E-SHOP > Ostropestřec - Milk Thistle Extrakt

Ostropestřec - Milk Thistle Extrakt

Naturgreen®Milk Thistle Extrakt

Novinka na Naturgreen 2018

Akční zavádějící cena

Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob!

Jedinečná silná a originální kombinace: Naturgreen®Milk Thistle Extrakt

Ostropestřec mariánský s obsahem 80 % obsahem sylimarinu z toho z toho 55 % sylibinu a 13 % isosilybinu,

Kozinec blanitý s 50 % obsahem astragalového polysacharidu,

Kurkuma dlouhá s 95 % obsahem kurkumoidů ,

Cordyceps sinensis s 30% polysacharidů a

Ppiperin 95% pro celkovou synergii a vyšší biologickou využitelnost všech použitých surovin.

Všechny složky našeho produktu Naturgreen®Milk Thistle Extrakt jsou standardizované extrakty se zaručeným obsahem účinných látek.

Silymarin se běžně užívá k posílení jater.

Kozinec blanitý je tradiční čínskou medicínou užívaný na podporu slinivky, jater a ledvin.

Kurkumin se využívá v indické tradiční medicíně Ajurvédě,

Cordyceps je známá čínská bylinka používaná tradiční čínské medicíně.

Piperin 95% je pro celkovou synergii a vyšší biologickou využitelnost všech použitých surovin.

Vše je baleno do veganských celulózových kapslí a k extraktům nepřidáváme žádné přídatné látky, pojiva, mazadla nebo éčka. Jsou naplněny pouze danými extrakty.

Balení obsahuje 120 kapslí po 500 mg čistá náplň je 400mg


(id:OMTE-shop)
699,-
 -29%
499,-
cena bez DPH 445,54
dostupnost: skladem

Naturgreen přináší nový výrobek Naturgreen®Milk Thistle Extrakt , který obsahuje kombinaci extraktu ostropestřce mariánského s 80 % obsahem silymarinu, extrakt z kořene kozince blanitého s 50 % obsahem astragalového polysacharidu, který se užívá tradičně v čínské medicíně. Kurkumin je účinná látka získaná z kořene kurkumy dlouhé a jde o nejvíce prozkoumanou přírodní látku vůbec. Cordyceps je známá čínská bylinka používaná  tradiční  čínské medicíně. A v poslední řadě přidaný Piperin 95% je pro celkovou synergii  a  vyšší biologickou využitelnost všech použitých surovin

O jeho pozitivních účincích ostropestřce mariánského na organizmus byla napsána celá řada studií. 

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

€NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května  2012)které platí od 14. 12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá.

Stačí kliknout na tento odkaz

Naturgreen®Milk Thistle Extrakt 

Nová komplexní formule pro zdravá játra

Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) je až dvou metrová bylina z čeledi hvězdnicovitých. Má purpurové květy, které se nechají vyvinout v plody, protože nejcennější částí této rostliny jsou její semena. V nich se nachází účinné látky komplexně nazývané jako silymarin. Silymarin se skládá ze tří látek, isosilybinu, silydianinu a silikristinu. Jak prokázalo několik studií, silybin je schopen chránit jaterní buňky například před hepatotoxickými jedy, mezi které se řadí alkohol (ethanol) nebo jedy některých hub, například amanity. 

Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) je bylina z čeledi bobovitých a má žluté květy se sladkou vůní. V kořeni kozince nalezneme řadu zdraví prospěšných látek, patří mezi ně astragalové polysacharidy, isoflavonoidy, triterpeny a kyselina aminomáselná. Tyto látky dovedou porpořit činnost ledvin, jater, srdce a zejména imunitního systému. Kozinec blanitý se díky nim právem řadí mezi adaptogeny, které pomáhají vašemu organismu vyrovnat se s každodenním stresem. 

Kurkumovník dlouhý obsahuje látky zvané kurkuminoidy, které jsou jednou z nejvíce prozkoumaných rostliných léčiv na světě. Řada studií ukazuje, že jsou kurkuminoidy schopny inhibovat zánětlivé leukotrieny a prostaglandiny. V tradičí indické medicíně se kurkuma používá pro posílení a zlepšení funkce jater a zbytku trávicího systému. Nové studie také nasvědčují, že mají kurkuminoidy silné protizánětlivé a antioxidační vlastnosti. 

Složení

Nutriční informace složení
1 kapsle
2 kapsle
Ostropestřec
Mariánský
200mg*
400mg*
Kozinec blanitý
80mg*
160mg*
Cordyceps sinensis
60mg*
120mg*
Kurkuma dlouhá
 56mg*
    112mg*
Piperin
 4mg*
    8mg*

Naturgreen®Milk Thistle extract, Kozinec blanitý, Cordyceps, Kurkumin a Piperin, je nová komplexní formule, která obsahuje jako hlavní bylinu Milk Thistle (Ostropestřec mariánský.) Hlavní složkou Ostropestřce mariánského jsou flavonolignany jako je silybin, silydianin a silychristin (silycristin, silykristin), souhrně označované jako silymarin. Složení: Ostropestřec mariánský (Silybum marianum), extract s obsahem 80% silymarinu, Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) extract s obsahem 50% astragalového polysacharidu, Cordyceps sinensis s obsahem 30% polysacharidů, Kurkuma dlouhá (Curcuma longa) s 95% kurkuminu, Pepř černý (Piper nigrum) extract s obsahem 95 % piperinu. Všechny extrakty jsou standardizovány. Přídatné látky: HPMC kapsle složené s Hydroxypropylmethyl celulózy.

Jedinečná silná a originální kombinace: ostropestřec mariánský s obsahem 80 % obsahem sylimarinu z toho 55 % silybinu a 13 % isosilibinu, 12% silikristin a silydianin, Celkem učiných složek pouze  pro ostropestřec mariánský ve dvou kapslích DDD je 320 Mg. To je nejvyšší množství prodávané v CZ  a SK.

Silibinin (též silybin) je hlavní účinnou složkou silymarinu, tedy standardizovaného extraktu ze semen ostropestřce mariánského (Silybum marianum). Jedná se o jeden z flavolignanů, které tato semena resp. silymarin obsahují (dále obsahují isosilibinin, silikristin a silydianin). Samotný silibinin je směsí dvou diastereoizomerů silibininu A + silibininu B přítomných v přibližně stejném molárním poměru Pouze Silibinin (silybin) a jeho diastereoizomery vykazují ochranný účinek ve vztahu k jaterním buňkám (je hepatoprotektivem), který byl prokázán jak u živočichů (in vivo), tak in vitro

Všechny extrakty mají standardizovaný obsah účinných látek.

Co je to standardizovaný obsah ?

Je to obsah účinných látek a složek výrobku sestavený podle přesně dodržovaných a jednotných principů a zásad ISO. Je normovaný, doložený  certifikáty COA u jednotlivých složek a bylin  na Ministerstvu zdravotnictví ČR při notifikaci výrobků. Zjednodušeně řešeno obsah účinných látek –složení výrobku  co uvádíme tak platí , je prokázán a doložen. 

Tady je náš certifikát prokazující naše hodnoty klikni zde COA 

Doporučené dávkování: Při potížích 2x denně 1 kapsli ráno a večer nejlépe s jídlem. Při dlouhodobém užíván 1 kapsli denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Nedoporučuje se pro osoby s diagnózami: zánět žlučníku nebo zánět žlučových cest. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Není určeno dětem do 15 let, těhotným a kojícím matkám. Ukládejte, mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, temnu a chladu do 25 °C a v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Zkušenosti našich uživatelů Jedná se o silný a účinný doplněk,. Silymarin má totiž desetkrát silnější antioxidační aktivitu než vitamin E.Tento doplněk se nedoporučuje  pro osoby s diagnózou zánět žlučníku nebo žlučových cest. 

Vynikají účinnost pro detoxikaci a očistu  vašeho těla po nemocech -užívání různých typů léků jako jsou antibiotika a další chemické léky, kdy jejich vedlejší škodlivé účinky-látky  dokážou zanést toxiny celé vaše tělo. Více info zde   

Játra řídí průchodnost na úrovni emocí (při špatné funkci dochází k napětí, tenzi a výbuchům) a také ovlivnění schopnosti rozhodování. Játra řídí též průchodnost krve a ohebné myšlení, mají vliv na šlachy a klouby (špatná funkce = způsobuje tuhnutí svalů ) .Pod jejich patronací je skladování krve (není-li harmonie uvadá myšlenková činnost, není síla na běh, šetří se menstruační krví). V játrech se skladuje zásobní glykogen. Játra jsou také detoxikačním orgánem (zbavují tělo jedů).

Moje osobní a manželčina zkušenost  s užíváním  našeho produktu pouze na noc 1 hod po posledním jídle bereme 3 kapsle je to vynikající detoxikace a regenerace. Játra se podle TČM regenerují hlavně v noci. Pro dosažení nejlepších výsledků a detoxikace  se  však Ostropestřec mariánský musí využívat nejlépe dlouhodobě, ideálně několik týdnů či měsíců. Během léčby by bylo nejlepší vyvarovat se požívání alkoholu, ale i potravin, které obsahují vysoké množství tuků.

Výběr produktu

Pozor s hlediska  účinnosti  není Silymarin totež co Silybin ten musí být se Silymarinu extrahován a standardizován ! Zjednodušeně tedy řečeno, pokud není výrobek standardizován nemusí tam být také nic žádná učinná látka.! 

Silibinin (též silybin) je hlavní účinnou složkou silymarinu, tedy standardizovaného extraktu ze semen ostropestřce mariánského (Silybum marianum). Je dostupný pod mnoha obchodními názvy (např. Flavobion, Silymarin AL aj.). Jedná se o jeden z flavolignanů, které tato semena resp. silymarin obsahují (dále obsahují isosilibinin, silikristin a silydianin). Samotný silibinin je směsí dvou diastereoizomerů silibininu A + silibininu B přítomných v přibližně stejném molárním poměru. Silibinin vykazuje ochranný účinek ve vztahu k jaterním buňkám (je hepatoprotektivem), který byl prokázán jak u živočichů (in vivo), tak in vitro.

Jak je již uvedeno nahoře každý výrobek tak aby byl účinný musí obsahovat účinnou látku  silymarin s které je extrahován silybin a čím více mg k kapsli tím lepé , Produktů nazvaných "ostropestřec silymarin " je na trhu mnoho, pokud však není extrahována standardizovaná účinná látka silybin a další s jeho flavolignanů,, je tento výrobek skoro  bez účinku a můžete ho jíst na kila ,ale stejně vám moc nepomůže !

Výrobků s vysokým obsahem s  účinným a kvalitním antioxidantem obsahující extrahovaný  silybin tj.  látku, která dovede obnovovat jaterní tkáň zase na trhu tolik není. Pokud si porovnáte jejich složení, tj hodnoty čistých přípravků bez barviv, éček, želatiny, mazadel, protispékavých a leštících látek už jich tolik kvalitních nenajdete. Jedině, že by jste  se uchýlili k požívání mletých semen ostropestřce mariánského. Bohužel ,to by jste jich museli sníst velmi mnoho na kila,tak abyste do těla dostali dostatek denní dávky požadovaných hodnot.

Čaj je  určený pouze pro prevenci a je slabý ,léky zpětně zbytečně zatěžují játra přidanými látkami,to samé platí pro doplňky tabletky a kapsle s přídavnými látkami. Olej se většinou vyrábí ze semen, jejichž účinnost je slabší, protože semena a obzvláště pak ta nedozrálá, obsahují jen velmi málo účinných látek. 

Náš je produkt Naturgreen®Milk Thistle Extrakt  & Kozinec blanitý & Cordyceps & Kurkumin & Piperin  namíchán ze 5 čistě přírodních extraktů tak, aby se účinné látky z těchto rostlin společně doplňovaly. Na trhu nenaleznete stejnou kombinaci přírodních extraktů, jako má náš Naturgreen®Milk Thistle Extrakt 

Hmotnost obsahu balení +-5g 60 g / 120 kapslí

Více info, jak poznat blíže vaše játra a kvalitní produkt klikni zde: Moje zdravá játra?

Naše doporučení 

Na základě nových světových studií pro zesílení účinků bylin a pro vzájemnou synergii  tak abyste dosáhli vždy co nejlepších výsledků využitelnosti jakéhokoliv našeho  výrobku  doporučujeme vždy kombinovat s naším Organic Green Tea Extract  nebo AceloraC Max

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí MARINE CORAL WATER - KORÁLOVÁ MINERÁLNÍ VODA  zde 

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Dovozce/ výrobce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz

Země původu

Česká republika


Product information for Export outside the EU

Informace o zboží  pro Export mimo země EU

Pokud se chcete dozvědět další informace o našem produktu, který je určen k exportu mimo země EU klikněte zde na tento odkaz :  Naturgreen®Milk Thistle Extrakt 

To find out more about our product to be exported outside of the EU. Here  is information about products that are destined for export outside of the EU , click here : Naturgreen®Milk Thistle Extrakt