ESHOP > Balíček ke zmírnění artrózy

Balíček ke zmírnění artrózy

Balíček ke zmírnění artrózy
Novinka 2018

Balíček ke zmírnění artrózy

V balíčku ke zmírnění artrózy naleznete:

1x Boswellia serrata extrakt mix 120 kapslí
1x Curcumin Extra 2016 120 kapslí
1x Aloe vera gel
1x SMP Korálový vápník
+ 1x Kelp (Chaluha bublinatá) - jako dárek ZDARMA

Boswellia serrata extrakt mix je kombinace extraktu kyseliny boswellové z kadidlovníku, která dle vědeckých studií vykazuje podobné vlastnosti, jako nesteroidní antirevmatika. Tu jsme ještě doplnili o výtažek z kurkumy dlouhé a o vzácnou tibetskou houbu cordyceps sinensis.

Curcumin Extra 2016 doplňuje více curcuminoidů k Boswellia serrata extrakt mix. Curcumin se používá v Ajurvédské medicíně celá staletí pro zmírnění nejrůznějších obtíží. Curcuminoidy jsou svou chemickou povahou polyfenoly, mezi něž se řadí také flavonoidy, které mají silnou antioxidační aktivitu. Piperin, extrakt z černého pepře, zlepšuje vstřebatelnost kurkuminoidů do vašeho organismu.

Aloe vera je silný antioxidant a má vynikající detoxikační účinky, čistí a regeneruje organismus. Má pozitivní účinky na klouby a také přispívá k dobré funkci svalů.

SMP korálový vápník je mořský korálový vápník, který je jeden z nejlepších přírodních zdrojů vápníku. Nalezneme v něm nejvyšší koncentrace aktivních minerálů a navíc je vysoce vstřebatelný do organizmu. Prášek korálového vápníku obsahuje vápník a hořčík v přirozeném, vyváženém poměru 2:1s tou nejlepší vstřebatelností do organismu. Nedostatek vápníku v lidském těle může způsobovat artritidu, srdeční choroby, ekzémy, Alzheimerovu chorobu, vysokou hladinu cholesterolu v krvi, svalové křeče, dnu, poruchy trávení, chronický únavový syndrom, hypertenzi, ale také mimo jiné i časté bolesti hlavy.

V našem balíčku ke zmírnění artrózy dostanete extrakt z chaluhy bublinaté (Kelp). Chaluha bublinatá roste u pobřeží Baltu a Severního moře. Obsahuje kromě jódu i cenné algináty, což jsou polysacharidy, které se vyskytují v mořských řasách. Vzhledem k vysokému obsahu jódu v řase je v kapsli doplněna o prášek ze Spiruliny Taiwan, abychom se vyhnuli použití chemických přídatných látek.

Všechny naše produkty jsou 100% standardizované přírodní extrakty z bylin, hub a dalších surovin ve vegan kapslích, neobsahuji žádné přídatné látky nebo pojiva.

V našich balíčcích sestavených k prevenci a řešení konkrétních problémů naleznete vždy něco navíc.

V tomto balíčku máte 1 balení Kelp (Chaluha bublinatá) 120 kapslí zcela ZDARMA!


(id:balíček artroza)
119,60 EUR
 -20%
95,47 EUR
cena bez DPH 83,02 EUR
dostupnost: skladem

Způsob užití produktů v balíčku

Boswellia serrata: užívejte 1-2 kapsle 2 - 3x denně s jídlem nebo po něm.

SMP korálový vápník : vždy 1x ráno po jídle, 1kávovou lžíci cca 3g rozmíchejte v 2 dcl vody nebo juice.

Curcumin Extra 2016 : užívejte 1 kapsli ráno a večer s jídlem po jídle! V případě, že trpíte žlučovými kameny, zkonzultujte jeho užívání s lékařem.

Kelp (Chaluha bublinatá): užívejte 1 kapsli ráno s jídlem.

Aloe Vera gel : užívejte ráno a večer 15 ml (jednu lžíci). Můžete si jej nalít do sklenice a zředit vodou nebo vašim oblíbeným džusem. V případě zdravotních potíží lze dávku zdvojnásobit na 30 m 2x denně.

Preparáty se mohou užívat současně a je třeba je vždy zapít dostatečným množstvím tekutin.

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Jak naše produkty působí na organismus?

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),

které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Stránka výrobce produktů

Dovozce:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Rooseveltova 115, Olomouc

www.naturgreen.cz


Product information for Export outside the EU

 

Informace o zboží  pro Export mimo země EU

Pokud se chcete dozvědět další informace o našem produktu, který je určen k exportu mimo země EU klikněte zde na tento odkaz : http://mynatureproduct.com/organic-curcumin-extra/http://mynatureproduct.com/organic-curcumin-extra/

To find out more about our product to be exported outside of the EU. Here  is information about products that are destined for export outside of the EU , click here : http://mynatureproduct.com/organic-curcumin-extra/

http://mynatureproduct.com/boswellia-ucinkuje-podobne-jako-nesteroidni-antirevmatika.html

http://mynatureproduct.com/neuroprotektivni-sila-kurkuminu.html

http://mynatureproduct.com/chaluha-bublinata