E-SHOP > Detoxikace organismu - balíček

Detoxikace organismu - balíček

Nabízíme vám ve speciální akci za speciální cenu níže uvedený detoxikační balíček.

Náš detoxikační balíček cca na 2 měsíce se skládá:

2 ks Aloe Vera štáva 1l
1 ks Chlorella 1200 tablet
1 ks Mladý ječmen bio 300g
1 ks Vojtěška 100% pure 125g
1 ks Organic Green Tea
1 ks Naturgreen® AcerolaCmax - 120 kapslí
1 ks Naturgreen® AcerolaCmax - 120 kapslí zdarma

Návod pro jednoduchou detoxikaci těla:

Užiti ráno na lačno 5-15 min před jídlem 1 víčko Aloe + rozmíchat 1 čajovou lžíci ječmene nebo vojtěšky ve 100% džusu nebo vlažné vodě a tím zapít 10-15 ks chlorelly. K tomu si přidejte 1-2 kapsle AcerolaCmax a 1 kapsli Organic Green Tea. Totéž opakujte minimálně 1 hodinu po posledním večerním jídle.

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Více viz jednotlivé druhy zboží.

Dovozce Gloria Import CZ s.r.o


(id:B-detox)
4 592,-
 -28%
3 293,-
cena bez DPH 2 940,18
dostupnost: skladem

Detoxikace organismu je celková očista těla od nahromaděných jedovatých látek (toxinů). Tyto látky jsou různého původu od mikroorganismů, parazitů až po látky chemické podstatyty se dostávají  do organismu jedince vdechováním, přijímáním potravy, nadužíváním léků, stykem s kontaminovanými předměty apod. Je takřka nemožné se jim vyhnout, je však možné se jich průběžně zbavovat pravidelnou očistou

Kde se v těle hromadí nejvíc toxických látek? 

Toxiny mohou působit všude v organismu, jsou roznášeny krevním řečištěm, lymfou apod. Jsou však místa, například střeva, kde se hromadí odpadní látky a tam je jejich největší koncentrace.

Zakončením trávicího procesu je pravidelné vylučování odpadních látek stolicí. Je to nepopulární a pro většinu velmi diskrétní téma. Nicméně vylučování je přirozené a pro život a zdraví každého jedince důležité. Špatná skladba jídelníčku, hektický život, nesprávné vyprazdňovací návyky, nedostatek pohybu  stres aj. působí na ukládání a hromadění toxických shluků uvnitř střev.

Dalo by se to vyjádřit tak, že jsou střeva oblepena nestrávenými zbytky potravy, které za hnilobného procesu vylučují do krve spoustu jedovatých látek. 

Detoxikace je proces, při kterém jsou jedovaté látky (toxiny) vylučovány z organismu jedince.

Detoxikace je kombinace zdravých produktů , které napomáhají intenzivnějšímu vylučování toxinů a těžkých kovů z těla.

Očistné – detoxikační kůry jsou aktivní přírodní látky, které přirozeným způsobem vyčistí organismus od toxinů různého druhu. Jsou to různé bylinné čaje, šťávy a tablety na rostlinné bázi, vlákniny apod. Mezi nejznámější očistné prostředky patří šťáva z Aloe Vera, Chlorella, Mladý ječmen, Vojtěška a další.

Očistné kůry mají většinou celostní charakter, tedy zasahují do více oblastí těla.

Něco o účincích produktů na stránce výrobce:

 

Balíček detoxikace organismu  možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.
 

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně,kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá.