ESHOP > Balíček na posílení jater

Balíček na posílení jater

Novinka 2018

Balíček na posílení jater

V balíčku na posílení jater naleznete produkty:

1x Organic Milk Thistle Extrakt - 120 kapslí
1x Curcumin Extra 2016 - 120 kapslí
1x Cordyceps sinensis - 120 kapslí
1x Spirulina platensis - 300 tablet + 1x Spirulina 300 tablet ZDARMA!!!

Organic Milk Thistle Extrakt & Kozinec blanitý & Cordyceps & Kurkumin kombinuje sílu přírodního silymarinu, silybinu, silychristinu a izosilybimu, polysacharidů, kurkuminoidů.

Organic Curcumin Extra+Pipein Extrakt je výtažek z kořene kurkumovníku dlouhého, který se používá v tradiční indické medicéně Ajurvédě k harmonizaci jater a jejich funkce a pro své silné protizánětlivé a antioxidační schopnosti. Piperin je extrakt z černého pepře a zlepšuje biologickou dostupnost kurkuminu pro váš organismus.

Cordyceps sinensis je tibetská cizopasná houba s vysokým obsahem polysacharidů, cordycepinu a dalších tělu přínosných látek, které podle tradiční čínské medicíny harmonizují tok energie a navozují rovnováhu v organismu.

Spirulina platensis má vysoký obsah bílkovin, vitamínů, minerálů, chlorofylu a stopových prvků. Celkově doplňuje účinnost výše uvedených produktů.

Všechny naše produkty jsou 100% standardizované přírodní extrakty z bylin, hub a dalších surovin ve vegan kapslích, neobsahuji žádné přídatné látky nebo pojiva, spirulina je jen lisovaný prášek z řasy.

V našich balíčcích sestavených k řešení konkrétního problému naleznete vždy něco navíc. V tomto balíčku máte 300 tablet Spiruliny úplně ZDARMA!


(id:balíček játra)
119,60 EUR
 -22%
92,86 EUR
cena bez DPH 80,75 EUR
dostupnost: skladem

Doporučený způsob užití:

Ráno: před snídaní užijte 4 tabletky Spiruliny a 1 kapsli Cordyceps sinensis. Po snídani užijte 1 kapsli  Organic Milk Thistle Extrakt a 1 kapsli Curcumin Extra 2016. Obě dávky zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Večer: před večeří na lačno užijte opět 4 tabletky spiruliny a 1 kapsli Cordyceps sinensis. Po večeři užijte 1 kapsli  Organic Milk Thistle Extrakt a 1 kapsli Curcumin Extra 2016. Obě dávky zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Pro optimální účinek užívejte  min. 3 měsíce. 

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Jak naše produkty působí?

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012)které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus. 

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

 Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Stránka výrobce produktů

Dovozce:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Rooseveltova 115, Olomouc

www.naturgreen.cz 


 

Product information for Export outside the EU

Informace o zboží  pro Export mimo země EU

Pokud se chcete dozvědět další informace o našem produktu, který je určen k exportu mimo země EU klikněte zde na tento odkaz : http://mynatureproduct.com/organic-curcumin-extra/http://mynatureproduct.com/organic-curcumin-extra/

To find out more about our product to be exported outside of the EU. Here  is information about products that are destined for export outside of the EU , click here : http://mynatureproduct.com/organic-curcumin-extra/

http://mynatureproduct.com/ostropestrec-mariansky-chrani-vase-jatra.html

http://mynatureproduct.com/organic-curcumin-extra

http://mynatureproduct.com/chlorella-a-spirulina-zbavuji-telo-tezkych-kovu.html

http://mynatureproduct.com/aa.html