ESHOP > Mladý ječmen 100% přírodní

Mladý ječmen 100% přírodní

Mladý ječmen

Australský zelený ječmen nebo také Mladý ječmen. Pochází z Austrálie, kde je pěstován ekologickým typem zemědělství, bez pesticidů a umělých hnojiv. Díky šetrnému patentovanému zpracování mladého šťavnatého ječmene vzniká prášek.

Mladý ječmen je certifikován: NASAA, JAS, AUSTRALIAN OWNED, Halal Certification Authority Australia.

Omezená Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob!. Vždy nová EXP

Mladý ječmen AKCE 6+1 zdarma

Balení 300 g
Země původu: Austrálie
Dovozce: Gloria Import CZ s.r.o


(id:NP_10)
35,- EUR
 -29%
24,96 EUR
cena bez DPH 21,70 EUR
dostupnost: skladem

 Mladý ječmen  

 

Mladý ječmen 100% přírodní - Náhled 1 / 2

(Barley Grass powder)

Náš Mladý ječmen je pěstován ekologickým způsobem v čisté Australské přírodě s vysokou intenzitou slunečního svitu, což má pozitivní vliv na maximální obsah  látek. Když doroste výšky asi 20 cm, tj. doba kdy obsahuje nejvíce živin a látek užitečných pro člověka, nastává čas pro jeho sklizeň. Seče se speciálními kombajny a následně je převezen do továrny k jeho dalšímu zpracování. Zde se nejdříve pořádně propere v čisté vodě, a poté se drtí na jemnou kaši, která se potom suší ve speciálních bubnech bez přístupu vzduchu. Proces sušení probíhá při teplotách nepřesahujících 38°C, což znamená, že všechny cenné složky,  zůstávají zachovány. Při pěstování nejsou používána žádná chemická hnojiva, zpracování probíhá při nízkých teplotách, aby nedošlo k poškození jednotlivých látek a byla zachována přírodní chuť.

 

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Mladý ječmen má povolená následující zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 a 1924/2006 platné od 14.12 2012.
  • Antioxidant.
  • Celkové tonikum vitaminů a minerálních doplňků z přírodního zdroje
Složení

100% mladý ječmen, pomletý a usušený na prášek, bez chemických látek nebo přídavných látek.

Dávkování

Jednu čajovou lžičku denně rozmíchejte ve sklenici s 2 dcl vody nebo s vaším oblíbeným džusem (pro lepší a snadnější promíchání použijte shaker). Nápoj vypijte na lačný žaludek, nejlépe ráno. Nemíchejte s teplými nápoji, aby nedošlo ke zničení účinných látek.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty

4 g (jedna dávka)

100 g

Energie

44 kJ

1100 kJ

Bílkoviny

1,02 g

25,5 g

Tuky

0,25g

5,6 g

Sacharidy

1,88 g

46,9 g

Cukry

0,12 g

3 g

Sodík

0,84 mg

21 mg

Draslík

148 mg

3700 mg

Dietní vláknina

1,68 g

42 g

Chlorofyl

0,03 g

0,8 g

Karoten

1,56 mg

39 mg

 Mladý ječmen zalijte nejlépe vodou z alkalizační konvice

Upozornění

  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Uchovejte mimo dosah dětí.
  • Skladujte při teplotě do 25°C.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu - doplněk stravy.

Certifikáty

Zde si můžete pročíst všechny certifikáty, které náš mladý ječmen má. Tyto certifikáty zaručují kvalitu pěstování i šetrný výrobní postup. Všechny naše certifikáty jsou platné také pro Vojtěšku, která je také v nabídce produktů. 

       

 

Mladý ječmen bez udání země původu suroviny

Víte co jinde kupujete? Nenechte se nalákat jenom nižší cenou. Pozor pokud jde o velmi levné zboží,  nikde většinou není  uvedena země původu ječmene, což je záměr, protože je  většinou pěstován v Číně, kde není zrovna to nejlepší podnebí a vzduch pro pěstování zdravého ječmene. Pravý dobrý a čistý mladý ječmen, vyrobený od renomovaných výrobců  má také svou cenu  a pochází  z čistých a nezamořených přírodních oblastí. Ječmen pěstovaný v Číně, který většinou nesplňuje zákonné  limity škodlivin a je na náš  trh dovážen přes Německo, Polsko a jiné země. Jak je to možné, že tyto limity nesplňuje? Je to tím, že je pěstován v prostředí, kde chemikálie a jiné látky znečišťují vzduch. To je v Číně bohužel na denním pořádku a nikdo se tím nevzrušuje. Tento "těžký" vzduch v podobě kyselých dešťů  padá na farmách  na pole, kde se ječmen  pěstuje a absorbuje do sebe těžké kovy. Tento problém  je  v celé  Číně, kde je znečištění  podnebí a kontaminace půdy na denním pořádku a nikdo se tím nezabývá. Vezměte na vědomí, že  pokud se chcete vyhnout příjmu vysokého množství těžkých kovů, pesticidů a dalších  látek, které do zdravého mladého ječmene nepatří, nekonzumujte ječmen z Číny. Pozor také na  klamavý slogan – informace dovezeno/vyrobeno. Nejde o označení země původu suroviny a správně má být ze zákona uvedena země původu suroviny.

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.
Ukrajinská 728/2, Praha 10