E-SHOP > Aloe Vera 100% štáva

Aloe Vera 100% štáva

MOMENTÁLNĚ VYPRODÁNO

Omezená Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob!

Naše Aloe není šťáva z koncentrátu tj. z prášku ředěná vodou.

Dodáváme Aloe šťávu nejvyšší jakosti!

Jde o šťávu zpracovávanou z listů Aloe Vera přímo na farmě v Mexiku lisovanou zastudena, tak aby nedocházelo k ničení účinných látek. Vše poznáte už podle chuti, které se nic nevyrovná. Už žádné laciné Aloe z koncentrátu.

Čistá a jemná chuť Aloe Vera, se stejnými účinky jako u gelu pouze jemnější a tekutější konzistence. Vhodná zejména pro děti.

Naše Aloe Vera šťáva obsahuje 99,7% čistého Aloe Vera. Vyrobeno s odrůdy Aloe Vera Barbadensis Miller.

AKCE PRO OBCHODNÍKY I DOMÁCNOSTI, MINIMÁLNÍ ODBĚR 36 LITRŮ. POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB, ČERSTVÉ ZBOŽÍ! OBJEDNÁVKY A CENY ZAŠLEME E-MAILEM.


(id:AS-shop)
490,-
 -19%
399,-
cena bez DPH 346,96
dostupnost: nedostupné

Aloe Vera šťáva

Naše firma Vám nabízí

Aloe Vera šťávu, čistou přírodní za studena lisovanou šťávu z Aloe Vera, která obsahuje přes 200 bioaktivních látek, které prospívají vašemu zdraví. Vychutnejte si extra hustou kvalitu s kousky dužiny a lahodnou jemnou chutí.

Aloe Vera šťáva

Naše Aloe Vera je vyrobeno z čerstvých listů, lisováním za studena, tak aby nedošlo ke zničení účinných látek. Rostliny pochází z čistého, kde se pěstují zásadně bez genetických modifikací a použití hnojiv.

Na trhu existuje spousta výrobků pod názvem Aloe Vera, ale ne všechny mají zachovány všechny živiny a mnohé obsahují jen malé množství šťávy či gelu z Aloe. Čím šetrnější je zpracování listů Aloe, tím vyšší je podíl čistého Aloe Vera v produktu nalezneme a o to větší počet účinných substancí je v koncentrátu. Může jich být více než 200. Jedná se především o mucenózní polysacharidy, antrachininy, kyselinu salicilovou, saponiny, enzymy, aminokyseliny, vitamíny, minerální látky a uhlovodíky. Vyšší kvalita je však podmíněna i vyšší cenou. Dejte si pozor na laciné Aloe Vera nápoje, které mají méně než 99,5% obsahu Aloe Vera a jsou ředěny nebo vyráběny z práškového koncentrátu.

Naše aloe obsahuje 99,7% čistého Aloe Vera. Čerstvě vylisovaná šťáva je velmi citlivá na kyslík. Proto jsou listy okamžitě po sklizni zpracovány a výsledná tekutina musí být stabilizována. Vzhledem k tomu, že zahřátí na vysokou teplotu by  poškodilo blahodárné látky obsažené v Aloe Vera, musí být tekutina zpracovávána za velmi nízkých teplot a jako aditivum se přidávají éterické oleje a antioxidační látky. Často se také využívají konzervační látky jako kyselina benzoová a sorban draselný.

Složení: za studena lisovaná Aloe Vera šťáva 99,7% konzervováno: Sodium Benzoate 0,1%, Potasium Sorbate 0,1% a 0,1% kyselina citronová.

Neobsahuje: kvasinky, gluten (lepek) ani laktózu. Bez přídavku cukru, soli a barviv.

 
Doporučené dávkování: 3 - 5 polévkových lžic, ve dvou až třech dávkách denně, smíchejte s vodou nebo ovocným džusem. Není vhodné pro děti do 3 let, a pro těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje doplněk pestré stravy.

Upozornění: doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte v lednici při teplotě 3-6 stupňů v uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost po otevření 3 týdny. Není určeno těhotným a kojícím ženám a dětem do 3 let. Šťáva z dužniny Aloe neobsahuje aloin a emodin.

Povolená zdravotní tvrzení v EU

Aloe Vera:

  • Normální hladina cukru v krvi
  • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
  • Napětí - únava
  • Antioxidant
  • Čištění a detoxikace
  • Imunitní systém
  • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
  • Vylučování - pročištění těla
  • Kontrola tělesné hmotnosti & hubnutí

VYUŽIJTE JEDINEČNÉ AKCE 6+1 ZDARMA NEBO 15+3 ZDARMA

Nakupte 6 balení Aloe Vera šťávy a sedmé od nás dostanete zcela zdarma

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.


Dovozce:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Rooseveltova 115,

Olomouc

www.naturgreen.cz

 


 

TOPlist