ESHOP > Balíček na hubnutí s Acai Berry Thin

Balíček na hubnutí s Acai Berry Thin

Novinka 2018

Balíček na hubnutí s Acai Berry Thin obsahuje:

1x Acai Berry Thin - 60 kapslí
1x Green Tea 120 kapslí
1x Kelp - 120 kapslí
1x Spirulina Taiwan 300 tbl.
Zdarma 1x Spirulina Taiwan 300 tbl.

Acai Berry Thin je patentovaná receptura obsahuje čistě přírodní extrakty z Acai Berry, Aloe Vera, Garcinie, Zeleného čaje a dalších bylinek Ze všech plodů, semen a bylin byly extrahovány jejich účinné látky a jsou namíchány v dostatečné síle, aby vám pomohly nastartovat zdravé spalování. Stačí jen vytrvat minimálně 3 měsíce, zařadit do denního režimu dostatek pohybu a vyváženou stravu.

Kelp (Chaluha bublinatá) je mořská řasa vhodná k doplnění jódu do vašeho organismu. Myslíte si, že vám jód nechybí? Pokud se vám dlouhodobě nedaří zhubnout, je pravděpodobné, že chybí. Nedostatek jódu se nemusí hned projevit strumou nebo závažnými zdravotními komplikacemi. Mírná hypothyreóza se projevuje únavou, zimomřivostí, pomalým spalováním a hormonální nerovnováhou.

Organic Green Tea Extra podpoří účinek kapslí Acai Berry Thin a doplní je o větší množství katechinu EGCG (Epigalokatechin galát), polyfenoly s pouhými 3% kofeinu.

Spirulina platensis dovezená ze slunného a čistého Taiwanu vám při vašem hubnutí dodá dostatek živin. Spirulina má vysoký obsah dobře stravitelných bílkovin, vitamínů, minerálů, chlorofylu a nukleových kyselin. Spirulina má výjimečné čistící schopnosti na organismus a považuje se za "komplexní potravinu", protože má vysoký obsah proteinů (mnohem více proteinů než maso a sója) a mnoha jiných živin , ale i přesto obsahuje malé množství kalorií. S vysokoproteinovou dietou se budete cítit po delší dobu plný. Potraviny s nízkým glykemickým indexem jsou ty, které potřebují delší čas na strávení, takže se díky nim vyhneme pojídání zbytečných drobností a sladkostí mezi jídly. Spirulina také absorbuje tuk z jídla, které zkonzumujete, a to ještě před tím, než se k němu dostane vaše tělo. Neexistuje jiný přírodní zdroj živin se všemi zdravotními přínosy podobný spirulině.

Všechny naše produkty jsou 100% standardizované přírodní extrakty z bylin, hub a dalších surovin ve vegan kapslích, neobsahuji žádné přídatné látky nebo pojiva. Tabletky spiruliny obsahují pouze slisovanou sinici. Spirulina nemá celulózový obal, proto nemusí být dezintegrována.

V našich balíčcích sestavených k řešení konkrétních zdravotních problémů naleznete vždy něco navíc. V tomto balíčku naleznete 300 tablet Spiruliny Taiwan zcela ZDARMA!


(id:balíček acai)
103,65 EUR
 -29%
73,73 EUR
cena bez DPH 64,11 EUR
dostupnost: skladem

Jak přípravky v balíčku užívat?

  • Před nebo po jídle:  Acai Berry Thin užívejte 2x denně 30 minut před jídlem nebo po jídle a spolu s Acai Berry Thin můžete užít i 2 - 4 tabletky Spiruliny Taiwan. Zapijte dostatečným množstvím vody.
  • S jídlem: ráno s jídlem užijte 1 kapsli Kelpu (Chaluhy bublinaté), ráno a večer užijte po 1 kapsli Organic Green Tea. Zapijte dostatečným množstvím vody nebo čaje.
  • U hubnutí nezapomínejte na dostatečný pitný režim.
  • Balíček na hubnuti s Acai Berry Thin užívejte minimálně 3 měsíce, nebo tak dlouho, jak bude potřeba.
  • Novinka Acai berry  prášek s kterým můžete vaše snažení ještě více posílit   klikni zde 

Jak naše produkty působí?

 NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),

které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

 

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Stránka výrobce produktů

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

 

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Dovozce:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Rooseveltova 115, Olomouc

www.naturgreen.cz

 


Product information for Export outside the EU

Informace o zboží  pro Export mimo země EU

Pokud se chcete dozvědět další informace o našem produktu, který je určen k exportu mimo země EU klikněte zde na tento odkaz :   http://mynatureproduct.com/chaluha-bublinata

 

To find out more about our product to be exported outside of the EU. Here  is information about products that are destined for export outside of the EU , click here :  

http://mynatureproduct.com/jak-zhubnout-s-acai.html

http://mynatureproduct.com/k-hubnuti-je-potreba-dostatek-jodu-v-tele.html

http://mynatureproduct.com/zeleny-caj

http://mynatureproduct.com/rozdily-mezi-chlorellou-a-spirulinou.html