ESHOP > Balíček pro prevenci a doplnění tradiční léčby

Balíček pro prevenci a doplnění tradiční léčby

Balíček pro muže (prostate cancer) prevenci a doplnění tradiční léčby

Co je rakovina prostaty?

Rakovina prostaty je nejčastějším zhoubným nádorem mužů. Ročně onemocní tímto nádorem téměř 7000 mužů, což je třikrát více než před 20 lety. Vyšší výskyt nádorů prostaty je vysvětlován jednak stárnutím populace, jednak nárůstem rutinního preventivního vyšetřování hodnot prostatického specifického antigenu (PSA) u starších mužů.

Díky tomu jsou častěji odhalena i časná stadia karcinomu, klinicky dosud němá, která by se za jiných okolností ještě nezjistila.

Rakovina prostaty se v časném stadiu obvykle neprojevuje žádnými obtížemi. Časný záchyt je tak možný jen při preventivním vyšetřením, jehož součástí je vyšetření prostaty přes konečník a odběr krve. Obtíže s močením jsou ve většině případů způsobeny jiným onemocněním prostaty – tzv. benigní hyperplazií prostaty (nezhoubné zvětšení prostaty). Nicméně větší nádory prostaty mohou obtíže s močením způsobovat rovněž.

Další příznaky jsou bolesti či krev v moči jsou obvykle projevem pokročilého nádorového onemocnění.

Balíček pro doplnění imunity přirozenou cestou ,vhodný také pro tradiční alternativu léčby.

Balíček obsahuje:

1x Ohňovec brázditý (Phellinus Linteus) 120 kapslí
1x Ganoderma lucidum (Reishi) 100 kapslí
1x Organic Curcumin Extra+Piperin Extrakt 120 kapslí
1x Organic Green Tea Extract 120 kapslí
+ Organic Curcumin Extra+Piperin 120 kapslí ZDARMA!

Ohňovec brázditý je cizopasná houba, která se využívá v tradiční japonské a korejské medicíně. Má pověst houby, která chrání před mnoha neduhy a nejlépe její vlastnosti vystihuje korejské přísloví: "Kus žluté houby přivede umírajícího k životu.".

Ganoredma lucidum, česky nazávaná lesklokorka lesklá je nejznámější pod čínským názvem Reishi. V trediční čínské medicíně se již 2000 let používá k prodloužení života, prevenci a podpoře léčby nádorových onemocnění a k harmonizaci orgánových soustav.

Organic Green Tea Extract je získáván z listů kvalitního zeleného čaje a obsahuje cenné polyfenoly, katechiny a účinnou látku EGCG (epigalokatechin galát), který je velmi silný antioxidant, jež napomáhá tělu zbavovat se volných radikálů, čímž buňky chrání před vznikem rakoviny. Extrakt ze zeleného čaje je navíc doplněn přírodním vitamínem C získaným z šípků.

Organic Curcumin Extra+Piperin Extrakt je přírodní extrakt z kurkumy dlouhé (Curcuma longa), která obsahuje kurkuminoidy, jež patří mezi jedny z nejprozkoumanějších přírodních látek vůbec. Organic Curcumin Extra obsahuje 95 % kurkuminoidů, které vědecké studie zkoumají z ohledem na doplnění léčby rakoviny a její prevenci. Piperin napomáhá zlepšit biologickou dostupnost kurkuminoidů pro vaše tělo. Podobně jako piperin funguje i EGCG ze zeleného čaje.

Všechny naše produkty jsou 100% standardizované přírodní extrakty z bylin, hub a dalších surovin ve vegan kapslích, neobsahuji žádné přídatné látky nebo pojiva.


(id:balíček prevence)
192,- EUR
 -43%
108,52 EUR
cena bez DPH 94,37 EUR
dostupnost: skladem

Způsob užití produktů v balíčku:

Ráno: užívejte 1 kapsli Ohňovce brázditého a 1 kapsli Ganoredmy lucidum vždy 30 minut před snídaní a zapijte je teplým čajem, aby se jejich polysacharidy mohly lépe vstřebat do vašeho organismu. Při nebo po snídani užijte 1 kapsli Green Tea Extrakt a 1 kapsli Naturgreen Curcumin Extra+Piperin Extrakt.

Večer: užijte 1  kapsli Ohňovce brázditého a 1 kapsli Ganoredmy lucidum vždy 30 minut před jídlem a zapijte je teplým čajem, aby se jejich polysacharidy mohly lépe vstřebat do vašeho organismu. Při nebo po večeři užijte 1 kapsli Green Tea Extract a 1 kapsli Naturgreen Curcumin Extra 2016 +Piperin Extrakt.

Pozor  Naturgreen Curcumin Extra+Piperin Extrakt., je potřeba užívat vždy po jídle nebo s jídlem! Je zde také omezení či  opatrnost při problémech se žlučníkem!

Při onemocnění užívejte k doplnění léčby minimálně 3 měsíce. Z preventivních důvodů si dopřejte 2x za rok profylaktickou kůru a užívejte přípravky 2 - 3 měsíce.

Doporučení :účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Jak naše produkty působí?

 NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),

 které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky  našich doplňků na lidský organismus.

 

   Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše, co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Stránka výrobce produktů

 

Importér : GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100  Czech Republic

Only for exports outside the EU

The CZ mark is only informative

CZ označení má pouze informativní charakter. Určeno pouze na export mimo země EU


 

Product information for Export outside the EU

Informace o zboží  pro Export mimo země EU

Pokud se chcete dozvědět další informace o našem produktu, který je určen k exportu mimo země EU klikněte zde na tento odkaz :  zde 

 

To find out more about our product to be exported outside of the EU. Here  is information about products that are destined for export outside of the EU , click here 

We encourage you to read more interesting product information, scientific studies, and new healing issues you can find here

http://mynatureproduct.com/ohnovec-pomaha-proti-rakovine-prostaty.html

http://mynatureproduct.com/tradicni-lecebne-uziti-ohnovce-brazditeho-phellinus-linteus.html

http://mynatureproduct.com/9-duvodu-proc-uzivat-reishi.html

http://mynatureproduct.com/muze-green-tea-zeleny-caj-zabranit-rakoviny-prostaty.html

http://mynatureproduct.com/kurkumin-brani-rozvoji-kvasinek.html