E-SHOP > Balíček na oči a mozek

Balíček na oči a mozek

Novinka 2018

Balíček na oči a mozek

Balíček na oči a mozek, který obsahuje:

1x Original Natural Lutein Extrakt 120 kapslí
1x Korálovec ježatý extrakt 120 kapslí
1x Naturgreen® ImmunStar 60 kapslí
+ Chlorella pyrenoidosa 500 tablet ZDARMA

Balíček na oči a mozek je vhodný pro všechny lidi, kteří pracují u počítače.

Originál Natural Lutein Extrakt : obsahuje přirozená barviva z aksamitníku vzpřímeného lutein a zeaxantin, jež se přirozeně vyskytují v lidském oku a pro dobré vidění je třeba je průběžně doplňovat.. Spojuje sílu krystalického luteinu, zeaxantunu z aksamitníku vzpřímeného a flavonoidů ze světlíku lékařského, jež doplňuje o extrakty z Acai Bery, brusinek, borůvek, červeného jetele, omega-3 masné kyseliny ze lnu setého, beta karoten a rajče Solanum lycopersicum) s 10 % lykopenu.

Korálovec ježatý (Hericium erinaceus): je vzácná dřevokazná houba používaná jako tradiční lék čínské medicíny podporující nervovou soustavu obsahující cenné polysacharidy. Naturgreen® Korálovec ježatý (Mushroom and Herbs) je nová čistá přírodní a účinná formule, která kombinuje houby a pečlivě vybrané standardizované bylinky jako je Korálovec ježatý, Ganoderma lucidum, Bakopa monnieri,Gotu Kola, Cordyceps sinensis ,Ginkgo Bilobu

Naturgreen® ImmunStar : dokonale čistý přírodní prostředek obsahující semena černuchy seté (Nigella sativa), kůru skořicovníku (Cinnamomum) a kořen zázvoru lékařského (Zingiber officinale). Bylinky obsažené v ImmunStar zlepšují funkci mozku , zmírňují oxidační stres a chronický zánět, který může urychlit proces stárnutí. Některé studie provedené na zvířatech ukazují, že tyto antioxidanty a bioaktivní sloučeniny např. v zázvoru mohou inhibovat zánětlivé reakce, které se vyskytují v mozku. Černý kmín obsahuje tyto účinné látky: thymoquinone, beta sitosterol, kyselina myristová, kyselina palmitová, palmitolejová kyselina, kyselina stearová, kyselina olejová, kyselina linolová, kyselina arachidonová, protein, vitamíny A, vitamíny skupiny B( B1, B2, B3, B6, B9), D, E a F, minerálů, vápník, železo, měď, zinek, a fosfor.

Chlorella pyrenoidosa: je sladkovodní jednobuněčná řasa, která obsahuje celou řadu výživných látek - vitamíny, minerály, lehce stravitelné bílkoviny, nukleové kyseliny, stopové prvky a CGF (Chlorella Growth Factor).

Všechny naše produkty jsou 100% standardizované přírodní extrakty z bylin, hub a dalších surovin ve vegan kapslích, neobsahuji žádné přídatné látky nebo pojiva.

Tabletky chlorelly obsahují pouze slisovanou dezintegrovanou řasu.
V našich balíčcích sestavených k řešení konkrétního problému naleznete vždy něco navíc.

V tomto balíčku naleznete 500 tablet Chlorelly Pyrenoidosy zcela ZDARMA!(id:B-OM)
1 900,-
 -21%
1 497,-
cena bez DPH 1 301,74
dostupnost: skladem

Dávkování produktů v balíčku

Ráno a večer 15 - 30 minut před jídlem nebo po 30 min po jídle užijte 2 kapsle Korálovce ježatého, a 6 - 12 tablet Chlorelly pyrenoidosy. Korálovec vždy zapíjejte teplou vodou nebo čajem, aby se z něj vstřebalo co nejvíce účinných polysacharidů.

Original Natural Lutein Extrakt  a Naturgreen® ImmunStar užívejte 1-2 kapsle ráno a večer s jídlem.

Jak naše produkty působí?

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),

které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

 

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Stránka výrobce produktů

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Dovozce:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Rooseveltova 115, Olomouc

www.naturgreen.cz


 

Product information for Export outside the EU

Informace o zboží  pro Export mimo země EU

Pokud se chcete dozvědět další informace o našem produktu, který je určen k exportu mimo země EU klikněte zde na tento odkaz : http://mynatureproduct.com/koralovec-jezaty-zlepsuje-pamet-i-naladu.html

To find out more about our product to be exported outside of the EU. Here  is information about products that are destined for export outside of the EU , click here : http://mynatureproduct.com/koralovec-jezaty-zlepsuje-pamet-i-naladu.html

http://mynatureproduct.com/koralovec-jezaty-zlepsuje-pamet-i-naladu.html

http://mynatureproduct.com/bacopa-zdokonaluje-kognitivni-funkce.html

http://mynatureproduct.com/kava-nebo-guarana.html

http://mynatureproduct.com/chlorella-a-spirulina-zbavuji-telo-tezkych-kovu.html