E-SHOP > Non food - zdraví a osobní péče o tělo > Kompresní masážní vzduchový přístroj na nohy

Kompresní masážní vzduchový přístroj na nohy

Jedinečná Akční cena za 1999 Kč !

Jedinečný kompresní masážní a vzduchový přístroj nejen na nohy,ale také na lýtka, stehna, ruce a chodidla.

Masážní přístroj pro kompresní zábaly se 2 režimy 3 intenzity.

Okamžitě a účinně působí proti otokům a nepříjemným bolestem lýtek a stehen.

Tento vzduchový kompresní masážní přístroj na nohy může nejen zmírnit únavu, ale také může pomoci lidem, kteří dlouhodobě trpí edémy ,RLS-T -syndromem neklidných nohou a otoky nohou, je také užitečný zejména u „nastartování“ lymfatického oběhu , prokrvení končetin, ale pomůže i lidem kteří trpí pocity studených nohou , rukou nebo častými křečmi.

Prostřednictvím komprese a masáže tlakem vzduchu vytváří přístroj hlubší a uvolňující terapeutický účinek, lepší krevní oběh a zotavení po náročném dni v práci.

Tento vzduchový masážní přístroj na nohy má nově 2+2 větší airbagy pro silnější masáž v oblasti kolem vašich nohou.
K dispozici jsou 2 masážní režimy a 3 intenzity v celkem tedy 7 masážních technik, které poskytují různé masážní zážitky.

Mladí lidé nebo starší lidé mohou snadno ovládat – regulovat vzduchový masážní přístroj na nohy pomocí dálkového ručního ovladače, užít si ten nejlepší režim a intenzitu, jakou máte rádi.

Funkce automatického vypnutí po 20 minutách, což je velmi užitečná pro starší osoby.

Akce do vyprodání zásob ke každému zakoupenému přístroji Chlorella 200 tablet na detoxikaci organismu zdarma.(id:Kompr. masáž)
4 999,-
 -60%
1 999,-
cena bez DPH 1 652,07
dostupnost: skladem

Kompresní masážní vzduchový přístroj na nohy 

Akční cena do vyprodání zásob 

 Akční cena za 1999Kč 

 

Kompresní masážní vzduchový přístroj na nohy s kompresí nohou má 2+2 větší airbagy pro simulaci hnětení a hlazení tkání s jedinečným nastavením masáže, pomáhá zmírňovat bolesti svalů a zvyšuje krevní oběh v ošetřované oblasti. Všestranná relaxace a masáž pro vaše lýtka, stehna nebo paže. Tento vzduchový kompresní masážní přístroj na nohy může nejen zmírnit únavu, ale také může pomoci lidem zmírnit bolest, kteří dlouhodobě trpí syndromem neklidných nohou a edémem nohou.

 

Ať už trénujete na soutěž, cvičíte, vyřizujete domácí pochůzky nebo jste jen hodně na nohou, můžete použít náš vzduchový kompresor na masáž  lýtek ,nohou,  ale  na paže či  chodidla. To vše ke komplexnímu  k uvolnění. Lepší krevní oběh s masáží hnětením (shiatsu) tak může pomoci především uvolnit  Vaše svaly, ale i Vaši mysl a zlepšit váš spánek.

Jsou pro vás kompresní masážní přístroje vhodné?

Masáž lýtkových svalů Kompresní terapií může vašim lýtkům prospět více způsoby, než si myslíte. Může zlepšit krevní oběh v nohou a snížit bolest a otoky.  Kromě toho může pomoci: Léčit vředy a rány způsobené hromaděním krve. Zvládne také stavy, jako je chronická žilní nedostatečnost a ortostatická hypotenze.

Kromě úlevy může také posílit a maximalizovat svou funkci a zároveň vám poskytne relaxaci. Masáž může pomoci při léčbě a prevenci namožení lýtkových svalů. Masáž mimořádně prospěšná při odplavování tkáňových tekutin a otoků, stimulaci průtoku krve a uvolňování těsných uzlů, hrudek a hrbolků ve svalu.

Jak často bych měl používat stroj na komprese nohou?

Pokud jste celkově fit a netrpíte chronickými nemocemi, můžete jej používat 3-5krát týdně  až x denně a to max. 20min.. Někteří sportovci a příznivci fitness jej používají pravidelně bez přestávky. Lidé, kteří podstupují intenzivní cvičení, školení nebo fyzickou námahu, na tom mohou být lépe při každodenním používání.

Jaké jsou dvě hlavní části lýtkových svalů?

 Svaly gastrocnemius a soleus jsou dva hlavní svaly lýtkové. Gastrocnemius je větší ze dvou lýtkových svalů a nachází se v zadní části nohy. Tento sval pomáhá ohýbat kolena a směřovat chodidlo dolů.

Solus je malý sval umístěný pod gastrocnemiem, který pomáhá ohýbat kolena a směřovat nohu dolů. Jeho primárním účelem je udržet chodidlo špičaté, když je vaše noha rovná. Oba tyto svaly jsou nezbytné pro chůzi, jogging a skákání.

Proč jsou naše lýtka tak důležitá?

Naše  lýtka jsou jedním z nejvíce podceňovaných svalů na nohou. Zdá se, že veškerou pozornost zabírají větší svaly, jako jsou „čtyřkolky“ a hamstringy. Ale, naše lýtka hrají důležitou roli ve funkci vašich nohou a v prevenci zranění!  Lýtka nás ženou vpřed při každé chůzi, absorbují zátěž a poskytují nám  stabilizaci našeho těla. Jsou-li tyto oblasti slabé, nebo nedostatečně posílené či přetížené, tak se stávají náchylnými ke zraněním.

Většinou to je důsledek slabého, případně přetíženého povrchového svalu na zadní straně lýtka (musculus gastrocnemius) nebo svalu, "pod" tímto svalem (soleus), a nebo obou zároveň. Zkrátka tyto svaly nejsou dostatečně připraveny (adaptovány) na zátěž díky  únavě a přetížení Slabé, nebo nedostatečně posílené či přetížené lýtko může také způsobit zranění, jako jsou slzy, natažení a zranění kotníku.

Můžete tedy vědět, proč je  dobré důležité udržovat  vaše lýtka zdravé a uvolněné.

Masáže chodidel také zlepšují krevní oběh, ale to se nedá srovnávat s tím, co dokáže správný tlak na lýtka. Jak shiatsu, tak tradiční techniky hnětení, pokud se používají na lýtka, mohou stimulovat krevní oběh ve svalech a žilách

Co způsobuje bolest lýtkových svalů?

 • Klaudikace: blokáda krevních cév nohou je známá jako klaudikace. Chůze nebo cvičení mohou způsobit nepohodlí a křeče v lýtkových svalech, když jsou tepny zablokované. Ateroskleróza je obecně na vině klaudikace, hromadění plaku v cévách.
 • Pohmožděniny: většinu času je kontuze poraněním krevních cév. Nejobvyklejším důvodem změny barvy je rána do těla, jako je pád nebo zasažení předmětem. Opakované trauma, jako je nadměrné používání při sportovních aktivitách, může také způsobit tento druh poškození.
 • Křeče: křeče jsou typem svalového spasmu, který může způsobit dočasnou, ale silnou bolest. Nejčastěji se vyskytují v lýtkových svalech, ale mohou postihnout jakoukoli svalovou skupinu. Křeče mohou mít mnoho příčin, včetně nadměrného používání, dehydratace, nerovnováhy elektrolytů a zranění svalů. V některých případech mohou být také příznakem vážnějších zdravotních stavů, jako je poškození nervů nebo krevní sraženina.
 • Tendonitida:tendonitida je zánět šlach, což jsou tkáně, které spojují svaly s kostmi. Nejčastější příčinou zánětu šlach je nadměrné užívání, ale může k němu dojít i při úrazu nebo infekci. Příznaky zánětu šlach zahrnují bolest a citlivost v místě poškození a ztuhlost a slabost v postiženém svalu.
 • Svalové kmeny: svalové namožení je poranění svalu nebo šlachy — vazivové tkáně,  Akutní namožení může být způsobeno jednou událostí, jako je například používání  či  špatného držení těla (křivé chůze na jednu stranu, kulhání, přenášení zátěže těla)  Svalová zátěž je poranění svalových vláken způsobené nadměrným používáním, nedostatkem „zahřátí“ nebo jinými příčinami. Nadměrné používání, nesprávné zahřátí nebo trauma  či výše uvedené , to vše může vést k napětí lýtkových svalů.
 • Onemocnění periferních tepen: PAD je stav, kdy se tepny dolních končetin nebo dolních končetin ucpou nebo omezí. Nejtypičtější příčinou PAD je tvorba tukových plátů v tepnách. Tok krve do nohou může být snížen, což způsobuje křeče, nepohodlí a další příznaky v důsledku nahromadění plaku.
 • Napětí lýtek způsobuje K natažení lýtkových svalů obvykle dochází buď v důsledku náhlého, výbušného pohybu, nebo v důsledku nadměrného, ​​nuceného nadměrného natažení svalů.

Existují však faktory, které zvyšují šanci na udržení natrženého lýtkového svalu. Pokud jsou vaše svaly obzvláště napjaté po celodenní námaze chůzi  či cvičení , mohou být náchylnější ke zranění.

Napjaté lýtkové svaly – časem se vám mohou svaly stáhnout a části svalu se mohou dostat do křečí, ať už z vrozených důvodů (genetika), nebo  díky špatné obuvi .

Také nošení vysokých podpatků. Pokud pravidelně nosíte boty na vysokém podpatku, zvyšuje se tím riziko řady zranění včetně namožení lýtek. Svaly se časem adaptivně zkracují a v důsledku toho jsou posilovány ve staženém stavu.  Také když nosíte u sportu ploché běžecké boty, lýtkové svaly se tak příliš  nadměrně zatěžují - natahují a tím se pak  zvyšuje  riziko natržení svalu.

Rychlejší zotavení ze zranění

Někdy potřebujete stimulaci pro rychlejší zotavení. K tomu slouží masáže lýtek. Pokud se vracíte po svalových zraněních, zvažte, zda si dopřát týdenní masáž lýtek. Tato sezení by neměla být dlouhá, protože zotavující se svaly nemohou odolat nadměrnému tlaku. Krátká, deseti nebo patnáctiminutová masáž lýtek vám však pomůže rychleji vyléčit zranění.

Aktivujte lymfatický systém

Masáž lýtek shora dolů je účinný způsob, jak odvodnit lymfatický systém. Mohlo by to pomoci s pooperačním zotavením nebo obecně zlepšit vaše zdraví, protože využíváte imunitní systém svého těla. Díky tomuto lymfodrenážnímu efektu jsou masáže lýtek mimořádně prospěšné pro ty, kteří trpí artritidou a chronickou žilní nedostatečností.

Příčiny a příznaky bolavých a napjatých lýtek

 • Existuje nespočet způsobů, jak můžete zhoršit své lýtkové svaly. Jít si zaběhat, běhat po schodech – můžete je dokonce dostat křeče do lýtek, když ležíte v posteli!
 • Ať tak či onak, bolavá lýtka jsou neuvěřitelně nepříjemná a bolestivá věc. Kromě bolesti můžete také pociťovat necitlivost, brnění, slabost nebo tupé pulzování v lýtkových svalech.

Jak tedy může dobrá masáž lýtkových svalů tyto bolesti a další zmírnit?

Výhoda č. 1 – Jak masáž lýtek léčí bolest

Bolest vašich lýtek obvykle přichází ve formě bolesti svalů se zpožděným nástupem, jinak známé jako DOMS. To platí zejména v případě, že bolest přišla po cvičení.

Bolest je důsledkem trhání svalových vláken ve vašem lýtku. Masáž nohou může pomoci snížit bolest DOMS zlepšením krevního oběhu v oblasti. To zvyšuje množství živin a kyslíku, které se dostanou do vašich svalů, snižuje zánět a podporuje zotavení.

Masáž lýtek rozproudí i váš lymfatický systém. Tlak a pohyb při masáži vyplavuje z našich svalů odpadní látky a toxiny, včetně kyseliny mléčné. To snižuje svalovou únavu a pomáhá léčit ztuhlý lýtkový sval.

Výhoda č. 2 – Jak masáž lýtek zlepšuje výkon nohou

Možná necítíte žádnou ochromující bolest nebo bolest v lýtkách. Masáž lýtkových svalů vám stále může prospět! Pokud chcete zlepšit funkci a výkon nohou, zkuste pravidelně masírovat lýtka.

Jak to dělá? Stejně jako masáž zvyšuje krevní oběh při léčbě bolestí, snižuje také svalovou únavu a zvyšuje svalovou poddajnost . Poddajnost svalů pomáhá zvýšit rozsah pohybu a zároveň snižuje svalovou ztuhlost.

Masáž lýtek je také skvělý způsob, jak se před cvičením zahřát. Manipulace se svaly je uvolňuje a zvyšuje teplotu svalů. Zvýšená teplota ve svalech umožňuje větší flexibilitu a elasticitu lýtek, což vám pomůže provádět cvičení lépe.

Výhoda č. 3 – Jak masáž lýtek snižuje stres

Bylo prokázáno , že masážní terapie dokáže snížit hladinu stresu a úzkosti. Masáže jsou často považovány za uklidňující a vytvářejí pocit relaxace. To je důvod, proč masáže lýtek mohou pomoci zbavit se stresu. 

Měli jste dlouhý den v práci? Nebo jste možná museli celou dobu stát na cestě domů. Kvalitní masáž lýtek dokáže zbavit starostí i bolesti.

Okamžitá rezervace masážního terapeuta může být trochu obtížná, takže si můžete vybrat buď vlastní masáž, nebo použít  náš masážní přístroj na nohy .

Rozhýbejte své nohy znovu!

Bolest sevřených lýtkových svalů nemusí být trvalá. Úlevu a pohodlí vám poskytne pouze masáž nebo protažení lýtek naším přístrojem . A nemusíte trpět bolestí, abyste si mohli užít výhody masáže lýtkových svalů. Pokud chcete zlepšit výkon a funkci svých nohou nebo se jen chcete uvolnit a relaxovat – masáž je perfektním řešením. Vyzkoušejte jeden pro sebe hned teď!

Jak jsme již zmínili,  samo- nastavení masáže naším přístrojem je jednoduché a účinné  to zvládne každý.

Masáž může pomoci při léčbě a prevenci namožení lýtkových svalů.

Masáž lýtek je tak prospěšná pro každého, kdo denně cvičí. Je to nezbytné pro běžce, cyklisty a další sportovce, kteří hodně zatěžují dolní končetiny. Napjaté svaly mohou uvolnit napjaté svaly, může se zlepšit oběh a masáž lýtek může snížit zánět.

Pokud pociťujete bolesti lýtkových svalů, nebojte se použít náš Kompresní masážní vzduchový přístroj na nohy.

Masáž je jedním z nejúspěšnějších a nejbezpečnějších způsobů léčby namožení lýtkových svalů. Masáž lýtek naším přístrojem, tak slouží ke snížení zánětu a urychlení regenerace svalů. Zvažte masážní terapii lýtek naším přístrojem , pokud hledáte přirozený a zdravý přístup ke zmírnění nepohodlí lýtek.

„ Masáž vašich svalů jim pomáhá tlačit krev zpět do srdce vašimi žilami, čímž se zvyšuje životně důležitý kyslík potřebný k tomu, aby se tkáň v nohách nezhoršovala .“ Mezi další přínosy masáže lýtek pro krevní oběh patří zvýšený průtok krve do samotných lýtek.

Kompresní masážní vzduchový přístroj na nohy, tak komplexně pomáhá :

 • Zlepšit průtok krve.
 • Podporujte lymfatickou drenáž.
 •  Detoxikujte a odstraňujte odpadní produkty včetně kyseliny mléčné.
 • Zlepšete flexibilitu a rozsah pohybu.
 •  Podporuje nižší dobu zotavení po úrazu
 •  Umožní vám rychlejší návrat do tréninku.
 •  Pomůže Vám zbavit se stresu, uvolnit se a zlepšit spánek.
 •  Zvyšuje  flexibilitu a rozsah pohybu kloubů.
 •  Má lymfodrenážnímu efekt  
 • Pomáhá  při Artritidě  a chronické žilní nedostatečností.
 • Zmírňuje pocit studených nohou

 

Varování: Osoby, které se léčí nebo trápí některé z níže zmíněných stavů, by se měly před použitím přístroje poradit s lékařem:

 • Rizikové těhotenství
 • Používání kardiostimulátoru nebo jiných zdravotnických prostředků, které jsou náchylné k elektrickému rušení.
 • Trpící zhoubnými nádory;
 • Trpící srdečními chorobami;
 • Závažná dysfunkce periferní neuropatie nebo porucha smyslového vnímání způsobená v důsledku cukrovky;
 • Nevhodnost masáže z důvodu traumat na těle;
 • Celkově pooperační a rozikové stavy. 
 • Tento masážní přístroj na nohy využívá technologii komprese cirkulujícího vzduchu, která vašemu tělu dopřeje hlubokou a komplexní masáž, která pomáhá snížit bolestivost a zmírnit bolest svalů. A může obnovit vaši energii a posílit vaši regeneraci, zejména po cvičení.
 • S ručním ovladačem si můžete vybrat vhodnou metodu masáže a kombinaci intenzity podle svých potřeb, abyste dosáhli lepšího efektu masáže. Funkce automatického vypnutí po 20 minutách je humanizovaná a zajišťuje bezpečnost.
 • Ať už jste doma nebo v kanceláři, můžete si vychutnat pohodlnou masáž poskytovanou tímto strojem na přání. Hodí se nejen na nohy, hodně z toho mohou těžit i vaše stehna/lýtka/chodidla/paže.
 • Design suchého zipu umožňuje snadno upravit těsnost podle vašeho přání pro lepší efekt a použití různých částí těla nebo různých lidí. Maximální obvod lýtka  je asi 60cm.
 • masážní přístroj na lýtka je určen pro všechny věkové kategorie, zvláště pak velmi pečuje o ty, kteří trpí svalovou bolestí, jako jsou sportovci nebo starší lidé. Je to určitě dobrá investice pro vás a vaši rodinu do zdravotní péče.
 • Tento vzduchový kompresní masážní přístroj na nohy může nejen zmírnit únavu, ale také může pomoci lidem zmírnit bolest, kteří dlouhodobě trpí syndromem neklidných nohou a edémem nohou. Je napájen 12V/1A adaptérem, bezpečný a spolehlivý.

 

Vlastnosti produktu:

2x2 velké vzduchové vaky uvnitř pro masáž lýtek a paží jako při hnětení masáží dvěma rukama.2 masážní režimy, 3 druhy intenzity tlaku. Přizpůsobeno pro každého člena rodiny. Masážní stroj na nohy má funkci automatického vypnutí po 20 minutách, je bezpečný a spolehlivý. Obvod nohavic lze upravit pomocí suchého zipu. Obvod pro upevnění na lýtko  je od 35cm  do 60cm. To je vhodné pro většinu lidí. Pro připojení do sítě se používá adaptér DC12V/1,0A UL který je bezpečný  a spolehlivý.

Pouze čtyři tlačítka na ovladači, usnadňují snadné ovládání. Dodáváno s přenosným síťovaným úložným vakem pro cestování a přenášení .Snadno můžete používat  doma  v kanceláři nebo na cesty. Sametový materiál který přilne v Vaší kůži  uvnitř je velmi měkký a pohodlný.

Obsah balení :

 • 2x Masážní návleky na nohy,( levá –pravá)
 • 1x Napájecí adaptér/ DC12V 1A
 • 1x Ruční ovladač
 • 1x Přenosný úložný vak
 • 1x  CZ návod k použití

Dovozce :  GLORIA IMPORT CZ s.r.o ,IČ/ID: 28579097

 • CE certifikace
 • Země původu  : PRC.