ESHOP > Balíček posilující močové cesty

Balíček posilující močové cesty


Balíček posilující močové cesty

Balíček posilující močové cesty obsahuje:

1x Natural ActiFruit Cranberry - 120 kapslí 499
1x Cordyceps sinensis - 120 kapslí (699)
1x Aloe vera gel 1l 399
1x Alfalfa prášek - 125g (399)
+ jako dárek 1x Alfalfa prášek - 125 mg

Natural ActiFruit Cranberry spojuje účinky kanadských brusinek (Vaccinium macrocarpon)s dalšími prospěšnými bylinkami, které společně v synergii dokáží i několikanásobně zvýšit svoje jednotlivé účinky. Naše brusinky obsahují 30 % účinných proanthokyanidinů (PAC), což jsou velice účinné flavonoidy, jež chrání sliznice před bakteriemi. Heřmánek má tišící vlastnosti a vitamín C z šípků okyseluje moč a napomáhá tak desinfikovat močové cesty.

Cordyceps sinensis je mycelium tibetské houby, které parazituje na housenkách. Obsahuje celou řadu organismu prospěšných látek. Patří mezi ně polysacharidy, mannitol, steroly, organické kyseliny atd. Tradiční čínská medicína jej kombinuje s dalšími medicinálními houbami, zejména pro podporu ledvin a imunitního systému.
Aloe Vera při pravidelném užívání pročišťuje trávicí systém a zbavuje tělo škodlivin. Důležitou součástí Aloe vera jsou mukopolysacharidy , které mají protizánětlivé , protinádorové a protivirové účinky . Aloe vera, ale skrývá také i řadu vitamínů a aminokyselin. Tyto léčivé složky aloe, jsou známy tím známo, že ničí bakterie, které jsou odpovědné za infekce močových cest. Užívání aloe vera pro infekce močových cest může pomoci zmírnit i pálení, které můžete mít při močení. Kromě toho může Aloe Vera eliminovat E. coli a další bakterie které mohou být nalezeny ve Vašich močových cestách
Alfalfa prášek je cenným zdrojem bílkovin, chlorofylu, karotenoidů, vitamínů a minerálních látek. Jde o prášek z vojtěšky pěstované na čisté a výživné australské půdě bez pesticidů, hnojiv či jiných chemikálií. Vojtěška se sklízí ve stádiu, kdy mladé rostlinky obsahují nejvíce živin a aktivních látek. Jemně se mele a suší bez použití vysokých teplot, aby se v ní zůstal maximální obsah živin.

Všechny naše produkty jsou 100% standardizované přírodní extrakty z bylin, hub a dalších surovin ve vegan kapslích, neobsahuji žádné přídatné látky nebo pojiva.

V našich balíčcích sestavených k řešení konkrétního problému naleznete vždy něco navíc. V tomto balíčku máte 125g Alfalfa prášku zcela ZDARMA!


(id:balíček močové cesty)
99,60 EUR
 -13%
86,78 EUR
cena bez DPH 75,46 EUR
dostupnost: skladem

Jak balíček užívat?

Preventivní dávka:  užívejte denně , nejlépe 20 minut před jídlem 1 kapsli Natural ActiFruit Cranberry spolu s 1 kapslí Cordyceps sinensis a 1-2 polévkové lžíce Aloe vera 2x denně. Kaplse můžete zapíjet rozředěným Aloe vera  s šistou vodou nebo 100% juice  nebo  dostatečným množstvím teplého čaje nebo vody, aby se houbové polysacharidy lépe vstřebaly do vašeho organismu.

Alfalfa prášek - jednou až 2x  denně  1 lžičku prášku rozmíchejte ve vodě nebo vaší oblíbené  100% ovocné šťávě a vypijte. 

Nedávejte prášek do teplé vody, abyste nepřišli o jeho cenné živiny.

Při obtížích: Natural ActiFruit Cranberry můžete užívat až dávku 3x denně 3-4 kapsle po dobu 4 dnů. Zvyšte také dávku Cordyceps sinensis na 2-3 x denně 2-4 kapsle od každého produktu. Zapíjejte dostatečným množstvím teplých tekutin. Při problémech s močovými cestami hodně pijte.

Kontraindikace

Nežádoucí účinky nejsou známy. U preparátů podobného typu (obsahující brusinky) byla zjištěna možnost interakce s Warfarinem (prodloužení INR času), při současném užívání s Warfarinem by se proto měly častěji kontrolovat koagulační parametry krve pacienta.

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),

 které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich  doplňků na lidský organismus.

 Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj  informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v  medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Stránka výrobce produktů

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE

Dovozce:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Rooseveltova 115, Olomouc

www.naturgreen.cz


 

Product information for Export outside the EU

Informace o zboží  pro Export mimo země EU

Pokud se chcete dozvědět další informace o našem produktu, který je určen k exportu mimo země EU klikněte zde na tento odkaz :  http://mynatureproduct.com/natural-actifruit-cranberry/

To find out more about our product to be exported outside of the EU. Here  is information about products that are destined for export outside of the EU , click here : http://mynatureproduct.com/natural-actifruit-cranberry/

http://mynatureproduct.com/brusinky-vam-pomohou-nejen-s-mocovymi-cestami.html

http://mynatureproduct.com/hliva-ustricna-extrakt

http://mynatureproduct.com/vite-ze-cordyceps-je-prirodni-antibiotikum?.html

http://mynatureproduct.com/jak-pomaha-vojteska-bio-prasek.html

http://mynatureproduct.com/brusinky-chrani-vase-srdce-zaludek-a-dokonce-i-zuby.html