ESHOP > Extra balíček na hubnutí s Aloe vera

Extra balíček na hubnutí s Aloe vera


Extra balíček na hubnutí 1

Obsahuje:

1x Aloe Vera Gel 1l
1x Naturgreen® Slim&Form
1x Açaí Berry prášek
1x Acai berry Thin
1x Spirulina Taiwan 150g (300 tablet)
1x Chaluha bublinatá přírodní jod
1x Acai Berry Thin zdarma

Aloe Vera Gel při pravidelném užívání pročišťuje trávicí systém a zbavuje tělo škodlivin. Asi nejznámější vlastností Aloe Vera je zkvalitnění funkcí trávicího systému. Účinně se podílí při poruchách metabolismu tuků a obezitě. Vnitřně se aloe vera užívá zejména na podporu správného zažívání. Pomáhá regulovat trávení a má příznivý účinek na střevní sliznici, čímž umožňuje účinnější vstřebávání živin z potravy. Správně fungující trávení a zdravá pročištěná střeva jsou při redukci váhy nesmírně důležitá. V tom spočívá hlavní přínos Aloe vera jakožto součásti dietního jídelníčku.

Acai berry Thin čistě přírodní složení.Unikátní právě proto, že do extraktu Acai je přidáno několik pečlivě vybraných extraktů bylin a ovoce s kterými má tato kapsle spalovací účinek jako žádná jiná. Všechny suroviny jsou 100% přírodní a originální.

Açaí Berry dehydrovaný prášek je váš nápoj, který bude obsahovat koncentrát z plodů tropického ovoce vyrobený vakuovým vymrazování. Je to jeden z nejsilnějších antioxidantů bohatý na minerální látky a vitaminy. Unikátnost tohoto ovoce je dána především extrémně vysokým obsahem antioxidantů především polyfenolů, které mají energizující a termogenní vlastnosti (zvyšování produkce tepla), využívané k celkové vitalizaci a při dietách s odbouráváním tuků. Spalování přebytečného tuku tak vede k produkci většího množství energie, což je ideální způsob, jak zhubnout. Acai, obsahuje i silnou koncentraci živin a zanedbatelné množství přírodního cukru, které však dodává tělu energii a tím jde hubnutí hubnutí snáze.

Naturgreen® Slim&Form jedinečný bylinný přípravek, na trhu, který kombinuje bylinky se spalovačem pro vaši postavu a fyzickou kondici. Mimo jiné obsahuje i řepíky reveně kadeřavé, které obsahují kyselinu šťavelovou. S touto bylinkou se musí zacházet opatrně, protože nic kromě řapíků z ní jedlé není. Má ,ale nezastupitelnou roli při očistě organismu. Účinně ničí škodlivé mikroorganismy, prospívá krevnímu oběhu, je močopudná. Díky zmíněným látkám účinně pomáhá při ochablosti a zácpě, zbavuje tělo škodlivin, posiluje svaly, kosti, nervy, pokožku a vlasy, aktivuje energii buněk a je dobrým pomocníkem při boji s nadváhou, neboť na sebe váže tukové látky. Účinně je doplňují třešňové stopky, které obsahují jód, který je nezbytný pro činnost štítné žlázy. Řapíky a stopky doplňují bylinky – heřmánek, kopřiva, zemědým, fenykl, rozmarýn, vřes, zelený čaj, myrta, zelený čaj, smil italský a cesmína paraguayská známá jako Maté.

Spirulina Taiwan se považuje se za "komplexní potravinu", protože má vysoký obsah proteinů (mnohem více proteinů než maso a sója) a mnoha jiných živin , ale i přesto obsahuje malé množství kalorií. S vysokoproteinovou dietou se budete cítit po delší dobu plný. Potraviny s nízkým glykemickým indexem jsou ty, které potřebují delší čas na strávení, takže se díky nim vyhneme pojídání zbytečných drobností a sladkostí mezi jídly. Spirulina také absorbuje tuk z jídla, které zkonzumujete, a to ještě před tím, než se k němu dostane vaše tělo. Neexistuje jiný přírodní zdroj živin se všemi zdravotními přínosy podobný spirulině.

Všechny naše produkty jsou 100% standardizované přírodní extrakty z bylin, hub a dalších surovin ve vegan kapslích, neobsahuji žádné přídatné látky nebo pojiva. Tabletky spiruliny obsahují pouze slisovanou sinici. Spirulina nemá celulózový obal, proto nemusí být dezintegrována.

V našich balíčcích sestavených k řešení konkrétních zdravotních problémů naleznete vždy něco navíc. V tomto balíčku naleznete 300 tablet Spiruliny Taiwan zcela ZDARMA!


(id:balíček hubnutí)
116,- EUR
 -16%
97,13 EUR
cena bez DPH 84,46 EUR
dostupnost: skladem

Dávkování produktů v balíčku

  • Aloe Vera šťávu užívejte ráno a večer 3 - 5 polévkových lžic, můžete si je smíchat s ovocnou šťávou nebo s vodou.
  • Açaí Berry prášek 2x 1g prášku denně ráno a večer (či před cvičením) prášek naředte nebo promíchejte v šejkru s 2dcl vody nebo 100% pomerančovém juice (ve  100% juice chutná výborně) (1 zarovnaná čaj.lžička cca 1g). Možno také do ovocné šťávy, mléčného nebo ovocného koktejlu, jogurtu, apod.
  • Spirulinu Taiwan užívejte 4 tablety 2x denně.(můžete zapíjet naředěným  Açaí Berry či Aloe)
  • Slim&Form užívejte 1 kapsli 2x denně nejlépe s jídlem nebo těsně po něm. 
  • Acai berry Thin 1-2 kapsli 2x denně nejlépe s jídlem nebo těsně po něm. 
  • Kelp (Chaluhu bublinatou) užívejte ráno s jídlem 1 kapsli,po poradě s lékařem nebo při nedostaku jodu ,lze zvýšit dávku až na 2 kapsle denně.
  • Kapsle zapijte vždy dostatečným množstvím vody.
  • Pro optimální účinek užívejte balíček na hubnutí nejméně 3 měsíce.

Jak naše produkty působí?

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),

které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

 

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Stránka výrobce produktů

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Dovozce:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Rooseveltova 115, Olomouc

www.naturgreen.cz


Product information for Export outside the EU

Informace o zboží  pro Export mimo země EU

Pokud se chcete dozvědět další informace o našem produktu, který je určen k exportu mimo země EU klikněte zde na tento odkaz :  http://mynatureproduct.com/acai-berry-thin/

To find out more about our product to be exported outside of the EU. Here  is information about products that are destined for export outside of the EU , click here : http://mynatureproduct.com/acai-berry-thin/ 

 

http://mynatureproduct.com/muze-zelena-kava-pomoci-v-hubnuti.html

http://mynatureproduct.com/aloe-vera-snizuje-cholesterol.html

http://mynatureproduct.com/rozdily-mezi-chlorellou-a-spirulinou.html

http://mynatureproduct.com/k-hubnuti-je-potreba-dostatek-jodu-v-tele.html