E-SHOP > Aloe Vera 100% štáva

Aloe Vera 100% štáva

Naše Aloe Vera šťáva není šťáva z koncentrátu (prášek ředění vodou).

Jde o šťávu zpracovávanou z listů Aloe Vera přímo na farmě v Mexiku lisovanou zastuden. Vše poznáte už podle chuti, které se nic nevyrovná.

Čistá a jemná chuť Aloe Vera.
Naše Aloe Vera je pěstováno pod kontrolou International Aloe Science Council (IASC) a je vyráběna z pečlivě vybíraných, nejčerstvějších, zcela zralých a ručně sbíraných listů. Výrobce zaručuje vysokou úroveň kvality a čistoty Aloe Vera a to zejména zpracováním - lisováním za studena, tak aby nedošlo ke zničení všech substancí . Nejvyšší parametry našeho produktu jsou tak uchovány díky šetrnému zpracování za použití patentované technologie.
Naše Aloe Vera šťáva obsahuje 99,7% čistého Aloe Vera. Vyrobeno s odrůdy Aloe Vera Barbadensis Miller.

AKCE PRO OBCHODNÍKY I DOMÁCNOSTI, MINIMÁLNÍ ODBĚR 36 LITRŮ. POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB, ČERSTVÉ ZBOŽÍ! OBJEDNÁVKY A CENY ZAŠLEME E-MAILEM.


(id:AS-shop)
490,-
 -59%
199,-
cena bez DPH 173,04
dostupnost: skladem

Aloe Vera šťáva

Naše firma Vám nabízí

Aloe Vera šťávu, čistou přírodní za studena lisovanou šťávu z Aloe Vera, která obsahuje přes 200 aktivních látek. Vychutnejte si  čistou šťávu nebo  extra hustou kvalitu gelu s kousky dužiny a lahodnou jemnou chutí.

Aloe Vera šťáva

Naše Aloe Vera je vyrobeno z čerstvých listů, lisováním za studena, tak aby nedošlo ke zničení aktivních látek. Rostliny pochází z čistého prostředí, kde se pěstují zásadně bez genetických modifikací a použití hnojiv.

Naše aloe obsahuje 99,7%  Aloe Vera. Čerstvě vylisovaná šťáva je velmi citlivá na kyslík. Proto jsou listy okamžitě po sklizni zpracovány a výsledná tekutina musí být stabilizována. Vzhledem k tomu, že zahřátí na vysokou teplotu by  poškodilo blahodárné látky obsažené v Aloe Vera, musí být tekutina zpracovávána za velmi nízkých teplot a jako aditivum se přidávají éterické oleje a antioxidační látky. Často se také využívají konzervační látky jako kyselina benzoová a sorban draselný.

Přednosti  našeho výrobku :

 • Skutečný  pravý Aloe Vera gel  je plný kusů Aloe Vera vláken z dužiny. Naše  Aloe vera gel není zahuštěno – je pouze zahuštěnou nasekanou dužinou. Pozor u nás se  listy  nerozpustí , listy se ručně oloupou a želé se rozsekne na kousky a tím se zahustí šťáva a následně vznikne 100%  gel !
 • Naše Aloe  neobsahuje sorbitol (sladidlo je  zakázáno u dětských výrobků),  vše bez zahušťovadla (Xanthan), bez přídavných barviv .
 • Používají se  pouze čistě lisované vnitřní listy rostliny Aloe Vera.  U našeho Aloe Vera  používáme více než 2 kg (vnitřního) listového gelu na 1 litr šťávy
 • Aloiny u nás nenajdete jsou zakázané. 
 • Náš gel či štáva  není filtrována  přes uhlíkové filtry a tím  obsahuje vyšší podíl minerálů a spory enzymů.
 • Protože se naše Aloe Vera  konzervuje čistou kyselinou citrónovou, chuť je čerstvě kyselá. Neexistuje proto hořká chuť.
 • Náš  Aloe Vera  není ředěn, je to vždy  pouze 100 %  gel nebo štáva. Neředíme nebo nezahuštujeme náš  Aloe Vera, "stabilizovaným" gelem nebo  zahušťovadly, jako je xanthan, sorbitol apod.
 • Nepoužíváme pasterizací s ohřevem na 80 stupňů  nebo dokonce až 87 stupňů  (plně pasterizované). Při těchto vyšších teplotách se ztratí větší část všech látek. Naše Aloe není pasterizováno ! Vše je pouze čerstvě lisované a plněné do lahví za studena.
 •  Naše Aloe Vera je zpracováno za studena. Jsou tak zachovány všechny aktivní  látky včetně enzymů, které čerstvá Aloe vera obsahuje.

Složení: za studena lisovaná Aloe Vera - Barbadensis Miller šťáva 99,7% konzervováno: sodium Benzoate 0,1%, potasium Sorbate 0,1% a 0,1% kyselina citronová.

U přírodního Aloe vera (nesmí však být z extraktu, koncentrátu nebo pasterizované)) existuje až 200 různých druhů molekul v aloe vera . Aloe vera list - gel obsahuje asi 98% vody .Celkový obsah gelu v aloe vera je 0,66% a rozpustné pevné látky jsou 0,56% s určitými sezónními výkyvy. Základ aloe gelu se skládá z polysacharidů (55%), cukry (17%), minerální látky (16%), proteiny (7%), lipidy (4%) a fenolických sloučenin (1%) . Gel aloe vera obsahuje mnoho vitamínů včetně důležitých antioxidačních vitamínů A, C a E. Vitamín B1 (thiamin), niacin, vitamín B2 (riboflavin), cholin a kyselina listová , vitamin B12 (kyanokobalamin) ve stopových množstvích.

Naše Aloe neobsahuje: kvasinky, gluten (lepek) ani laktózu. Bez přídavku cukru, soli a barviv.

 
Doporučené dávkování: 3 - 5 polévkových lžic, ve dvou až třech dávkách denně, smíchejte s vodou nebo ovocným džusem. Není vhodné pro děti do 3 let, a pro těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje doplněk pestré stravy.

Upozornění: doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte v lednici při teplotě 3-6 stupňů v uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost po otevření 3 týdny. Není určeno těhotným a kojícím ženám a dětem do 3 let. Šťáva z dužniny Aloe neobsahuje aloin a emodin.

Aloe Vera povolená následující zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12 2012
 • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém.
 • Napětí - únava.
 • Antioxidant.
 • Čištění a detoxikace.
 • Normální hladina cukru v krvi.

VYUŽIJTE JEDINEČNÉ AKCE 6+1 ZDARMA NEBO 15+3 ZDARMA

Nakupte 6 balení Aloe Vera šťávy a sedmé od nás dostanete zcela zdarma

Akce platí do vyprodání zásob nebo při změně ceny !

Dovozce:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.
Rooseveltova 115,
Olomouc
Země původu suroviny Mexiko
 

Novinka

Miska z kokosových skořápek od Naturgreen® zde