E-SHOP > Non food - zdraví a osobní péče o tělo > Naturgreen kulatý solný polštářek

Naturgreen kulatý solný polštářek

Bavlněný polštářek Naturgreen plněný originální růžovou krystalickou himalájskou solí, můžete snadno použít ke snížení alergické nebo jiné bolesti kloubů, ať už při pokojové teplotě nebo při zahřívání nebo chlazení.

Nahřátá himálajská sůl má, ale také další blahodárné účinky pro naše tělo. Během polštářkové terapie sůl vytahuje z těla škodlivé látky, výborně se prokrvují tkáně a dochází ke zklidnění bolestivých míst. Po zahřátí poskytuje polštář mírné teplo a tlak přesně tam, kde je to potřeba.

Himalájský solný terapeutický polštář je skvělým dárkem pro kohokoli, na kom vám záleží.

Používání terapeutického solného polštářku se doporučuje a je vhodné pro každodenní - nepřetržité používání i během noci, kdy je nahrazen standardní „polštář: nebo ho lze používat jen jako polštářek pod hlavou.

Himálajská sůl se skládá až z 98 % z chloridu sodného. Zbylá 2-3 % ale tvoří celkově až 84 různých minerálních a stopových prvků (jako třeba vápník, železo, zinek, hořčík, draslík, jód a další). Jedná se o jednu z nejčistších přírodních solí. Je totiž naprosto nekontaminovaná a prostá znečišťujících nebo chemických látek.

Solný polštářek se tak může díky těmto minerálům, které se v himalájské soli přirozeně nacházejí pomoci s neduhy jako je ranní kýchání, suchý kašel či lehké astma a zajistit tak klidný noční spánek.

Používání polštářku se doporučuje jak pro dospělé, tak pro děti.


(id:polšt. cz)
199,-
 -20%
159,-
cena bez DPH 131,41
dostupnost: skladem

Novinka 

Bavlněný polštářek Naturgreen

plněný100% originální růžovou krystalickou himalájskou solí.

Akce při  koupi do 30. listopadu 2019 ke každému polštářku zdarma 

1 balení  50 tablet Chlorella Taiwan probiotic lactobacillus

Nahřátá himálajská sůl má, ale také další blahodárné účinky pro naše tělo. Během polštářkové terapie sůl vytahuje z těla škodlivé látky, výborně se prokrvují tkáně a dochází ke zklidnění bolestivých míst. Po zahřátí poskytuje polštář mírné teplo a tlak přesně tam, kde je to potřeba. 

Tyto himálajské solné polštáře jsou snadným přírodním způsobem, jak zažít uklidňující léčbu horkou terapií teplým a vlhkým teplem. Terapeutické krystalové soli vydrží donekonečna a pronikají hluboko do svalů a kloubů, čímž poskytují extrémní relaxaci jakékoli oblasti těla, do které jsou umístěny. Uvolnují  bolesti hlavy, bolesti uší, bolesti krku a ramen.  Během polštářkové terapie sůl vytahuje z těla škodlivé látky, výborně se prokrvují tkáně a dochází ke zklidnění bolestivých míst přesně tam, kde je to potřeba.

POUŽITÍ  SOLNÉHO POLŠTÁŘE

1. PRO BĚŽNÉ DENNÍ POUŽITÍ - při pokojové teplotě:

Při každodenním používání terapeutického solného polštářku - nepřetržité pou žívání během noci , kdy je nahrazen standardní polštář nebo jen jako polštářek pod hlavou - sůl , která se z látky neustále jemně odpařuje, může snížit ranní kýchání, suchý kašel a zajistit tak klidný noční spánek.

2. PRO TEPELNOU TERAPII - PERIODICKÉ POUŽITÍ - nahřívaný:

Vložte solný polštářek do trouby předehřáté na max. 50-70 °C, na dobu cca 25-30 minut.

Následně polštářek přiložte na tělo v místě, kde cítíte potřebu léčby.

Zahřátý solný polštářek může mít příznivý účinek na zánět středního ucha u kterého se bolest vlivem tepla zmírňuje, problémy s ledvinami a žlučí, bolest břicha, sinusitidu , může zmírnit bolest kloubů a dlouhodobé i občasné křeče. Důležité upozornění : Dejte pozor, abyste solný polštářek nepřehřívali!

3. PRO TERAPII CHLADEM - PERIODICKÉ POUŽITÍ - chlazený:

Vložte solný polštářek do mrazničky na asi 30 minut. Před uložením do mrazničky, vložte do polštář do mikrotenového sáčku nebo folie a pevně uzavřete ! (obal - látka polštáře tak nenatáhne vlhkost a pachy mrazničky)

Následně pak polštářek bez (mikrotenu) přiložte na tělo v místě, kde cítíte potřebu léčby. Chlazený solný polštářek může mít příznivý účinek na záněty kloubů, u kterých se bolest vlivem chladu zmírňuje, výrony, podvrtnutí, modřiny , případně jej lze použít pro „suché“ chlazení v případe otoku po očkování.

ČIŠTĚNÍ: provádějte měkkým hadříkem, nebo se doporučuje používat na polšářek umístit bavlněný obal, který lze prát.

Upozornění : 100% čistá křišťálová sůl není vhodná pro lidskou nebo zvířecí spotřebu,použijte ji výhradně pro účely popsané v tomto návodu ! Pokud dojde k poškození textilie solného polštářku z jakéhokoli důvodu nebo sůl z polštářku uniká, polštářek opravte, nebo již nepoužívejte dále!

Popis výrobku a parametry:

Hmotnost soli: 100% krystalická himalájská sůl cca 0,5kg

Číslo položky: NSL 16

Rozměry produktu: Ø14cm x tloušťka 2,5-3cm

Místo původu: Pákistán

Dovozce /Importer:

Gloria Import CZ s.r.o,Ukrajinská 728/2,Praha 10, 11000

IČ:28579097