E-SHOP > Su-Jok prstýnky

Su-Jok prstýnky

Léčivý Su -Jok: Masáž, která dělá zázraky.

Velmi užitečné ,,prstýnky,, pro léčbu terapií Su-Jok.

Su-Jok je kombinací dvou slov, v Korejském jazyce SU znamená ruce a Jok znamená nohy. Su-Jok je tedy znamená léčbu rukou a nohou .

Základ systému léčby pomocí Su-Jok prstýnků spočívá v bodech na Vašich prstech( nohou a rukou) , tyto body jsou propojeny s orgány lidského těla. Proto Su-Jok prstýnky léčí pohodlně a účinně jako dálkové ovládání pro léčbu jakékoli ho postiženého orgánu .

Su-Jok je okamžitá a účinná léčba bez léků, zmírňuje bolest , umožňuje první pomoc při akutních onemocněních, zlepšuje chronické potíže, pomáhá při akutních úrazech, stabilizuje celkový stav organismu a to všechno bez vedlejších účinků , su-jok ,, prstýnky,, jsou totiž 100% bezpečné.

Čím silnější je naše životní energie, tím silnější imunitní systém máme.


(id:sujok)
90,-
 -34%
59,-
cena bez DPH 48,76
dostupnost: skladem

Léčivý Su Jok: Masáž, která dělá zázraky 

Su-Jok je kombinací dvou slov  v Korejském jazyce SU znamená ruce a Jok znamená nohy . Su-Jok  tedy znamená léčbu rukou a nohou .

Základ systému léčby pomocí Su-Jok prstýnků spočívá v bodech na Vašich prstech( nohou a rukou) , tyto body jsou propojeny s orgány lidského těla.  Proto Su-Jok prstýnky léčí pohodlně a účinně jako dálkové ovládání pro léčbu jakékoli ho postiženého orgánu .  

Su-Jok je okamžitá a účinná léčba bez léků, zmírňuje bolest , umožnuje první pomoc při akutních onemocněních, zlepšuje chronické potíže, pomáhá při akutních úrazech, stabilizuje celkový stav organismu je efektivní pro pacienty nervového, kardiovaskulárního onemocnění a mnoho dalších , to všechno bez vedlejších účinků , Su-Jok ,, prstýnky,, jsou totiž 100% bezpečné.

Zhroucení imunitního systému má za následek propuknutí mnoha chorob. Náš organismus stojí před problémem, jak se opět zbavit přílišného množství toxinů, na jejichž příjem není nastaven. Normální cesty vylučováním přes střevo, plíce, pokožku již nestačí. Zbývá mu pak pouze vylučování náhradními cestami, na něž se již díváme jako na projevy chorob. Může se jednat o chronickou rýmou, sennou rýmou, záněty vedlejších nosních dutin, kožními vyrážkami, hnisavými pupínky, výtokem ekzémy, astmatem, revmatismem, chorobami střev, neurodermitidou, infekcemi močových cest, svalovými bolestmi, velkoplošným tvořením puchýřů na pokožce a odlupováním kůže. I v tomto vám může Su-Jok prstýnek pomoci.

Su – Jok  je sjednocení tří přírodních medicín – indické, čínské a egyptské .

          Chytré prstýnky Su-Jok pomáhají také na:  

“Su-Jok je  dar a má  se použít, poznávat , učit se, učit ostatní a hlavně chrání Vaše zdraví , protože zdraví to je největší bohatství. ”

Použití : Masážní prstýnek Su-Jok je určen pro důkladnou stimulaci prstů na rukách nebo nohách. Velmi účinný způsob léčby je pokud zapojíte jak ruce tak i nohy . Na rukou a nohou podle terapie Su-Jok existují místa, která odpovídají různým orgánům a částém našeho fyzického těla. Vznikne-li někde na našem těle problém dává o sobě vědět bolestí nebo problémem někde v oblasti našich rukou a nohou. Výjmečně se mohou objevit i dolíčky , bradavice nebo skvrny na postiženém místě. Pokud začneme tato místa za včas ošestřovat a starat se o něj vysíláme tak našemu tělu signál, že se má začít uzdravovat, důležité je léčit postižený bod správným způsobem Su-Jok prstýnky jsou pro tento problém dobrou volbou .

                                                   

 

Naše TOP doporučení :

velmi účelné pro všechny, kteří zaměstnávají při práci „prsty“  či  pracují s počítačem.  Tato masáž SU JOK prstýnkem stimuluje nejen akupresurní body prstů, ale podporuje dobré prokrvení a hybnost kloubů. Pohybem masážního prstýnku po všech prstech zdokonalíte proudění lymfy a pomůžete oteklým prstům, které budou opět hbitější. Pravidelnou masáží  si  pomůže  od případných bolestí či necitlivosti prstů, které způsobuje klikání do klávesnice. 

Prsten Su -Jok dáme na každý prst doprostřed a intenzivně jezdíme prstenem nahoru a dolů až masírovaný prst dostane lehce narůžovělou barvu a bude teplý ( To je znamení toho, že masáž probíhá správně) . Pokud máte velmi jemnou a citlivou pokožku , buďte prosím opatrní ať není Vaše kůže odřená )

Vaše prsty sami naleznou problémový bod během několika sekund , stačí jen trochu praxe v masáži prstů pomoci Su-Jok prstýnků. Video ukázka terapie zde Su-Jok

                                                 

Tento typ léčby je velmi populární po celém světě. Su-Jok léčba je velmi snadná, každý se jí snadno naučí je bezpečná, účinná, podporuje hojení a její výsledky jsou brzy viditelné. Neobsahuje žádné nebezpečné látky ani se nejedná o zakázanou praktiku. Z tohoto důvodu může být tato léčba praktikována laiky pro sebe nebo i při pomoci druhým.                               

                                           

Balení: 2 ks barva (zlatá), navíc vše v dárkovém pytlíčku z organzy, průměr 27mm, univerzální velikost pro všechny.

                                             

Upozornění :  Barva je nejen jedním z ukazatelů, kterým se určitá energie projevuje, ale může být nástrojem, kterým se určitá energie v organismu zesílí nebo potlačí. Barevné prstýnky pak nejenže nepřímo masírují celé tělo, ale zároveň přinášejí určitý druh energie – danou barvu – do našeho energetického systému.

Su-Jok prstýnek „zlaté“ barvy je „tužší“ a slouží k intenzivnější masáži a tím rychlejšímu odblokování a terapii. 

Pamatujte na to, že čím silnější je naše životní energie, tím silnější imunitní systém máme.

Doporučujeme pro celkovou stimulaci dokoupit i zlaté akupresurní magnetické kuličky RelaxBall. Ty jsou vhodné i na nohy. Více info  zde 

Varování : nenoste nikdy Su-Jok prstýnek neustále na prstě. Su-Jok prstýnek je možné použít pouze pro masáž prstů na rukou a nohou.  Nikdy Su-Jok prstýnek nepoužívejte na kůži, která je poraněná.Uchovávejte mimo dosah dětí.

video ukázka terapie zde Su-Jok

Dovozce:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100 IČ 28579097

Země původu: Taiwan

www.naturgreen.cz