E-SHOP > Non food - zdraví a osobní péče o tělo > Orgonová léčivá pyramida

Orgonová léčivá pyramida

Novinka u Naturgreen

V alternativní medicíně už dávno není tajemstvím, že hlavní příčina všech nemocí je nedostatek vnitřní energie.

Kdo si chce tedy zachovat zdraví, svěžest a dožít se vysokého věku, musí mít dostatek této vnitřní energie a musí vědět, jak s ní zacházet a jak si ji případně doplnit.

Léčivá orgonová pyramida je známá jako ochranný kámen, který dokáže odstranit negativní energii a pomoci očistit mysl.

Tento krystalový pyramidový diagram do jisté míry představuje štěstí a více štěstí v životě a žehná každému, kdo ho má.

Krystalová pyramida je široce používána v józe, meditaci a spiritualitě a lidé jí říkají generátor energie.

Dekorativní kousky pyramidového křišťálu můžete umístit do kanceláře, pracovny nebo obývacího pokoje.

Tuto krásnou pyramidu si můžete postavit na svůj pracovní stůl do kanceláře, noční stolek nebo jako dekoraci pro zkrášlení vašeho domova.

Může snížit dopad negativní energie generované domácími spotřebiči, jako jsou počítače a televize, na vaše lidské tělo.

Při použití jako dekorace feng shui dokáže vnést do domova pozitivní atmosféru a po položení na noční stolek u postele může přinášet i sladké sny.

Kombinace kamenů použitá uvnitř pyramidy není pro estetiku, ale pro dosažení konkrétních efektů.

Pyramidy nám mohou poskytnout vhled do toho, co je nutné ke změně. Posouvá nás to k růstu a zároveň nás podporuje, chrání vás před špatnými energiemi a pomáhá vám zůstat pozitivní.

Orgonová pyramida je vyrobena z kombinací léčivého krystalu, kovu, pryskyřice a ve spodní části smíšeného plátkového "zlata".

Máme různé motivy a druhy s různými kameny a vyobrazením.

K pyramidě je možno zakoupit dřevěný podstavec s led diodami pro noční "záření krystalů " za 299 Kč info a vyobrazení viz dole.


(id:pyramida Obsidián)
999,-
 -40%
599,-
cena bez DPH 495,04
dostupnost: skladem

Orgonový generátor - pyramida léčivé energie Reiki - Čakry

Proč je orgonit tak zázračný a známý?

Odpověď hledejte v psychoanalýze minulého a předminulého století. Kdy Wilhelm Reich, tehdejší velmi známý psychoanalytik, který spolupracoval s nejznámějším průkopníkem své doby - Sigmundem Freudem. Reich prohlásil, že orgonit je spojením pravěké kosmické energie a současně akumulátorem pozitivní energie. Má spoustu úžasných vlastností, které lze využít v obydlených prostorech, na člověku i jiném živém organismu. Jak s tímto poznatkem naložila současná doba? Vtělila mu podobu moderních šperků, ozdob a doplňků do domácnosti.

Vlastnosti orgonu:  posiluje energetické pole vašeho těla, což vám pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením. Orgonit může pomoci zlepšit váš život fyzicky, emocionálně a duchovně.Je ochránce lidského energetického pole a zvyšuje vibrace. Přeměňuje negativní energii na pozitivní; čistí atmosféru, detoxikuje vodu; pomáhá rostlinám lépe růst; často léčí nespavost a chronické noční můry; pomáhá probudit vašeho vrozeného důstojníka inspirovaného srdcem. Poskytujte silnou podporu vitality, udržujte lidské zdraví, energii a snižujte fyzické poškození způsobené znečištěním životního prostředí.

Zde jsou hlavní rysy orgonů

 • Neutralizuje EMF záření, EMF ochranu pro telefony, dům, kancelář, zahradu, dům, atd.;
 • Čistí generátor negativní a pozitivní energie
 • Pomáhá při meditaci
 • Podporuje klidný spánek
 • Uvolňuje stres
 • Čistí životní prostor
 • Dejte vám více energie
 • Vyrovnává nálady
 • Pomáhá s duchovním a psychologickým růstem
 • Pomáhá s odolností vůči špatnému zdraví nebo k jeho zlepšení

Symbol symbolu stromu života: strom života souvisí s poznáním a moudrostí. Strom života vám může poskytnout inspiraci a povzbuzení, stejně jako vám pomůže najít sílu a stabilitu. Strom života a jeho semena, větve a kořeny představují rodokmen. Naplní váš život hojností a prosperitou spolu se zdravím, bohatstvím a štěstím.

Vlastnosti pro Tygří oko zde vyobrazení : 

Krystal Tygřího oka získává své léčivé vlastnosti kombinací prvků Slunce a Země. To je to, co mu dodává jak uzemnění, tak inspirující vibrace. Když nosíte šperky s krystaly tygřího oka nebo se s nimi spojujete během meditace nebo jiných terapeutických sezení, nechte optimistickou a stabilizující energii tohoto kamene, aby vám pomohla vidět jakoukoli situaci v pozitivním světle. To je to, co dělá význam Tygřího oka obzvláště užitečným pro zmírnění pocitů strachu nebo starostí. Když využijete pozitivní energii léčivých vlastností tygřího oka, pomůže vám to cítit se soustředěně a uzemněně, dodá vám sebevědomí a odvahu jít za svými sny.Krystal Tygřího oka získává své léčivé vlastnosti kombinací prvků slunce a Země. To mu dává jak uzemňující, tak inspirující vibrace. To je to, co dělá tygra s Význam očí zvláště užitečný pro zmírnění pocitů strachu nebo starostí. Když využijete pozitivní energii léčivých vlastností Tygřího oka, pomůže vám to cítit se vycentrovaní a uzemnění, což vám dodá sebevědomí a odvahu jít za svými sny. Z hlediska posílení vitality a posílení pohyblivosti: role a účinnost obsidiánu se projevuje především ve schopnosti posilovat ledviny, vstřebávat nemoci, zlepšovat spánek a zlepšovat slabost těla.

Má zlepšující účinek na odstranění návyků kouření, alkoholismu a drogové závislosti. Může také zmírnit stres lidí, uklidnit je a může odstranit emocionální stres a učinit lidi stabilnějšími. Může také posílit mobilitu a posílit charisma, dostředivou sílu a rozhodovací pravomoc vůdce. S vyloučením negativní energie lidského těla: Energie obsidiánu je silná a velmi čistá a je to energie absorbující. Proto je v roli obsidiánu zvláště výrazná jeho role při eliminaci negativní energie. Dokáže účinně odstranit vlastní dusno a smůlu.

Význam symbolu lotosu: Lotos má jedinečný životní cyklus, smrt a znovuzrození. Lotos se otevírá každé ráno před vycházejícím sluncem. To vede k frázi „Lotosový život“. To je důvod, proč to obvykle znamená "znovuzrození" a proč jsou květiny často spojovány s duchovnem. Má přirozenou vazbu na elementární koncepty snů, emocí, intuice, vědomí, očisty atd. Lotos je symbolem čistoty, osvícení, sebeobnovy a znovuzrození. Roste v hlubokém bahně, ale stále kvete a vynořuje se. Hluboká půda představuje utrpení a bolest života a květiny představují krásný život, kterým jsme prošli nevýslovnými útrapami 

Druhy použitých kamenů a jejich léčivé přednosti.

 • Obsidián :může chránit vaše tělo před zlými duchy, eliminovat negativní energii lidského těla.Význam obsidiánu je spojen s pojmem temnoty a stejně jako naše neustále se točící planeta a její fáze noci a dne, i lidská duše obsahuje prvky světla a tmy. Významný ochranný kámen obsidiánového krystalu pomáhá identifikovat vaši temnou stránku, aby ji jeho léčivé vlastnosti dokázaly vyčistit z vaší psychiky. Význam křišťálového kamene obsidián nám připomíná, že každý má dobrou a špatnou stránku. Místo toho, aby se schovával před naší vnitřní pravdou, obsidián svítí na negativitu a odstraňuje ji, pomáhá nám vybrat si cestu vedoucí ke světlu a lásce. Definice obsidiánu je známá pro léčivé vlastnosti, které působí velmi rychle a hluboce a uvolňují negativní energie.

 • Ametyst: má uklidňující energie, vyživuje nervový systém, čistí vnitřní psychickou mysl a uvolňuje vaše tělo.Mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou, brání nositele před psychickými útoky, neboť jejich energii proměňuje v lásku. Blokuje geopatogenní zóny a negativní energii. Překonává závislosti a bloky všeho druhu. Uklidňuje a povzbuzuje mysl. Zmírňuje obavy, umožňuje zlepšit soustředění a udržet pod kontrolou vše, čemu se právě věnujete. Působí příznivě na schopnost rozhodování. Pomáhá proti nespavosti způsobené přílišnou aktivitou mysli a chrání před opakujícími se nočními můrami. Zlepšuje paměť i motivaci. Rovněž pomáhá zapamatovat si sny a správně jim porozumět. Odstraňuje strach, vztek, obavy a zlobu. Potlačuje smutek a lítost. Je jedním s nejspirituálnějších kamenů. Otevírá cestu pro rozvoj intuice a podporuje tělesné vlohy.Ametyst podněcuje produkci hormonů. Vylaďuje systém žláz s vnitřní sekrecí a metabolizmus. Posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Je to skvělý čistič krve. dokáže ulevit od tělesné, citové a duševní bolesti nebo od stresu. Zmírňuje bolesti hlavy a uvolňuje napětí. Tento kámen zmenšuje podlitiny, léčí rány a pomáhá odstraňovat otoky. Pomáhá rovněž při poruchách sluchu. Pomáhá při kožních chorobách, buněčných poruchách a nerovnováze zažívacího traktu. Blahodárně působí na střeva, kde reguluje stav střevní flóry, odstraňuje parazity a zlepšuje vstřebávání vody. Ametyst léčí nespavost a zajišťuje klidný spánek.
 • Olivín : je kamenem bohatství a zabalení olivového stromu peněz do pyramidy vám pomůže přitáhnout více pozitivní energie a bohatství. Krystal čipu ve spodní části pyramidy přeměňuje negativní energii na pozitivní energii a uvolňuje ji přes body na vrcholu. To má významný vliv na vyvážení čaker, léčení aury, čištění a posílení osobní energetické aury!

 

 • Akvamarín evokuje čistotu krystalicky čisté vody, vzrušení a uvolnění moře. Je uklidňující, očistný a inspirující. Probouzí důvěru a odpuštění. Urychluje procesy intelektuálního uvažování a zvyšuje schopnost rychlé reakce. Díky tomu je člověk neporazitelný skrze učení, nejen o fyzickém světě, ale také o sobě. Dodává lidem vytrvalost, disciplínu a lehkou srdečnost.Vyzařuje jemnou a soucitnou energii, podporuje umírněnost a odpovědnost za jednání jedince.Je to kámen přirozené spravedlnosti a odvahy, využívá kompromisu a vyjednávání a dodává jasné argumenty v konfrontačních situacích. Akvamarín ztělesňuje všechny věci spojené s mořem, stejně jako věci, které se vztahují k nebi, které se odráží na povrchu vody. Stává se zrcadlem, které se neustále odráží a umožňuje objevovat skryté významy skutečností. Jako kámen symetrie přispívá k meditaci a zjevení, kameni proroků, šamanů, léčitelů a mystiků. To nám také umožňuje prozkoumat nejtemnější hloubky našich duší, tváří v tvář sobě a ostatním.Jako cestovní krystal chrání akvamarín ty, kteří cestují po moři, zmírňuje strach z vody, a ochraňuje při cestování na dlouhé vzdálenosti, jako je létání nebo dlouhá jízda automobilem. Bledě modrý akvamarín je kamenem lásky, povzbuzuje milence k návratu, pomáhá dvěma lidem s různým životním stylem žít společně v harmonii a snižuje účinky citlivých otázek, které způsobují hádky.Akvamarín uvádí čakry do rovnováhy a pročišťuje krční čakru. Vytváří ochranný štít pro vaší auru. Pomáhá udržovat komunikaci s vyššími rovinami. Také pomáhá udržet soulad mezi fyzickým a duchovním tělem. Léčebné využití – akvamarín je kámen dechu, dýchacího ústrojí a plic. Může mírnit častý kašel a astma, je vhodný pro zmírnění příznaků senné rýmy a jiných alergií. Zmírňuje nachlazení a bronchitidu. Uvolňuje ztuhlé svaly, především v oblasti krku. Zklidňuje bolesti zubů a dásní. Uvádí do rovnováhy funkci hypofýzy a štítné žlázy.
 • Růženín: přesahující romantickou lásku, význam růženínu je také silně spojen se soucitem a bezpodmínečnou láskou. Díky své všestrannosti v aplikacích a jemné, rozptýlené energii je růženín jedním z nejoblíbenějších krystalových léčivých nástrojů. Ve skutečnosti mnozí začátečníci léčení křišťálem začínají s Rose Quartz kamenem, který pomáhá posílit lásku všeho druhu, včetně laskavosti pro sebe, své blízké a všechny živé věci. Význam kamene Rose Quartz využívá energii bezpodmínečné lásky, aby přivedl vaše vědomí na vyšší úroveň. Jeho vysoké frekvence vám pomohou odpustit tím, že pochopíte situace z pozitivnějších perspektiv.Vlastnosti růžového křemene mají také další výhody, jako je prodchnutí moudrosti k prohloubení vašeho spojení s vaším partnerem. Otevřením a aktivací srdeční čakry vám může Rose Quartz pomoci rozpoznat vaši schopnost soucitu. Emocionální léčení růženínem pochází z toho, že vám umožní uvolnit toxické energie a emoce, které se ve vás uvěznily. Vlastnosti růžového křemene jsou také přirozeně tekuté kvůli jejich spojení s prvkem vody. Tyto léčivé kameny, nazývané také růžový křemen, odplavují negativní energii jemnými vibracemi proudící vody a jejími čistícími účinky.
 • Kyanit: kyanitova frekvence podporuje zkoumání všech aspektů sebe sama, různých zájmů, dovedností a znalostí, které vytvářejí jedinečnost identity člověka, a jak ji lze použít pro cestu duše na Zemi a při hledání povolání naplňujícího život. Podporuje naslouchání intuitivnímu vedení a život s integritou účelu. Kyanit pomáhá překonat oběť nebo fatalistickou mentalitu a rezignaci sebe sama na opakující se emocionální vzorce, které vytvářejí blokády v energetickém poli. Kyanit může přemostit spojení s těmito vzory a rychle vytvořit nový energetický tok a posun ve vnímání světa. Pomáhá člověku zůstat funkční v extrémních situacích, podporuje logičtější způsob myšlení a povzbuzuje rozhodné jednání. 
 • Černý Rutilated Quartz  (rutilový křemen): rutilový křemen vás ochrání před negativními vlivy, čistí čakry a dodává ohromnou sílu. Chrání auru a harmonizuje tělo, mysl i duši. Léčivé účinky: Pomůže vám při jakýchkoli zdravotních problémech, tiší bolesti hlavy a zubů, odstraňuje střevní potíže a problémy neurologického původu. Má revitalizační a vyvažující funkce na vašem těle, totéž platí pro černý rutilovaný křemen. Tento kámen vám dá novou sílu tuhým, chladným, necitlivým částem, které vyvažují funkce mozku, stimulují žlázy a posilují nervy.Také se věří, že kámen dodává tělu důležité energie. Ve skutečnosti jej můžete použít také ke zmírnění nevolnosti, horečnatých stavů a ​​bolestí. Je také účinný proti bolestem hlavy a zmírňuje bolesti zad. Kámen vás navíc zbaví všech negativních energií z vašeho fyzického těla a dokonce i těch jemných. Pomáhá také při problémech spojených s páteří stejně jako s vyhřezlou ploténkou.

Naše pyramidy jsou vyrobeny z pravých kamenů a měděného prášku nebo kovu.

Kombinace různých kamenů použitá uvnitř pyramidy není pro estetiku, ale pro dosažení konkrétních efektů. Pyramidy nám mohou poskytnout vhled do toho, co je nutné ke změně. Posouvá nás to k růstu a zároveň nás podporuje, chrání vás před špatnými energiemi a pomáhá vám zůstat pozitivní.

Vnější část této ručně vyrobené "kamenné pyramidy" je vyrobeno z přírodní pryskyřice.

Vzhledem k tomu, že kámen i pryskyřice jsou přírodní, každé ručně vyrobené umělecké dílo bude mít jemné barevné rozdíly proti ilustracím. Rozdíl však činí každou orgonovou pyramidu jedinečnou. Orgonitové krystaly Pyramida vyrobená orgonitovými kovy a různé přírodní krystaly pocházejí z různých částí svět. 

Generátor energie: silná vibrační energie vzniká, když přírodní čakrové krystaly reagují s orgonovou energií, která přináší pozitivitu všude kolem.Krystalová pyramida je široce používaný přijímač, který může vyvážit tok energie těla a zvýšit váš psychologický růst. Vhodné pro jógu, meditaci, spiritualitu a duchovní ochranu. Nejlepší ručně vyráběná dekorace s pravými kameny

   

Velikost: pyramidový krystal cca 5x 5x 6 cm, váží asi 70g.

Upozornění: Jedná se o ručně vyráběný předmět a přírodní materiály, velikost a barva se mohou mírně lišit

Příslušenctví: 

K naší Orgonové "léčivé" pyramidě je možno zakoupit navíc i dřevěný kulatý podstavec s led diodami, pro noční vidění - "energetické záření krystalů"

Připojení přes USB kabels vypínačem, délka kabelu je 1.5m, průměr podstavce je 6cm /6x led/ viz vyobrazení dole.

V případě zájmu dejte přímo s nákupem pyramidy do poznámek,nebo objednejte přímo přes eShop v sekci pyramid.

Cena 299 Kč/ks.

   

Dovozce: 

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

ID 28579097

Zěme původu PRC.