Akční balíčky Naturgreen®

Máte různé zdravotní problém a neumíte si s našich výrobků sami vybrat to správné? Nevíte co a jak kombinovat a užívat, tak aby to pro vás mělo co nejlepší efekt?

Zde v sekci  Akční balíčky Naturgreen®, jsme pro vás na základě našich zkušeností, recenzí od zákazníků a na základě světových studii připravili celou řadu balíčků s přírodních doplňků stravy Naturgreen®

Vše je pečlivě připraveno v kombinacích a dávkování tak, aby vám tyto balíčky s jednotlivými výrobky přesně a co nejvíce synergeticky pomohli vyrovnat se s vašimi neduhy a zdravotními problémy.

V jednotlivých balíčcích najdete pouze ty nejlepší přírodní a účinné výrobky, které jsou jednotlivě zaměřeny na různé zdravotní problémy. V našich výrobcích Naturgreen najdete pouze přírodní suroviny, jako jsou  různé  extrakty bylinek s účinnými látkami (standardizované) či čisté bylinky, houby, minerály a vitamíny.

S každým balíčkem také ušetříte minimálně až 20 % z ceny jednotlivých produktů a navíc, zde máte jako bonus uveden přesný popis-kombinaci-užívání všech produktů, které jsou obsahem u těchto  jednotlivých  balíčků.

Stačí si zde podle Vaší potřeby pouze jenom vybrat!

Naše doporučení 

Na vaše problémy a pro ty nejlepší výsledky vždy pečlivě vybírejte pouze čisté a standartizované přírodní produkty bez pojiv, éček, protispékavých látek a dalších chemikálií.

My od Naturgreen® neznáme jediný důvod proč je do kapslí přidávat a vy tak nemusíte platit za něco, co vlastně ani nechcete. Navíc tyto látky vašemu zdraví  v žádném případě neprospívají.

Je běžnou výrobní praxí, že až polovinu gramáže tabletky nebo kapsle váží jen plnidla a další látky, které se  do nich přidávají pouze proto, aby vše drželo pohromadě. V případě kapslí, aby se s nimi dalo rychleji pracovat, tím je myšleno zejména jejich plnění. Tyto látky lze nahradit „čistými surovinami“ nebo je zcela vypustit. Vede to ale k vyšší výrobní ceně produktu a dnešní doba ta je orientovaná převážně na zisk, bohužel.

Více informací o našich jednotlivých produktech-výrobcích, či jak poznat kvalitní doplněk stravy najdete zde  zde  zde 

 

  • Balíček Menopauza  zde 
  • Extra balíček na hubnutí s Aloe vera zde 
  • Balíček posilující močové cesty zde
  • Balíček na posílení jater zde
  • Balíček na oči a mozek zde
  • Balíček na hubnutí s Acai Berry Thin zde 
  • Balíček ke zmírnění artrózy zde
  • Balíček detoxikace + konvice zde
  •  

 

TOPlist