez DPH 624,11
dostupnost: skladem

Cordyceps sinensis

Cordyceps sinensis - Náhled 2 / 2

Naturgren "fermentovaný" Cordyceps sinensis  CS-4 jedinečný  originál v CZ

Pouze Naturgreen Cordyceps sinensis , optimálně kopíruje složení divokého (WILD -CS ) Cordyceps sinensis. Jsme tu pro vás již 9 let kvalita našeho produktu je vyzkoušena tisíci zákazníky. Ti se k nám stále vrací a doporučují produkty i svému širokému okolí. Vyzkoušejte  kvalitu a uvidíte, že budete spokojeni.

Cordyceps  balení obsahuje 120 ks kapslí po 500 mg (nápln), celkově váží kapsle 600 mg. Náplň obsahuje polysacharidy, mannitol , ale také potřebný cordycepin (derivát nukleotidu adenosin). Pokud kupujete u konkurence, vždy se podívejte jaké balení kupujete a propočítejte si to. Pokud vám někdo neukáže standardizovaný COA certifikát na  látky tak mu to složení nevěřte!  

A pozor, pro nelepší porovnání by měl být certifikát vždy vystaven na  již na hotové tj na kapsle, ne pouze certifikát na prášek -extrakt. Extrakt-prášek  je vždy pouze výchozí surovina ke zpracování a naplněním do kapslí, může změnit své obsahové hodnoty. Zde máte ukázku, jak má správně certifikát vypadat, a jak mají být v COA vyznačeny účinné látky. Vždy platí kolonka “results” (výsledek). Během výroby cordycepsu je systém HACCP používán společně s normou nařízení na produkci ze strany ESSE. Navíc je vše certifikováno podle ISO9001, ISO14000 a certifikace COA podle CE normy série OHSAS 18000 (certifikace pro zdraví a bezpečnostní informace a závazná informace, kontrola těchto dokumentů SZPI je zde). Uvidíte, že u nás platíte vždy tu nejlepší cenu za tu nejlepší kvalitu na trhu.

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Housenice čínská (Cordyceps sinensis) má povolená následující zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12 2012.
 • Nemá povolené žádné zdravotní tvrzení.

 

 

Je tradičním přípravkem TČM Čínské národní fytoterapeutické farmacie staré 1200 let. Má nezvyklou podobu své existence, díky které v sobě nese informaci o obrovské schopnosti přežití.Cordyceps patří do království hub. Rozmnožuje se nepohlavní cestou, ne tedy prostřednictvím splynutí mužské a ženské buňky, jako je to například u rostlin. Sám v sobě, ale nese oba tyto počátky. Nachází se pouze tam, kde jsou vhodné podmínky pro jeho růst a výživu. Jsou to vysokohorská území v Číně a Tibetu ve výšce 3500 m.

Naše desatero, proč zrovna koupit náš Cordyceps sinensis?

 • Jsme tu pro vás již 15 let kvalita našeho produktu je vyzkoušena tisíci zákazníky
 • U našeho výrobku najdete  pouze  silné, ale v základu optimální a v ideálním poměru složení, které se podobá co nejvíce složení divokého(Wild) Cordycepsu
 •  Na základě nových studií a doporučení našeho výrobce a dodavatele, jednoho s největších v Číně, jsme díky jeho dlouhodobé zkušenosti  s nových studií před 5 roky přešly na jiný nový poměr houbových polysacharidů.  A to na pouhých 5% s celkových původních 32%. Náš nový poměr -složení je sice  s menším  % polysacharidů než které jsou na trhu, ale ty  naše jsou pouze 100% houbové a nejsou „nastavované škrobem “ Vše je  navíc doplněno  vyváženým  poměrem  dalších důležitých přírodních  „účinných“ látek,  které se pak co nejvíce  složením  podobají složení divokého( WILD CS) Cordycepsu klikni zde.
 • Zpracování produktu patentovanou technologii (fermentace) Díky tomu je náš Cordyceps v maximální síle . Je 100% přírodní  a neobsahuje  žádná  zbytková  rozpouštědla tak jako u metod jiných zpracování.
 • Jako jedni z mála na trhu jsme klasické standardní testování čistoty rozšířily navíc i na testování pro polycyklické aromatické uhlovodíky (PAHs)
 • Jako jedni z málo deklarujeme na našem výrobku a etiketách  důležitý a nepostradatelný adenosin  (je to cordycepin derivát nukleotidu adenosin tj ),3‘- deoxyadenosin) 
 • Seznam  látek uvedených najdete vždy v přiloženém COA a na našich etiketách. Vždy uvádíme kompletní informace o složení a rozborech  COA  a tyto standardizované účinné látky (nutriční hodnoty) uvádíme i na našich výrobcích zde.
 • Jsme výrobci a dovozci, známe svoje zdroje  a naše výrobky neobsahují pojiva, konzervanty či barviva 
 • Sami  naše výrobky konzumujeme od počátku 
 • Naše výrobky jsou notifikovány na příslušných úřadech včetně min. zemědělství a zdravotnictví a při dovozu kontrolovány SZPI 
 • Ke každému našemu zakoupenému  výrobku  za nákup nad 500 Kč  dostanete  jako pozornost  dárek  zdarma.

Dávkování: děti od 6 let užívají 1 - 2 kapsle denně 2x denně.  Dospělí 1 - 3 kapsle 2 - 3 x denně, po dobu    minimálně 30 dnů. Dospělí, pokud je to nutné, dávku můžeme zvýšit až na 4 kapsle 2-3x denně, maximálně však po dobu 30 dnů, kdy dávku opět snížíme. Pro lepší vstřebatelnost látek, užívat na lačno nebo 20 minut po jídle. Zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody, doporučujeme zapít teplým čajem. Určeno pro dlouhodobé užívání. 

Upozornění: Cordyceps je bezpečný a nemá žádné vedlejší účinky. Nedoporučuje se užívat malým dětem do 3 roků  v těhotenství a při kojení. Doplněk stravy, chraňte před dětmi, po otevření skladujete v suchu a temnu.

Balení: 120 ks vegan  celulózových (HPMC ) kapslí , 1kapsle je 500 mg čisté náplně Cordyceps sinensis, celková váha kapsle je 600mg, balení celkem je 72g.

Víte  co se skrývá  uvnitř Vaší kapsle  nebo  co je lisováno ve  Vaší tabletě  Cordycepsu ?

Rozdělejte kapsli nebo rozdrťte tabletu a ochutnejte. Je zde vždy velmi výrazný rozdíl v chuti. Kvalitní Cordyceps prášek má výraznou ostrou nahořklou chuť, která se dá přirovnat k hořkému kakau-mandlím. Ostrá hořká chuť je především dána  složkou adenosin a % obsahem dalších aktivních  látek viz metoda zpracování fermentace

Pokud váš Cordyceps nemá tuto "výraznou štiplavou" chuť nebo  je to „mdlé" nebo dokonce "nasládlé" může to znamenat, že je tam minimum kvalitního prášku. Do takového Cordycepsu  je většinou  ve výrobě za účelem zisku přidaná želatina nebo vysoké % škrobových bramborových polysacharidů (tak zvyšují někteří výrobci uměle hodnoty % polysacharidů a vydávají je za houbové.) V takovém výrobku také najdeme i přídavné látky-pojiva, jako je mikrokrystalická celulosa, oxid křemičitý, mastek, sodná sůl, kroskarmelosy, magnesium- steatit, hypromelosa, makrogol bohužel.

Dovozce/výrobce 

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

www.naturgreen.cz

Země původu vyrobeno Česká republika 

Novinka

Miska z kokosových skořápek od Naturgreen® zde


Information for order and exports outside the EU

AN/ the goods are manufactureds and sold  among other especially to the US and Canada, Great Britain and Northern Ireland via Amazon or Ebay and through advertising via Facebook ,Google, Twitter, Pocket. Other product information can be found here

CZ/ zboží se vyrábí a prodává mimo jiné, zejména do USA a Kanadu, Velkou Británii a Severní Irsko prostřednictvím Amazonu nebo Ebay a prostřednictvím reklamy přes Facebook, Google, Twitter, Pocket. Další informace o produktu najdete zde

AN/ More product information for customers for USA / CAN / AUS / JPN / RUS / TWN / GBR here

CZ/ Více info o výrobku pro zákazníky pro zákazníky USA / CAN /AUS/ JPN/ RUS/ TWN/ GBR zde