Novinka pro pejsky a kočičky
Novinka pro pejsky a kočičky
   

 

Porscha Export s.r.o

provozovatel stránek a odpovědná firma   

IČ:  29444292 provozovna Rooseveltova 115 Olomouc  info dobírky nepotvrzené objednávky ,osobní odběry pouze provozovna Rooseveltova 115 Olomouc 77900 e-mail :  naturgreen@seznam.cz

osobní odběry : pro výdej zboží volat předem telefon : 

telefon 00420/728 301 845  nebo 00420/ 775 345  015 po-pá   9-15  e-mail : naturgreen@seznam.cz 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Informace pro export / Informations for export

CZ

Nové informace o přírodních produktech, které dovedou blahodárně působit na Vaše zdraví. Chcete-li se i vy o těchto produktech a jejich účincích dozvědět více informací, poslouží vám jako zdroj tato stránka certifikovaných dodavatelů a výrobců zboží do USA, EU, CDN, Ruské federace, Společenství nezávislých států (SNS) a dalších zemí mimo EU. Zde se dozvíte vše, co vás o daném produktu zajímá, včetně jeho výroby, kvality, světových studií, ale také o působení jednotlivých produktů na lidský organismus. Pro výchozí prohlížení webových  stránek je vždy uveden anglický jazyk. Webové stránky mohou být přeloženy do všech světových jazyků pomocí překladače Google.

Upozornění: Toto jsou propagační stránky výrobců a dodavatelů s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně. Není-li uvedeno jinak, jsou veškeré informace zde obsažené osobními názory, klinickými studiemi nebo zkušenostmi s výrobních postupů a světovými testy na daný výrobek se strany výrobců. Tito výrobci a dodavatelé neručí za žádnou újmu způsobenou využitím informací zde obsažených, nebo jejich mylnou interpretací. Některá, a to převážně zdravotní tvrzení na těchto stránkách, nemusí být v souladu s legislativou EU, kde jsou mnohá tvrzení až nesmyslně zakázána. Tyto stránky nejsou vytvořeny a zpracovány podle legislativy EU, ale podle legislatity sídla výrobce a slouží k prodeji tohoto zboží mimo země EU. V těchto zemích je na rozdíl od zemí EU zdravotní tvrzení s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, zákony příslušné země povoleno.

Další informace naleznete na: http://productherbs.com

EN

New information about natural products , which  can beneficial effect on your healthy.Do you want too  know about these products and their effect more information? So this web site can serve  like source certified suppliers and manufacturers - goods to the US, EU, CDN, the Russian Federation, the Commonwealth of Independent States (CIS) and other countries outside the EU. For the default Web browsing is always given an English language. Web pages can be translated into all languages using Google Translate.  

Warning : This are promotional site manufacturers and suppliers with the theme of medicinal plants and biological fictional medicine. Unless otherwise stated they are all information here contained personal views,  clinical studies or experience with production processes and world test on products from the side producer. This information is not a substitute for consulting a doctor or pharmacist. Suppliers-manufacturer is not liable for any damage caused to the information contained therein, or a mistaken interpretation. Some, mostly health claims made on this site may not be in line with EU legislation where sometimes these claims absurdly banned. These pages are not created and processed in accordance with EU legislation, but according legislation  seat -world manufacturers and selling of goods outside the EU. In these countries, unlike the EU health claims with the theme of medicinal plants and fictional biological medicine, laws of each country allowed.More information here: http://productherbs.com

Importer & Exporter

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.
Ukrajinská 728/2 Praha 10100
IČ 28579097

www.naturgreen.cz


 

 

 

Jméno *
E-Mail *
Předmět dotazu *
Vyplňte textové pole *
Opište číslo
TOPlist