E-SHOP > Coprinus comatus (Hnojník obecný)

Coprinus comatus (Hnojník obecný)

Novinka jedinečný originál Coprinus comatus na trhu v originálním složení.

100% čistý a originální výrobek bez pojiv a éček či jiných substancí

Surovina pro náš výrobek pochází od našeho certifikovaného dodavatele hub, který je 3 největší pěstitel a zpracovatel hub v ČÍNĚ již po dobu 15 roků. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti zpracování jedlých hub a získal značné zkušenosti a vynikající úspěchy, zejména v oblasti pokročilé fermentační techniky a extrakce a separace polysacharidů z jedlých hub.
Jeho kultivační základy se nacházejí především v horských oblastech a na horských pastvinách v provinciích Qinghai, Tibetu, Sichuan, Yunnan, Gansu a Guizhou.

Přesně tam se pěstují ty nejkvalitnější houby s vysokým obsahem a vyváženým poměrem všech látek, určené k dalšímu zpracování.

Zařízení na zpracování polysacharidů našeho dodavatele jsou konstruovány přísně podle světových standardů GMP. Při výrobě polysacharidů či jiných účinných složek se systém HACCP používá společně se standardním nařízením o výrobě provedeným společností ESSE. Výroba probíhá podle certifikace systému ISO9001, ISO14000, OHSMS18000.
Standardizovaný čistý extrakt Coprinus comatus ve veganských HPCM kapslích, kde kromě extraktu nenaleznete žádné jiné přídavné látky, plnidla nebo konzervanty.

Extrakt je vyroben patentovanou šetrnou metodou shell-broken.

Jedno balení obsahuje 120 kapslí po 420 mg s 30% polysacharidů.

Akce 5+1 zdarma
(id:CC-shop)
799,-
 -38%
499,-
cena bez DPH 445,54
dostupnost: skladem

Nabízíme vám nový produkt

Coprinus Comatus extrakt

Tento, patentovanou metodou shlell-broken, vyrobený extrakt obsahuje 30 % polysacharidů. Jeho buněčná stěna byla šetrně narušena tak, aby byla vstřebatelnost jeho výživných látek co nejvyšší.

Coprinus comatus (Hnojník obecný) je houba z čeledi Coprinaceae (hnojníkovité). Svůj název dostal podle toho, že se často vyskytuje na čerstvě pohnojených půdách na mezích, polích nebo u cest. Zle jej nalézt od července do října. Má široký zvonkovitý bílý klobouk a dorůstá výšky 5 – 20 cm.

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května  2012), které platí od 14.12.2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Složení:

Coprinus comatus (Hnojník obecný), standardizovaný extrakt s 30% polysacharidů. Hydroxipropylmethyl celulózová kapsle vhodná i pro vegany.

Dávkování:

Coprinus comatus extrakt se užívá 1 kapsle 2x denně před jídlem. Nejlépe 2 – 3 měsíce. Pro optimální účinnost se doporučuje zapít teplou vodou nebo čajem.

Upozornění:

Není určeno dětem do 18 let a těhotným a kojícím ženám. Skladujte mimo dosah dětí v suchu, chladu a dobře uzavřeném obale. Doplněk stravy, nenahrazuje pestrou stravu.

Výroba produktu:

Náš Coprinus comatus extrakt je vyroben šetrnou patentovanou metodou shlell-broken, která jemně rozdrtí buněčnou stěnu houby tak, aby byl její obsah co nejlépe vstřebatelný pro lidský organizmus. Náš výrobce splňuje přísné certifikace a používá nejmodernější poznatky a technologie k pěstování a zpracování extraktů. 

Dovozce/výrobce: GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.Ukrajinská 728/2, Praha 10100 

Vyrobeno: Česká republika