E-SHOP > New Curcumin Extra 2016

New Curcumin Extra 2016

Novinka Naturgreen Curcumin Extra 2016 je kombinace kurkuminu ,piperinu a 3 dalších pečlivě vybraných bylinek. To je jedinečná originální síla synergie s vysokou biologickou dostupností a tím i nejsilnější výrobek na našem trhu.

Kombinace našich bylinek s kurkuminem byla vybrána na základě světových studii a pečlivého výběru. Poměr výtažků jednotlivých bylin je přesně vyvážený. Je zde použita známá bylinkářská praxe, staré čínské receptáře a dlouholeté vědecké výzkumy, ale také nejnovější studie. To vše bylo základem při vzniku pro náš nový originální Curcumin Extra 2016

Tento náš značkový přípravek Naturgreen Curcumin Extra 2016 je bohatým zdrojem antioxidantů, flavonoidů, ligninů, polysacharidů a dalších živin důležitých pro naše zdraví. „Klíčem k účinnosti přípravku Curcumin Extra 2016 je synergické působení a spojení všech účinných látek získaných z jednotlivých bylinných výtažků –extraktů.

Takovýto přínos je pak v 1000 % větší a účinnější než by měla kterákoliv přísada –extrakt sám o sobě. V tomto našem případě, nejen pouze "piperin" dokáže zvýšit vstřebatelnost o kurkuminu o tisíce %, ale i další přidané bylinky zvyšují v této „formuli „ účinek, biologickou dostupnost a vstřebatelnost a to o další stovky či tisíce procent, ale co je důležité navíc zvyšují další % úspěšnosti u vašich problémů !

Mnohé nezávislé vědecké studie přitom potvrdily, že působení kurkuminu s dalšími bylinkami, které jsou obsažené v naší formuli jsou na určité typy vašich problémů ty nejlepší a efektivnější, než když je používáme samostatně. Projevuje se zde pak naplno tato jejich vzájemná a silná synergie. Pamatujte na to, že v tomto případě je „jedna plus jedna „je více než dva!

Různé a pečlivě připravené kombinace bylinek mají zpravidla více než jeden účinek, proto pokud jsou použity v určitých speciálních kombinacích, stávají se více silnými a poskytují tak větší léčebné účinky.

Takováto formule či směs Naturgreen Curcumin Extra 2016 s více bylinami může vytvářet doplňující účinky, poskytující nejen velkou synergii, ale i vyšší biologickou dostupnost, která je pak díky tomuto spojení vedena současně v několika na sobě nezávislých směrech. To vše pouze pro ty nejlepší účinky na vaše zdraví a bez vedlejších účinků , viz odkazy na světové studie níže.

Naturgreen Curcumin Extra 2016 jsme na základě nových světových studií nově posílily o další 3 byliny Acerola, Quercetin, Lykopen. Tyto jsou právě ty bylinky které „pracují“ ve vzájemné synergii a ve spojení už se zmiňovaným, extraktem s černého pepře (piperin) a dokáží navíc několikrát násobit svoje účinky a tím ještě více zlepšit celkovou biologickou dostupnost.

V tomto případě, nejen pouze PIPERIN v našem výrobku dokáže zvýšit vstřebatelnost o kurkuminu tisíce % , ale jsou to i další přidané bylinky. Ty také dokáží zvýšit účinek, biologickou dostupnost a vstřebatelnost o další stovky či tisíce procent !

A co více v tomto novém produktu Curcumin Extra 2016 jsme pro vás navíc jako dárek zvýšily čistou celkovou váhu účinných bylin s 350mg na 420mg v jedné kapsli.


V této kombinací je náš Naturgreen Curcumin Extra 2016 ve vegetariánské kapsli po 520 mg s nejvyšším poměrem a účinností Curcuminoidů (standardizováno) jediný na trhu v celé EU.

A to v nejvyšším a nejlepším možném složení jako je : “kvalita – čistota – účinek – cena“

Něco o rostlině a výrobě extraktu.

Kurkuma dlouhá (Curcuma longa), je jednou z nejvíce důkladně prozkoumaných rostlin. Nejznámější je zřejmě Kurkumin jeho vlastnosti jsou předmětem více než tisíců kladných recenzovaných a publikovaných biomedicínských studií. Je to druh pěstovaný v jihovýchodní Asii, ale především v Indii byl a je po staletí široce používán v ajurvédské (tradiční indické) a čínské medicíně.

K farmaceutickým účelům se sbírá oddenek (pakořen) rostliny, se kterého se speciální vhodnou technologií zpracování vyrábí extrakt z kurkumy, který dosahuje při jeho nejlepší kvalitě vysoké čistoty a to až 95% polyfenolických látek nazývaných kurkuminoidy.

Kurkuminoidy jsou silné antioxidanty získané z kurkumy. Jsou silně protizánětlivé a mají antimutagenní, anti-houbové a anti-parazitní vlastnosti. Kurkuminoidy jsou brilantní oranžové pigmenty získané z kořene kurkumy Curcuma longa. Patří do skupiny polyfenolů, která zahrnuje všechny bioflavonoidy, flavany a flavanoly. Všechny polyfenoly jsou antioxidační, ale některé skupiny jsou silnější než ostatní. Kurkuminoidy patří mezi nejsilnější antioxidanty.

Dostanete při nákupu přípravku pod názvem Kurkumin u všech prodejců – konkurence všechny potřebné informace o nabízeném produktu jako tomu je u naší firmy?

Je několik důležitých věcí, které byste při nákupu kvalitního produktu pod názvem Kurkumin měli vědět. Je to vždy zpracovaná vstupní odrůda Kurkuminu druh extrakce, poměr a složení a standardizace a taktéž množství účinných látek v kapsli.

S toho se potom odvíjí síla čisté suroviny, která se poté násobí s účinkem na vaše zdraví. Jeden s nejdůležitějších bodů je mimo jiné typ zpracování suroviny extrakce.

Kurkumin je jedním z nejčastějších doplňků stravy používaných v dnešní době. Ale, co je nejdůležitější potřebujete také vědět to, akou „čistou“ kvalitu užíváte. Na světě je hodně výrobců, kteří se zabývají zpracováním kurkumy na účinnou látku kurkumin a ostatní kurkuminové substance, ale je zde také spousta druhů extrakce jak tento účinný „lék“ s kurkumy vyextrahovat.

Pro extrakci je velice důležité rozpouštědlo, protože při extrakci přecházejí extrahované látky do jediné fáze - do fáze rozpouštědla, většinou do kapalné formy kde následuje zpětný separační proces a zbylá surovina, která se následně vysuší. Ne však každá použitá extrakce je 100% čistá tak aby finální konečný produkt zůstal bez toxinů nebo ho zde zbylo pouze minimum ve stopových hodnotách ,které jsou zdraví neškodné. Nepoužívanější jsou 3 druhy zpracovaní je to extrakce Ethyle Acetate , Ethanol , CO2.

Mějte také na paměti, že každá laciná extrakce jako je třeba aceton, technický benzín, a další laciná rozpouštědla není zrovna to nejlepší řešení. Použitím takového laciného extrahovala je sice potom nabízený výsledný extrahovaný produkt (následně koncový výrobek) lacinější, ale určitě to není zrovna to, co váš organismus potřebuje.

Tyto laciná extrahovala sebou přinášejí riziko toho, že určité množství zbytkovým toxinů,, (viz použité laciné toxické rozpouštědlo většinou za účelem pobídnutí nižší ceny trhu) zůstane navždy ve výsledné extrahované surovině a potom také ve finálním výrobku, ale hlavně potom následně ve vašem těle tím, že to orálně užíváte.

Pro další synergii s Naturgreen Curcumin Extra 2016 doporučujeme užívat Green Tea Extract důležité info a studie dole.
Vždy jsme o krok dopředu před konkurencí

Další zajímavé info o tomto produktu a certifikáty % a množství účinných látek k nahlédnutí dole.


(id:OCE-shop)
699,-
 -14%
599,-
cena bez DPH 520,87
dostupnost: skladem

Naše firma nabízí nový produkt

NEW Naturgreen Curcumin Extra 2016

                                                                                                                  

NEW  Curcumin Extra 2016 obsahuje  kapsle HPMC (hydroxypropylmethylcelulosa ) po 550 mg s nejvyšším poměrem a  účinností kurkuminoidů, které jsou  na  našem trhu k dispozici. NEW  Curcumin Extra  obsahuje skupinu silných polyfenolických látek nazývaných kurkuminoidy. Celá naše formule je  na základě nových zveřejněných světových studií posílena o další  3 byliny které „pracují“ ve vzájemné synergii a ve spojení s extraktem s černého pepře (piperin) a dokážou několikrát násobit svoje účinky a tím zvyšovat biologickou dostupnost kurkuminu.   Navíc náš kurkumin  obsahuje vysoké  standardizované množství  demethoxycurcumin (DMC) a bisdemethoxycurcumin (BDMC),které dokáží potlačit dle světových studií proliferaci v buňkách.COA  zde 

jedná se o jediný bezkonkurenční originál  na trhu.

"Kvalita – Čistota – Účinek – Cena“

Pokud nějde na trhu v CZ objevíte srovnatelný a  prokazatelně silnější a účinější výrobek, doložíte nám ho COA výrobce nebo dovozce, dostanete od nás k Vaší objednávce 2 další stejné výrobky zdarma !

Kurkuma dlouhá (Curcuma longa), je jednou z nejdůkladněji prozkoumaných rostlin. Nejznámější je zřejmě Kurkumin jeho vlastnosti jsou předmětem více než tisíců kladných recenzovaných a publikovaných biomedicínských studií.  Je to  druh pěstovaný v jihovýchodní Asii, ale především v Indii byl a je  po staletí široce používán v ajurvédské (tradiční indické) a čínské medicíně. K farmaceutickým účelům se sbírá oddenek - pakořen rostliny, s kterého se speciální vhodnou technologií zpracování  vyrábí extrakt s kurkumy, který dosahuje při jeho nejlepší kvalitě vysoké čistoty a to až 98%( COA zdepolyfenolických látek nazývaných kurkuminoidy. Existuje však více než 15 druhů kurkumy nejlepší s nejvyšším poměrem kurkuomidů je odrůda Salem Panangali Kurkuma, kterou má naše firma v nabídce. Oddenek Salem Panangali Kurkumy je hlavní surovinou pro extrakci curcuminu, který se  pěstuje především v Salemu (oblast Indie a jeho okolí). 

Kurkuminoidy jsou silné antioxidanty ,které jsou získané z kurkumy. Odrůda Salem Panangali po extrakci, obsahuje všechny základní kurkuminoidy. Především je to známý Kurkumin, Demethoxycurcumin (DMC) Bisdemethoxycurcumin (BDMC) a také ostatní kurkumnové substance (cyklokurkumin).

To vše vám nabízíme ve vyváženém poměru a  v jednom  s nejsilnějších extraktů dostupných  zde na našem trhu ! Navíc u nás  přidaný Piperin dokáže   v těle  zablokovat trávící enzymy, které zpracovávají kurkumin.V případě kurkuminu několik studií ukázalo, jak piperine pomáhá při absorpci. Piperin, quercetin a další přidané bylinky tak jednoduše zablokují v trávicím systému střeva trávící enzymy.Tímto způsobem se nenarušený curcumin dostane rychleji do krevního řečiště a k samotným buňkám. Přidaný piperin tak zvýší vstřebatelnost a využitelnost kurkuminu v organizmu až o tisíce % viz studie zde zde. Když se kurkumin podává  současně s  piperinem, hladiny v krevní plazmě byly naměřeny až o 2000% vyšší a také se v krvi udržely déle aktivní. Piperin je alkaloid nalezený v černém pepři a je známý svou schopností zvýšit biologickou dostupnost řady živin. To dělá tím, že inhibuje klíčové enzymy pro metabolismus, brání látkám v odchodu z buněk, snižuje střevní aktivitu a stimuluje užitečné aminokyseliny. Všechny tyto změny slouží k tomu, aby látky v tělech byly delší. Nové studie s roku 2018 podporují synergi užívání kurkuminui a piperinu s možností zlepšení Metabolického syndromu zde 

Pozor kontrolujte si vždy u výrobku hodnoty kurkuminoidů v COA ! U nás je celkový počet  všech výše uvedebných kurkuminoidů celkem 97,98% COA k ověření je  zde  ! To není stejné jako 10%,20%,30% nebo 50% celkových kurkuminoidů, to vše je pak obrovský rozdíl "síly" takového extraktu ! 

Nezapomeňte také, že existují i 2 další kuruminoidy kromě volného kurkuminu. Tyto další 2 jsou desmethoxycurcumin a bisdesmethoxycurcumin.Pamatujte i na to, že hlavním plazmatickým curcuminoidem po podání kapsle kurkumínu není kurkumin, ale demethoxycurcumin, který je účinnějším analogem v mnoha in vitro protizánětlivých testech. Pro porovnání v naší kapsli najdete vždy jeden s nejvyšších poměrů demethoxycurcuminu  na trhu.  U některých výrobků to není označeno vůbec, nebo je v kapsli pouze desetina množství kurkuomidů co v kapsli  u nás. Pro vaše srovnání jedna naše kaple obsahuje pouze demethoxycurcumin (DMC) a to  62mg !

Pokud někde na trhu v CZ objevíte cenově srovnatelný, prokazatelně silnější a účinnější výrobek než je náš a doložíte nám ho COA výrobce nebo dovozce, dostanete od nás k Vaší objednávce další 2 stejné výrobky zdarma ! 

Zde na Heurece najdete  některé  "nefalšované"  objektivní rezence s dohledatelnými zákazníky ,kteří náš výrobek opravdu vyzkoušely a hodnotily.

Co jsou to Kurkuminoidy

jsou brilantní žluto-oranžové pigmenty získané z kořene kurkumy Curcuma longa. Patří do skupiny polyfenolů, které zahrnují všechny bioflavonoidy, flavany a flavanoly. Všechny polyfenoly jsou  mají antioxidační aktivitu, ale některé skupiny jsou silnější než ostatní. Kurkuminoidy patří mezi nejsilnější antioxidanty. Extrakt s 95% kurkuminoidů však neobsahuje pouze kurkuminoidy, obsahuje i demetoxykurkumin (kurkumin II), bisdemetoxykurkumin (kurkumin III) a také ostatní kurkumnové substance (cyklokurkumin) bio-aktivní fenolické sloučeniny, které likvidují volné radikály a  s antioxidační  aktivitou. Tyto látky se navzájem podporují a pomáhají při různým zdravotních potížích. Kurkuminoidy historicky a tradičně se používají k ochraně před poruchami trávení, onemocnění jater, žloutenky, močových cest. K velmi příznivým a významným účinkům kurkuminu patří jeho vliv na trávicí ústrojí, kdy jeho silné  antioxidační schopnosti pomáhají udržovat zdravou činnost jater, žlučníku a trávící soustavy. Kurkumin také zvyšuje tvorbu a vylučování žlučových kyselin a tím napomáhá k trávení stravy, která je bohatá na tuky.

Síla kurkuminoidů vychází z inhibice enzymů, které syntetizují zánětlivé leukotrieny, prostaglandiny aprostocykliny z kyseliny arachidonové, (všudy přítomné omega-6 mastné kyseliny hojně rozšířené v naší stravě). Další podpora pochází z přímé likvidace volných radikálů. Antioxidační síla kurkuminoidů také významně blokuje část lipidů v séru volných radikálů (stejně jako mnoho antioxidantů), což vede k významnému snížení volných radikálů u kardiovaskulárního systému a oxidovaného cholesterolu. Je to proces, ve kterém volné radikály "kradou" elektrony z lipidů v buněčných membránách, což vede k poškození buněk.

Kurkuminoidy navíc prokázaly schopnost inhibovat mutageneze a karcinogeneze u laboratorních zvířat, které byly vystaveny tabákovým mutagenům (dehet a další škodlivé látky z cigaret) a inhibovat aflatoxiny (zpomalení některých procesů v organizmu), silným karcinogenům generovanéých plísní Aspergillus parasiticus  které se  běžně nacházejí na  kukuřici a arašídech .

Kurkuminoidy dokáží v trávicím inhibovat růst patogenních bakterií a navíc s velkou účinností likvidují plísňové a  střevní parazity.

Pozor kurkuma nebo kari co používáte doma jako koření a kurkumin extrakt s 95 % a výše kurkuminoidů není totéž. Je zde obrovský rozdíl v „síle“ prášku a složení, který je dám extrakcí a zpracováním suroviny a od toho se pak také odvíjí také cena výrobku. Těch 95 % kurkuminoidů musí být výrobcem (standarizováno), což znamená, že v je jejich obsah výrobcem zaručen. Pokud výrobek není standarizován tak nemáte žádnou jistotu co obsahuje. Je tam pouze třeba 30% extraktu!

Piperin je extakt z černého pepře, nezaměňujete si jej s obyčeným černým pepřem, ten má mnohem menší účinnost.

V synergii přidaný Lykopen ( s rajčat) je jeden z nejdůležitějších potravinových karotenoidů. Studie dokázaly, že lykopen pozitivně působí na lidský organismus a fytochemikálie lykopen je vhodná látka na zlepšení výkonu, jelikož působí svým vlivem na regeneraci svalů a těla a navíc nás tak  preventivně chrání proti civilizačním nemocím Působí také proti volných radikálům, které likviduje a má tak vliv na regeneraci organismu.Lidé konzumující pravidelně lykopen mají až o polovinu nižší riziko. Lykopen je také vhodný jako antioxidant při srdečně cévních onemocněních, kdy se podílí na ochraně endotelu. Pomáhá také zlepšovat funkci prostaty viz další studie v AN  zde   Jak pomáhají  další přidané bylinky  v synergii Acerola, Quercetin, studie naleznete zde  a zde.

V USA  probíhájí dlouhodobé studie pro pacinenty od 50 let až do 90 let s kombinací kurkumínu zaměřené na  Alzheimerovu chorobou zde 

Pro maximální zvýšení účinků a vstřebatelnosti doporučujeme náš kurkumin kombinovat s naším Green Tea viz některé zahraniční  studie najdete zde zde.  Ten  ještě navíc obsahuje i další bylinky např. garcinia cambogia (garcinol), které ještě více pomáhají zvyšovat biologickou dostupnost kurkuminu a v této kombinaci vykazují vysokou úroveň synergismu se zvýšenou bioaktivitou studie  zde  a zde . Nové studie s roku 2018 podporují užívání  kurkuminu a kombinaci piperinu s možností zlepšení Metabolického syndromu zde 

Zdravotní tvrzení dle nařízení EU 1924/2006 pro kurkumu (Curcuma longa).

 • normální činnost kardiovaskulárního systému
 • imunitní systém - antioxidant
 • normální stav kloubů a kostí
 • normální činnost jater
 • normální trávení
 • normální činnost nervové soustavy
 • normální funkce dýchacího systému
 • normální stav pokožky
 • kontrola zánětlivých reakcí

NEW Organic Curcumin Extra vegan kapsle jsou vyrobeny na poloautomatícké plničce kapslí v malé serii. Zde není potřeba přidatných mazadel, ředicích nebo protispékavých (protihrudkující) látek, jako je např. oxid křemičitý, kyselina stearová, oxid titaničitý, stearan hořečnatý a další éčka. Naše vegan kapsle obsahují pouze čistý 100% prášek Kurkumin s obsahem  95% (vždy více) kurkuminoidů bez těchto pomocných látek. 

 


 

 

 

možné nebo schválené učinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.
 

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží Vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

                                               

 Curcumin Extra

 

 
Nová informace
 
Zajímavý článek Neuroprotektivní síla kurkuminu zde

Složení: dvoudílné HPMC(kapsle bez barviva) po 520mg (čistá náplň kapsle je 420mg). Kurkumin s obsahem 95 %  kurkuminoidů HPLC,  acerola (malpighia) extrakt s 25 % přírodního vit. C, přírodní Quercetin  s obsahem 95% s 3-hydroxyflavone,rajče jedlé (solanum lycopersicum) extrakt s 30 % lykopenu, pepř černý/ piperin extrakt 95.%HPLC Vše se standardizovaným obsahem účinných látek. Bez pojiv, éček, protispékavých látek a dalších chemikálií. 

Nutriční hodnoty v kapsli 420 mg
1kapsle
2kapsle
Kurkumin extrakt 95%
320mg
640mg
Acerola (Malpighia) extrakt
45mg
90mg
Quercetin
30 mg
60mg
Rajče jedlé (Solanum lycopersicum)
20 mg
40mg
Piperin
extrakt 
 5mg
10mg
 
 
 

* DDD 2 kapsle vitamín C 28 %

Další složky: Dvoudílné HPMC(kapsle bez barviva

Důležité info: každá nová dovezená surovina kurkuminu obsahuje rozdílné % celkové složení kurkumoidů (doba sklizně ,počasí ,zpracování atd ), proto na našich etiketách uvádíme standartně pořád 95% kurkuminoidů a piperin extrakt 95 %. Je to pouze proto, tak abychom nemusely neustále měnit s každou novou vstupní surovinou kurkuminu  či piperinu  % složení na etiketách.

Vždy pro vás však uvádíme sklutečné složení pro daný výrobek na našich stránkách. U nás kupujete vždy nejsilnější možné doložené složení!

Konkurence se někdy neobtěžuje doložit u svého výrobku ani váhu kaplse (mg) nutriční složení  a COA (Certificates of Analysis),takže vy vlastně  ani nevíte co kupujete !

 

Pro naše  výrobky NEW  Curcumin Extra v roce  2018 jsou platné tyto hodnoty složení:

Vždy jsme o krok dopředu před konkurencí !

 • Pozor celkový počet  všech kurkuminoidů je celkem 97,98% 
 • Demethoxycurcumin (DMC)  19,37%
 • Bisdemethoxycurcumin (BDMC)  5%
 • ostatní kurkumnové substance včetně (Cyklokurkuminů aTetrahydrokurkeminoidů THC) 73,61%
 • Piperin 96,5%
 • k ověření kurkumin COA Certificates of Analysis zde a zde
 • k ověření piperin COA Certificates of Analysis zde

Doporučené dávkování:

Dospělí po 1 kapsli ráno a večer vždy nejlépe po jídle nebo s jídlem! Děti od 15 let  po 1 kapsli ráno po jídle. Zapít dostatečným množstvím tekutin Pro optimální účinnost užívejte po dobu min. 3-5 měsíců. Zvýšení na dvojnásobek denní dávky a doby užívání je možné po konzultaci se svým lékařem.Zde je další  info

Varování:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. V případě, že pacient trpí žlučovými kameny užívání pouze pod dohledem lékaře jinak nejsou hlášené žádné kontraindikace.  V případě nežádoucích účinků přestaňte preparát užívat. Použití v průběhu chemoterapie by měly být prováděny pouze pod přímým dohledem kvalifikovaného lékaře. Kurkumin jeho užívání je třeba před plánovanou operací zastavit.  Nedoporučujeme kurkumin a piperin míchat doma s prášků -extratků tkz. farmak kvality. Při dávkování je totiž potřeba použít přesné laboratorní váhy. Pokud to špatně nadávkujete (odvážíte) a požijete můžete si také mimo jinné vyvolat i pořádný žlučníkový záchvat!  Navíc tyto vyrobky nejsou notifikovány tudíž takto nejsou povoleny k prodeji ke konečnému spotřebiteli...

Upozornění:

Není určeno dětem do 15 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Ukládejte, mimo dosah dětí Skladujte v suchu, temnu a chladu,  v dobře uzavřeném obalu.Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Obsah balení

Dvoudílné HPMC(kapsle bez barviva po 520mg (čistá náplň kapsle je 420mg)  Celková váha balení je 62,4 g  /120 kapslí +-5%

Víte, že v současném farmakologickém výzkumu bylo hlášeno, že Morus alba má antibakteriální, antivirové, antioxidační, hypoglykemické, hypolipidemické, neuroprotektivní, protivředové, analgetické a protizánětlivé vlastnosti. In vivo a in vitro protizánětlivé účinky se ukázaly v různých  bioaktivních sloučeninách z kůry a bobulí  Morus alba.  Založeno na předchozím výzkumu, právě oba oba prenylované  flavonoids a stilbenoids v Moruši extraktu  přispívájí k ochraně kloubů a analgetickým a protizánětlivým účinkům. V předklinických studiích prokázala příznivé a synergické účinky se zvýšenou ochranou kloubní chrupavky a protizánětlivou a antinociceptivní účinností.

VÍCE INFO NA KTERÉ NEMOCI A JAKÉ ÚČINNÉ LÁTKY MORUŠE OBSAHUJE VŠE OD UZNÁVANÝCH ODBORNÍKŮ ZDENKY NAVRÁTILOVÉ A JIŘÍ HOPATOČKY NAJDETE V SEKCI WhiteMulberry +Nature'sHerbs  ZDE 

Doporučujeme vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Dovozce a výrobce :

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz 

Země původu extraktu kurkuminu : Indie


Product information for Export outside the EU

Informace o zboží  pro Export mimo země EU

Pokud se chcete dozvědět další informace o našem produktu, který je určen k exportu mimo země EU klikněte zde na tento odkaz : http://mynatureproduct.com/organic-curcumin-extra/http://mynatureproduct.com/organic-curcumin-extra/

To find out more about our product to be exported outside of the EU. Here  is information about products that are destined for export outside of the EU , click here : http://mynatureproduct.com/organic-curcumin-extra/

 

TOPlist