ESHOP > Ledviny - komplexní balíček

Ledviny - komplexní balíček

Balíček na posilnění ledvin, sestavený dle receptury tradiční čínské medicíny.

Naleznete v něm Brusinky a medicinální houby Cordyceps sinensis a Reishi – Ganoderma lucidum, které jsou cenné zejména nejen pro svůj obsah účinných polysacharidů, ale i dalších účinných látek.

Natural Health Kidney obsahuje taktéž extrakty z hub používaných v tradiční čínské medicíně Maitake (Grifola frondosa) a Reishi (Ganoderma lucidum) a Cordyceps sinensis, které obsahují účinné polysacharidy. K těmto houbám je dle čínské medicíny přimíchán extrakt z kozince blanitého (Astragalus membranaceus), který obsahuje astragalové polysacharidy a doplňuje se s těmi z Maitake a Reishi.

Chlorella pyrenoidosa je sladkovodní zelená řasa, která ve svém jednobuněčném těle obsahuje samotný základ života. Její výskyt se datuje do doby, kdy se okysličovala planeta. A velice užitečná je i dnes. Obsahuje bílkoviny, vitamíny, minerály, stopové prvky, desinfekční chlorofyl a Chlorella Growth Factor, který je ceněn zejména pro své regenerační schopnosti. Chlorella je dezintegrovaná, aby vaše tělo mohlo těžit ze všech látek, které obsahuje.

Brusinky obsahují proanthocyanidiny, tato barviva zabraňují navázání bakterií escherichia coli na buňky močového systému. Nemohou se proto pevně uchytit v měchýři či ledvinách a vyplavují se močí. Hrozící infekce se tak zlikviduje hned v zárodku.

Obsah balíčku:
1 ks Cordyceps sinensis – 120 kapslí
1 ks Natural Health Kidney – 120 kapslí
1 ks Ganoderma Lucidum (Reishi) – 100 kapslí
1 ks Chlorella Pyrenoidosa TAIWAN – 1200 tablet
1x Natural ActiFruit Cranberry -Brusinky 120 kapslí zdarma


(id:Balíček Ledviny)
163,72 EUR
 -20%
130,21 EUR
cena bez DPH 113,23 EUR
dostupnost: skladem

Ledviny jsou párový orgán, který je naprosto nezbytný pro normální fungování organismu. Slouží k vylučování látek, které do těla nepatří. Proto je o ně třeba dbát přiměřeným pitným režimem a očistnými kůrami. Zejména, pokud jsou oslabené nebo nemocné. 

Jak poznáme oslabené ledviny?

Zdravé ledviny jsou pro správný chod organismu naprosto nezbytné, protože bez jejich dostatečné funkce nemáme nejmenší šanci vyléčit žádné závažné onemocnění. 
 
Nedostatečná činnost ledvin se projevuje hromaděním odpadních látek v krvi, které měly být odstraněny. Tento stav se nazývá urémie a projevuje se mnoha symptomy, jako jsou bolesti hlavy, závratě, zvracení, křeče, zrakové potíže, typicky zapáchající dech.

Návod na užívání produktův balíčku:

Ráno: 20 minut před jídlem nebo půl hodiny po jídle užijte 2 kapsle Natural Health Kidney, 2 kapsle Cordyceps a 1 kapsli Reishi,Natural ActiFruit Cranberry -Brusinky 2 kapsle. K tomu si přidejte 4 – 8 tablet Chlorelly.

Pokud Chlorellu pravidelně neužíváte běžně, dávku postupně zvyšujte.

Večer: 20 minut před jídlem nebo půl hodiny po jídle užijte 2 kapsle Natural Health Kidney, 1 kapsli Cordyceps a 1 – 2 kapsle Reishi, Natural ActiFruit Cranberry -Brusinky 2 kapsle. K tomu si přidejte 4 – 8 tablet Chlorelly.

Pokud Chlorellu pravidelně neužíváte běžně, dávku postupně zvyšujte.

V tomto případě je také důležitý dostatečný pitný režim (2,5 – 3 litry denně), protože tekutiny odplavují bakterie a dráždivé látky. Mezi tekutiny nepočítáme kávu a alkohol.

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Jak naše produkty působí?

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012)které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus. 

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

 Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Stránka výrobce produktů

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Rooseveltova 115, Olomouc

www.naturgreen.cz