E-SHOP > Alkalický vodní filtr - náhradní náplň.

Alkalický vodní filtr - náhradní náplň.

Náhradní náplň k Naturgreen® konvici s alkalickým vodním filtrem.

Sedmistupňová filtrace zbaví vodu od chloru a její pachuti či zápachu, nečistot a škodlivých látek jako je vodní kámen, rez, jemný písek, různý kal, jíl, uvolněné části usazenin v potrubí a další kovy vyplavené z trubek, jako je olovo, měď a jiné nečistoty. Redukuje ORP antioxidant. Upravuje pH na 8 – 9,5 (většinou o 2 body pH podle hodnoty vstupní vody). Pro filtraci doporučujeme používat vždy nezávadnou pitnou vodu.

Přefiltruje až 300l vody.

Na výměnu filtru vás upozorní indikátor na víku konvice.

Jednoduchá výměna.

AKCE 5+1 ZDARMA!!! Cena celkem 1495,- Kč

Prohlášení dovozce a certifikace o nezávadnosti:

Na trhu najdete několik podobným alkalizačních konvic, ale pouze jediná alkalická konvice Naturgreen a její filtry, mají povinnou certifikaci pro nezávadnost s České akreditované laboratoře.

Pokud nemá takovýto výrobek na úpravu pitné vody certifikaci podle zákona č. 258/2000 Sb. vyhláška 409/2005 Sb., č.252/2004 Sb. v platném znění, zákona nesmí se tyto výrobky na trhu v České republice a na Slovensku prodávat!

Protokol na nezávadnost výrobku s akreditované laboratoře najdete k nahlédnutí najdete dole.


(id:Filtr-Z)
399,-
 -25%
299,-
cena bez DPH 247,11
dostupnost: skladem

Náhradní alkalické filtry pasují pouze na Naturgreen® konvici s alkalickým vodním filtrem. Nezapomínejte filtr v konvici vyměnit vždy včas, abyste tělo neochudili o výhody pití alkalické čisté vody. 

ZAVÁDĚCÍ AKCE

U našeho zboží můžete využít akční nabídky pro konvice nebo filtry  5+1 zdarma. Nově také akce 1 konvice a 4 náhradní filtry +1 filtr náhradní filtr zdarma (což je zásoba pro 3 člennou domácnost zhruba na 1 rok). Náhradní filtry, pokud se neaktivují vodou, vydrží po dlouhou dobu až doby jejich aktivace, tedy namočení ve vodě.  

Při objednávání akčních balíčků vždy do poznámek uveďte jednotlivé barvy, které si přejete objednat. Totéž platí u objednávky náhradních filtrů. V případě náhradního filtru vždy uvádějte do poznámek  barvu filtru, kterou si přejete objednat. Pamatujte na to, že jsou vždy 4 barvy a to jak u  konvic tak u náhradních filtrů. Všechny barvy však mají však stejné filtrační vlastnosti.

Rady a doporučení k užívání Alkalické filtrační konvice a při výměně filtru.

Před nasazením s novým filtrem zacházejte opatrně. Nový filtr pouze našroubujte do konvice. V žádném případě filtr zbytečně různě neotáčejte a hlavně neprotřepávejte! Pokud ho omylem protřepete, aktivní uhlí se může promíchat (to se může stát i přepravou k vám domů). Dokud není filtr aktivován vodou je to pouze suchá směs účinných složek v sedmi vrstvách ve filtru. Na kvalitě následně filtrované vody po opětovném usazení „aktivního uhlí“ se to však neprojeví, filtr své vlastnosti aktivuje pouze vodou. Může se stát pouze to, že budete muset místo dvojí počáteční aktivace filtru filtrovat vodu 3x, a to do doby, než  vám z filtru pouze křišťálově čistá voda. 

Někdy se může stát, že voda filtrem zejména při první aktivaci než se  filtr  aktivuje  a vrstvy si „sednou“ špatně protéká. Je to dáno tím, že náš  filtr je originální více vrstvý a plní hned několik funkcí. Je složený s několika filtračních vrstev a ne jenom s písku jako u konkurence. Díky tomu  zde může dojít k zaseknutí nějaké ostřejší částice a to do poslední 7 vrstvy (filtrační gázy) přímo u odtokové dírky.

Pokud tedy filtr při první aktivaci špatně protéká, může to být způsobeno několika aspekty. Za prvé protřepáváním filtru  před prvním použitím, dále pokud se voda pustí  tlakem přímo na filtr –do filtru  voda se musí do nádobky konvice  napouštět  vždy mimo filtr a ne přímo na filtr.  Filtr se nenamočí na dobu 15min před prvním použitím do vody ( viz návod)  při výměně filtru na zde. A v neposlední řadě dopravcem (přepravou k vám) filtrem se různě hází, ale to však nemůžeme ovlivnit.

V tomto případě stačí filtr otočit odtokem nahoru a lehce se shora na dírku  párkrát poklepat polévkovou lžící a hned se to  uvolní. Uvolnění můžete také provézt, tím že filtr několikrát ústy profuknete.(filtr poté opláchněte pod tekoucí vodou.) 

Zaseklá částečka  aktivního uhlí či pryskyřice  se v  mikro -dírce ve spodní části filtru ve filtrovací gáze vždy uvolní. Vše pak nechat  znovu prokapat -filtrovat  a bude to v pořádku fungovat tak jak má. Vždy se to však v tomto případě musí se to otočit. Filtru se nic nestane jde jenom o to uvolnit dírku od zaseknutého mikro kamínku,pryskyřice nebo aktivního uhlí, které zde blokuje ten odtok. Poté se můžete těšit opět křišťálově čistou vodou. Více zde. 

Chcete se dozvědět  o zásadité vodě více ? Doporučujeme vám naši alkalickou konvici, která dokáže tuto zásaditou vodu vyrobit. Více info najdete zde 

Návod k použití zde:  KonviceNáhradní filtr.

Zprovoznění ucpaného filtru pro alkalizační konvici Naturgreen video najdete zde 

Návod k výměně  celého dispeje- indikátoru (nefunkční baterie ) zde (náhradní displej cena 50 Kč)

Návod k výměně  celého středového víčka  s indikátorem (nefunkční baterie ) zde (náhradní víko cena 70 Kč)

Návod pouze k výměně baterie indikátoru  (nefunkční baterie ) zde ( baterie typ lithium CR2025 3V ) cena 30 Kč

U všech náhradních dílů pokud je  budete objednávat samostatně  doporučujeme pro nízké poštovné bez doručovat bez dobírky s platbou na účet předem.Vyjde  vám  to obálka s dílem na  60 Kč místo 120 Kč dobírka. Samostatné objednávky  na díly zasílejte vždy emailem nebo u hromadné objednávky dejte do vždy poznámek.

Prohlášení dovozce a certifikace o nezávadnosti:

Na trhu najdete několik podobným alkalizačních konvic, ale pouze jediná alkalická konvice Naturgreen a její filtry, mají povinnou certifikaci pro nezávadnost s České akreditované laboratoře. 
 
Pokud nemá  takovýto výrobek na úpravu pitné vody certifikaci podle zákona č. 258/2000 Sb. vyhláška 409/2005 Sb., č.252/2004 Sb. v platném znění, zákona nesmí se tyto výrobky na trhu v České republice a na Slovensku prodávat! Protokol na nezávadnost výrobku s akreditované laboratoře najdete k nahlédnutí najdete dole.

Schváleno -  typ certifikace : CE, FDA, RoHS a CZ : podle platných předpisů (Vyhláška 409/2005 Sb., vyhláška č.252/2004 Sb. v platném znění,zákon č. 258/2000 Sb.,

CZ  testy  a vyjádření akreditované zkušebny pro zákazníka najdete na filtrační konvici a filtry  zde zde zde zde zde 

1 Konvice -nádoba  je  materiál: Akrylonitrilový styren SAN ( AS )  BPA free

2.Víko, nálevka  a rukojeti je materiál :  Akrylonitril-butadien-styren  (ABS  )BPA free

3.Cartridge-filtr  pouzdro je  materiál: Polypropylén (PP) BPA free

4. Vnitřní materiál filtru : aktivní uhlí, iontoměničové pryskyřice, alkalické keramické a minerální kuličky 

Novinka exkluzivně v CZ a SK Relaxační & revitalizující sprchová hlavice 

Pro nejlepší pocit čistoty, svěžesti a zdraví vám doručujeme dokoupit naši Relaxační & revitalizující sprchovou hlavici. Je to jedinečná očista těla i duše, která odplaví nemoci i stres. Více info zde

Dovozce:  GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

náhradní filtry na našich www  koupíte zde