E-SHOP > Balíček na Deprese-úzkosti

Balíček na Deprese-úzkosti

Jedinečně zkombinovaný balíček, který podporuje váš organismus zevnitř. Obsahuje bylinné složky, výživu a minerály, které tělo potřebuje. Navíc synergicky působící Organic Curcumin, který posiluje účinky bylinek.

V balíčku naleznete:
2x Naturgreen® Relax Herbs - 60 kapslí
1x Organic Curcumin + Piperin - 120 kapslí
1x Barley Grass powder - 300 g bio prášku
1x SMP Coral Calcium - 180 g prášku
1x Noni 1l
2x Naturgreen® Garlic&O3
2x ZDARMA Natural Sweet Dreams


(id:du-shop)
4 900,-
 -29%
3 492,-
cena bez DPH 3 036,52
dostupnost: 1 měsíc

V dnešní stresující době čas od času každý potřebujeme psychickou vzpruhu. O depresech a úzkostech se mluví čím dál častěji a neni za co se stydět. Zejména v období, kdy je venku málo slunečního svitu jim propadá stále více lidí. Netrapte se zbytečně a doplňte svému tělu vitamíny a minerály, které mu mohou chybět. K tomu jsou v balíčku produkty Barley Grass powder a SMP Coral Calcium. Bylinky jako kozlík lékařký, meduňka, třezalka nebo Gotu Kola jsou v tradičních medicínách používány ke zlepšení spánku a k zahnání chmur. Ptáte se proč Organic Curcumin Extra+Piperin a NONI ? O těchlo   extraktech a štáváchse ví, že synergicky podporují účinky ostatních látek. Vyzkoušejte a uvidíte. Více info zde 

Jak produkty v balíčku užívat? 

Ráno: na lačno hned ráno vypijte rozmíchanou 1 čajovou lžičku Barley Grass powder ve sklenici čisté  vody  a zapijte jedním vrškem Noni. Pro Barley Grass můžete použít i Noni s vodou bez chloru  (čistá nejlépe alkalická voda s naší konvice nebo se vám prášek bude rozmíchávat ve shakeru. Po snídani si dejte 1 kapsli  Naturgreen® Relax Herbs spolu s 1 kapslí Organic Curcumin, a 1kps.Naturgreen®Garlic&O3 vše můžete je zapít nápojem z 1/2 malé čajové lžičky SMP Coral Calcium si rozmíchané s vodou nebo ovocným džusem.

V poledne: užijte 1 kapsli Naturgreen® Relax Herbs,Naturgreen® Garlic&O3

Večer: po večeři 1hod jjeden vršek Noni a užijte kapsli  Naturgreen® Relax Herbs spolu s 1 kapslí Organic Curcumin, Naturgreen® Garlic&O3, rozmíchejte si 1/2 malé čajové lžičky SMP Coral Calcium s vodou nebo ovocným 100% džusem. 30 minut před spaním užijte 2-5 kapslí Natural Sweet Dreams podle potřeby kvality spánku (JE POTŘEBA VYZKOUŠET  VELIKOST DÁVKY PRO SEBE).

 

Jak naše produkty působí?

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus. 

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

 Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Stránka výrobce produktů

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Rooseveltova 115, Olomouc

www.naturgreen.cz