E-SHOP > Naturgreen® Chaga

Naturgreen® Chaga

Novinka jedinečný originál na trhu v originálním složení.100% čistý a originální výrobek bez pojiv a éček či jiných substancí.

Surovina pro náš výrobek pochází od našeho certifikovaného dodavatele hub, který je 3 největší pěstitel a zpracovatel hub v ČÍNĚ již po dobu 15 roků. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti zpracování jedlých hub a získal značné zkušenosti a vynikající úspěchy, zejména v oblasti pokročilé fermentační techniky a extrakce a separace polysacharidů z jedlých hub.
Jeho kultivační základy se nacházejí především v horských oblastech a na horských pastvinách v provinciích Qinghai, Tibetu, Sichuan, Yunnan, Gansu a Guizhou.
Přesně tam se pěstují ty nejkvalitnější houby s vysokým obsahem a vyváženým poměrem všech látek, určené k dalšímu zpracování.

Zařízení na zpracování polysacharidů našeho dodavatele jsou konstruovány přísně podle světových standardů GMP. Při výrobě polysacharidů či jiných účinných složek se systém HACCP používá společně se standardním nařízením o výrobě provedeným společností ESSE. Výroba probíhá podle certifikace systému ISO9001, ISO14000, OHSMS18000.

Využijte také jedinečné akce 5+1 zdarma


(id:chaga)
999,-
 -30%
699,-
cena bez DPH 624,11
dostupnost: skladem

 Naturgreen®CHAGA

Naturgreen® Chaga či Rezavec šikmý, patří odedávna k nejcennějším „divokým“ medicinálním houbám. Po několik staletí je nedílnou součástí tradiční ruské a čínské medicíny, které věří v její schopnosti harmonizovat a uklidňovat tělo i ducha. Naturgreen® Chaga je navíc posílena o několik pečlivě vybraných „divokých“ medicinálních hub a Acerolu.

B-komplex 50 obsahuje látky, které mají povolená následující zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 a 1924/2006 platné od 14.12 2012.

Chaga

 • Nemá povolené žádné zdravotní tvrzení.
Shiitake (Lentinus Edodes, Houževnatec jedlý)
 • Nemá schválené žádné zdravotní tvrzení.

Sibiřský ženšen extrakt

 • Fyzické a duševní zdraví / zotavení.
 • Kognitivní a duševní výkonnost.
 • Krevní oběh.
 • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém.
 • Adaptogen.
 • Krevní tlak.
 • Normální hladina cukru v krvi.
 • Svěží dech, normální dýchání.
 • Imunita - antioxidant.
 • Relaxace - dobrá nálada.

Acerola

 • Nemá povolené žádné zdravotní tvrzení.
Složení kapsle/hodnoty
1kapsle obsahuje
Chaga (Inonotus obliguus)
 200mg
Shiitake (Lentinula edodes)
 80mg
Miatake (Grifola frondosa)
 40mg
Sibiřský ženšen extrakt
 40mg
Acerola extract 25% vit.
 40mg

Složení kapsle: Chaga (Inonotus obliguus) extrakt 35% polysacharidů a 4 % triterpenoidů, Shiitake (Lentinula edodes) extrakt 30% polysacharidů, Miatake (Grifola frondosa) extrakt 30% polysacharidů, Sibiřský ženšen extrakt eleuterosidy 1,2%, Acerola extrakt 25% vit.C. Všechny extrakty jsou 100% čisté a mají standardizovaný obsah látek. Kapsle: hydroxypropyl methyl celulóza.

Doporučené dávkování: užívejte 2x denně 1-3 kapsle, minimálně 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle. Pro lepší účinnost zapíjejte teplou vodou či čajem. Zvýšení na dvojnásobek denní dávky je možné po konzultaci se svým lékařem nebo lékárníkem. Minimální doba užívání je 3 měsíce.

Varování: nepřekračujte doporučené denní dávkování. V případě nežádoucích účinků přestaňte preparát užívat. Začínejte vždy s menší dávkou a postupně podle potřeby přidávejte.  

Obsah balení :60g /120 kapslí +-5% 

Upozornění: není určeno dětem do 15 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Ukládejte, mimo dosah dětí Skladujte v suchu, temnu a chladu, v dobře uzavřeném obalu. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Dovozce/výrobce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz

Země původu/vyrobeno : Česká republikaInformation for order and exports outside the EU

AN/ the goods are manufactureds and sold  among other especially to the US and Canada, Great Britain and Northern Ireland via Amazon or Ebay and through advertising via Facebook ,Google, Twitter, Pocket. Other product information can be found here

CZ/ zboží se vyrábí a prodává mimo jiné, zejména do USA a Kanadu, Velkou Británii a Severní Irsko prostřednictvím Amazonu nebo Ebay a prostřednictvím reklamy přes Facebook, Google, Twitter, Pocket. Další informace o produktu najdete zde

AN/ More product information for customers for USA / CAN / AUS / JPN / RUS / TWN / GBR here

CZ/ Více info o výrobku pro zákazníky pro zákazníky USA / CAN /AUS/ JPN/ RUS/ TWN/ GBR zde