E-SHOP > New Curcumin Extra 2016

New Curcumin Extra 2016

Novinka Naturgreen Curcumin Extra 2016

Momentálně probíhá akce. Pouze do vyprodání zásob
5+1 zdarma
10+3 zdarma
4 + 1 green tea zdarma

Je to kombinace kurkuminu ,piperinu a 3 dalších pečlivě vybraných bylinek. To je jedinečná originální síla synergie s vysokou biologickou dostupností a tím i nejsilnější výrobek na našem trhu.

Kombinace našich bylinek s kurkuminem byla vybrána na základě světových studii a pečlivého výběru. Poměr výtažků jednotlivých bylin je přesně vyvážený. Je zde použita známá bylinkářská praxe, staré čínské receptáře a dlouholeté vědecké výzkumy, ale také nejnovější studie
Tento náš značkový přípravek Naturgreen Curcumin Extra 2016 je bohatým zdrojem antioxidantů, flavonoidů, ligninů, polysacharidů a dalších živin .

Takovýto přínos je pak v 1000 % větší a účinnější než by měla kterákoliv přísada –extrakt sám o sobě. V tomto našem případě, nejen pouze "piperin" dokáže zvýšit vstřebatelnost o kurkuminu o tisíce %, ale i další přidané bylinky zvyšují v této „formuli „ účinek, biologickou dostupnost a vstřebatelnost a to o další stovky či tisíce procent, ale co je důležité navíc zvyšují další % úspěšnosti u vašich problémů !

Mnohé nezávislé vědecké studie přitom potvrdily, že působení kurkuminu s dalšími bylinkami, které jsou obsažené v naší formuli jsou na určité typy vašich problémů ty nejlepší a efektivnější, než když je používáme samostatně. Projevuje se zde pak naplno tato jejich vzájemná a silná synergie. Pamatujte na to, že v tomto případě je „jedna plus jedna „je více než dva!

Různé a pečlivě připravené kombinace bylinek mají zpravidla více než jeden účinek, proto pokud jsou použity v určitých speciálních kombinacích, stávají se více silnými a poskytují tak větší léčebné účinky.

Takováto formule či směs Naturgreen Curcumin Extra 2016 s více bylinami může vytvářet doplňující účinky, poskytující nejen velkou synergii, ale i vyšší biologickou dostupnost, která je pak díky tomuto spojení vedena současně v několika na sobě nezávislých směrech. To vše pouze pro ty nejlepší účinky na vaše zdraví a bez vedlejších účinků , viz odkazy na světové studie níže.

Naturgreen Curcumin Extra 2016 jsme na základě nových světových studií nově posílily o další 3 byliny Acerola, Quercetin, Lykopen. Tyto jsou právě ty bylinky které „pracují“ ve vzájemné synergii a ve spojení už se zmiňovaným, extraktem s černého pepře (piperin) a dokáží navíc několikrát násobit svoje účinky a tím ještě více zlepšit celkovou biologickou dostupnost.

V tomto případě, nejen pouze PIPERIN v našem výrobku dokáže zvýšit vstřebatelnost o kurkuminu tisíce % , ale jsou to i další přidané bylinky. Ty také dokáží zvýšit účinek, biologickou dostupnost a vstřebatelnost o další stovky či tisíce procent !

A co více v tomto novém produktu Curcumin Extra 2016 jsme pro vás navíc jako dárek zvýšily čistou celkovou váhu účinných bylin s 350mg na 420mg v jedné kapsli.


V této kombinací je náš Naturgreen Curcumin Extra 2016 ve vegetariánské kapsli po 520 mg s nejvyšším poměrem a účinností Curcuminoidů (standardizováno) jediný na trhu v celé EU.

A to v nejvyšším a nejlepším možném složení jako je : “kvalita – čistota – účinek – cena“(id:OCE-shop)
699,-
 -14%
599,-
cena bez DPH 534,82
dostupnost: skladem

 

Naše firma nabízí nový produkt

NEW Naturgreen Curcumin Extra 2016

                                                                                                                  

NEW  Curcumin Extra 2016 obsahuje  kapsle HPMC (hydroxypropylmethylcelulosa ) po 550 mg. NEW  Curcumin Extra  obsahuje skupinu silných polyfenolických látek nazývaných kurkuminoidy. Celá naše formule je  na základě nových zveřejněných světových studií posílena o další  3 byliny které „pracují“ ve vzájemné synergii a ve spojení s extraktem z černého pepře (piperin)

jedná se o jediný bezkonkurenční originál  na trhu.

"Kvalita – Čistota – Účinek – Cena“

Pokud nějde na trhu v CZ objevíte srovnatelný a  prokazatelně silnější a účinější výrobek, doložíte nám ho COA výrobce nebo dovozce, dostanete od nás k Vaší objednávce 2 další stejné výrobky zdarma !

Kurkuma dlouhá (Curcuma longa), je jednou z nejdůkladněji prozkoumaných rostlin. Nejznámější je zřejmě Kurkumin jeho vlastnosti jsou předmětem více než tisíců kladných recenzovaných a publikovaných biomedicínských studií.  Je to  druh pěstovaný v jihovýchodní Asii, ale především v Indii byl a je  po staletí široce používán v ajurvédské (tradiční indické) a čínské medicíně. K farmaceutickým účelům se sbírá oddenek - pakořen rostliny, z kterého se speciální vhodnou technologií zpracování  vyrábí extrakt z kurkumy, který dosahuje při jeho nejlepší kvalitě vysoké čistoty a to až 98%( COA zdepolyfenolických látek nazývaných kurkuminoidy. Existuje však více než 15 druhů kurkumy nejlepší s nejvyšším poměrem kurkuomidů je odrůda Salem Panangali Kurkuma, kterou má naše firma v nabídce. Oddenek Salem Panangali Kurkumy je hlavní surovinou pro extrakci curcuminu, který se  pěstuje především v Salemu (oblast Indie a jeho okolí). 

Odrůda Salem Panangali po extrakci, obsahuje všechny základní kurkuminoidy. Především je to známý Kurkumin, Demethoxycurcumin (DMC) Bisdemethoxycurcumin (BDMC) a také ostatní kurkumnové substance (cyklokurkumin).

To vše vám nabízíme ve vyváženém poměru a  v jednom  z nejsilnějších extraktů dostupných  zde na našem trhu ! Navíc u nás  přidaný Piperin.

Pozor kontrolujte si vždy u výrobku hodnoty kurkuminoidů v COA ! U nás je celkový počet  všech výše uvedebných kurkuminoidů celkem 97,98% COA k ověření je  zde  ! To není stejné jako 10%,20%,30% nebo 50% celkových kurkuminoidů, to vše je pak obrovský rozdíl "síly" takového extraktu ! 

Zde na Heurece najdete  některé  "nefalšované"  objektivní rezence s dohledatelnými zákazníky ,kteří náš výrobek opravdu vyzkoušely a hodnotily.

Curcumin má povolená následující zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 a 1924/2006 platné od 14.12 2012.

 • normální činnost kardiovaskulárního systému
 • imunitní systém - antioxidant
 • normální stav kloubů a kostí
 • normální činnost jater
 • normální trávení
 • normální činnost nervové soustavy
 • normální funkce dýchacího systému
 • normální stav pokožky
 • kontrola zánětlivých reakcí
Pepř černý
 • Antioxidant.
 • Trávení - tělesná hmotnost.
 • Zdraví jater.
 • Oběh v jemných krevních cévách a kapilárách.
 • Normální stav pokožky.
 • Normální funkce dýchacího systému.
 • Normální činnost nervové soustav

NEW Organic Curcumin Extra vegan kapsle jsou vyrobeny na poloautomatícké plničce kapslí v malé serii. Zde není potřeba přidatných mazadel, ředicích nebo protispékavých (protihrudkující) látek, jako je např. oxid křemičitý, kyselina stearová, oxid titaničitý, stearan hořečnatý a další éčka. Naše vegan kapsle obsahují pouze čistý 100% prášek Kurkumin s obsahem  95% (vždy více) kurkuminoidů bez těchto pomocných látek. 

Složení: dvoudílné HPMC(kapsle bez barviva) po 520mg (čistá náplň kapsle je 420mg). Kurkumin s obsahem 95 %  kurkuminoidů HPLC,  acerola (malpighia) extrakt s 25 % přírodního vit. C, přírodní Quercetin  s obsahem 95% s 3-hydroxyflavone,rajče jedlé (solanum lycopersicum) extrakt s 30 % lykopenu, pepř černý/ piperin extrakt 95.%HPLC Vše se standardizovaným obsahem účinných látek. Bez pojiv, éček, protispékavých látek a dalších chemikálií
 
Nutriční hodnoty v kapsli 420 mg
1kapsle
2kapsle
Kurkumin extrakt 95%
320mg
640mg
Acerola (Malpighia) extrakt
45mg
90mg
Quercetin
30 mg
60mg
Rajče jedlé (Solanum lycopersicum)
20 mg
40mg
Piperin
extrakt 
 5mg
10mg
 
 
 

* DDD 2 kapsle vitamín C 28 %

Další složky: Dvoudílné HPMC(kapsle bez barviva

Důležité info: každá nová dovezená surovina kurkuminu obsahuje rozdílné % celkové složení kurkumoidů (doba sklizně ,počasí ,zpracování atd ), proto na našich etiketách uvádíme standartně pořád 95% kurkuminoidů a piperin extrakt 95 %. Je to pouze proto, tak abychom nemusely neustále měnit s každou novou vstupní surovinou kurkuminu  či piperinu  % složení na etiketách.

Nejnovější ultrazvukový terapeutický a masážní přístroj pro domácí použití s intenzitou 1 MHz vše pro úlevu od bolesti svalů a kloubů najdete zde.

Vždy pro vás však uvádíme sklutečné složení pro daný výrobek na našich stránkách

Pro naše  výrobky NEW  Curcumin Extra v roce  2022 jsou platné tyto hodnoty složení:

Vždy jsme o krok dopředu před konkurencí !

 • Pozor celkový počet  všech kurkuminoidů je celkem 97,98% 
 • Demethoxycurcumin (DMC)  19,37%
 • Bisdemethoxycurcumin (BDMC)  5%
 • ostatní kurkumnové substance včetně (Cyklokurkuminů aTetrahydrokurkeminoidů THC) 73,61%
 • Piperin 96,5%
 • k ověření kurkumin COA Certificates of Analysis zde a zde
 • k ověření piperin COA Certificates of Analysis zde

Doporučené dávkování:

Dospělí po 1 kapsli ráno a večer vždy nejlépe po jídle nebo s jídlem! Děti po dohodě s lékařem  od 15 let  po 1 kapsli ráno po jídle. Zapít dostatečným množstvím tekutin Pro optimální účinnost užívejte po dobu min. 3-5 měsíců. Zvýšení na dvojnásobek denní dávky a doby užívání je možné po konzultaci se svým lékařem.

Varování:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. V případě, že pacient trpí žlučovými kameny užívání pouze pod dohledem lékaře jinak nejsou hlášené žádné kontraindikace.  V případě nežádoucích účinků přestaňte preparát užívat. Použití v průběhu chemoterapie by měly být prováděny pouze pod přímým dohledem kvalifikovaného lékaře. Kurkumin jeho užívání je třeba před plánovanou operací zastavit.  Nedoporučujeme kurkumin a piperin míchat doma z prášků -extratků tkz. farmak kvality. Při dávkování je totiž potřeba použít přesné laboratorní váhy. Pokud to špatně nadávkujete (odvážíte) a požijete můžete si také mimo jinné vyvolat i pořádný žlučníkový záchvat!  Navíc tyto vyrobky nejsou notifikovány tudíž takto nejsou povoleny k prodeji ke konečnému spotřebiteli...

Upozornění:

Není určeno dětem do 15 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Ukládejte, mimo dosah dětí Skladujte v suchu, temnu a chladu,  v dobře uzavřeném obalu.Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Obsah balení 

Dvoudílné HPMC(kapsle bez barviva po 520mg (čistá náplň kapsle je 420mg)  Celková váha balení je 62,4 g  /120 kapslí +-5%

Dovozce a výrobce :

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz 

Země původu extraktu kurkuminu : Indie


Information for order and exports outside the EU

AN/ the goods are manufactureds and sold  among other especially to the US and Canada, Great Britain and Northern Ireland via Amazon or Ebay and through advertising via Facebook ,Google, Twitter, Pocket. Other product information can be found here

CZ/ zboží se vyrábí a prodává mimo jiné, zejména do USA a Kanadu, Velkou Británii a Severní Irsko prostřednictvím Amazonu nebo Ebay a prostřednictvím reklamy přes Facebook, Google, Twitter, Pocket. Další informace o produktu najdete zde

AN/ More product information for customers for USA / CAN / AUS / JPN / RUS / TWN / GBR here

CZ/ Více info o výrobku pro zákazníky pro zákazníky USA / CAN /AUS/ JPN/ RUS/ TWN/ GBR zde