E-SHOP > Non food - zdraví a osobní péče o tělo > Akupunkturní elektrická pulsní a masážní podložka

Akupunkturní elektrická pulsní a masážní podložka

Novinka 2021 za akční cenu do vyprodání zásob !

Akupunkturní elektrická pulsní a masážní podložka - Výkonný inovativní masér nohou

Můžete použít i pro stimulaci rukou (při artróze a artritidě)

více informací dole

Špičkový domácí inovativní „masér“ nohou, který používá k masáži nohou nízkofrekvenční pulzní technologii (EPS / EMS) nabízí různé režimy a intenzitu pro ošetření chodidel a těla.

Přes nervová zakončení na reflexních a akupunkturních bodech umístěných na „ploskách“ nohy tento inovativní „Maser“ stimulujte Váš organismus , svaly nohou a lýtka pomocí technologie nízkých frekvencí (EPS / EMS), která podporuje krevní oběh a uvolňuje tím tlak a bolesti nohy.

Stimulací těchto reflexních plošek můžeme také cíleně léčit příslušný orgán nebo část těla. Reflexní terapií dokážeme jednak stimulovat, pokud orgán pracuje nedostatečně a potřebuje dodat energii, nebo naopak uklidnit, je-li ve stavu akutního zánětu nebo bolesti.

Terapie zaměřená přes plosku nohy je stará metoda založená na poznatku, že na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla a to cestou nervových propojení. Každou část lidského organismu lze tak ovlivňovat na různě velké plošky či body umístěné na plosce nohy.

Každá noha obsahuje 26 kostí, 7 200 nervových zakončení a 107 vazů! To vše dohromady poskytuje mimořádnou sílu a rozsah pohybu. I když nás nohy denně nosí a musí toho opravdu mnoho vydržet i tak jsou chodidla vzhledem k velkému množství nervových zakončení extrémně citlivá na dotek. Proto jsou nejvhodnějším místem pro reflexní masáž.

Reflexní terapie (reflexologie) je více než tisíc let stará asijská masáž, která se považuje za jednu z nejúčinnějších metod alternativní medicíny a samoléčby. Je založená na holistických principech a na předpokladu, že na koncích těla (chodidlech a rukou) se nacházejí nervová zakončení, která mají vztah k vnitřním orgánům. Podle reflexologie mají všechny orgány nebo části těla svoje reflexní místo (reflexní plošku) na chodidlech. Kromě chodidel můžeme reflexní plošky najít např. také na rukou, uších apod.

Vlastnosti produktu pro Akupunkturní elektrická pulsní a masážní podložka : používá nízkofrekvenční pulzní technologii (EPS / EMS) pro fyzikální terapie nohou, masáž, stimulace akupunkturních bodů, zmírnění bolesti, snížení únavy a bolesti hlavy atd.

Funkce: technologie (EPS / EMS) [6 nastavitelných intenzit s toho 2 masážní režimy a 2 vibrační režimy. ] každý režim má 15 úrovní nastavitelné intenzity. Maximální nastavitelná doba přístroje je 25 minut, poté je automaticky vypnut.

Akční cena modelu s dálkovým ovládáním 999 Kč
(id:dalk ovl)
1 500,-
 -33%
999,-
cena bez DPH 825,62
dostupnost: skladem

Akupunkturní elektrická pulsní a masážní podložka

 Výkonný inovativní masér nohou.

Velmi důležitou roli v našem zdraví, hraje krevní oběh. Oběhový systém hraje důležitou roli při přenosu živin a kyslíku do celého těla a při špatném oběhu mohou být škodlivé pro zdraví pacienta. Pokud je správný, přenáší živiny a kyslík do tkání a orgánů. Krevní oběh, který je pomalý vede také ke zpomalení proudění lymfy a k hromadění toxických odpadních látek. 

Mezi příznaky špatného krevního oběhu patří studené ruce a nohy, pocit neklidných nohou, mravenčení, únava a ztráta energie, otoky nohou a kloubů,křečové žíly, modravý nádech rtů a nehtů, znecitlivění nohou, ztráta paměti, pocit únavy po většinu dne nebo oslabený imunitní systém, který může být odpovědný za pokračující nemoci. Někteří pacienti si navíc všimnou, že jejich pokožka a vlasy jsou křehké a suché, nebo se pod očima mohou vytvořit tmavé kruhy. 

V závažných případech, kdy špatný oběh ovlivňuje pacienta po delší dobu, mohou nohy otékat, což může být důsledkem nerovnováhy živin.

Špatný oběh v chodidlech

Onemocnění periferních tepen (PAD) může potenciálně vést ke špatnému oběhu dolních končetin. PAD je stav, který způsobuje zúžení krevních cév a tepen. Ve spojeném stavu zvaném ateroskleróza tepny ztuhnou v důsledku nahromadění plaku v tepnách a cévách. Tyto dva stavy mohou způsobit snížení množství krve, které proudí do vašich končetin, což vede k bolesti.

Mezi nejčastější příznaky špatného oběhu patří:

 • Necitlivost
 • Brnění
 • Pulzující nebo bodavá bolest v končetinách
 • Bolest
 • Svalové křeče

Špatný krevní oběh

Laicky řečeno, krevní oběh chodidel a nohou narušují tři základní problémy:

 • diabetická neuropatie (nejčastější chronická komplikace diabetu)
 • periferní neuropatie (porušení nervu)
 • periferní cévní onemocnění (ucpávání tepen).

Akupunkturní elektrická pulsní a masážní podložka

Používá nízkofrekvenční pulzní technologii (EPS / EMS) pro fyzikální terapie nohou, masáž, stimulace akupunkturních bodů, zmírnění bolesti, snížení únavy a bolesti hlavy atd.

Pomocí nízkofrekvenční pulzní technologie ((EPS / EMS)) tak stimulujte chodidlo, kotník a lýtkový sval, abyste podpořili krevní oběh a uvolnili nohy. Technologie ((EPS / EMS) ) zvyšuje krevní tok v chodidlech všech pacientů v průměru o 54%.

Zvýšený průtok krve přináší více kyslíku a je známo, že zvýšení kyslíku urychluje i hojení a mimochodem, zmírňuje také příčiny otoku chodidel a nohou. Pracující lidé, kteří stojí dlouhé hodiny, mají zkušenosti s nahromaděním vody v nohách, kvůli nedostatečnému průtoku krve. Konstantní masáž pomocí nízkofrekvenční pulzní technologie (EPS / EMS) stimulace a funguje, jako posilovací čerpadlo a udržuje Váš krevní oběh v normálu.

Pozor můžete použít i pro stimulaci rukou při artróze a artritidě.

Výhody přístroje:

 • Jedná se o tichý přístroj bez hluku, lze ho použít při sledování televize, čtení, práci v kanceláři nebo při odpočinku.
 • Funkce: technologie  (EPS / EMS) celkem 6 nastavitelných intenzit s toho 2 masážní režimy a 2 vibrační režimy. Každý režim má 15 úrovní nastavitelné intenzity. Maximální nastavitelná  doba přístroje  je  25 minut, poté je automaticky vypnut
 • Stimuluje akupunkturní body, mohou rychle zmírnit bolestivost, zpomalit fyzickou a duševní únavu, zlepšit spánek.
 • Využitím technologie (EPS / EMS))  může dojít ke stimulace nervů a tím ke snížení pocitů bolesti při artróze a artritidě. U některých lidí tak může tato stimulace nervů zmírnit bolest s minimálním rizikem a nabídnout alternativu k léčbě bolesti artritidy.
 • Mimo chodidla můžete podložkou s technologiii (EPS / EMS)) stimulovat také Vaše  "nemocné" dlaně a prsty u Vašich rukou (položením celé dlaně na podložku zvolením jakéhokoliv stimulačního programu, který vám bude vyhovovat) 
 • Pomocí nízkofrekvenční pulzní technologie ((EPS / EMS)) stimulujte chodidlo, kotník a lýtkový sval pro podporu krevního oběhu a uvolnění chodidel.
 • Vhodný pro všechny typy chodidel a různé velikosti chodidel.
 • Automatické nastavení časovače a jednoduchá obsluha
 • Nastavení funkcí dálkovým ovladačem
 • Lehký a přenosný, kdykoli a kdekoli jsou použitelné
 • Použitélné pro všechny standartní velikosti nohy 
 • Napájení USB dobíjecí Lithiové - Li-ion baterie  
 • Výdrž baterie cca 60 min na 2 -3 použití podle intenzity použití.
 • Znovu nabytí baterie  je cca 40min 
 • Model s nebo bez dálkového ovládání

Pravidelné masáže tímto přístrojem vám pomohou potírat vaše každodenní nepohodlí, zvláště vhodné pro cestující, lidi středního a staršího věku, davy lidí v kanceláři, ženy, které často nosí vysoké podpatky atd.

Doporučuje se používat vždy 25 minut, 1 až 2krát denně. Doba použití pro každou masáž je 25 minut. Zařízení má 25 minutové nastavení času, což znamená, že když jej používáte po dobu 25 minut, masér se automaticky pozastaví. Pokud jej potřebujete i nadále používat, musíte znovu stisknout tlačítko start.

Barva/model  :  dle vyobrazení na obrázku.

Materiál: omyvatelný materiál TPU.

Příslušenství :.1 x podložka se samostatným ovládáním ,1 x USB nabíjecí kabel, samostatné dálkové ovládání , 1 x návod  k použití v CZ jazyce.

Dovozce:  GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

Země původu PRC  ,Certifikace CE