E-SHOP > Non food - zdraví a osobní péče o tělo > Regenerační sérum Natural Rose Oil & Vitamin E

Regenerační sérum Natural Rose Oil & Vitamin E

Míváte pokožku často podrážděnou, příliš suchou či mastnou, nebo vám vadí lámající se nehty, polámané konečky vlasů, bojujete s akné nebo hledáte „ „Zmizík“ na kruhy pod očima, či na mimické vrásky?

Vrásky a stárnoucí pleť jistě velmi potrápí každou ženu, ale někdy i muže. Udržet si hladkou a napnutou pokožku v jakémkoli věku je určitě snem každého s nás. Vždy záleží na typu pleti, ale první vrásky se pod kůží začínají vytvářet kolem dvacátého roku, ale na povrchu je pozorujeme až později, zpravidla kolem třiceti let.

Bez vhodné intenzivní péče ztrácí pleť velice rychle pružnost a projevují se na ní viditelné známku stárnutí navíc dle světových studií až o 5 roků dříve! Vrásky, pigmentové skvrny, zašedlý povrch, nedostatek mladistvého jasu a záněty, které vedou k předčasnému stárnutí pokožky lze řešit mnoha způsoby.

Obecně však platí, že čím dříve začnete s prevencí v podobě systematické péče, tím více oddálíte potřebu radikálnějších zákroků. Mnohdy Vám na začátku postačí povolat na pomoc přírodu a její poklady.

Právě přírodní ingredience mají celou řadu vlastností, které lze využít v boji proti předčasnému stárnutí.
Zapomeňte na krémy, které jsou většinou plné chemikálií. Pouze přírodní olej, udělá vaší pokožce nejlépe.

Ty nejkvalitnější olejové přípravky se skládají jen z olejů bez dalších chemických přísad. Olejové směsi totiž nepotřebují konzervanty, umělou parfemaci či antibakteriální složky. Olej sám o sobě představuje ideální konzervant, voní a celá řada z nich vykazuje protizánětlivé vlastnosti, takže chemické přísady již nepotřebují.

Zapojte do své každodenní péče o tvář a tělo naše exkluzivní čisté přírodní oleje. Každý z nich je podle vašeho výběru pro některou z vašich drobných vad na kráse jako stvořený. Stačí si jen vybrat který olej a jeho složení vám bude co nejlépe vyhovovat.

Využijte naší slevové Akce 5+1 zdarma


(id:ruz&vit E olej)
99,-
 -20%
79,-
cena bez DPH 65,29
dostupnost: skladem

Regenerační pleťové sérum z přírodního růžového oleje & vitamin E  

Žádná žena netouží po unavené a zašedlé pleti, která na první pohled nevypadá zdravě, a navíc přidává léta. Je tomu přesně naopak. Ženy ,ale i někteří muži chtějí v každém věku vypadat přirozeně, odpočatě a svěže. K tomu jim pomůže rozjasněná tvář. Regenerační sérum přírodních olejů Vám pomůže dosáhnout krásné, mladistvě působící pleti v každém okamžiku.

Vyrobeno speciálně  pro omlazení pleti, pro plet více zářivou a jako intenzivní vitamínový komplex v péči o plet. Velmi kvalitní výživné oleje s úžasnými účinky pro pleť. Těchto několik pečlivě  vybraných rostlinných olejů pomáhá obzvláště pleti zralé, suché, nedostatečně vyživené nebo jinak stresované

Vysoce účinné kapsle s čistými přírodními oleji, zaměřené pro regeneraci pokožky použitelné, na obličej, krk a dekolt. Okamžitý revitalizační účinek, aktivátor kolagenu a navíc dobře vstřebatelný komplex vitamínů pro vaši plet a kůži.

Všechny naše použité přírodní oleje v regeneračních  sérech  zamezují také  dehydrataci i v hlubších epidermálních vrstvách kůže. To vše osvěžuje pleť obličeje, krku i dekoltu.Při pravidelném používání séra bude Vaše pokožka viditelně hladší, jemnější a zářící zdravím.

Co jsou volné radikály a kdy jsou škodlivé?

Volné radikály jsou produktem přirozených metabolických procesů v našem organismu. Vznikají negativním působením faktorů vnějšího prostředí jako např. UV záření, kouření nebo smog a významnou měrou se podílejí na stárnutí pleti. Kyslíkové radikály plní v našem těle řadu funkcí a nebezpečné jsou až tehdy, vytvoří-li se jich větší množství. Bohužel díky lidskému působení jich v našem životním prostředí a těle neustále přibývá a tím se jejich negativní působení zvyšuje. Radikály se podílí na vzniku vrásek, nepravidelné pigmentaci, ztrátě pružnosti pokožky a jejího mladistvého vzhled.

Regenerační sérum - kapsle natural rose oil & vitamin E  mají pro Vás tyto výhody :

  • májí okamžitý revitalizační účinek, rozjasní plet  "uberou pleti léta" a tím přidájí na atraktivitě
  • obsažené oleje přidávají do pletí a kůže plně vstřebatelný komplex vitamínů
  • obsažené přírodní oleje pomáhájí zlepšovat pružnost pleti
  • posilují  přirozenou energii kožní bariériéry
  • omezují tvorbu  nových  vrásek a snižují  již existující vrásky
  • zanechávájí kůži hladkou,vypnutou a uvolněnou
  • hydratují a zvlhčují plet, krk a dekolt
  • pomáhají odstranovat pigmentové skvrny a zašedlý povrch kůže
  • rozzáří plet ,přidají  mladistvý vzhled a jas kůže.
  • díky přírodnímu a čistému složení pomohou odstranit záněty v kůži. 

Účinné složky, které jsou obsaženy v séru - kapsli

přírodní růžový olej & vitamín E 

Přírodní vitamín E (d-alfa-tokoferol): získáný  jedlých rostlinných olejů (z pšeničných klíčků) je známý jako “vitamin krásy” ale je  také především úžasným antioxidantem, který se velmi dobře vstřebává přes kůži a podílí se na omlazení pleti několika různými způsoby. Vitamín E působí velmi příznivě na celkovou vitalitu pokožky, pomáhá léčit různé její choroby a poškození, podílí se na hojení jizev. Chrání buněčné membrány před poškozením vlivem oxidace a navíc předchází ztrátě kolagenu.

Éčko je nejlepší přírodní antioxidant. Zbavuje pokožku volných radikálů a tím zmírňuje proces stárnutí a redukuje jemné vrásky.Tento vitamín je obzvláště vhodný pro používání během léta, protože chrání pokožku před účinky UV záření.

Lidské tělo a jeho kůže  nejlépe vstřebává alfa-tokoferol z přírodních zdrojů. Výsledkem je, že přírodní vitamin E má 3 krát větší biologickou dostupnost než syntetický vitamin E.

Přírodní růžový olej : Pravý růžový olej je jeden z nejvzácnějších obtížně získávaných olejů na světě. Olej z růže obsahuje vzácné látky prospěšné pro zdraví těla i ducha. Na pleť působí růžový olej jako zklidňující balzám. Výborně hojí jizvy, strie i nejrůznější vyrážky. Má výrazné antibakteriální, protizánětlivé a regenerační účinky a je ideální k vyživování, hydrataci a regeneraci poškozených a stárnoucích tkání, kdy zpomaluje proces stárnutí buněk. Skvěle se hodí také pro zralou pleť, neboť zpevňuje pokožku a působí proto vzniku vrásek. Často se používá i při masážích. Něžná a okouzlující vůně růžového oleje má výrazné aroma-terapeutické účinky na lidský organismus. Aroma působí antidepresivně, přispívá k dobré náladě a zároveň také působí jako afrodisiakum.Olej z růže zvyšuje sebevědomí a dodává duševní sílu, je účinným bojovníkem proti depresi. Růžový olej je vhodný pro všechny typy pleti.

Toto  složení doporučujeme především pro mastnou, citlivou, povadlou a unavenou pokožku. 

Doporučení:  kapsle sérum Natural Rose Oil & Vitamin E je možno kombinovat s dalšími jinými séry zde zde a zde, které mají pouze jiné složení přírodních olejů. Tím můžete  dosáhnout dvojího efektu pro denní a noční použití, čímž je možno zvýšit rychlejší regeneraci pleti a kůže. V případě objednávky 5+1 si můžete jednotlivé druhy séra namíchat dle vašeho přání (při objednávce vše uvedte do poznámky.)

Použití kapsle: opatrně rozstřihněte (odstraníte i kroucením) horní část ocásku „rybičky“ viz obrázek na obale výrobku a nakapejte si 3 až 5 kapek nebo celou „kapsličku“ do dlaně a třením dlaní o sebe olej zahřejte. Tím se uvolní další prospěšné látky v oleji a vy získáte ještě efektivnější výsledky olejového „séra“ při péči o vaši plet či kůži. Následně dlaně s olejem jemně přiložte nejlépe na zvlčenou a očištěnou pleť a jemně olej vmasírujte do obličeje.

Důležité je nevynechat žádnou část, dopřejte si blahodárné účinky přírodního séra -oleje také tvářím, čelu, očnímu okolí (pozor jen na nejtěsnější okolí slzných kanálků), celému nosu, okolí rtů a samozřejmě také na náchylnou pokožku krku a dekoltu. Celou aplikaci zakončete jemnými krouživými pohyby bříšky prstů na pleti, čímž olej nejlépe zapracujete do vaší  pokožky. Pro nejlepší výsledky aplikujte kapsle 1-2krát denně.

Lze použít i jednorázově v případě, kdy potřebujete urychleně obnovit tonus pleti a zbavit se stop únavy, nebo jako kúru po dobu 10-15 dnů, pro komplexní a hloubkovou obnovu. pro zdravou a krásnou plet používejte nejlépe 4-5 krát ročně. Pro dosažení co nejlepšího efektu doporučujeme používat sérum nepřetržitě alespoň po dobu jednoho měsíce, poté snižte četnost aplikací na každý druhý den. Pro maximální výsledky požívejte přes den na noc nebo před odpočinkem .Naše sérum -kapsle se dají na vaši pleť také "vrstvit". Můžete je nanášet i na nebo pod váš oblíbený denní či noční krém.

Složení kapsle : Oleum Olea Europea, Tocopherols, Oleum rosa Damescane, Citronellol, Limonene, Linalool, Geraniol, Alpha Iso methyl lonone, Citral, Cinnamyl Alcohol. 

Kapsle obsahuje ve stopovém mmnožství deriváty přírodních látek jako je: hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, citronellol, coumarin, geraniol. Jedná se o přírodní látky, které se v přírodní kosmetice převážně vyskytují jako součást esenciálních olejů: 

Kapsle -sérum neobsahuje žádné konzervační látky nebo SLS,  Paraben, Silikon nebo Colorant

Varování : sérum -kapsle nejsou určeny k jídku  a v žádném případě kapsle nepolykejte!

Uchovávejte mimo dosah dětí!  Skladujte v suchu a chladnu.Chrante před přímým slunečním světlem.

Balení blistr : obsahuje 7 kapslí  / 3500mg /1kps 90mg

Certifikace pro výrobu : ISO 9001, ISO 22000, GMP

Dovozce : GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2,  Praha 11000

Země původu Turecko
 
Informace  pro export:
AN :the goods are intended for export customers outside of the EU via Ebay com, Amazon
CZ : zboží je určeno pro zákazníky na export  mimo země EU. Možno také  prostřednictvím Ebay com, Amazon
Only for exports outside the EU. The CZ mark is only informative
CZ označení má pouze informativní charakter. Určeno pouze na export mimo země EU

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skin care oil capsule with natural rose oil & Vitamin  E

Ingredients: Oleum Olea Europea, Tocopherols, Oleum rosa Damescane, Citronellol, Limonene, Linalool, Geraniol, Alpha Iso methyl lonone, Citral, Cinnamyl Alcohol.

The capsule contains in trace amounts of natural substances such as: hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, citronellol, coumarin, geraniol. These are natural substances that are naturally present in natural cosmetics as essential oils

Capsule-serum contains no preservatives or SLS, Paraben, Silicone or Colorant

Warning: serum the capsules are not for food and in no case do not swallow the capsules! Keep out of the reach of children. Store in a dry and cool place. Protect from direct sunlight.

Use: carefully cut (remove by twisting) the upper part of the "fish" tail, see the picture on the product cover and drop 3 to 5 drops or the whole "palm" into the palm of your hand and rub the palm of your hands with oil. This will release other beneficial substances in the oil and you will get even more effective results of oil "serum" in the care of your skin or skin. Then gently apply the palms of the oil to the well-toned and refined skin and gently massage the oil into your face.

Package:  7 capsules / 3500mg / 1kps 90mg

Certification for production: ISO 9001, ISO 22000, GMP

Importér : GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2,  Praha 11000

Country of origin :Turkey