E-SHOP > New Curcumin Extra 2016

New Curcumin Extra 2016

Novinka NEW Curcumin Extra 2016 silná kombinace Kurkuminu a Piperinu

Nový NEW Curcumin Extra 2016 jsme na základě nových světových studií nově posílily o další 3 byliny Acerola, Quercetin, Lykopen. Ty „pracují“ ve vzájemné synergii a ve spojení už se zmiňovaným, extraktem s černého pepře (piperin) a dokážou navíc několikrát násobit svoje účinky a ještě více zlepšit celkovou biologickou dostupnost kurkuminu.

A co více, v tomto novém produktu Curcumin Extra 2016 jsme pro vás navíc jako dárek zvýšily čistou celkovou váhu účinných bylin s 350mg na 420mg v jedné kapsli. Tj. čistou náplň 1 vegetariánské kapsle jsme zvýšily o 70 mg , to vše při zachování původní ceny staršího produktu. V této kombinací je náš Organic Curcumin Extra 2016 ve vegetariánské kapsli po 520 mg s nejvyšším poměrem a účinností Curcuminoidů (standardizováno) jediný. A to v nejvyšším a nejlepším možném složení jako je “kvalita – čistota – účinek – cena“

Něco o rostlině a výrobě extraktu.
Kurkuma dlouhá (Curcuma longa), je jednou z nejvíce důkladně prozkoumaných rostlin. Nejznámější je zřejmě Kurkumin jeho vlastnosti jsou předmětem více než tisíců kladných recenzovaných a publikovaných biomedicínských studií. Je to druh pěstovaný v jihovýchodní Asii, ale především v Indii byl a je po staletí široce používán v ajurvédské (tradiční indické) a čínské medicíně. K farmaceutickým účelům se sbírá oddenek (pakořen) rostliny, se kterého se speciální vhodnou technologií zpracování vyrábí extrakt z kurkumy, který dosahuje při jeho nejlepší kvalitě vysoké čistoty a to až 95% polyfenolických látek nazývaných kurkuminoidy.

Kurkuminoidy jsou silné antioxidanty získané z kurkumy. Jsou silně protizánětlivé a mají antimutagenní, anti-houbové a anti-parazitní vlastnosti. Kurkuminoidy jsou brilantní oranžové pigmenty získané z kořene kurkumy Curcuma longa. Patří do skupiny polyfenolů, která zahrnuje všechny bioflavonoidy, flavany a flavanoly. Všechny polyfenoly jsou antioxidační, ale některé skupiny jsou silnější než ostatní. Kurkuminoidy patří mezi nejsilnější antioxidanty.

Dostanete při nákupu přípravku pod názvem Kurkumin u všech prodejců – konkurence všechny potřebné informace o nabízeném produktu jako tomu je u naší firmy??

Je několik důležitých věcí, které byste při nákupu kvalitního produktu pod názvem Kurkumin měli vědět. Je to vždy zpracovaná vstupní odrůda Kurkuminu druh extrakce, poměr a složení a standardizace. S toho se potom odvíjí síla čisté suroviny, která se poté násobí s účinkem na vaše zdraví. Jeden s nejdůležitějších bodů je mimo jiné typ zpracování suroviny extrakce.

Kurkumin je jedním z nejčastějších doplňků stravy používaných v dnešní době. Ale, co je nejdůležitější potřebujete také vědět to, jakou „čistou“ kvalitu užíváte. Na světě je hodně výrobců, kteří se zabývají zpracováním kurkumy na účinnou látku kurkumin a ostatní kurkuminové substance, ale je zde také spousta druhů extrakce jak tento účinný „lék“ s kurkumy vyextrahovat. Pro extrakci je velice důležité rozpouštědlo, protože při extrakci přecházejí extrahované látky do jediné fáze - do fáze rozpouštědla, většinou do kapalné formy kde následuje zpětný separační proces a zbylá surovina, která se následně vysuší. Ne však každá použitá extrakce je 100% čistá tak aby finální konečný produkt zůstal bez toxinů nebo ho zde zbylo pouze minimum ve stopových hodnotách ,které jsou zdraví neškodné. Nepoužívanější jsou 3 druhy zpracovaní je to extrakce Ethyle Acetate , Ethanol , CO2.

Mějte také na paměti, že každá laciná extrakce jako je třeba aceton, technický benzín, a další laciná rozpouštědla není zrovna to nejlepší řešení. Použitím takového laciného extrahovala je sice potom nabízený výsledný extrahovaný produkt (následně koncový výrobek) lacinější, ale určitě to není zrovna to, co váš organismus potřebuje. Tyto laciná extrahovala sebou přinášejí riziko toho, že určité množství zbytkovým toxinů,, (viz použité laciné toxické rozpouštědlo většinou za účelem pobídnutí nižší ceny trhu) zůstane navždy ve výsledné extrahované surovině a potom také ve finálním výrobku, ale hlavně potom následně ve vašem těle tím, že to orálně užíváte.

Pro další synergii s Curcumin Extra doporučujeme užívat Green Tea Extract důležité info dole.

Vždy jsme o krok dopředu před konkurencí

Další zajímavé info o tomto produktu a certifikáty k nahlédnutí dole.


(id:OCE-shop)
699,-
 -14%
599,-
cena bez DPH 520,87
dostupnost: skladem

Naše firma nabízí nový produkt

NEW Naturgreen Curcumin Extra 2016

                                                                                                                  

NEW  Curcumin Extra 2016 obsahuje  kapsle HPMC (hydroxypropylmethylcelulosa ) po 550 mg s nejvyšším poměrem a  účinností kurkuminoidů, které jsou  na  našem trhu k dispozici. NEW  Curcumin Extra  obsahuje skupinu silných polyfenolických látek nazývaných kurkuminoidy. Celá naše formule je  na základě nových zveřejněných světových studií posílena o další  3 byliny které „pracují“ ve vzájemné synergii a ve spojení s extraktem s černého pepře (piperin) a dokážou několikrát násobit svoje účinky a tím zvyšovat biologickou dostupnost kurkuminu.   Navíc náš kurkumin jako jediný v ČR obsahuje standardizované množství  demethoxycurcumin (DMC) a bisdemethoxycurcumin (BDMC),které dokáží potlačit dle světových studií proliferaci v buňkách.COA  zde 

jedná se o jediný bezkonkurenční originál  na trhu.

"Kvalita – Čistota – Účinek – Cena“

Kurkuma dlouhá (Curcuma longa), je jednou z nejdůkladněji prozkoumaných rostlin. Nejznámější je zřejmě Kurkumin jeho vlastnosti jsou předmětem více než tisíců kladných recenzovaných a publikovaných biomedicínských studií.  Je to  druh pěstovaný v jihovýchodní Asii, ale především v Indii byl a je  po staletí široce používán v ajurvédské (tradiční indické) a čínské medicíně. K farmaceutickým účelům se sbírá oddenek - pakořen rostliny, s kterého se speciální vhodnou technologií zpracování  vyrábí extrakt s kurkumy, který dosahuje při jeho nejlepší kvalitě vysoké čistoty a to až 98%( COA zdepolyfenolických látek nazývaných kurkuminoidy. Existuje však více než 15 druhů kurkumy nejlepší s nejvyšším poměrem kurkuomidů je odrůda Salem Panangali Kurkuma, kterou má naše firma v nabídce. Oddenek Salem Panangali Kurkumy je hlavní surovinou pro extrakci curcuminu, který se  pěstuje především v Salemu (oblast Indie a jeho okolí). Obsahuje nejvíce  kurkumidů. Kurkuminoidy jsou silné antioxidanty získané z kurkumy.

Kurkuminoidy jsou brilantní žluto-oranžové pigmenty získané z kořene kurkumy Curcuma longa. Patří do skupiny polyfenolů, které zahrnují všechny bioflavonoidy, flavany a flavanoly. Všechny polyfenoly jsou  mají antioxidační aktivitu, ale některé skupiny jsou silnější než ostatní. Kurkuminoidy patří mezi nejsilnější antioxidanty. Extrakt s 95% kurkuminoidů však neobsahuje pouze kurkuminoidy, obsahuje i demetoxykurkumin (kurkumin II), bisdemetoxykurkumin (kurkumin III) a také ostatní kurkumnové substance (cyklokurkumin) bio-aktivní fenolické sloučeniny, které likvidují volné radikály a  s antioxidační  aktivitou. Tyto látky se navzájem podporují a pomáhají při různým zdravotních potížích. Kurkuminoidy historicky a tradičně se používají k ochraně před poruchami trávení, onemocnění jater, žloutenky, močových cest. K velmi příznivým a významným účinkům kurkuminu patří jeho vliv na trávicí ústrojí, kdy jeho silné  antioxidační schopnosti pomáhají udržovat zdravou činnost jater, žlučníku a trávící soustavy. Kurkumin také zvyšuje tvorbu a vylučování žlučových kyselin a tím napomáhá k trávení stravy, která je bohatá na tuky.

Síla kurkuminoidů vychází z inhibice enzymů, které syntetizují zánětlivé leukotrieny, prostaglandiny aprostocykliny z kyseliny arachidonové, (všudy přítomné omega-6 mastné kyseliny hojně rozšířené v naší stravě). Další podpora pochází z přímé likvidace volných radikálů. Antioxidační síla kurkuminoidů také významně blokuje část lipidů v séru volných radikálů (stejně jako mnoho antioxidantů), což vede k významnému snížení volných radikálů u kardiovaskulárního systému a oxidovaného cholesterolu. Je to proces, ve kterém volné radikály "kradou" elektrony z lipidů v buněčných membránách, což vede k poškození buněk.

Kurkuminoidy navíc prokázaly schopnost inhibovat mutageneze a karcinogeneze u laboratorních zvířat, které byly vystaveny tabákovým mutagenům (dehet a další škodlivé látky z cigaret) a inhibovat aflatoxiny (zpomalení některých procesů v organizmu), silným karcinogenům generovanéých plísní Aspergillus parasiticus  které se  běžně nacházejí na  kukuřici a arašídech .

Kurkuminoidy dokáží v trávicím inhibovat růst patogenních bakterií a navíc s velkou účinností likvidují plísňové a  střevní parazity.

Pozor kurkuma nebo kari co používáte doma jako koření a kurkumin extrakt s 95 % a výše kurkuminoidů není totéž. Je zde obrovský rozdíl v „síle“ prášku a složení, který je dám extrakcí a zpracováním suroviny a od toho se pak také odvíjí také cena výrobku. Těch 95 % kurkuminoidů musí být výrobcem (standarizováno), což znamená, že v je jejich obsah výrobcem zaručen. Pokud výrobek není standarizován tak nemáte žádnou jistotu co obsahuje. Je tam pouze třeba 30% extraktu!

Piperin je extakt z černého pepře, nezaměňujete si jej s obyčeným černým pepřem, ten má mnohem menší účinnost.

V synergii přidaný Lykopen( s rajčat) je jeden z nejdůležitějších potravinových karotenoidů. Studie dokázaly, že lykopen pozitivně působí na lidský organismus a fytochemikálie lykopen je vhodná látka na zlepšení výkonu, jelikož působí svým vlivem na regeneraci svalů a těla a navíc nás tak  preventivně chrání proti civilizačním nemocím Působí také proti volných radikálům, které likviduje a má tak vliv na regeneraci organismu.Lidé konzumující pravidelně lykopen mají až o polovinu nižší riziko. Lykopen je také vhodný jako antioxidant při srdečně cévních onemocněních, kdy se podílí na ochraně endotelu. Pomáhá také zlepšovat funkci prostaty..

Zdravotní tvrzení dle nařízení EU 1924/2006 pro kurkumu (Curcuma longa).

 • normální činnost kardiovaskulárního systému
 • imunitní systém - antioxidant
 • normální stav kloubů a kostí
 • normální činnost jater
 • normální trávení
 • normální činnost nervové soustavy
 • normální funkce dýchacího systému
 • normální stav pokožky
 • kontrola zánětlivých reakcí

NEW Organic Curcumin Extra vegan kapsle jsou vyrobeny na poloautomatícké plničce kapslí v malé serii. Zde není potřeba přidatných mazadel, ředicích nebo protispékavých (protihrudkující) látek, jako je např. oxid křemičitý, kyselina stearová, oxid titaničitý, stearan hořečnatý a další éčka. Naše vegan kapsle obsahují pouze čistý 100% prášek Kurkumin s obsahem  95% (vždy více) kurkuminoidů bez těchto pomocných látek. 

 


 

 

 

možné nebo schválené učinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.
 

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží Vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

                                               

 Curcumin Extra

 

 
Nová informace
 
Zajímavý článek Neuroprotektivní síla kurkuminu zde

Složení: dvoudílné HPMC(kapsle bez barviva) po 520mg (čistá náplň kapsle je 420mg). Kurkumin s obsahem 95 %  kurkuminoidů HPLC,  acerola (malpighia) extrakt s 25 % přírodního vit. C, přírodní Quercetin  s obsahem 95% s 3-hydroxyflavone,rajče jedlé (solanum lycopersicum) extrakt s 30 % lykopenu, pepř černý/ piperin extrakt 95.%HPLC Vše se standardizovaným obsahem účinných látek. Bez pojiv, éček, protispékavých látek a dalších chemikálií. 

Nutriční hodnoty v kapsli 420 mg
1kapsle
2kapsle
Kurkumin extrakt 95%
320mg
640mg
Acerola (Malpighia) extrakt
45mg
90mg
Quercetin
30 mg
60mg
Rajče jedlé (Solanum lycopersicum)
20 mg
40mg
Piperin
extrakt 
 5mg
10mg
 
 
 

* DDD 2 kapsle vitamín C 28 %

Další složky: Dvoudílné HPMC(kapsle bez barviva

Důležité info: každá nová dovezená surovina kurkuminu obsahuje rozdílné % celkové složení kurkumoidů (doba sklizně ,počasí ,zpracování atd ), proto na našich etiketách uvádíme standartně pořád 95% kurkuminoidů a piperin extrakt 95 %. Je to pouze proto, tak abychom nemusely neustále měnit s každou novou vstupní surovinou kurkuminu  či piperinu  % složení na etiketách.

Vždy pro vás však uvádíme sklutečné složení pro daný výrobek na našich stránkách. U nás kupujete vždy nejsilnější možné doložené složení! Konkurence se někdy neobtěžuje doložit u svého výrobku ani váhu kaplse (mg) nutriční složení  a COA ,takže vy vlastně  ani nevíte co kupujete !

Pro naše  výrobky NEW  Curcumin Extra v roce  2018 jsou platné tyto hodnoty složení:

Vždy jsme o krok dopředu před konkurencí !

 • Kurkumoidy celkem 99,17%
 • Demethoxycurcumin (DMC) 6,86%
 • Bisdemethoxycurcumin (BDMC) 17,17%
 • Piperin 96,5%
 • k ověření kurkumin COA Certificates of Analysis zde
 • k ověření piperin COA Certificates of Analysis zde

Doporučené dávkování:

Dospělí po 1 kapsli ráno a večer vždy nejlépe po jídle nebo s jídlem! Děti od 15 let  po 1 kapsli ráno po jídle. Zapít dostatečným množstvím tekutin Pro optimální účinnost užívejte po dobu min. 3-5 měsíců. Zvýšení na dvojnásobek denní dávky a doby užívání je možné po konzultaci se svým lékařem.Zde je další  info

Varování:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. V případě, že pacient trpí žlučovými kameny užívání pouze pod dohledem lékaře jinak nejsou hlášené žádné kontraindikace.  V případě nežádoucích účinků přestaňte preparát užívat. Použití v průběhu chemoterapie by měly být prováděny pouze pod přímým dohledem kvalifikovaného lékaře. Kurkumin jeho užívání je třeba před plánovanou operací zastavit.  Nedoporučujeme kurkumin a piperin míchat doma s prášků -extratků tkz. farmak kvality. Při dávkování je totiž potřeba použít přesné laboratorní váhy. Pokud to špatně nadávkujete (odvážíte) a požijete můžete si také mimo jinné vyvolat i pořádný žlučníkový záchvat!  Navíc tyto vyrobky nejsou notifikovány tudíž takto nejsou povoleny k prodeji ke konečnému spotřebiteli...

Upozornění:

Není určeno dětem do 15 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Ukládejte, mimo dosah dětí Skladujte v suchu, temnu a chladu,  v dobře uzavřeném obalu.Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Obsah balení

Dvoudílné HPMC(kapsle bez barviva po 520mg (čistá náplň kapsle je 420mg)  Celková váha balení je 62,4 g  /120 kapslí +-5%

Dovozce a výrobce :

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz 

Země původu extraktu kurkuminu : Indie


Product information for Export outside the EU

Informace o zboží  pro Export mimo země EU

Pokud se chcete dozvědět další informace o našem produktu, který je určen k exportu mimo země EU klikněte zde na tento odkaz : http://mynatureproduct.com/organic-curcumin-extra/http://mynatureproduct.com/organic-curcumin-extra/

To find out more about our product to be exported outside of the EU. Here  is information about products that are destined for export outside of the EU , click here : http://mynatureproduct.com/organic-curcumin-extra/

 

TOPlist