E-SHOP > Non food - zdraví a osobní péče o tělo > Luxusní mýdla bez parabenů a síranu

Luxusní mýdla bez parabenů a síranu

Naše luxusní mýdla bez živočišných olejů, parabenů a síranů jsou perfektním pomocníkem při osobní hygieně a péči o Vaši pokožku, kůži a pleť. S pomocí našich mýdel, které jsou velice kvalitní, jelikož jejich složení obsahuje pouze kvalitní a pečlivě vybrané suroviny, zbavujete přirozeně pokožku nečistot. Zároveň dodáte Vaší pokožce tu nejlepší hydrataci.

Tyto exkluzivní mýdla krásně voní a vypadají, ale hlavně nezatěžují Vaši pokožku chemikáliemi jako třeba umělé sprchové gely. Tyto voňavé mýdla májí neuvěřitelné množstvích podob a nemusíte se jich vůbec bát v případě, že máte sušší pokožku. Díky přírodnímu složení, nezatíží Vaši pokožku ba naopak krásně hydratují.

Pomůžou Vám také při ekzémech, lupence, akné, celulitidě, svědění, mastné či suché pleti. Jen si vybrat to správné mýdlo na Váš problém, mýdla můžete také kombinovat. Vaše pokožka bude hebká a vláčná.


(id:ruž mýdlo)
129,-
 -23%
99,-
cena bez DPH 81,82
dostupnost: skladem

Exkluzivní mýdlo z růžového oleje, pro dokonale hedvábnou a čistou pokožku. Hydratuje, osvěží  a vyživuje pokožku. 

Naše luxusní mýdla bez živočišných olejů, parabenů a síranů jsou perfektním  pomocníkem při osobní hygieně a péči o Vaši pokožku, kůži a pleť. S pomocí našich mýdel, které jsou velice kvalitní, jelikož jejich složení obsahuje pouze kvalitní a pečlivě vybrané suroviny, zbavujete přirozeně pokožku nečistot. Zároveň dodáte Vaší pokožce tu nejlepší hydrataci.

Mýdlo z růžového oleje - Luxusní mýdlo vytváří krémovou pěnu, která perfektně čistí pokožku. Zanechá ji příjemně osvěženou a hebkou na dotek. Zároveň provoní smyslnou růži  a  vůní elegantního pižma. Toto exkluzivní mýdlo vyživuje, zklidňuje a zlepšuje pružnost pokožky. Bojuje proti volným radikálům, stimuluje tvorbu kolagenu a pomáhá zpomalovat proces stárnutí. S relaxační a okouzlující vůní růžového oleje má mýdlo výrazné aromaterapeutické účinky: odplavuje stres, odbourává nervové napětí, tonizuje, provoní pokožku po celý den, osvěží, přináší pohodu a klid. Mýdlo je výborné a vhodné pro každou pokožku, zvlášť pro suchou a citlivou. Mýdlo vmasírujte do vlhké pokožky celého těla a poté důkladně smyjte vodou.

5 benefitů proč používat tuhé mýdlo:

  1. V době našich babiček a prababiček se sprchové gely nevyráběly. Na hygienu se používalo pouze tuhé mýdlo.  V poslední době je velmi populární sprchový gel, snad každý má doma takové tekuté mýdlo, ale většina tekutých mýdel a gelů obsahuje chemické složky, které dokáží pokožku nepříjemně podráždit. Sice krásně pění a voní třeba po vanilce, ale Vašemu tělu nepřinese žádné benefity. Tuhé mýdla jsou vyráběna na přírodní bázi, Vaši pokožku nepodráží a užijete si smyslnou pravou vůni produktu.
  2. Tuhé mýdla se vyrábí s přidáním oblíbené bylinky nebo květiny, tak si můžete vybrat mýdlo přesně pro Vaše potřeby. Například na suchou, citlivou, mastnou, problematickou, pomerančovou nebo aknózní pokožku.  Mýdla nedráždí pokožku a díky vybranému složení pomáhají odstranit Váš problém.
  3. Je univerzální, umyjete si sním celé tělo, vlasy, můžete ho dát do Vaší skříně na vyvonění, a také je velmi skladné při cestování.
  4. Vše co naneseme na naši pokožku, má stejnou váhu jako bychom to snědli.  Umýváme-li si ruce tuhým mýdlem, můžete si všimnout, že naše ruce jsou méně popraskané než při mytí gelovým tekutým mýdlem.  Tuhé mýdlo je velmi vhodné na popraskané paty, zkuste si připravit vodní lázeň a rozpustit v ní kousek tuhého mýdla.  Nohy v ní pořádně odmočte, usušte, namažte olejem zde, a nasaďte gelovou ponožku zde. Opakujte jednou týdně.
  5.  Jsme-li překyselení a myjeme se tekutým gelovým mýdlem můžeme si všimnou následujících faktů: (bolest zad a kloubů, často se opakující zánětlivá onemocnění, jsme-li oteklí nebo máme otoky). Pokud na sobě pociťujete tyto příznaky zkuste vyměnit tekuté mýdlo za tuhé.  Tekuté mýdlo je hodně kyselé jak, které značka cca (od 4 pH- 5 pH), tuhá mýdla jsou zásaditá cca (8 pH – 9 pH ). Zásaditá mýdla jsou velmi důležitá pro všechny, kteří mají překyselený organismus.  Při diagnostikování artrózy, artritidy, deprese, úzkosti, častých zánětech, plísních, kožních problému a chronické únavy. Za účinnou pomoc při překyselení organismu se používají čaje, lepší strava, pití alkalické vody zde, ale také mytí těla zásaditým mýdlem.

Učinné látky : 

Růžový olej – Pravý růžový olej je jeden z nejvzácnějších obtížně získávaných olejů na světě. Olej z růže obsahuje vzácné látky prospěšné pro zdraví těla i ducha. Na pleť působí růžový olej jako zklidňující balzám. Výborně hojí jizvy, strie i nejrůznější vyrážky. Má výrazné antibakteriální, protizánětlivé a regenerační účinky a je ideální k vyživování, hydrataci a regeneraci poškozených a stárnoucích tkání, kdy zpomaluje proces stárnutí buněk. Skvěle se hodí také pro zralou pleť, neboť zpevňuje pokožku a působí proto vzniku vrásek. Často se používá i při masážích. Něžná a okouzlující vůně růžového oleje má výrazné aroma-terapeutické účinky na lidský organismus. Aroma působí antidepresivně, přispívá k dobré náladě a zároveň také působí jako afrodisiakum. Růžový olej je vhodný pro všechny typy pleti.

Složení : Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Water, Glycerine, Palm Acid, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetra Sodium EDTA, lanolin, rose extract,rose oil Fregrants

Ručně zpracované mýdlo  s přírodními složkami neobsahuje živočišné oleje, parabeny a sírany.

Doporučení :  Naše mýdla je možné kombinovat s dalšími mýdly zde, zde, zde a zde, které mají pouze jinou účinnou látku. Tím můžete dosáhnout dvojitého efektu. Tím můžete zvýšit rychlejší regeneraci a hydrataci Vaši pokožky.

Varování : Mýdlo není určené k jídlu.  Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladnu. Chraňte před přímým slunečným světlem.

Upozornění : při odlíčení či  mytí obličeje používejte mýdlo opatrně, tak aby se Vám nedostalo do očí. (u některých citlivých jedinců by mohlo způsobovat podráždění očí.) 

Balení :  1 mýdlo, 130 g.

Certifikace pro výrobu :

Dovozce : GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2,  Praha 11000

Země původu Turecko

CZ : zboží je určeno pro zákazníky na export mimo země EU. Možno koupit  také  prostřednictvím Ebay com, Amazon com.

AN :the goods are intended for export customers outside of the EU via Ebay com, Amazon

Only for exports outside the EU. The CZ mark is only informative

CZ označení má pouze informativní charakter. Určeno pouze na export mimo země EU


Natural rose oil soap

Ingredients: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Water, Glycerine, Palm Acid, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetra Sodium EDTA, lanolin, rose extract,rose oil Fregrants

No animal oil, paraben and sulfate.

Product Usage: It contains rose oil. It can be easily used on oily skins. Feel the freshness and beauty of your skin with a gorgeous smell. Does not contain Animal oil, paraben and sulfate 

Warning: Soap is not intended for food. Keep out of the reach of children. Store in a dry and cool place. Protect from direct sunlight.

Note: When washing your face, use soap to avoid getting into your eyes. Because soap is natural its composition can cause eye irritation.

Package: 1 Soap , 130 g

Importér : GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2,  Praha 11000

Country of origin :Turkey