Novinka pro pejsky a kočičky
Novinka pro pejsky a kočičky

Chlorella pyrenoidosa ,Acai berry thin, Acai štáva, Aloe vera štáva,Aloe gel, Spirulina, Noni, Mladý ječmen, CordycepsKurkuminKorálový Vápník, Ganoderma , Reishi ,Guarana, Vojtěška, Zelený čaj, Green Coffe , Miatake , Korálovec , Bílá Moruše, KelpBoswellia  a další 

 DOBRÉ ZDRAVÍ ZAČÍNÁ U ZDRAVÝCH POTRAVIN!

Proto užívejte naše ověřené přírodní doplňky stravy, které jsou vyrobeny z čistě přírodních produktů nejvyšší kvality.

Vybíráme pro Vás ty nejlepší produkty z celého světa.

Naše společnost Gloria Import CZ s.r.o  jako přímý dovozce a u některých  produktů  jako výrobce  vám zde nabízí širokou škálu 100% přírodních doplňků stravy určených  pro Vaše zdraví.
Dovážíme  a vyrábíme produkty jako je např.  Chlorella, Spirulina, Acai Berry Thin, Aloe Vera  štáva, Aloe Vera gel  Noni, Cordyceps ,Korálová voda, Vápník,Kurkumin, Zeolit ,Ganoderma , Reishi  Mladý ječmen , Koenzym Q10 a  spoustu dalších přírodních  a zdraví prospěšých produktů. Všechny naše nabízené  produkty mají odpovídající certifikaci COA, IASC,JAS, HALAL, NASSA,USDA a další certifikáty , které prokazující čistotu a kvalitu výrobku.

Všechny naše potravinové doplňky uváděné námi na trh v rámci ES – CZ - SK splňují obecné požadavky na označování dané směrnicí 2000/13/ES, v platném znění které byly zapracovány do zákona č. 110/1997 Sb., ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky č. 113/2005 Sb.v platném znění,  o způsobu označování potravin. Důležitým předpisem je Nařízení Evropského  parlamentu a Rady 178/2002/ES, které stanoví  obecné zásady a požadavky potravinového práva, zřizuje se Evropský úřad pro bezpečnost potravin a stanoví postupy týkající se  bezpečnosti potravin, ve znění pozdějších předpisů  a jsou certifikovány

 

IASC (The International Aloe Science Council)
Mezinárodní vědecká rada pro Aloe je certifikační společnost, která potvrzuje skutečné množství Aloe Vera v produktech a surovináchDíky IASC mohou být kontrolováni pěstitelé, zpracovatelé i výrobci produktů z Aloe. Certifikační audit zahrnuje kontrolu výrobního zařízení a odběr vzorků každého výrobku, který je předložen k certifikaci. Pečeť IASC zaručuje vysokou úroveň kvality a čistoty Aloe Vera. IASC je symbol, který garantuje skutečnou hodnotu. Sama společnost prošla přísnou a odbornou kontrolou. Čistota a kvalita Aloe Vera byla vědecky validována a certifikována nezávislou skupinou odborníků.
Všechny produkty společnosti  Gloria Import CZ s.r.o které jsou vyrobeny z Aloe,a jiného ovoce  nesou pečeť kvality IASC a dalších certifikací

Pečeť IASC na obale výrobku garantuje: 
„Kvalita Aloe Vera v produktech splňuje certifikační standardy pro kvalitu a čistotu Aloe Vera.“ 

 Více informací  to vše naleznete nově  na našich webových  stránkách nebo  v sekci Zajímavé články

Na našich stránkách Vám poradíme  jak poznat a vybrat ten správný 100% přirodní a účinný produkt 

Pokud se chcete dozvědět více klikni zde : Zdravé a účinné doplňky a vitamíny 

NENECHTE SI UJÍT NAŠE MIMOŘÁDNÉ NABÍDKY NA AKČNÍ BALÍČKY 

NAVŠTIVTE NÁŠ E-SHOP


Upozornění:

Veškeré naše produkty jsou registrovány - notifikovány na Ministerstvu zdravotnictví jako doplněk stravy, avšak  nejedná se o lék. 

Zdravotní tvrzení  umístěné na naších stránkách u jednotlivých doplňků stravy není našim tvrzením je převzato od výrobce a jeho zákazníku.

Novinka

Navštivte naši  novou sekci o Vašem zdraví  , kráse , životním stylu, zdravé stravě , možnostech léčení nemocí   a další..  např. články

Snažíte se o dítě? Cordyceps Vám může pomoci

Cordyceps obnovuje plnohodnotný sexuální život

Máte doma špatný sex? Chcete pomoci?

Rakovina prsu dá se vyléčit?

Maitake může pomoci ženám s PCO

Více článků a studie zde

     Na našich partnerských stránkách nabízíme  kvalitní a bezpečné trampolíny pro děti 

www.megatrampoliny.cz

KLIKNI  NA LOGO  MYNATUREPRODUCT  A  NAJDETE ZDE STRÁNKY NAŠICH VÝROBCŮ.

 A NAVÍC  VŠE  O NAŠICH PRODUKTECH  VČETNĚ SVĚTOVÝCH STUDIÍ  A DALŠÍ ZAJÍMAVÉ INFORMACE,  KTERÉ VÁS URČITĚ BUDOU ZAJÍMAT. 

                                 


 

 

 

 

 

 

.

 
TOPlist