E-SHOP > Non food - zdraví a osobní péče o tělo > Originální Minerální bahno z Mrtvého moře s Izraele

Originální Minerální bahno z Mrtvého moře s Izraele

Originální Minerální bahno z Mrtvého moře s Izraele použitelné jako maska na obličej a tělo

Současné medicínské výzkumy v Izraeli potvrzují, že jedinečné složení minerálů (makro i mikro prvky) obsažených v soli Mrtvého moře působí hojivě na množství zdravotních problémů.

Léčivé minerální bahno z Mrtvého moře s Izraele má obrovské léčivé účinky, detoxikuje a zbavuje pokožku odumřelých částic. Zrychluje krevní oběh a lymfatický systém, odvodňuje a okysličuje organismus.

Bahno s Mrtvého moře efektivně pomáhá při léčení alergií, lupénky, ekzému, také zlepšuje krevní obraz, látkovou výměnu, zklidňuje nervový systém, očišťuje pokožku a zlepšuje její vzhled a pružnost.Má jedinečný regenerační vliv na pokožku, zabraňuje vypadávání vlasů, brání i tvorbě lupů. Vyživuje pokožku obličeje, zvyšuje pružnost tkáně a pokožky, díky čemuž vyhlazuje vrásky a zpomaluje proces stárnutí.

Určeno pro všechny typy pleti (doporučuje se hlavně pro problémovou pleť).


(id:bahno 450g)
290,-
 -31%
199,-
cena bez DPH 164,46
dostupnost: skladem

Originální 100% přírodní Minerální bahno z Mrtvého moře s Izraele 

použitelné jako maska na obličej a tělo

Bahno z Mrtvého moře z Izraele obsahuje všechny zdraví podporující soli a přírodní minerály a  vyznačuje se převážně velkým množstvím minerálů jako je chlorid, vápník, sodík, hořčík, draslík, železo, síru, bromid, sírany a hydrogenuhličitan.

Spolu s tímto organickým materiálem může být aplikované přímo na pokožku a toto z něj dělá ideální prostředek pro léčbu širokého spektra kožních chorob a onemocnění, jako je lupénka, ekzém, akné a zápaly.

Minerální bahno využijete jak na částečné, tak i na úplné zábaly. Je skvělé i jako peeling, když odstraňuje jak mrtvé buňky, tak i  toxické látky s vašeho těla Je ideální  aúčinné i ve formě teplých zábalů kdy pozitivně ovlivňuje i vnitřní orgány.

Vyživuje pokožku obličeje, zvyšuje pružnost tkáně a pokožky, díky čemuž vyhlazuje vrásky a zpomaluje proces stárnutí. Oživuje a regeneruje tak pokožku, která po  aplikaci vypadá  hladce a pevně.

Aplikace bahna na klouby a páteř má blahodárné účinky na různé nemoci: artritida, zánět kostí a chrupavek, kostní dřeně, zánětu nervu, revmatismu, psychické zátěži, únavě a nespavosti.

Aktivní složky: ”černé bahno" bohaté na organické sedimenty a minerální látky.

Návod k použití:

Naneste podle potřeby 2-3 mm bahna na požadované části těla (vyhněte se intimním oblastem) nebo naneste na suché plochypokožky a nechte na obličeji působit cca 10-15 minut. Pro tělovou "detoxikaci" můžete minerální bahno nechat na kůži působit 30- 60min. Poté důkladně očistěte-opláchněte  pokožku vlažnou vodou.  K tomu je nejlepší použít jemnou měkkou přírodní mořskou houbičku info zde či  Relaxační & revitalizující sprchovou  hlavici info zde.  Podle potřeby můžete po ukončení  této  "revitalizace"  použít na čistou  kůži či plet Váš oblíbený krém.

Varování: Jen na vnější použití. V případě kontaktu s očima vypláchněte oči čistou vodou.Uchovávejte mimo dosah dětí.Skladujte v suchu při teplotě 15-25 st.C

Neaplikujte na otevřené rány pokožky do očí a úst. Bahno obsahuje výjimečně vysoký obsah solí a minerálů, takže na krátkou dobu může dojít k mírnému zarudnutí a pálení pokožky.  Bahno je  vhodné pro všechny typy pleti a části těla.Pokud máte citlivou pokožku vždy aplikaci vyzkoušejte pouze na menší část pokožky. 

Balení 450g vystačí až na 2 celotělové aplikace nebo až 30 x  pro použití na obličej či dekolt.

Certifikáty složení  a hodnoty minerálů COA najdete zde.

Balení: PET doza po 800g,600g,450g,220g

Některé obrázky-etikety u jednotlivých nabídek tohoto zboží mohou být dle povahy věci -výrobku pouze ilustrační.

Dovozce a distribuce v CZ

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz

Výrobce a země původu (Izrael)