E-SHOP > Natural Potty Squatting®

Natural Potty Squatting®

Akce do vyprodání zásob, ke každé stoličce Natural Potty Squatting® 1x oxymetr zdarma

Světová novinka za speciální akční cenu!!!
Chcete předcházet rakovině tlustého střeva, konečníku ,prostaty nebo i dalším zdravotním problémům?

Natural Potty Squatting®, tato naše nová zdravotnická pomůcka přinášející nové řešení a velmi jednoduché a praktické použití.Velmi účinně pomáhá při snadném vyprazdňování kdy s její pomocí vždy dosáhnete skutečně přirozené polohy. Natural Potty Squatting® je konstrukčně navržen tak, aby byl vždy použitelný v přímém spojení s vaší toaletou a pomohl se vám přizpůsobit té správné poloze při držení těla (dřepu.) Natural Potty Squatting® díky své konstrukci a tvaru pomůže k uvolnění puborektálního svalu a narovnání úhlu mezi konečníkem a řitním kanálem, díky čemuž se střevo snadněji a bezbolestně vyprázdní.
Pomůže vám nejen u závažných střevních nemocí (nádor střeva, Crohnova choroba, ulcerózní kolitida, porucha vstřebávání - malabsorpční syndrom, srůsty v břiše, hemeroidy,…) či nemocí jiných orgánů (snížená funkce štítné žlázy, gynekologická onemocnění, metabolické vlivy, neurologická a psychiatrická onemocnění – parkinsonismus, roztroušená skleróza, deprese, psychózy apod.),ale dokáže pomoci i u některých dalších zdravotních problémů či neduhů, které se špatným nebo bolestivým vyprazdňováním vůbec nespojujete.
akce 5+1 zdarma


(id:stolicka Sq)
899,-
 -67%
299,-
cena bez DPH 247,11
dostupnost: skladem

Natural Potty Squatting®

Akce  do vyprodání zásob

Ke každé  stoličce Natural Potty Squatting®  1x oxymetr zdarma

 

Máte problémy s vyprazdňováním ? Chcete předcházet rakovině tlustého střeva, konečníku,  prostaty nebo  a dalším zdravotním problémům? 

V seznamu témat zdvořilých dialogů patří tématu o stavu našich střev podle všeho poslední místo. Podívejme se tváří v tvář faktům: syndrom dráždivého tračníku, zácpa, plynatost, zánět divertiklů a rakovina tlustého střeva nejsou taková témata, o nichž bychom rádi debatovali. I přesto (jak tvrdí i starý výrok), že smrt začíná v tlustém střevě. Nevěříte tomu? Zeptejte se kteréhokoliv patologa. Pitvy často prokazují, že tlusté střevo je z 80 % uzavřeno výkaly.

Vyzkoušejte nové účinné  vyprazdňování se Natural Potty Squatting®  

Na celém světě, ale také i v České republice se v domácnostech využívají pouze moderní toaletní mísy, které umožňují vykonání potřeby vsedě. Nejnovější vědecké studie však ukázaly, že poloha vsedě na běžné toaletní míse je zdravotně závadná a může vést k mnoha zdravotním potížím kdy např. primární zácpa bývá následkem běžného způsobu vyprazdňování vsedě na běžné moderní toaletě.

Značná část naší populace má velký  problém s normální frekvencí stolice a tím s úplným vyprázdněním střev. Vyprázdnění tlustého střeva a vypuzení stolice nazýváme defekací. Dochází k ní obvykle 1krát denně. Za normální je považováno vyprázdnění maximálně 2-3krát denně, nejméně však 3krát týdně. Absence defekaci vede k nepříjemným tělesným i psychickým potížím. Potlačuje-li člověk nucení opakovaně, dochází k oslabení až vymizení reflexu, stolice se hromadí v konečníku a dolní části tlustého střeva a rozvíjí se zácpa. K problémům s defekací dochází nejčastěji také díky tomu, že vyprazdňování propíchá v nepřirozeném úhlu mezi rektem (poslední úsek střeva v malé pánvi) a konečníkem při vylučování vsedě.

Definice co je to zácpa ?

Zácpa znamená obtížné vyprazdňování tuhé stolice až nemožnost spontánního vyprázdnění, které v krajních případech musí provádět lékař. Zácpa může být samostatným onemocněním (kdy pacienta netrápí nic jiného), nebo se často vyskytuje jako příznak některých leckdy i závažných střevních nemocí (nádor střeva, Crohnova choroba, ulcerózní kolitida, porucha vstřebávání - malabsorpční syndrom, srůsty v břiše, hemeroidy,…) či nemocí jiných orgánů (snížená funkce štítné žlázy, gynekologická onemocnění, metabolické vlivy, neurologická a psychiatrická onemocnění – parkinsonismus, roztroušená skleróza, deprese, psychózy apod.).

Chronická zácpa může být tzv. habituální (prostá, návyková). Je podmíněná nedostatkem pohybu a tekutin spolu s potlačováním nucení na stolici ve spěchu, při nevyhovujících hygienických podmínkách, ze studu apod. Pacient tuto zácpu buď nijak nevnímá, nebo má pocity plnosti břicha, nechutenství, případně i bolesti hlavy. Jindy je chronická zácpa nervového původu nebo z častého užívání projímadel.

Velmi často se lidé potýkají se zhoršených a problematickým  vyprazdňováním stolice, kdy se mnohé tyto problémy týkají i zdánlivé zácpy. I když tito lidé mají stolici denně, někteří  z nich již pravidelně užívají léky pro tuto domnělou zácpu. Onemocnění v oblasti zažívacího traktu, bolestivé afekce konečníku (hemeroidy, kožní změny) i jiná chronická onemocnění jako je např. Parkinsonova nemoc, málo tekutin a vlákniny, nedostatek pohybu a některé léky mohou ovlivňovat rychlost střevní pasáže a vést ke zpomalenému nebo zrychlenému vyprazdňování.

 

Naše pomoc  s vyprazdňováním je založena na uvolnění (změně úhlu) u tlustého střeva a to tím , že používáním Natural Potty Squatting®  vlny svalových kontrakcí ve stěnách tlustého střeva, které se nazývají peristaltika, posouvají rychleji výkaly zažívacím traktem ke konečníku, tím dochází k lepšímu a uvolněnému vyprazdňování. Zjednodušeně tedy řečeno, čím větší je ohnutí kyčlí při dřepu, tím přímější (rovnější) je rektoanální kanál a díky tomu je třeba menší námahy a tlačení při defekaci. Zde všude může Natural Potty Squatting®  pomoci s vyprazdňováním.

 

Lékaři, důrazně upozorňují, že vyprazdňování je velmi složitý proces a navíc anorektální porucha vyprazdňování (porucha mechaniky defekace), je už i zdraví nebezpečná.V určitém pořadí funguje velké množství svalů, a když se dají do pohybu, není radno je zastavovat! Dlouhodobé zadržování může dokonce vést až k rakovině tlustého střeva ,konečníků či zdravotním problém, které jsme uvedli již výše.

Takže ostych stranou, tady jde o život! Tím, že na záchod půjdete až po několika hodinách od prvního impulsu a budete tam zbytečně sedět s knížkou v ruce, opravdu nic nespravíte. Navíc, během vyprazdňování je navíc lepší dřepět (tedy být v takové poloze, jakou znali už naši dávní předci z lesů). Při klasickém sezení na záchodě totiž střevům moc nepomáháme. Tlačíme se totiž proti ostatním svalům v těle a to celý proces zpomaluje.

   

Naproti tomu dřepící lidé mají tlusté střevo narovnané a uvolněné a všechno jde ven podstatně rychleji. To je ale věda! Jak se, ale vůbec přirozeně  vyprázdnit? Podívejte se, jaký zlepšovák k modernímu záchodu se teď doporučuje!

Prevence rakoviny tlustého střeva zde je video natočeno nezávislou Českou televizí pokud se vám nechce sledovat celé video je to přímo 6 minuta videa odkaz najdete zde

Natural Potty Squatting®  inovační novinka ,která vám určitě pomůže.

                                                         

Natural Potty Squatting®, tato  naše nová  zdravotnická  pomůcka přinášející nové řešení  a velmi jednoduché  a praktické použití.Velmi účinně pomáhá při snadném vyprazdňování kdy s její pomocí vždy dosáhnete skutečně přirozené polohy. Natural Potty Squatting®  je konstrukčně navržen tak, aby byl vždy použitelný v přímém spojení s vaší toaletou a pomohl se vám přizpůsobit té správné poloze při držení těla (dřepu.) Natural Potty Squatting® díky své konstrukci a tvaru  pomůže k uvolnění puborektálního svalu a narovnání úhlu mezi konečníkem a řitním kanálem, díky čemuž se střevo snadněji a bezbolestně vyprázdní.Pomůže vám nejen u  všech výše uvedených zdravotních problémů, ale dokáže pomoci i u některých dalších zdravotních problémů či neduhů, které se špatným nebo bolestivým vyprazdňováním vůbec nespojujete.

 

            Používání  Natural Potty Squatting® přínáší tyto výhody

  • Pomáhá předcházet problémům tlustého střeva, zácpě, hemoroidům, zánětu slepého střeva, kýly, divertikulitidu, problémy související s pánevním dnem.Pozice, kterou naše stolička má její dokonalý design, pomáhá vyrovnat optimálně tlusté střevo.
  • Vyprazdňování bude rychlejší, jednodušší a úplnější. To pomáhá zabránit "fekální stagnaci", která je jedním z hlavních faktorů rakoviny tlustého střeva,konečníku , prostaty, zánětu slepého střeva a zánětlivých onemocnění střev.
  • Chrání proti protahování a poškození nervů, které ovládají prostatu, močový měchýř a dělohu
  • Pozice přenáší sílu na stehna  a to vše je pro podporu tlustého střeva kdy se  vyhnete  jeho velkému namáhání . Chronická namáhání na toaletě může způsobit kýlu, divertikulitidu a prolaps dělohy a pánevních orgánů
  • Vyprazdňovaní v podřepu podporuje pevnost a pružnost střev schopnost ,kterou mají dospělí ztrácet v průběhu času .
  • Používání Natural Potty Squatting® jeho pozice při vyprazdňování  zabraňuje erektilní (dysfunkci) poruše  a podráždění v některých přilehlých nervech, které se  podílejí na erekci.
  • Natural Potty Squatting®  jeho použití  pomáhá získat správný přímý anorektální úhel. Vyprazdňování v této poloze způsobí, že Musculus puborectalis svaly (hlavní uzávěrový sval konečníku) umožnuje úplnější evakuaci, bez námahy a v kratším čase.
  • Natural Potty Squatting®  je léčba vysoce efektivní a non -invazivní pro hemoroidy .
  • U těhotných žen, v podřepu se tímto vyprazdňováním  pomáhá vyhnout  tlaku velkému na dělohu ; a také to pomáhá připravovat těhotné ženy na  přirozený porod.
  • Při evakuaci (vyprazdňování) v sedu pod úhlem 90 stupňů střeva to vyžaduje dodatečné síly (úsilí), které má některé nežádoucí biologické účinky, včetně dočasné přerušení správného srdečního výdeje a tím až k následnímu  srdečnímu selhání. (minutový výdej srdeční je objem krve přečerpané srdeční komorou za minutu. V klidu tento objem činí asi 5 l, při zátěži se může zvýšit až na 20 l.)

Jakmile začnete pravidelně používat náš Natural Potty Squatting® všimnete si, že to je velký rozdíl a po těchto  zkušenostech už  nebudete chtít používat nic jiného. Používání stoličky Natural Potty Squatting® bude pro vás už za dobu 1 měsíce znamenat významné zlepšení Vašich problémů se zácpou ,zažívacího traktu  či jiných zdravotních problémů. Za to Vám ručíme.

Uživatelé, kteří výrobek Natural Potty Squatting®  již  užívají uvádějí subjektivní zlepšení svého zdravotního stavu při vyprazdňování, zácpě, hemoroidech, nadýmání ,prolapsu konečníku ale i  syndromu dráždivého střeva, Parkinsonově nemoci, atd. Dále je vypozorováno zlepšení při močové inkontinenci, migrénách i při těhotenských bolestech. Natural Potty Squatting®  celkově zlepšuje činnost tlustého střeva, tím , že umožňuje sladit konečník s řitním otvorem  a tím „povzbudit“  tělo z umírněného  postoje do přirozenější polohy eliminace vyprazdňování. Tato poloha  pak  pomáhá otevřít  naplno tlusté střevo, což vede k úplnější a zdravější eliminaci což  má kladný účinek i na defekaci(vyprazdňování)

 A když naši  stoličku Natural Potty Squatting®  zrovna nepoužíváte, lze ji jednoduše odsunout od toalety.

Upozornění : pokud používáte  jako inovaci podstavec či nějakou „stoličku“, která je výškově či tvarem oproti naší rozdílná není to vždy totéž. Vždy je rozhodující výška a tvar, který nedocílíte jenom tím, že si pod nohy něco podložíte. Natural Potty Squatting®  je originální stolička a je vyrobena přesně podle potřebné zdravotní specifikace, čímž je docíleno nejlepší možné účinnosti. Princip jak to vše fungujete najdete zde.

Jak vy sami si můžete ještě více pomoci:

Dodržujte pravidelný denní režim -dostatečný příjem zdravých tekutin, protizánětlivé bylinky, dostatek vlákniny ve stravě, ale i všechny naše  přírodní doplňky stravy,, které mohou pomoci u některých zdravotních ,které vám  vznikly s poruchou vyprazdňování. 

Doporučujeme Vám používat  také naše osvědčené přírodní doplňky, které dokáží pomoci s Vašimi zdravotními problémy Mimo jiné působí také v celém trávicím systému, doporučujeme  Kurkumin ,Vojtěška, Mladý ječmen , Konvici na alkalicko vodu, Chlorella Taiwan , Spirulina Taiwan , Aloe Vera a další najdete informace a odborné články najdete  zde.

Specifikace pro stoličku Natural Potty Squatting®

Materiál produktu: PP, stolička obsahuje protiskluzné nášlapy.

Váha stoličky 850g,Hmotnost zatížení stoličky je 120 kg ,výška stoličky je 21cm ,

Vhodné pro toalety výška toalety o výšce 35–43 cm.(měřeno zem- výška prkna)

Kompletní rozměry  Natural Potty Squatting®  zde 

Dovozce / importér 

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

www.naturgreen.cz